NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sigurðsson megy az Evertonba. Eh, az Evertonnak így lesz egy értelmes igazolása is a nyáron. 😕
Mikey
Mind a hét(vagy hat) az volt eddig. Nem értem mire fel fikázod. 😀

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 576
Sigurðsson megy az Evertonba. Eh, az Evertonnak így lesz egy értelmes igazolása is a nyáron. 😕
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 309 — Omar's Coming Yo!
Stiebert minek kell erőltetni a válogatott keretben könyörgöm?

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
ellenünk volt, de számomra ez az egyik legemlékezetesebb

 www.youtube.com/watch?v=yIcPR15n7ss

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Ezt a Bergkamp gólt legalább százszor láttam lassítva is és még mindig nem tudom felfogni, hogy hogyan csinálta.
Kampman
először is kiváló technika, másodszor lefagyó védő
a csávókám először bele akart ütni a labdába, aztán megszólalt a vészcsengő, és pont ennyi kellett Bergkampnak ahhoz, hogy elé kerülhessen.

viszont ha nem tökéletes az első érintés, akkor esély sincs a gólra, az tuti
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
Ezt a Bergkamp gólt legalább százszor láttam lassítva is és még mindig nem tudom felfogni, hogy hogyan csinálta.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 935
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/puskas-akademia-szerzodest-bontott-a-valogatott-vedo-2586581
Annyira imádom, ezeket a címeket 😀
2014-ben két barátságos meccsre betett életemben nem hallottam róla ember = válogaott védő 😀
Toca
A legjobb, amikor ilyenek szakértenek a studióban komoly meccsek előtt-közben-után és kiírják a képernyőre hogy XY "volt válogatott labdarúgó." 😊

Egyébként a "NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A PUSKÁS AKADÉMIA FC-NÉL" bekezdés felér egy kisebb novellával. Akadémia, anyátok.
Mikey
most volt 1 szakerto a legutolso nb2es kpzvetites alkalmaval.
azt sem tudtam ki az...hogy talaljak ezeket az embereket?

a kedvencem az amikor olyan jelzoket mondanak az aktualis mecsen jatszokrol h fantasztikus jatekos stb...

parades
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 576
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/puskas-akademia-szerzodest-bontott-a-valogatott-vedo-2586581
Annyira imádom, ezeket a címeket 😀
2014-ben két barátságos meccsre betett életemben nem hallottam róla ember = válogaott védő 😀
Toca
A legjobb, amikor ilyenek szakértenek a studióban komoly meccsek előtt-közben-után és kiírják a képernyőre hogy XY "volt válogatott labdarúgó." 😊

Egyébként a "NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A PUSKÁS AKADÉMIA FC-NÉL" bekezdés felér egy kisebb novellával. Akadémia, anyátok.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nem túl meglepő módon ez lett a PL első 25 évének legszebb gólja:  www.youtube.com/watch?v=IicmCu47pMo
empty taxi
ő az egyetlen játékos akinél nem számított nálam hogy hol játszik United drukkerként is rajongtam a játékáért, elképesztő futballista volt. Ha a játékintelligenciáját sikerül valakibe beleültetni na őt azonnal vigye el a Fradi 😀
davemayer
Ameddig en játszottam vele, két játékosnak volt 20-as first touch a football managerben. Az egyik zizou a másik bergkamp.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/puskas-akademia-szerzodest-bontott-a-valogatott-vedo-2586581
Annyira imádom, ezeket a címeket 😀
2014-ben két barátságos meccsre betett életemben nem hallottam róla ember = válogaott védő 😀
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Hoffenheim góljánál melyik tehetség lengedte a kezét ahelyett hogy legalább kicsit zavarja a csatárt?
Toca
a tartalék jobbhátvéd
slowmotion
Aki nem sokkal előtte isten volt a szabadrúgása után 😀
dugo93
ez a játék egy kiszabott hullámvasút, bizony
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Nem túl meglepő módon ez lett a PL első 25 évének legszebb gólja:  www.youtube.com/watch?v=IicmCu47pMo
empty taxi
ő az egyetlen játékos akinél nem számított nálam hogy hol játszik United drukkerként is rajongtam a játékáért, elképesztő futballista volt. Ha a játékintelligenciáját sikerül valakibe beleültetni na őt azonnal vigye el a Fradi 😀
davemayer
ha a játékintelligenciáját sikerül valakibe beleültetni, azt nem a Fradi fogja elvinni 😊
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 329 — "Grammar maci"
Nem túl meglepő módon ez lett a PL első 25 évének legszebb gólja:  www.youtube.com/watch?v=IicmCu47pMo
empty taxi
ő az egyetlen játékos akinél nem számított nálam hogy hol játszik United drukkerként is rajongtam a játékáért, elképesztő futballista volt. Ha a játékintelligenciáját sikerül valakibe beleültetni na őt azonnal vigye el a Fradi 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Hoffenheim góljánál melyik tehetség lengedte a kezét ahelyett hogy legalább kicsit zavarja a csatárt?
Toca
a tartalék jobbhátvéd
slowmotion
Aki nem sokkal előtte isten volt a szabadrúgása után 😀

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Hoffenheim góljánál melyik tehetség lengedte a kezét ahelyett hogy legalább kicsit zavarja a csatárt?
Toca
a tartalék jobbhátvéd
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Hoffenheim góljánál melyik tehetség lengedte a kezét ahelyett hogy legalább kicsit zavarja a csatárt?
Toca
Alexander-Arnold


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Hoffenheim góljánál melyik tehetség lengedte a kezét ahelyett hogy legalább kicsit zavarja a csatárt?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Nem túl meglepő módon ez lett a PL első 25 évének legszebb gólja:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Dagadt meg füves, de a lába még működik:
 streamable.com/x4ljb


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Ha nem lennék képben a reggeli visszaolvasásból akkor is tudnám, hogy tegnap Pool meccs volt 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
ki vette fel minyon mezét?!
Negritis
ha tetszett volna figyelni az elmúlt szezon második felében, akkor beugorhatna, hogy Minyon botrányosan jól védett, tehát erősen elképzelhető, hogy a szezonnyitó volt kilengés, és nem a mai meccs
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
 index.hu/sport/futball/2017/08/15/europa-liga_hoffenheim_liverpool_szalai_adam/
a csávó vagy néha átnézett egy párhuzamos univerzumra, vagy tényleg komoly cuccot tolt
Európa Liga, meg a kaput sem találta el, na persze
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Egy titkos vacsora, ami örökre megváltoztatta a futballt

David Dein az amerikai major sportokból merített ihletett a Premier League-hez
.
 britannia.444.hu/2017/08/15/egy-titkos-vacsora-ami-orokre-megvaltoztatta-a-futballt

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
nem mondanám kb senkire a védelemből h jó volt
de Moreno-n kívül senkiről nem mondanék le
Moreno-ról is csak azért mert mióta itt van az első éve jó volt azóta meg fejlődik vissza
zsuzsi 2.0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 576
Morenót és Lovrent cutoljuk, MOST!
Mikey
Lovren amúgy még nem is annyira vészes minden hibájával együtt
a gond h nincs opció és muszáj kezdenie
ha legalább jöhetne a padról akkor már jobban állnánk
Negritis
Sok jó megmozdulása ma sem volt. Szombaron simán kezdene nálam Gomez és Robertson.