Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
NSO-ról:

„Megőrülök, amikor egy játékos, akivel alkudozunk, azt mondja, szívesen jönne hozzánk, csak azért nem akar aláírni, mert nem vagyunk ott a Bajnokok Ligájában. Kiborít. Vagy amikor valamelyikük azért nem akar hosszabbítani, mert nem vagyunk ott az európai porondon. Mi a f.sz? Mégis mit gondolnak? Az a munkád, hogy velünk együtt elérd ezeket a célokat. Ha a BL-ben akarsz játszani, akkor játssz úgy, hogy a csapat eljusson a BL-ig. Szerencsére ezt a labdarúgóim is felfogták végre, és beért tizennégy hónap munkája, ott vagyunk a legjobbak közt!” – mondta az Anfield Roadon tartott sajtótájékoztatón a Liverpool mestere.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Komolyan mikor lesz már stabil EL-es csapatunk????????????
NB2
Menj el Arsenal-szurkolonak, akkor lesz. 8-P
Stez
El ne kiabáld.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 762 — 49ers GM
Faxom az eredmények.com-ba, félre informáltak az Osijek meccsel kapcsolatban!
Meglepi még az Ajax (Rosenborg), Mütyürland (Apollon CIPRUS!!! ), Fener (Vardar), Legia (Sheriff) kiesése.
Komolyan mikor lesz már stabil EL-es csapatunk????????????
NB2
Jövőre, Eszéken...
gordon
Ők nem a BL-be mennek? 😊

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Faxom az eredmények.com-ba, félre informáltak az Osijek meccsel kapcsolatban!
Meglepi még az Ajax (Rosenborg), Mütyürland (Apollon CIPRUS!!! ), Fener (Vardar), Legia (Sheriff) kiesése.
Komolyan mikor lesz már stabil EL-es csapatunk????????????
NB2
Menj el Arsenal-szurkolonak, akkor lesz. 8-P

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Faxom az eredmények.com-ba, félre informáltak az Osijek meccsel kapcsolatban!
Meglepi még az Ajax (Rosenborg), Mütyürland (Apollon CIPRUS!!! ), Fener (Vardar), Legia (Sheriff) kiesése.
Komolyan mikor lesz már stabil EL-es csapatunk????????????
NB2
Jövőre, Eszéken...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Faxom az eredmények.com-ba, félre informáltak az Osijek meccsel kapcsolatban!
Meglepi még az Ajax (Rosenborg), Mütyürland (Apollon CIPRUS!!! ), Fener (Vardar), Legia (Sheriff) kiesése.
Komolyan mikor lesz már stabil EL-es csapatunk????????????

Szerkesztette: NB2
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kicsit sem érdekes, hogy az "ismerjük a szerbeket", "nagyon jól ismerem a Partizant", "most a Vidi sikeréért teszek meg mindent", "jobb helyzetben vagyunk", "nemcsak nekünk, hanem a magyar focinak és a magyaroknak is fontos" stb. mondatok után egy ilyen kicseszett, retkes, mocskos taktika és alibi játékot kap az ember 12 óra munka után.
Elegem van bazzeg. Ne mondja nekem senki azt hogy a Vidi szerb különítménye mindent megtett a csoportkörért a LEGKICSESZETTEBBÜL FONTOS PÁRHARCBAN.
Lehet majd királykodni a Fradi ellen vasárnap... érdekes mód, akkor majd csúsznak-másznak...
Nikolics meg leírta magát végleg. Öngyilkos taktika, nem hiába folyik ereiben szerb és partizan vér...
Tudjátok, hogy szeretem az összeesküvés-elméleteket, és soknak semmi valóságalapja, de ez a tegnapi botrány volt...botrány..
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
A PC-ség non plusz ultrája az a szabály h ukrán meg orosz csapat nem kerülhet 1 csoportba...
empty taxi
vagy inkább az h jó eséllyel 16 között nem futnak össze és így nem gyújtják fel a fél világot
kétszer

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Nézegettem itt kik jutottak be. Ugye 2012 óta nem volt csoportkörünk sajnos. Olyan országok mellett, mint Andorra, Bosznia-Hercegovina, Észak-Írország, Észtország, Feröer, Grúzia, Izland, Lettország, Liechtenstein, Litvánia, Luxemburg, Málta, Montenegró, Örményország, San Marino, Wales. Gibraltár és Koszovó.

Miközben az elmúlt 5 évben jutott be albán, azeri, ciprusi, fehérorosz, kazah, macedón, vagy moldáv csapat is...

Ha jól láttam most a környékünkről egyedül a szlovákok nem adnak klubcsapatot. Meg a lengyelek, de a Varsó egy órát tolt emberhátrányban a Tiraspol ellen, gondolom beszenvedték volna valahogy 11 emberrel.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok nagy Európa-liga-fan, de nagyon remélem, hogy a Milan komolyan fogja venni a sorozatot. A BL-ből lesz pár erősebb leeső, megnézném, mit tudunk valójában. A bajnokságban ezt nem két Juve és Napoli elleni meccs fogja megmutatni.

Meg jó volna ismét feliratkozni, megmutatni a világnak, hogy még élünk.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Az első meccs alapján azt mondtam, semmi extra ez a Partizan, ma azért megmutatták, hogy más szint, mondjuk ezt Nikolics baszta el, teljesen felesleges volt ennyire támadó csapatot feltenni, egy szál faszban nekirohantak a várfalnak, ez lett belőle. Így utólag jobb lett volna még egy csúnya meccset játszani, aztán ha vki talál egy gólt továbbjut.

Ettől függetlenül számomra a bajnokságnak toronymagas esélyese így a vidi, a fradi doll-lal börleszk, mi pedig azért sztem hosszútávon nem fogjuk tudni tartani a lépést, bár remélem rám cáfolnak a srácok. Leginkább ezért kellett volna továbbjutniuk, hogy izgibb legyen a bajnokság 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Rendesek a magyar klubcsapatok, gondolnak az iskolás szurkolóikra, szeptembertől nem kell már izgulni értük, tudnak a tanulásra koncentrálni.....

Ehhhh

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ja, csak a már kiesett csapat egy minimális költségvetésből fenntartott, szívvel lélekkel küzdő csapat, akik egyértelműen a legjobb magyar csapat az elmúlt 2-3 évben. A Vidi meg a Fradi szarrá pénzelve pontosan ugyan annyit érnek el, mint mi. Azaz lófaszt karikára vágva.

Aki szerint ez a Vidi jobb, vagy akár csak hasonló szinten van a Honvéddal, az vak.

Na majd ha tavasszal megint mi leszünk a táblázat élén az utolsó forduló után 😊)

CS.A.K!
Borbinho
Jó cuccot tolsz.
petey
5 óra túlóra a neve, és folytatódik...
Te vidis vagy ha jól rémlik, megértem, ha nem értesz velem egyet. Viszont nem akarok senkivel vitatkozni most, főleg nem a magyar foci miatt. Ha szerinted nem a Honvéd a jelenlegi + elmúlt pár év legjobb magyar csapata, akkor elfogadom, ahogy érzed. Nem kell, hogy egyetértsünk.
Borbinho
tedd le főnök.
Kenny
ezt főnökömnek mondd 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Kár, hogy nem a henty az otigba 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
De mit gondolt a Vidi? Az egész első félidőnek úgy kellett volna nekiállni, hogy egy nagyon korrekt bekkelésből kontrák. 0-0 még mindig jobb, mint az elején bekapott gól.
Nah, majd jövőre...😊
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 700 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
szerintem lámpalázasak voltak a vidisek. ennyi néző...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 314 — Omar's Coming Yo!
Ja, csak a már kiesett csapat egy minimális költségvetésből fenntartott, szívvel lélekkel küzdő csapat, akik egyértelműen a legjobb magyar csapat az elmúlt 2-3 évben. A Vidi meg a Fradi szarrá pénzelve pontosan ugyan annyit érnek el, mint mi. Azaz lófaszt karikára vágva.

Aki szerint ez a Vidi jobb, vagy akár csak hasonló szinten van a Honvéddal, az vak.

Na majd ha tavasszal megint mi leszünk a táblázat élén az utolsó forduló után 😊)

CS.A.K!
Borbinho
Jó cuccot tolsz.
petey
5 óra túlóra a neve, és folytatódik...
Te vidis vagy ha jól rémlik, megértem, ha nem értesz velem egyet. Viszont nem akarok senkivel vitatkozni most, főleg nem a magyar foci miatt. Ha szerinted nem a Honvéd a jelenlegi + elmúlt pár év legjobb magyar csapata, akkor elfogadom, ahogy érzed. Nem kell, hogy egyetértsünk.
Borbinho
tedd le főnök.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ja, csak a már kiesett csapat egy minimális költségvetésből fenntartott, szívvel lélekkel küzdő csapat, akik egyértelműen a legjobb magyar csapat az elmúlt 2-3 évben. A Vidi meg a Fradi szarrá pénzelve pontosan ugyan annyit érnek el, mint mi. Azaz lófaszt karikára vágva.

Aki szerint ez a Vidi jobb, vagy akár csak hasonló szinten van a Honvéddal, az vak.

Na majd ha tavasszal megint mi leszünk a táblázat élén az utolsó forduló után 😊)

CS.A.K!
Borbinho
Jó cuccot tolsz.
petey
5 óra túlóra a neve, és folytatódik...
Te vidis vagy ha jól rémlik, megértem, ha nem értesz velem egyet. Viszont nem akarok senkivel vitatkozni most, főleg nem a magyar foci miatt. Ha szerinted nem a Honvéd a jelenlegi + elmúlt pár év legjobb magyar csapata, akkor elfogadom, ahogy érzed. Nem kell, hogy egyetértsünk.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Ja, csak a már kiesett csapat egy minimális költségvetésből fenntartott, szívvel lélekkel küzdő csapat, akik egyértelműen a legjobb magyar csapat az elmúlt 2-3 évben. A Vidi meg a Fradi szarrá pénzelve pontosan ugyan annyit érnek el, mint mi. Azaz lófaszt karikára vágva.

Aki szerint ez a Vidi jobb, vagy akár csak hasonló szinten van a Honvéddal, az vak.

Na majd ha tavasszal megint mi leszünk a táblázat élén az utolsó forduló után 😊)

CS.A.K!
Borbinho
Jó cuccot tolsz.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ja, csak a már kiesett csapat egy minimális költségvetésből fenntartott, szívvel lélekkel küzdő csapat, akik egyértelműen a legjobb magyar csapat az elmúlt 2-3 évben. A Vidi meg a Fradi szarrá pénzelve pontosan ugyan annyit érnek el, mint mi. Azaz lófaszt karikára vágva.

Aki szerint ez a Vidi jobb, vagy akár csak hasonló szinten van a Honvéddal, az vak.

Na majd ha tavasszal megint mi leszünk a táblázat élén az utolsó forduló után 😊)

CS.A.K!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Mindig így van. A már kiesett csapatok simán vernek egy továbbjutott csapat ellenfelét...

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ez piros kellett volna, hogy legyen. nem elég, hogy balfaszok és még pechesek is vagyunk, de még a spori is vakon van.
Kövezzetek meg, de a Kispest sztem oda-vissza verte volna ezt a Partizánt. Annyira gyenge ez a csapat, hogy az már fáj. A Vidi is picit okosabban játszana, simán továbbmenne. Semmit nem mutattak eddig, találtak 2 helyzetből 2 gólt. Első meccsen is szarok voltak....
Borbinho
Ez az xy odavissza verte volna z-t nem annyira szimpatikus, a hébereket kellett volna, nem sikerült.

Szurkoltam a viktorotonnak, de igazából önös érdekből, hogy lekösse őket a kettős terhelés. Sosem jó, ha egy magyar csapat cumizik európában, de ha már kiszopnak legyen méretes zakó, hagy lássa a vezérkar, nem működik amit kitaláltak, a politikának ki kéne vonulni a fociból.

Persze nyilván nem ez lesz, és még két kétszer ennyi pénzt tolnak a kirakatcsapatok alá.
gabokocka
Én se vagyok a híve, de pont egy szervezetten és okosan játszó csapat kellene ezek a falábúak ellen --> Kispest
Hazabeszél a szívem, és akartam is írni, hogy a zsidrákok ellen kellett volna a továbbjutás, de gondoltam így is valaki majd felrója ezt nekem 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
4 támadóval és két szűrővel felállni? Átszaladnak középen...mit hitt nikolics?
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 314 — Omar's Coming Yo!
Vicc
Coolearie
nem vicc.tippmix.
ja meg a 250 grobari.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Ez piros kellett volna, hogy legyen. nem elég, hogy balfaszok és még pechesek is vagyunk, de még a spori is vakon van.
Kövezzetek meg, de a Kispest sztem oda-vissza verte volna ezt a Partizánt. Annyira gyenge ez a csapat, hogy az már fáj. A Vidi is picit okosabban játszana, simán továbbmenne. Semmit nem mutattak eddig, találtak 2 helyzetből 2 gólt. Első meccsen is szarok voltak....
Borbinho
Ez az xy odavissza verte volna z-t nem annyira szimpatikus, a hébereket kellett volna, nem sikerült.

Szurkoltam a viktorotonnak, de igazából önös érdekből, hogy lekösse őket a kettős terhelés. Sosem jó, ha egy magyar csapat cumizik európában, de ha már kiszopnak legyen méretes zakó, hagy lássa a vezérkar, nem működik amit kitaláltak, a politikának ki kéne vonulni a fociból.

Persze nyilván nem ez lesz, és még két kétszer ennyi pénzt tolnak a kirakatcsapatok alá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.