Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
Nso:

"Világhírű edzőklasszist nem szeretne a vezetőség" = Azért nincs tengerünk mert nem kell. Bödőcs nyugdíjba is mehet.
Amadeus
világhírű edzőklasszis hülye lenne elvállalni
majd ha Szoboszlaiék generációja beleerősödik a felnőttfociba
slowmotion
 twitter.com/stokecity/status/919955827825442816
ezt a srácot már figyeltem a selejtezőkön meg az elitkörben is,hihetetlen hogy bánik a labdával.
Kenny
csak még hiányoznak a kilók róla.
mint ahogy az u19-esek hatalmas részéről. de ez mondjuk természetes. de majd megjönnek azok is, külföldön pár lépéssel előrébb járnak a kondicionálás terén.
slowmotion
azt állítod, hogy a meccs előtti supradyn pezsgőtabletta nem elég hájtek?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 639
Nagy Dominik nyilatkozatával küldte magát a tarcsiba a Legiánál
Nem akarok titkolózni, az a célom, hogy a szezon után egy erősebb bajnokságban szerepeljek. Ez volt a Legia célja is a szerződésünk aláírásakor - nyilatkozta az M4-nek Nagy.
Tehetséges.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 458
Két ázsiainak tűnő Barca-drukker nagyon örült Piqué kiállításánál. Szegénykéim nem biztos, hogy tudják, hogy mit jelent a piros lap 😊
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 868 — Cowboys fan
Nso:

"Világhírű edzőklasszist nem szeretne a vezetőség" = Azért nincs tengerünk mert nem kell. Bödőcs nyugdíjba is mehet.
Amadeus
világhírű edzőklasszis hülye lenne elvállalni
majd ha Szoboszlaiék generációja beleerősödik a felnőttfociba
slowmotion
 twitter.com/stokecity/status/919955827825442816
ezt a srácot már figyeltem a selejtezőkön meg az elitkörben is,hihetetlen hogy bánik a labdával.
Kenny
csak még hiányoznak a kilók róla.
mint ahogy az u19-esek hatalmas részéről. de ez mondjuk természetes. de majd megjönnek azok is, külföldön pár lépéssel előrébb járnak a kondicionálás terén.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 036 — Ajmo Vatreni
Horvátország–Görögország
Vrij6
A két meccsen sírni fog a labda.
Mikey
Igaz.
Bár ezzel a mostani horvát emberanyaggal lehetne azért attraktívabb focit is játszatni. (Nem fognak)
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Nso:

"Világhírű edzőklasszist nem szeretne a vezetőség" = Azért nincs tengerünk mert nem kell. Bödőcs nyugdíjba is mehet.
Amadeus
világhírű edzőklasszis hülye lenne elvállalni
majd ha Szoboszlaiék generációja beleerősödik a felnőttfociba
slowmotion
 twitter.com/stokecity/status/919955827825442816
ezt a srácot már figyeltem a selejtezőkön meg az elitkörben is,hihetetlen hogy bánik a labdával.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 868 — Cowboys fan
Nso:

"Világhírű edzőklasszist nem szeretne a vezetőség" = Azért nincs tengerünk mert nem kell. Bödőcs nyugdíjba is mehet.
Amadeus
világhírű edzőklasszis hülye lenne elvállalni
majd ha Szoboszlaiék generációja beleerősödik a felnőttfociba
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 639
Nso:

"Világhírű edzőklasszist nem szeretne a vezetőség" = Azért nincs tengerünk mert nem kell. Bödőcs nyugdíjba is mehet.
Amadeus
Azért könyvet írjon még.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 025
Nso:

"Világhírű edzőklasszist nem szeretne a vezetőség" = Azért nincs tengerünk mert nem kell. Bödőcs nyugdíjba is mehet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 868 — Cowboys fan
Én totál nyugi vagyok dande 😀
Nem baszogatás céljából mondtam, csak ha ezt tudják hozni hogy 7 gólt lőnek egy Maribornak aki a szlovén liga topcsapata akkor nyilván hozni kéne az angol ligában is azt a top5-7 szintet szerintem. Sőt még többet is, mert azért az a keret annyira nem szar ám.
Coolearie
persze. csak az nem úgy kezdődik, hogy a támadó rotációból három kulcsember (Coutinho, Mané és Lallana) szinte alig játszik.
a Liverpool keretének nincs akkora mélysége, hogy ezt elbírja. ha nem lenne BL, akkor még csak-csak sikerült volna talán összehozni, de így toszhatjuk a rotációt, az meg hosszabb távon visszaüt.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 639
Én totál nyugi vagyok dande 😀
Nem baszogatás céljából mondtam, csak ha ezt tudják hozni hogy 7 gólt lőnek egy Maribornak aki a szlovén liga topcsapata akkor nyilván hozni kéne az angol ligában is azt a top5-7 szintet szerintem. Sőt még többet is, mert azért az a keret annyira nem szar ám.
Coolearie
Hátha a tegnapitól beindul a csapat.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Én totál nyugi vagyok dande 😀
Nem baszogatás céljából mondtam, csak ha ezt tudják hozni hogy 7 gólt lőnek egy Maribornak aki a szlovén liga topcsapata akkor nyilván hozni kéne az angol ligában is azt a top5-7 szintet szerintem. Sőt még többet is, mert azért az a keret annyira nem szar ám.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 639
A pool meg kiadta minden duhet😊
ZoliMP
Inkább rúgnának minden meccsen stabilan kettőt.
Mikey
Várható volt, hogy valaki bele fog szaladni lassan. De jah, innentől akkor ideje hozni a konstans kettőt.
kristóf17
Remélem azért láttátok kinek rúgtak 7 gólt.
Coolearie
úgy nézünk ki, mint akik pezsgőt bontottak a hetes miatt?
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
Karácsonyra nem kérek mást, csak azt hogy a csapat találjon egy közepesnél kicsit jobb csatárt a nemzetközi zíntéren, így kb háromszor olyan jó lesz, mint Benzemával.
VanillaSky
a fejesről szvsz. nem tehetett, ott csak simán kurvanagyot védett lloris, a z első ziccere az csúnya volt, bár az ajnározott Harry Kane akit a helyére akarnak is kihagyott egy legalabb akkorát...

engem jobban felbasz, hogy mindenki sztárolja Iscot, de egyszer nem passzol 16-os környékén, hanem elönzőzik mindent. Kibaszott idegesítő. És a kommentátor is benyögi hogy remekül játszott, mennyire aktív volt. Ja kurvára aktív, csak a csapatnak nem tesz jót hogy 30-ról ellövöldözgeti kurvagyengén a kapus kezébe vagy a blokkba.
Benzema ótvarfos, aláírom, de legalább passzol... a tizit is abból szereztük.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
Akkor már tényleg nézzük meg Lőwöt
ervinator
Jogi kiléphet a nyári VB után a szerződéséből a Nationelftől, de nem hiszem, hogy várnánk addig rá.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 077 — nabege2@yahoo.com
csak most még kevesebb magyar játékos kezdő egy komoly csapatnál, mint 4 éve
ozibozi
A 90-es évek óta vita tárgya, hogy külföldön játszók vs. itthoniak. Nekem az a fixa ideám, hogy minél hamarább el innen ebből a posványból. De mikor ilyen Lovrencsics félék inkább hazajönnek, mert a fradi kifizet nekik egy valag pénzt nincs miről beszélni. Pedig ha csak egy lengyel bajnokságba megy már az előrelépés. De a b..i menedzserek általában soha nem a megfelelő csapatba küldik az emberüket, hanem oda ahol esélyük nincs. Szerintem nincs ilyen nemzet még akinek ennyi "padozó" játékosa van, mint nekünk😊 Nagy Ádám is a faxé nem megy el inkább Belgiumba vagy Bundás kettőbe ahol játszik is!
Nah nekem pl ez az egyik legnagyobb csalódás, hogy az EB után nem tudtuk eladni a csapatot külföldre...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 581 — Így remélem megfelelek nektek.....
A pool meg kiadta minden duhet😊
ZoliMP
Inkább rúgnának minden meccsen stabilan kettőt.
Mikey
Várható volt, hogy valaki bele fog szaladni lassan. De jah, innentől akkor ideje hozni a konstans kettőt.
kristóf17
Remélem azért láttátok kinek rúgtak 7 gólt.
Coolearie
Nyugi látták 😉 hagyd már őket örülni, City se a Chelseanek rúgta azt a hetet a hétvégén 😊
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A pool meg kiadta minden duhet😊
ZoliMP
Inkább rúgnának minden meccsen stabilan kettőt.
Mikey
Várható volt, hogy valaki bele fog szaladni lassan. De jah, innentől akkor ideje hozni a konstans kettőt.
kristóf17
Remélem azért láttátok kinek rúgtak 7 gólt.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
A pool meg kiadta minden duhet😊
ZoliMP
Inkább rúgnának minden meccsen stabilan kettőt.
Mikey
Várható volt, hogy valaki bele fog szaladni lassan. De jah, innentől akkor ideje hozni a konstans kettőt.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 639
A pool meg kiadta minden duhet😊
ZoliMP
Inkább rúgnának minden meccsen stabilan kettőt.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 485
csak most még kevesebb magyar játékos kezdő egy komoly csapatnál, mint 4 éve
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!


szomorú,hogy így 4 év után is újra itt tartunk.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 485
lehet hogy nem kell sokat várni a csodára már itt se sokaknak.

Még pár hét vagy hónap és simán picsán rúghatják a Dárdait Berlinben. Utána választhat hogy elmegy egy kiesést elkerülni akaró csapathoz, ahol simán még eredményes is lehet azzal a 'felfogással' amit ő tud játszatni 'bármelyik' csapátával, vagy hazajön lejáratni magát szöviként. Ha lesz esze és az apjára hallgat akkor kint marad, ha nekiáll itt okoskodni, akkor pont úgy végzi, mint bárki itt.
ozibozi
Én régebben olyat olvastam tőle, ha esetleg a felnőtt csapatban nem jönnek majd az eredmények és menni kell a padról, akkor a fiai élveznek elsőbbséget és azt akarja, h a legkisebb is Berlinben nőjön fel, és majd csak utána menne ő maga a munka után, addig a Hertha utánpótlásában vállalna tovább munkát.
dawyd728
én is olvastam anno, de ez még akkor volt miután kinevezték, és még szerződsése sem volt aláírva, csak 'becsszóért' edzősködött, lehetett volna akkor bármi...
de képzelem mekkora maflást kapna holnap a 'mamától', ha visszamenne gombokért bohóckodni az ifibe (nagycsaládosként... lassan már az unokák is jönnek...😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
lehet hogy nem kell sokat várni a csodára már itt se sokaknak.

Még pár hét vagy hónap és simán picsán rúghatják a Dárdait Berlinben. Utána választhat hogy elmegy egy kiesést elkerülni akaró csapathoz, ahol simán még eredményes is lehet azzal a 'felfogással' amit ő tud játszatni 'bármelyik' csapátával, vagy hazajön lejáratni magát szöviként. Ha lesz esze és az apjára hallgat akkor kint marad, ha nekiáll itt okoskodni, akkor pont úgy végzi, mint bárki itt.
ozibozi
Én régebben olyat olvastam tőle, ha esetleg a felnőtt csapatban nem jönnek majd az eredmények és menni kell a padról, akkor a fiai élveznek elsőbbséget és azt akarja, h a legkisebb is Berlinben nőjön fel, és majd csak utána menne ő maga a munka után, addig a Hertha utánpótlásában vállalna tovább munkát.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 957
huuu a sevillat megborithatta a 30 fok kulonbseg. Boritekolhato volt a vereseg.
A pool meg kiadta minden duhet😊