Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Mané úgy tűnik megint formában van, viszont Firminho sztem gyenge

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Megy ez-megy ez, go Pool!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Legalább Kádár jobb klubba ment, nem Kínába/arabokhoz.
Heisman Trophy
és biztos hogy számára is ez a legjobb?
nem mondom azt hogy kevés lenne, de ha véletlen kevés lesz akkor azért megint jönnek majd a kritikák hogy jól döntött-e

közbe nagycsapat ellen megint éledezik a pool

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Legalább Kádár jobb klubba ment, nem Kínába/arabokhoz.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Amióta seggnyaló Szöllősi a főszerkesztő, inkább hanyagolom az NS-t minden tèren.
Mondta haverom hogy 2 hetente van rajta egy értelmes cikk, a többi bulvár.
Állítólag nagyon durván alákérdeznek a riporterek mindennek és a határokat feszegetik...
Sportújságírás 2017.
JC6
Az NSO már jóval Szöllősi előtt is olvashatatlan volt, ő már csak egy méltó befejezése a züllésnek.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Az a baj hogy itt van 3 éve és telibeszar mindent.

Carlo Ancelotti könyvében olvasható, mikor azt mondja: bármelyik országban is járt és dolgozott, megtisztelte az országot, a klubot, a játékosokat, vezetőket, szurkolókat és újságírókat hogy az anyanyelvükön válaszolt a kérdésekre vagy beszélt velük.
Minden állomáshelyén napi 2x2 óra idegen nyelv tanulás volt beiktatva.

Azért 3 év alatt illene annyit megtanulni, amivel tiszteletet tud kivívni magának, ha már annyira jó edzőnek tartja magát Doll.
Nem, ő csakis tolmács mellett hajlandó megszólalni.
Amikor idejött, nagyon tetszett a hozzáállása és stílusa. Ma már ki nem állom..

Itt van egy csomó edző, más sportágakban, első osztálytól utolsóig, ahol van, amelyik szinte anyanyelvi szinten beszél, de van aki csak elmakog 4-5 mondatot. De legalább igyekszik...
JC6
ez persze igaz, de Carlo eleve soha az életben nem jött volna Magyarországra. de ha ide jönne, akkor ő sem tanulná meg a nyelvet, mert:
- nem tervezne itt hosszabb jövőt;
- magyarul talán kevesebb, mint 20 millióan beszélnek, nem világnyelv;
- ellenben az angol, francia, német igen, és Carlo csak ilyen országokban vállalt munkát Olaszországon kívül.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Amióta seggnyaló Szöllősi a főszerkesztő, inkább hanyagolom az NS-t minden tèren.
Mondta haverom hogy 2 hetente van rajta egy értelmes cikk, a többi bulvár.
Állítólag nagyon durván alákérdeznek a riporterek mindennek és a határokat feszegetik...
Sportújságírás 2017.
JC6
A sok hatásvadász címről meg ne is beszéljünk. szánalmas egy oldal lett
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Amióta seggnyaló Szöllősi a főszerkesztő, inkább hanyagolom az NS-t minden tèren.
Mondta haverom hogy 2 hetente van rajta egy értelmes cikk, a többi bulvár.
Állítólag nagyon durván alákérdeznek a riporterek mindennek és a határokat feszegetik...
Sportújságírás 2017.
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 972
Az a baj hogy itt van 3 éve és telibeszar mindent.

Carlo Ancelotti könyvében olvasható, mikor azt mondja: bármelyik országban is járt és dolgozott, megtisztelte az országot, a klubot, a játékosokat, vezetőket, szurkolókat és újságírókat hogy az anyanyelvükön válaszolt a kérdésekre vagy beszélt velük.
Minden állomáshelyén napi 2x2 óra idegen nyelv tanulás volt beiktatva.

Azért 3 év alatt illene annyit megtanulni, amivel tiszteletet tud kivívni magának, ha már annyira jó edzőnek tartja magát Doll.
Nem, ő csakis tolmács mellett hajlandó megszólalni.
Amikor idejött, nagyon tetszett a hozzáállása és stílusa. Ma már ki nem állom..

Itt van egy csomó edző, más sportágakban, első osztálytól utolsóig, ahol van, amelyik szinte anyanyelvi szinten beszél, de van aki csak elmakog 4-5 mondatot. De legalább igyekszik...
JC6
Egyen fuggo, Dollon kivul van meg itt mas kulfoldi edzo aki nem tanulta meg a nyelvet. Vignjević, Rossi, Pinter Attila.
Gondolom Te is innen ideztel:
 www.nemzetisport.hu/legiosok/amikor-fulop-marton-megszolalt-angolul-ezert-kell-nyelvtudas-a-magyar-legiosnak-2550205
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Az a baj hogy itt van 3 éve és telibeszar mindent.

Carlo Ancelotti könyvében olvasható, mikor azt mondja: bármelyik országban is járt és dolgozott, megtisztelte az országot, a klubot, a játékosokat, vezetőket, szurkolókat és újságírókat hogy az anyanyelvükön válaszolt a kérdésekre vagy beszélt velük.
Minden állomáshelyén napi 2x2 óra idegen nyelv tanulás volt beiktatva.

Azért 3 év alatt illene annyit megtanulni, amivel tiszteletet tud kivívni magának, ha már annyira jó edzőnek tartja magát Doll.
Nem, ő csakis tolmács mellett hajlandó megszólalni.
Amikor idejött, nagyon tetszett a hozzáállása és stílusa. Ma már ki nem állom..

Itt van egy csomó edző, más sportágakban, első osztálytól utolsóig, ahol van, amelyik szinte anyanyelvi szinten beszél, de van aki csak elmakog 4-5 mondatot. De legalább igyekszik...
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 972
Szerintetek Doll direkt nem tanul magyarul? Óriási csalódás..
JC6
Tudod te, hogy mennyi idő megtanulni magyarul? Európa egyik legkomplexebb nyelve plusz relatíve kevesen beszélik és nem fontos sehol sem, semmilyen területen, ergo, ha tudja magáról, hogy nem marad itt 5 évnél tovább, akkor nincs értelme elkezdenie. Én se tanulnék magyarul a helyében.
Amadeus91
Most volt interju vele az nso tvn(youtube)3nyelven beszel minimum.A torok a magyar es a "szaud-arabiai" nyelv kifogott rajta.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Szerintetek Doll direkt nem tanul magyarul? Óriási csalódás..
JC6
Tudod te, hogy mennyi idő megtanulni magyarul? Európa egyik legkomplexebb nyelve plusz relatíve kevesen beszélik és nem fontos sehol sem, semmilyen területen, ergo, ha tudja magáról, hogy nem marad itt 5 évnél tovább, akkor nincs értelme elkezdenie. Én se tanulnék magyarul a helyében.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Szerintetek Doll direkt nem tanul magyarul? Óriási csalódás..
JC6
Nem akarja frusztrálni Kleinheislert.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek Doll direkt nem tanul magyarul? Óriási csalódás..
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Kádár Tamás a Dinamo Kijevhez szerződik. Végre nem arab vagy kínai csapat!
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Aki valaha csak kicsit is focizott az szerintem nem igazán érti hogy lehet Így csapat szinten kompletten betlizni. 😊. De lehet simán az elsô után...4/4 szarul rúgta,
ozibozi
mondjuk mind a 4-et újra kellett volna rúgatni. Bürki mindegyiknél a rúgás pillanatában kb 3-4 méterre volt a gólvonaltól. ez az, amit sosem értettem, hogy a bíró minek mondja el ezt a tizenegyesek előtt, ha nem tartja be. én vízilabdában voltam kapus, nálunk ilyen nem volt. a játékvezető szólt kétszer, harmadikra már kiállított, ha nem a gólvonalon vártam a büntetőt ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Ekkora choker csapatot mint a Bologna... Szerencsétlen Nagy Ádi meg a mezőny egyik legjobbra volt, a lelkét kitette de a gólnál sajnos ő maradt le.
JayB
meg az is igaz, hogy ott a sarokban a hátvédnek nem szabad elengednie a támadót. nulla helyen megverik, ott vagy felrúgja, vagy feltartja az embert, vagy elveszi a labdát. más lehetőség nincs meccs végén.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
kellett a jenkiket beoltani a soccerrel, ugye kedves fifa?
 www.mlssoccer.com/post/2017/02/04/mls-begins-testing-video-assistant-referee-system-select-preseason-games
baggio
Úgy gondolom, az európai bajnokságoknak ez egy elég nagy fricska...
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
kellett a jenkiket beoltani a soccerrel, ugye kedves fifa?
 www.mlssoccer.com/post/2017/02/04/mls-begins-testing-video-assistant-referee-system-select-preseason-games


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Aki valaha csak kicsit is focizott az szerintem nem igazán érti hogy lehet Így csapat szinten kompletten betlizni. 😊. De lehet simán az elsô után...4/4 szarul rúgta,

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Ezek a Hertha tizenegyesek legendásra sikerültek
több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Ekkora choker csapatot mint a Bologna... Szerencsétlen Nagy Ádi meg a mezőny egyik legjobbra volt, a lelkét kitette de a gólnál sajnos ő maradt le.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Es ha kleinheisler es fiola nem esik ki, a belgak ellen is lehetett vna keresnivalonk.
Adirotor
Ezt csak én érzem erősnek?
Mikey
B csapattal ikszeltunk portugalia ellen.
Az hogy nem volt kozeppalyank vegzetesnek bizonyult.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Es ha kleinheisler es fiola nem esik ki, a belgak ellen is lehetett vna keresnivalonk.
Adirotor
Ezt csak én érzem erősnek?
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Azert az h a valogatotnal minden szar az egy eleg buta gondolat. Vegul is kijutottunk egy vilagversenyre ahol csoportelsok lettunk az europabajnok elott.
Es ha kleinheisler es fiola nem esik ki, a belgak ellen is lehetett vna keresnivalonk.

Az h Huszti Pinter alatt nem akart jatszani azt megertem, de Mikor jott Dardai (akivel egyutt is jatszott) akkor jot tett vna a valogatottnak ha visszajon, lattuk a belga meccsen mennyire nem volt kozeppalyank szmöre kiesesevel. Elfert volna az biztos, de megertem: nem akart segget csinalni a szajabol.

Szerkesztette: Adirotor