Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Előre félek mekkora turbómagyarsági '48-as kérdést fognak felépíteni erre a meccsre.
Hanni
Ja ja... mar keszulnek a Haynau = kakszakör polok

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Sokat elmond a mennyei színvonaláról, hogy miután szisztematikusan tönkretették magukat és kvázi 2 hónap "előnyt" adtak az ellenfeleknek, simán be fognak jönni dobogós helyre.
Kampman
Ez nem a Seahawks topic


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
valaki fejtse már meg, Matyi a labanc szövkapot németül interjúvolta, most meg Storckkal angolul...he?
petey
Angolul mindenki beszel idehaza, a nemet csak most terjed.. 😉

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
az megvan, hogy a Vidi a 3.?
(3 hónapja megjósoltam, hogy így lesz)
NB2
Sokat elmond a mennyei színvonaláról, hogy miután szisztematikusan tönkretették magukat és kvázi 2 hónap "előnyt" adtak az ellenfeleknek, simán be fognak jönni dobogós helyre.

Meg az is, hogy a toronymagasan kiemelkedő Fradit a BL 2. selejtezőkörében megint el fogja kapni egy közepesen motivált bosnyák/montenegrói/moldáv csapat
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ezért kellett volna az A csoportba kerülni 😊
 www.reddit.com/r/soccer/comments/3vsq8d/european_championships_is_unbalanced_the_group/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na megint sikerült balhézni egyet a lepedéknek. Szurkolói kultúra, meg hangulat. Az

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
az megvan, hogy a Vidi a 3.?
(3 hónapja megjósoltam, hogy így lesz)

fradistákat nem irigylem, pont a Grupiban és pont a lilák és még Böde is...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
reggel a fradi pályán dolgoztam, most meg idén először kikapnak hazai pályán? szívesen 😊
Löfli
nekünk meg mióta ott volt a céges kariparti, azóta pontot se tudnak szerezni ott.
pedig le se hánytam a füvet...

Bödének meg jobbulást, az ilyen sérülés akkor is kurva szar, ha nem szakad szalag.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
valaki fejtse már meg, Matyi a labanc szövkapot németül interjúvolta, most meg Storckkal angolul...he?

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
reggel a fradi pályán dolgoztam, most meg idén először kikapnak hazai pályán? szívesen 😊
Löfli
Majd szólunk, hogy legközelebb mikor kell menned 😃
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
reggel a fradi pályán dolgoztam, most meg idén először kikapnak hazai pályán? szívesen 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Olaszul készítenek interjút egy némettel Magyarországon, oké
Jakehomer
Aki egyébként angolul is beszél
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ez mennyire kelleTt!! HAJRÁ LILÁK ÉS CSAK AZ ÚJPEST!

Mindig jövőre
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
VÉÉÉGREE!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Olaszul készítenek interjút egy némettel Magyarországon, oké

Perception is reality.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Böde nagyon randa sérülést szedett össze, ebből neki nem lesz EB.

 img.index.hu/imgfrm/0/3/2/2/THM_0013390322.jpg

Szerkesztette: Kampman
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 182 — The Mathematician
Tibi atya megmonta
Trollfociév

P ortugália
I zland
A usztria

Egészségtekre!
sutianap
és Nagyarország jó helyen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Csak azt szeretném hogy Kassai neve ne is merülhessen fel az eb-döntő kapcsán a nemzetisége miatt 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Tibi atya megmonta
Trollfociév

P ortugália
I zland
A usztria

Egészségtekre!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Foldesi26 New England Patriots 277
Én nem figyeltem az M4-es közvetítést, és nem vagyok tisztában az általános hangulattal, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy lenézik-e a szurkolók az osztrákokat, vagy sem. Teljesen egyértelmű, hogy bármelyik csoportba kerültünk volna, ott mi képviselnénk a legkevesebb játékerőt. Viszont kikiáltani ezt halálcsoportnak a többi csoport függvényében szerintem vicces, amikor az egész diskurzus leszűkíthető arra, hogy akkor az osztrákok egyértelműen jobbak-e Walesnél, valamint Izland Szlovákiánál (a selejtezők alapján Anglia>Portugália). Ezzel szemben a hat csoportból négyről is elmondható, hogy papíron semmi esélyünk nem lett volna továbbjutni, csak a favoritok óriási blamája mellett. Én örülök a csoportnak, így is csoda kellene, de itt legalább van egy halvány remény.

Szerkesztette: Foldesi26
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
 index.hu/sport/futball/2016/eb/2015/12/12/guzmics_richard_interju_krakko/

Érdemes elolvasni, nagyon jó írás.
Ez alapján pedig duplán bízom Storckékban, hogy rettentően fel fogunk készülni az ellenfelekből, gyanítom, hogyha a norvégokról volt harminc oldalas anyag, akkor ezekről a csapatokról is lesz bőven infó....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Le lehet nézni az osztrákokat.. csak azért mert kis ország, és nincs Alabán kívül sztárjuk, de meg lehet nézni milyen szinten játszottak az EB selejtezők során.

Attól félek, hogy pont ezzel a nagy mellénnyel fogunk oda menni, és ezért jobb lett volna nagynevű csapatok, de potenciálisan majd alulteljesítő csapatok ellen menni (érdekes a portugáloknál, kb. mindenki ennek örül)

Nekem speciel az Angol/Wales/Szlovák trió jobban tetszene egy második helyért.. de tökmindegy.

Ne legyen nagy égés a vége, én ennyit várok el.. játsszon úgy a csapat, hogy ne kelljen szégyenkeznünk miattuk.
Igor
Az osztrák és az izlandi csapat pont beleillik abba a sorba, akik ellen zárt védekezéssel, szervezetten, kontrákra építve lehet keresnivaló. Előrefelé semmivel nem tudnak többet, mint a norvégok. Ettől még lehet, hogy kikapsz mindkettőtől, de Storckban bízva sztem úgy felkészülünk mindegyik ellenfélből, hogy még a játékosaik lábméretét is álmukból felkelve fogják tudni Guzmóék. Amúgy az osztrákokból pl simán kinézem, hogy mindenki kikiáltja őket meglepetéscsapatnak az EB előtt, nagy elvárás, és összesnek, mint a lufi és mát a csoportból is kizúgnak. Nincsenek ők ehhez hozzászokva, és gondolom ebből a csoportból tőlük a közvélemény alsó hangon sima második helyet vár. Benne van a pakliban, hogy itt jól szerepeljünk, persze az is, hogy nulla ponttal jössz haza. De én azért eléggé bízom a mostani stábban, sztem tovább fogunk jutni.
gabokocka
A norvég=izlandi párhuzamot adom.

Az osztrákok azért más tészta, nem azt a klasszikus skandináv futballt játsszák. És aztán pont Alaba lesz az aki a nagyon zárt védekezésünket majd szétszedi.. 😕

De inkább neked legyen igazad 😉 én a selejtezőcsoport előtt is azt tippeltem h "annyira könnyű csoport hogy megnyerhetnénk -> 4. leszünk", ott is egy helyet tévedtem.. legyen itt is így.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Le lehet nézni az osztrákokat.. csak azért mert kis ország, és nincs Alabán kívül sztárjuk, de meg lehet nézni milyen szinten játszottak az EB selejtezők során.

Attól félek, hogy pont ezzel a nagy mellénnyel fogunk oda menni, és ezért jobb lett volna nagynevű csapatok, de potenciálisan majd alulteljesítő csapatok ellen menni (érdekes a portugáloknál, kb. mindenki ennek örül)

Nekem speciel az Angol/Wales/Szlovák trió jobban tetszene egy második helyért.. de tökmindegy.

Ne legyen nagy égés a vége, én ennyit várok el.. játsszon úgy a csapat, hogy ne kelljen szégyenkeznünk miattuk.
Igor
Az osztrák és az izlandi csapat pont beleillik abba a sorba, akik ellen zárt védekezéssel, szervezetten, kontrákra építve lehet keresnivaló. Előrefelé semmivel nem tudnak többet, mint a norvégok. Ettől még lehet, hogy kikapsz mindkettőtől, de Storckban bízva sztem úgy felkészülünk mindegyik ellenfélből, hogy még a játékosaik lábméretét is álmukból felkelve fogják tudni Guzmóék. Amúgy az osztrákokból pl simán kinézem, hogy mindenki kikiáltja őket meglepetéscsapatnak az EB előtt, nagy elvárás, és összesnek, mint a lufi és mát a csoportból is kizúgnak. Nincsenek ők ehhez hozzászokva, és gondolom ebből a csoportból tőlük a közvélemény alsó hangon sima második helyet vár. Benne van a pakliban, hogy itt jól szerepeljünk, persze az is, hogy nulla ponttal jössz haza. De én azért eléggé bízom a mostani stábban, sztem tovább fogunk jutni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Le lehet nézni az osztrákokat.. csak azért mert kis ország, és nincs Alabán kívül sztárjuk, de meg lehet nézni milyen szinten játszottak az EB selejtezők során.

Attól félek, hogy pont ezzel a nagy mellénnyel fogunk oda menni, és ezért jobb lett volna nagynevű csapatok, de potenciálisan majd alulteljesítő csapatok ellen menni (érdekes a portugáloknál, kb. mindenki ennek örül)

Nekem speciel az Angol/Wales/Szlovák trió jobban tetszene egy második helyért.. de tökmindegy.

Ne legyen nagy égés a vége, én ennyit várok el.. játsszon úgy a csapat, hogy ne kelljen szégyenkeznünk miattuk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Böde IR ???
gamerkr
Az könnyen lehet... kérdés meddig

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀