Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-puskas-kispest-hungary-uzentek-az-ultrak-2325695

Kezd elég gáz lenni, ez az egész Puskás --> Felcsút hagyaték. Elgondolkodtató, hogy semleges drukkerek állnak ki a Kispest mellett.
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Hihetetlen az a reakció és hogy azonnal csinálja amit kell Kankava. Hero!

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Meghaltam. 😀
Magyar bíró képzés kémvideó:  www.youtube.com/watch?v=GrpPrbkMPAISchleck
hát ez meg mi????

--------------------

 www.fourfourtwo.hu/hirek/magyarorszag/nb-i/ongol

(N) (N) (N)ZoliZoltán
Az MLSZ-szopó FourFourTwo ekézi a Fegyelmi Bizottságot? Kit fognak ezért Szibériába küldeni?

Mindig jövőre
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Meghaltam. 😀
Magyar bíró képzés kémvideó:  www.youtube.com/watch?v=GrpPrbkMPAISchleck
hát ez meg mi????

--------------------

 www.fourfourtwo.hu/hirek/magyarorszag/nb-i/ongol

(N) (N) (N)
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Meghaltam. 😀
Magyar bíró képzés kémvideó:  www.youtube.com/watch?v=GrpPrbkMPAISchleck
Anyám borogass!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
A honvédos olaszt akit kiszórtak eltiltanám 1 meccsre, a csokoládé mezőkövesdit aki meg táncikált előtte kettőre

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Meghaltam. 😀
Magyar bíró képzés kémvideó:

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nne búsúljatok(ződek).....ráértek arra jövő hét pénteken este 9-től....:-P
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
de mégis kit hozott volna Ancelotti? Iscot lehetett volna hamarabb bedobni. Di María nélkül nincs meló a középpályán, Xabi lassú, sok hibával játszik, Illarra megint flop, Benzema helyett meg van egy zseni Morata. a támadók meg folyamat rossz megoldásokat választanak, amikor lőni kéne passzolnak amikor passzolni kéne lőnek, fejben meg nincsenek ott. nehogy már mindent Ancelotti nyakába varrjunk.
ráadásul Marcelo már hónapok óta szart sem ér, Coentrao neki nem vetélytárs, az olasz csak abból tud főzni ami a rendelkezésére áll, a középpályára van a leggyengébb játékosanyagunk. Di María, Modric és ki is fújt az érdemi része. nincs egy tüdőt kiköpő, melós, ütköző gép, aki bírja a tempót és még tud is bánni a labdával ráadásul fejben totál kevesek a játékosaink, vasárnap kellett volna eldönteni de már késő bánat.Highlander
Ezért is írtam, hogy padunk sincs. Ettől függetlenül Carlo nem tud variállni. Nem csak cserével lehet, szisztémát is át lehet húzni, azért vannak több posztos embereink.
Lopez meg nem tehet róla, viszont ha Iker van a padon aki pl. BL-ben elég jól véd, bravúrokat mutat be akkor az, hogy nem hibázik már kevés nekem, hogy Lopez maradjon a kapuba.
Igazából a Barca vereség benne volt, azon a meccsen nagyon jól játszottunk, 1-2 baki bírótól és tőlünk is megölt minket, a Sevilla meg akármennyire jó csapat ezt bemákolta rendesen...
több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
És most mindenki NAGYON meglepődött...

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
kabaré...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Megmenekültünk!!! 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Miért is?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/uefa-uj-futballsorozat-2018-tol-jon-a-valogatott-nemzetek-ligaja-2324755

Platini hülyevagy!

több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért a PL még mindig a top3 bajnokság között van erőben. Két csapat a legjobb 8-ban a BL-ben, a másik két továbbjutó pedig a talán két legerősebb csapat ellen esett ki. Semmivel nem gyengébb, mint mondjuk a Bundesliga.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
volt szerencsém ... tegnap a Pool meccséhez.csebi
ez nem szerencse... és őszinte részvétem. ennél még a hétvégi meccsünk is jobb volt, mert ott legalább volt kilenc gól.

mondjuk sosem tudjuk meg, hogy mi lett volna, ha Mauser kapitány nem akarja megmenteni Poyet valagát a negyvenedik percben, mert egyrészt ugye még jobban behúzódott volna a Szundi, másrészt viszont nem is veszik át a játék irányítását a hetvenötödik perc tájékán.
mondjuk egyéni vélemény, hogy ha Suarez nem védi ki Sturridge lövését, akkor meg kiütés a vége, mert a második gól utáni 10-15 percben teljesen felszabadultan játszottak a fiúk, ott szerintem a Cicák sem hitték el, hogy négy alatt megússzák, csak túl akarták élni a meccset.slowmotion
jajjj, bocsánat, hogy így mertem fogalmazni... akkor átírom. láttam hosszú idő óta két PL meccset. remélem már jobban megfelel...
második részben meg sok a ha...
ha a sunderland is a végén belő egyet, akkor meg X lett volna, sőt ha kettőt, akkor meg vendéggyőzelem, de nem ez lett.
csupán azt írtam, hogy mondjuk egy 2007 körüli PL-hez képest a bajnokság mennyire visszaesett, ami nemzetközi porondon is most már meglátszik

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
volt szerencsém ... tegnap a Pool meccséhez.csebi
ez nem szerencse... és őszinte részvétem. ennél még a hétvégi meccsünk is jobb volt, mert ott legalább volt kilenc gól.

mondjuk sosem tudjuk meg, hogy mi lett volna, ha Mauser kapitány nem akarja megmenteni Poyet valagát a negyvenedik percben, mert egyrészt ugye még jobban behúzódott volna a Szundi, másrészt viszont nem is veszik át a játék irányítását a hetvenötödik perc tájékán.
mondjuk egyéni vélemény, hogy ha Suarez nem védi ki Sturridge lövését, akkor meg kiütés a vége, mert a második gól utáni 10-15 percben teljesen felszabadultan játszottak a fiúk, ott szerintem a Cicák sem hitték el, hogy négy alatt megússzák, csak túl akarták élni a meccset.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
nagyon nincs lefutva ez a spanyol bajnokság (bár gondolom még mindig a Real kezében egyedül a bajnokság...), idén a legerősebb is lett szerintem, elmúlt évek visszaesése után.
angol bajnokságot régen láttam már, de a héten volt szerencsém a MU és MC, valamint tegnap a Pool meccséhez. Elég vegyesek az érzéseim, és a Premier League visszaesett, nem hiába a BL-ben is átvették a spanyol-német csapatok az uralmat... bár kétségtelen, hogy idén legalább izgalmas lesz a bajnoki hajrá

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
mourinhoval se voltunk bajnokok, de oda vissza vertük a barcát, idegenben 2-1-re a bajnokságban B csapattal. Ennél gyengébb kerettel.
Ancelotti lehet szimpi ember Mourinhoval ellentétben, de olasz létére fikarcnyi temperamentum nem szorult belé. Ezt pedig anélkül így szerintem nem lehet. De mondom: Teljes mértékben megérdemeljük, magunknak főztük a kávét. Kiscsapatok ellen brillírozunk, sőt még a nagyok ellen is ha nincs tét (lásd atletico elleni 5-0 a kupában) de ha van egy kis tét, akkor tele a gatya. Marcelo is máskor nullszögből beadja most meg tizenhatoson belül 3-ból 3-szor lövés helyett ellenfélhez passzol.

Lopez témához meg 2 helyzet 2 gól.
Beto meg sokhelyzet 1 gól. Ő se lett volna hibáztatható ha 2 ziccert beenged és ezért kikapnak, de képes volt bravúrokra. Lopez már egy jó ideje nem. Ezen a szinten szerintem nem elég ha hiba nélkül lehozod a meccset, valami + is kéne mellé. Szerintem

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Huh ez kemény, a Real már meg is előzve, egy hete még nem gondoltam volna 😀 de messze még a vége. Pláne Valdes nélkül............................ nagyon sajnálom.. érte is címeket kell nyerni, s ha valamelyik megvan ő vegye át a kupát, bár inkább gyógyulna meg.dande
nem hiszem, h a kapuson fog múlni 😊 így viszont már nem elég nekünk ha x-el a Barca...

viszont a másik dolog ez a folyamatos Lopez ekézés. most is balszerencséje volt a második góllal, az első helyzetet meg egy valamire való csatár 10/10-szer értékesíti. nem ő tehet róla, hogy ennyire elképzelés nélkül, szétesve játszottunk. első félidőben kellett volna vagy 2 helyzetet beverni, meg a labdának nem a gólvonalon végigpattogni (meg még azt a tizit is befújhatta volna a kedves spori) és nincs gond a második félidőben.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Huh ez kemény, a Real már meg is előzve, egy hete még nem gondoltam volna 😀 de messze még a vége. Pláne Valdes nélkül............................ nagyon sajnálom.. érte is címeket kell nyerni, s ha valamelyik megvan ő vegye át a kupát, bár inkább gyógyulna meg.
több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
de mégis kit hozott volna Ancelotti? Iscot lehetett volna hamarabb bedobni. Di María nélkül nincs meló a középpályán, Xabi lassú, sok hibával játszik, Illarra megint flop, Benzema helyett meg van egy zseni Morata. a támadók meg folyamat rossz megoldásokat választanak, amikor lőni kéne passzolnak amikor passzolni kéne lőnek, fejben meg nincsenek ott. nehogy már mindent Ancelotti nyakába varrjunk.
ráadásul Marcelo már hónapok óta szart sem ér, Coentrao neki nem vetélytárs, az olasz csak abból tud főzni ami a rendelkezésére áll, a középpályára van a leggyengébb játékosanyagunk. Di María, Modric és ki is fújt az érdemi része. nincs egy tüdőt kiköpő, melós, ütköző gép, aki bírja a tempót és még tud is bánni a labdával ráadásul fejben totál kevesek a játékosaink, vasárnap kellett volna eldönteni de már késő bánat.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
igazából lehet bírózni, de ez a csapat ezzel az edzővel max kupát ha fog nyerni.
fontos meccset az ancelotti-lopez duóval még nem nyertünk. Nem is fogunk most már szerintem.
vége, elcsesztük, megérdemeljük.eaglesmcnabb
Pont ezen gondolkoztam. Ancelotti 88 percig vár hogy hozzon egy támadót pluszba... Egész jó taktikát tud már összehozni, de ha nem megy vagy bele kell nyúlni a meccsbe az még nem megy mindig neki.
Jah és padunk sincs...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
igazából lehet bírózni, de ez a csapat ezzel az edzővel max kupát ha fog nyerni.
fontos meccset az ancelotti-lopez duóval még nem nyertünk. Nem is fogunk most már szerintem.
vége, elcsesztük, megérdemeljük.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
3 nap alatt bukjuk a bajnokságot? Fasza...