Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Milan ezeket a Madridokat 5-0-ra verte volna!
Ancelotti miatt nem bankodom, nagy kiraly, de amit Ronaldo levagott... Azt hiszem okosan szerzett meg nehany millio hatert, bebizonyitotta, hogy egy fereg, pedig en sosem utaltam, sot az utobbi idoben pont, hogy mar kezdtem pozitivan hozzaallni. Undorito bazdmeg, amikor kb koze nem volt az egesz meccshez.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezen a meccsen CR megmutatta, hogy miért volt érdemes abbahagyni a foci nézését. Mikor megijedve a becsúszó ellenfél láttán feldobta magát és a bíró még meg is ette, na az volt a pont az i-n. 😀Imitheking
Viszont azt leszámítva, nekem azért végre volt egy olyan meccs, amit nem hagytam ott, hogy jólvan majd lesz valami, hanem néztem kb végig. Óriásit küzdött a Real a második félidőben, azért a mászásért, és az egész szezonért megérdemelte a BL-győzelmet. Mondjuk az Atlético is kurva nagyot harcolt, de egyszerre csak egy nyerhet...
Casillas régen tök jó kapus volt, most majdnem elvesztette egymaga. Carvajal tök olyan mint én, lelkes, megy, de legalább a saját hülyeségeit kell állandóan kijavítania. CR nyomás alatt borzasztó, amint vezet a csapat, onnantól viszont él... Mondjuk eddig ő vitte be a Realt, szal megérdemli ő is (ez a végén viszont nem volt szimpatikus, vagy ha mindenképpen úgy akarjuk, antipatikus ( 😉 ) volt).
Marcelo nem tudom mikor lett jó játékos, de nálam ő jelentette a Real számára a sikert.
Bale nagyon gyenge volt, de reggel óta mondom, hogy Bale dönti el a BL-döntőt. Hát, a győztes gól végül is az övé volt 😊
Simeone parádés edző, de még egy picit meg kell tanulnia veszíteni (bár a Varane-os esetet nem láttam). Az Atlético amúgy egy jó kis sunyi csapat volt ma. Pont annyit, és annyiszor szabálytalankodtak, ami még belefért (jó, egy pirosat megúszott az első félidőben), és teljesen elvette CR és Bale kedvét is kb.

Na mindegy, végre egy meccs, ami izgalmas volt, nekem tetszett is a két csapat küzdése, a 4–1 már kevésbé, egy 2–1 jobban illett volna az összképhez

Ja, és még azért nem sajnálom, hogy a Real nyert, mert félelmetes, hogyan beszéltek az elmúlt tíz évben egy ilyen sikeres csapatról egyesek. Meg CR is megérdemli, ha már állandóan fikázták, amikor Messi állandóan megkapta az Aranylabdát, pedig messze nem volt 4–1 köztük (sem 😀). De mondjuk a vb-n kaka lesz, szal nem lesz meg a 4–3 sanszosan

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
régen a mezlevétel sárga volt...Janek
Most is az. Bale és Ronaldo is kapott.

Hát nem volt benne a meccsben előzetesen, de az Atleti nagyon visszaállt. Mondjuk mákkal még így is behúzhatta volna.
Azért Diego Ramos "elcserélése" nagyon láma dolog volt. Nem volt egy értelmes ember aki megkérdezte volna tőle, hogy öcsi, tuti bírod?
Realban sokan nem játszottak jól, de sikerült túlélniük.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Grat a Madridnak!
Ronaldo viselkedése a végén számomra nagyon unszimpatikus volt. ( finom voltam 😀 )

több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
Ezen a meccsen CR megmutatta, hogy miért volt érdemes abbahagyni a foci nézését. Mikor megijedve a becsúszó ellenfél láttán feldobta magát és a bíró még meg is ette, na az volt a pont az i-n. 😀
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most egy webkapcsolást kérek Torrentéhez!iktriad
Nem kell messze menni, ZoliZoltán in da housebaggio
Mondjuk én azt hittem, hogy őt már mindenki lenémította.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
régen a mezlevétel sárga volt...

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
basssza meg.....
több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Végre meg van Roninak is,na!ZoliZoltán
Már nyert egyszer 😀
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Aki két gólos hendikeppel tette meg a Realt, annak nyertes a szelvénye?baggio
nem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Végre meg van Roninak is,na!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Gratuláció a Realnak!!!
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Remélem CRnek ennyi lesz az össz sikerélménye a következő 2 hónapban.iktriad
úgy-úgy, 😊 jó nyaralást a világ legjobb futballistájának !

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Aki két gólos hendikeppel tette meg a Realt, annak nyertes a szelvénye?baggio
szerintem az a 90 percre szól
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Aki két gólos hendikeppel tette meg a Realt, annak nyertes a szelvénye?baggio
Nem, döntetlen lett a mecs.

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
ez a kamutizi minek kellett???? Meg kellett mutatni európa legszebb, kékvérű férfi felsőtestét??? 😀 Jobb volt a real...megérdemlik, de ez kiverte a biztosítékot. cr meg remélem korán strandfocira vált braziliában 😉
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Aki két gólos hendikeppel tette meg a Realt, annak nyertes a szelvénye?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem CRnek ennyi lesz az össz sikerélménye a következő 2 hónapban.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szopkoddd lea a testét le mocskos ratyikutya!
több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Micsoda küzdést mutatott be ez a csapat ma 😊 És végre megvan a 10.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerények vagyunk no
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ez, csak hogy CR is meglőhesse a magáét ejnye ejnye 😛
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egye kutya EaglesMC szurkoló társam kedvéért valahogy túlélem
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lemorzsolódott az Atletico, mint Kukorica Jancsi a suliban.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
góóóóóóóóóóóóóóóóóllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll