Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
HAHAHAHAHAHA Rooney gyorsan gyógyulgamerkr
Mondjuk ha kéne mondani egy játékost akinek nem szokása a színészkedés akkor lehet pont Rooneyt mondanám.

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
HAHAHAHAHAHA Rooney gyorsan gyógyulgamerkr
ha így rádcsúsznak te nem esel el? az meg hogy utána fetreng a mai futballisták 100%-ánál előfordul. Ja, hogy kiállítást ért? hoppá, lehet nem kellett volna méterekről becsúszni az ellenfél 16osánál a 93. percben 1-1nél úgy hogy van egy sárgád... a pályán lehet h nevetséges volt, de 10 perc múlva sztem tutira magát okolja Schweini ezért.davemayer
nyilván, de mindenki Robbent szapulja (joggal), de azért Rooney arca esés közben priceless volt 😀, persze 10 másodperccel utána ő is jót mosolygott.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
HAHAHAHAHAHA Rooney gyorsan gyógyulgamerkr
ha így rádcsúsznak te nem esel el? az meg hogy utána fetreng a mai futballisták 100%-ánál előfordul. Ja, hogy kiállítást ért? hoppá, lehet nem kellett volna méterekről becsúszni az ellenfél 16osánál a 93. percben 1-1nél úgy hogy van egy sárgád... a pályán lehet h nevetséges volt, de 10 perc múlva sztem tutira magát okolja Schweini ezért.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Mindkettő 1-1, legalább nem dőlt el rögtön.
Neuer azért mit izélt itt a végén, papírokkal biztos nagy kárt lehet benne tenni😊
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
HAHAHAHAHAHA Rooney gyorsan gyógyul

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
BASTI BASZD MEG!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
NEMANJA OOOOO NEMANJA OOOO

fél München tik-takot rág most, nem érdekel ha 5-1-el kiesnek ez akkor is mennyei 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Digin a Barca A, Sport1-en a Barca B van😊
akik múltkor védték Guardiolat, azért levetítenék nekik egy tavalyi meg egy idei Bayernt
mindig egy passz, mindig egy passz...
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
De a München miért akar mindent a gólvonalig játszani? Egyet kettőt ellőnének messziről kicsit több hely lenne a passzokra.
Fellaini még tényleg egy rakás szar.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
na jó aki Chicha-val állt volna ki úgy hogy nincs mire lesipuskázzon az most adja le a belépőkártyáját a kijáratnál 😊 Welbeck volt az egyetlen opció. Ami nagyobb baj hogy le kéne kapni Dellainit a pályáról de nem hiszem h meg meri lépni mert nincs kire lecserélni.

Egyébként igen, cselt kellett volna csinálni, vagy esetleg a feje fölé lőni izomból, sajnos akkora hogy egy szélső lövésre leér 😕davemayer
Nálam viszont ez a tökéletes csere. Giggsnek ez már kicsit soknak tűnt. Mondjuk Kagawát alapból kezdettem volna.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
áááááááááááááááá welbeck hajszárítóval verném ki a szemed tedavemayer
Simán elhúzhatta volna...ettől függetlenül keményen lefutja a védőket. Néha még mindig meglep milyen gyors.

Ez kivételesen +1 pont Moyesnak. Jó ötlet volt tőle Dannyt előre rakni és futtatni.dugo1993
na jó aki Chicha-val állt volna ki úgy hogy nincs mire lesipuskázzon az most adja le a belépőkártyáját a kijáratnál 😊 Welbeck volt az egyetlen opció. Ami nagyobb baj hogy le kéne kapni Dellainit a pályáról de nem hiszem h meg meri lépni mert nincs kire lecserélni.

Egyébként igen, cselt kellett volna csinálni, vagy esetleg a feje fölé lőni izomból, sajnos akkora hogy egy szélső lövésre leér 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
áááááááááááááááá welbeck hajszárítóval verném ki a szemed tedavemayer
Simán elhúzhatta volna...ettől függetlenül keményen lefutja a védőket. Néha még mindig meglep milyen gyors.

Ez kivételesen +1 pont Moyesnak. Jó ötlet volt tőle Dannyt előre rakni és futtatni.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
áááááááááááááááá welbeck hajszárítóval verném ki a szemed te

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
UNITED!!!UNITED!!!UNITED!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Én általában jókat derülök a sötétségen... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
peach, mazochista vagy? tudod mikor néznék meg egy harmadik félidőt...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Azért a harmadik félidő bandája ismét alúlmulta önmagát, leonardo csodálkozok, hogy nem rombolt ki a stúdióból mikor 5jére is megkapta a megmentené e a magyar futballt cìmű kerdést matyitól 😀 a másik kìnos meg kaszinós volt, akinek láthatóan fingja nem volt a trollfocis poénokról, cserébe rekop folyamatosan nyomta, gyurkáék meg zavartan nevetgéltek...borzasztó epizód volt 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
A mai napra gondolva még ha nem is egymás ellen játszanak 😀:

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
 www.origo.hu/itthon/20140331-nem-erkezett-palyazat-a-debreceni-nagyerdei-stadion-uzemeltetesere.html

Amadeus91
Na a sok "kellenek a stadionok, a labdarúgásunk fejlődéséhez" gondolkodású emberke hozzon létre egy céget és lehet tenni a fejlődésért. 😀 xD 😀😀
Én már pár hete feltettem a kérdést, hogy vajon ki fogja fenntartani. Lassan kiderül, hogy ahogy sejtettem senki, majd az önkormányzat...Tony
Lesz is cég biztosan. Állami, Te is beszállsz majd az adóddal.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-puskas-kispest-hungary-uzentek-az-ultrak-2325695

Kezd elég gáz lenni, ez az egész Puskás --> Felcsút hagyaték. Elgondolkodtató, hogy semleges drukkerek állnak ki a Kispest mellett.FViktor93
Nem elgondolkodtató, hanem politika.
Nem gáz, és nem is ritka, hogy egy ikont egy kurzus aktualizál, és kisajátít.
A fotó alapján itt 30-50 ember magánkaciójáról van szó, ez meg az országos politika viszonylatában marginális, jelentéktelen kis csoportosulás.
Az inkriminált drapériapuskástalanítás meg teljesen jogszerű volt az adott meccsen, stadionban, körülmények között, még ha stílustalan, otromba és kicsinyes is egyben.
Dehát - mint írtam - ez politika.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Hihetetlen az a reakció és hogy azonnal csinálja amit kell Kankava. Hero!

krixtofer
Huuh.Ez durva!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
 www.origo.hu/itthon/20140331-nem-erkezett-palyazat-a-debreceni-nagyerdei-stadion-uzemeltetesere.html

Amadeus91
Na a sok "kellenek a stadionok, a labdarúgásunk fejlődéséhez" gondolkodású emberke hozzon létre egy céget és lehet tenni a fejlődésért. 😀 xD 😀😀
Én már pár hete feltettem a kérdést, hogy vajon ki fogja fenntartani. Lassan kiderül, hogy ahogy sejtettem senki, majd az önkormányzat...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001


újra labdával.
#badstuber

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
 www.origo.hu/itthon/20140331-nem-erkezett-palyazat-a-debreceni-nagyerdei-stadion-uzemeltetesere.html


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/dvtk-puskas-kispest-hungary-uzentek-az-ultrak-2325695

Kezd elég gáz lenni, ez az egész Puskás --> Felcsút hagyaték. Elgondolkodtató, hogy semleges drukkerek állnak ki a Kispest mellett.