Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Victor Valdes terdszalag szakadás...
Szerencsétlen...Sinisa
hát akkor egy Real-veréssel búcsúzott a klubtólslowmotion
6 honap...ha bucsuzik akkor nagyon sajnalom,de ha nincs meg alairt szerzodese akkor egy ilyen serules utan senki nem fogja megvenni tehat akkor akar maradhat is meg 1 evet.
sajnos kiesett a vedelem legbiztosabb pontja.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Victor Valdes terdszalag szakadás...
Szerencsétlen...Sinisa
hát akkor egy Real-veréssel búcsúzott a klubtól
több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Victor Valdes terdszalag szakadás...
Szerencsétlen...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Rég láttam ilyen jó meccset, mint a Győr-MTK. Akciók, kurva nagy gólok, ennyi kell.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
ÚJPEST PARÁDÉ !!!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
lol MTK 😀😀😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
+ a teljesen értelmetlen barátságos meccseket is kiváltanák normális tétmeccsekkel...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Végre valami hasznos ötlet. Így a válogatott is többet játszana és súlycsoportnak megfelelő ellenfelek ellen lehetne kivívni az EB részvételt. S mivel a TOP bajnokságokban játszók rengeteg meccset játszanak (itt persze nem a mi fiainkról van szó) esélyes, hogy "B" kerettel állnak fől a nagyok, így a fiatalok is pallérozódhatnak és a kicsiknek is nagyobb az esélyük a jó szereplésre.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
nah ez abszolút nem volna hülyeség...

 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/uefa-forradalmi-otlet-johet-a-nemzetek-ligaja-2324569



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Moyes-szal sajnos ilyen rangadók elé néz a United. 3-4 éve még a MU játszott és nyert ilyen könnyedén a helyenként jó erőkből álló de szervezetlen és főleg ötlettelen City ellen. Köcsög vagyok ezzel a megállapítással de ha kicseréljük a 2 edzőt lehet h fordított az eredmény.

Ilyen játékkal, ilyen taktikával szinte mindegy kit igazolnak le nem tud a csapat hasznára válni. Bántóan esetleges a játékuk.davemayer
Nem csak az edzőn múlt, ha posztról posztra végignézed a két csapatot, nem egy szint egyszerűen a két keret. Yaya Tourénak pedig én lehet adnék egy aranylabdát, mondjuk ha a csontosok véletlen vb-t nyernének. 😀Schleck
persze hogy nem az, de ez az állapot nem idén jött létre, évek óta az övék a legjobb keret. Akkor kérdem én mi változott tavalyhoz képest? áááá, már látom is...
Nem az eredmény a baj vagy hogy idén nem nyer semmit a MU hanem az a kétségbeesett valami amit a középszarnál legalább egyel jobb csapat ellen játszanak, és nem egy meccsen hanem konzisztensen. Gyakorlatilag értelmes csapat ellen 1 rangadót nyert Moyes tavaly az Arsenal ellen ill. ha minden frontot nézek akkor még az Olympiakos ellen múlt héten (bár ők sztem gyengébbek mint az elvárt szint ennél a statisztikánál). Ebből én azt a következtetést vonom le hogy ő nem tudja még ugyanazzal a kerettel sem hozni a felét annak ami a tavalyi szint volt, akkor pont tőle várjuk hogy újjáépítse a Unitedet? Vett 2 máshol klasszisként játszó játékost (az egyik a keze alatt lett az) és olyan idegenül mozognak sokszor a pályán hogy az valami hihetetlen.
Ha jobban menne neki és mondjuk 3. lenne a csapat de a játék nem tört volna meg ennyire azt mondom adjunk neki időt hogy beleszokjon de annyira lezüllött a csapat minden értelemben hogy ezt már nem lehet csak a játékosok nyakába varrni.davemayer
Rodgers sem váltotta meg első évében a világot. persze, tudom, nála legalább látszott az, hogy mit akar játszatni, még ha nem is voltak meg ehhez az emberek.
Moyesnak is kell kis időt hagyni, és ezt nem poénból mondom, bár a biztos három pontnak mindig örülni kell, szerezze azt a csapat akár Anfield-en, akár az Old Trafford-ban 😉
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Moyszi bácsi kap még 1 évet sajnos, mivel nem sikerült kibőgni a BL-ből, de sztem ott már nem lesz menekvés mert a játék az nagyon kevés amit nyújtanak, mondjuk én speciel Kloppot tök szívesebben láttam volna Mu kispadon....na de majd jövőre elcsábítjuk jól 😀
egyébként az a szégyen hogy alig lövünk gólt meccseken és már 36-ot kaptunk +11-es gólkülönbség hát eléggé vérszegény, kell pár klasszis védő is...

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Moyes-szal sajnos ilyen rangadók elé néz a United. 3-4 éve még a MU játszott és nyert ilyen könnyedén a helyenként jó erőkből álló de szervezetlen és főleg ötlettelen City ellen. Köcsög vagyok ezzel a megállapítással de ha kicseréljük a 2 edzőt lehet h fordított az eredmény.

Ilyen játékkal, ilyen taktikával szinte mindegy kit igazolnak le nem tud a csapat hasznára válni. Bántóan esetleges a játékuk.davemayer
Nem csak az edzőn múlt, ha posztról posztra végignézed a két csapatot, nem egy szint egyszerűen a két keret. Yaya Tourénak pedig én lehet adnék egy aranylabdát, mondjuk ha a csontosok véletlen vb-t nyernének. 😀Schleck
persze hogy nem az, de ez az állapot nem idén jött létre, évek óta az övék a legjobb keret. Akkor kérdem én mi változott tavalyhoz képest? áááá, már látom is...
Nem az eredmény a baj vagy hogy idén nem nyer semmit a MU hanem az a kétségbeesett valami amit a középszarnál legalább egyel jobb csapat ellen játszanak, és nem egy meccsen hanem konzisztensen. Gyakorlatilag értelmes csapat ellen 1 rangadót nyert Moyes tavaly az Arsenal ellen ill. ha minden frontot nézek akkor még az Olympiakos ellen múlt héten (bár ők sztem gyengébbek mint az elvárt szint ennél a statisztikánál). Ebből én azt a következtetést vonom le hogy ő nem tudja még ugyanazzal a kerettel sem hozni a felét annak ami a tavalyi szint volt, akkor pont tőle várjuk hogy újjáépítse a Unitedet? Vett 2 máshol klasszisként játszó játékost (az egyik a keze alatt lett az) és olyan idegenül mozognak sokszor a pályán hogy az valami hihetetlen.
Ha jobban menne neki és mondjuk 3. lenne a csapat de a játék nem tört volna meg ennyire azt mondom adjunk neki időt hogy beleszokjon de annyira lezüllött a csapat minden értelemben hogy ezt már nem lehet csak a játékosok nyakába varrni.davemayer
Az nem vitatom, hogy Moyes a fő hibaok, de szerintem ez a keret jelenleg a 4. legjobb a ligában. Az öreg nagyon "jókor" lépett le, mert pont most öregedett ki/romlott le szinte az egész védelmetek, a középpályán ez már egy-két éve megtörtént, így pedig nagyon nehéz, főleg az ilyen brutális támadósorok ellen, mint amilyen a Citynél van. Szóval csak arra akartam utalni, hogyha Moyes helyére jönne valami normális edző (én nem nagyon látok elérhető ilyet jelenleg), akkor sem lenne hirtelen csoda szerintem.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Moyes-szal sajnos ilyen rangadók elé néz a United. 3-4 éve még a MU játszott és nyert ilyen könnyedén a helyenként jó erőkből álló de szervezetlen és főleg ötlettelen City ellen. Köcsög vagyok ezzel a megállapítással de ha kicseréljük a 2 edzőt lehet h fordított az eredmény.

Ilyen játékkal, ilyen taktikával szinte mindegy kit igazolnak le nem tud a csapat hasznára válni. Bántóan esetleges a játékuk.davemayer
Nem csak az edzőn múlt, ha posztról posztra végignézed a két csapatot, nem egy szint egyszerűen a két keret. Yaya Tourénak pedig én lehet adnék egy aranylabdát, mondjuk ha a csontosok véletlen vb-t nyernének. 😀Schleck
persze hogy nem az, de ez az állapot nem idén jött létre, évek óta az övék a legjobb keret. Akkor kérdem én mi változott tavalyhoz képest? áááá, már látom is...
Nem az eredmény a baj vagy hogy idén nem nyer semmit a MU hanem az a kétségbeesett valami amit a középszarnál legalább egyel jobb csapat ellen játszanak, és nem egy meccsen hanem konzisztensen. Gyakorlatilag értelmes csapat ellen 1 rangadót nyert Moyes tavaly az Arsenal ellen ill. ha minden frontot nézek akkor még az Olympiakos ellen múlt héten (bár ők sztem gyengébbek mint az elvárt szint ennél a statisztikánál). Ebből én azt a következtetést vonom le hogy ő nem tudja még ugyanazzal a kerettel sem hozni a felét annak ami a tavalyi szint volt, akkor pont tőle várjuk hogy újjáépítse a Unitedet? Vett 2 máshol klasszisként játszó játékost (az egyik a keze alatt lett az) és olyan idegenül mozognak sokszor a pályán hogy az valami hihetetlen.
Ha jobban menne neki és mondjuk 3. lenne a csapat de a játék nem tört volna meg ennyire azt mondom adjunk neki időt hogy beleszokjon de annyira lezüllött a csapat minden értelemben hogy ezt már nem lehet csak a játékosok nyakába varrni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Moyes-szal sajnos ilyen rangadók elé néz a United. 3-4 éve még a MU játszott és nyert ilyen könnyedén a helyenként jó erőkből álló de szervezetlen és főleg ötlettelen City ellen. Köcsög vagyok ezzel a megállapítással de ha kicseréljük a 2 edzőt lehet h fordított az eredmény.

Ilyen játékkal, ilyen taktikával szinte mindegy kit igazolnak le nem tud a csapat hasznára válni. Bántóan esetleges a játékuk.davemayer
Nem csak az edzőn múlt, ha posztról posztra végignézed a két csapatot, nem egy szint egyszerűen a két keret. Yaya Tourénak pedig én lehet adnék egy aranylabdát, mondjuk ha a csontosok véletlen vb-t nyernének. 😀Schleck
bennem élénken él az a sztereotípia, hogy az afrikai gárdák nem tudnak védekezni...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 290 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ez az arsenal - swansea végjáték is vicces volt, kb egyedül vitte kapura a swansea csatár a félpályánál, erre a bíró lefújja...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Moyes-szal sajnos ilyen rangadók elé néz a United. 3-4 éve még a MU játszott és nyert ilyen könnyedén a helyenként jó erőkből álló de szervezetlen és főleg ötlettelen City ellen. Köcsög vagyok ezzel a megállapítással de ha kicseréljük a 2 edzőt lehet h fordított az eredmény.

Ilyen játékkal, ilyen taktikával szinte mindegy kit igazolnak le nem tud a csapat hasznára válni. Bántóan esetleges a játékuk.davemayer
Nem csak az edzőn múlt, ha posztról posztra végignézed a két csapatot, nem egy szint egyszerűen a két keret. Yaya Tourénak pedig én lehet adnék egy aranylabdát, mondjuk ha a csontosok véletlen vb-t nyernének. 😀

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Moyes-szal sajnos ilyen rangadók elé néz a United. 3-4 éve még a MU játszott és nyert ilyen könnyedén a helyenként jó erőkből álló de szervezetlen és főleg ötlettelen City ellen. Köcsög vagyok ezzel a megállapítással de ha kicseréljük a 2 edzőt lehet h fordított az eredmény.

Ilyen játékkal, ilyen taktikával szinte mindegy kit igazolnak le nem tud a csapat hasznára válni. Bántóan esetleges a játékuk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A hihetetlenviláglegerősebbbajnokságában Március közepén bajnok lett a Bayern 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
tökömé vitatkoztok, nincs jobb dolgotok? 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barcelona-messi-2019-ig-szolo-ajanlatot-kapott-2324361

Én még akkor kezdtem szurkolni a Barcának, amikor a csőd szélén volt és a pártoló tagok tartották "életben". Ehhez képest most meg csak azért írnak új szerződést +1 évről, csakhogy Messi kereshesse a legtöbbet. Változnak az idők...Tony
smh...
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barcelona-messi-2019-ig-szolo-ajanlatot-kapott-2324361

Én még akkor kezdtem szurkolni a Barcának, amikor a csőd szélén volt és a pártoló tagok tartották "életben". Ehhez képest most meg csak azért írnak új szerződést +1 évről, csakhogy Messi kereshesse a legtöbbet. Változnak az idők...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
ja értem, ha pepe fejére lépnek azt szabad. Itt Elmaradt a jogos piros, a túloldalon könnyen megadta a játékvezető a pirost, esélyt sem adott hogy a pályán megvívjon a Real. Ez ami felbasz, nem a 2 tizi.
a kedvenc játékosom az atletico és a barca ellen elég aljas módon színészkedett ezt aláírom, ezeken kívül semmi kirívót nem csinált idén 😊 Emellett klasszis.eaglesmcnabb
értelmesebbnek gondoltalak annál, minthogy ilyen mértékben ferdíts.
ki kellett volna állítani Buzigecit? igen.
lehetséges, hogy nem látta egyik bíró sem? igen.
Buzigeci egy alattomos köcsög? igen.
el kell tiltani? igen, több meccsre is.
DE:
megérdemelte a brazil? meg.

csak megjegyzem, hogy a fél oldal itt hörgött a Knezsevics vs. Görbicz esetnél, na ez kb hasonló volt ahhoz (amellett, hogy CF nem kapott akkorát, mégis vetített, de hát Pepe is eljátssza a pinát, ha akarja). a 4 sportoló közül a legfiligránabb termet bírta a legjobban, csak szólok.

egyébként meg lehet verni a nyálat arra, hogy elmaradt a piros, amikor minden bíró azt a lökdösődést figyelte, ami az eset mellett volt. Zidane fejelését sem a játékvezető látta, hanem max a tartalékbíró. huszonkét játékos van, hat bíróra, jobban elszórva, mint egy amerikaifutball-pályán (ami mellesleg kisebb is). lesznek dolgok, amiket a bírók nem vesznek észre, a kamera viszont igen, mert bíróból hat van, kamerából meg harminc.

más.
Ramosnál volt kontakt? igen.
elképzelhető, hogy az is besegített az esésben? igen, nagyonis, még ha Neymar hozzátett másfél pörgést.
gólhelyzetben levő játékos, utolsó ember? igen. akkor a bírónak kibaszottul nincs lehetősége mérlegelni, hogy kicsit esik-e a gólhelyzetben levő játékos, vagy nem. ha csak megbotlik a kontakt miatt, és a védő így kerül kedvező pozícióba, akkor gólhelyzetet akadályozott meg a védő, és a bírónak kutya kötelessége kiállítani a szabálytalankodó védőt. pont.
utolsó emberként nincs kis fault, vagy nagy fault. fault van, és piros lap.
nem véletlenül próbálják a támadók fejébe verni, hogy ha a védő mögé kerülsz, és kapura vezeted a labdát, akkor vezesd keresztbe a védő előtt. ő vagy összerúgja a bokádat, vagy akkorát kell ugrania, hogy elveszti a sebességét, és szerzel két méter előnyt.

ja, még valami. elmaradt a jogos piros? igen, kettő is.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ja értem, ha pepe fejére lépnek azt szabad. Itt Elmaradt a jogos piros, a túloldalon könnyen megadta a játékvezető a pirost, esélyt sem adott hogy a pályán megvívjon a Real. Ez ami felbasz, nem a 2 tizi.
a kedvenc játékosom az atletico és a barca ellen elég aljas módon színészkedett ezt aláírom, ezeken kívül semmi kirívót nem csinált idén 😊 Emellett klasszis.


"Tegnap este a Tiki Taka műsorban két fontos bizonyítékot is hoztak Busquets taposásával kapcsolatosan.
Az első képen látszik, hogy Busquets közvetlenül a taposás előtt lenézett a földön fekvő Pepére (összesen háromszor), tehát tudta, hogy ott fekszik.
A második képen pedig bizonyítást nyer, hogy Undiano Mallenco is látta az esetet - összesen 4 lépést tett meg végig Pepét nézve, azonban sportszerűtlenséget nem fedezett fel."

felgyorsult a foci, nem lehet követni, szegény spori nem láthatta. Ja
Ramos és Ronaldo ügyét kivizsgálják, mert meccs után merték kritizálni a bíró ténykedését (sértőt nem mondtak) , ezt a taposós esetet meg nem. Kurvára elfogult lehetek, mellé még hülye is mert ezt kurvára nem értem. Idén már kapott CR a semmiért 3 meccses eltiltást, szóval nem lennék meglepve ha most is kapna párat...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
(természetesen ha tudatosan csinálta Buzigeci, akkor jár az eltiltás, VISZONT ezzel párhuzamosan a hátbaveregetés is)slowmotion
De neki is kijár már egy fejberúgás hátha eszéhez kap...Matthew99
természetesen. viszont aki a gyapjaslepkét sajnálja, kapjon már a fejéhez...slowmotion
Én őt se védem mert adott már eleget ahhoz, hogy kapjon is...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
(természetesen ha tudatosan csinálta Buzigeci, akkor jár az eltiltás, VISZONT ezzel párhuzamosan a hátbaveregetés is)slowmotion
De neki is kijár már egy fejberúgás hátha eszéhez kap...Matthew99
természetesen. viszont aki a gyapjaslepkét sajnálja, kapjon már a fejéhez...