Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
6 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 telex.hu/sport/2023/10/31/szaud-arabia-2034-foci-vb-rendezes-ausztralia-visszalepes-fifa
Löfli
Egyébként a FIFA mérlegel olyan szempontot, hogy bár lehet, ez a mostani koronaherceg per pill jó fej, meg az ország is roppant kedves és már nem köveznek meg egy nőt, ha kilóg egy hajtincse, de 10 év alatt sok minden változhat, és ha pl új uralkodó lesz, akinek ismét a Korán a hobbija, akkor is nem biztos, hogy jó ötlet a Szaudi vb? Vagy inkább amit-most-zsebre-tehetsz-ne-halaszd-holnapra a vezér elv?
vpi
A régi király Abdul-Aziz névlegesen az uralkodó még mindig, de pár éve már leadta a fiának Mohammednek a feladatokat. Az ő víziója a 2030. Persze minden lehet, de nem igen valószínű, hogy a trónoló királyi család hatalmát megdöntené bármi az országban.
alatriste
GB-i kontingens miért van ennyire oda Szaud-Arábiáért? 😊
NB2
Én csak jártam ott 5-6 alkalommal munka miatt, nem több. Abból van némi tapasztalatom de oda azért nem vagyok értük.


Liverpool Fc fan
6 hónapja
NB2 New England Patriots 22 085 — nabege2@yahoo.com
 telex.hu/sport/2023/10/31/szaud-arabia-2034-foci-vb-rendezes-ausztralia-visszalepes-fifa
Löfli
Egyébként a FIFA mérlegel olyan szempontot, hogy bár lehet, ez a mostani koronaherceg per pill jó fej, meg az ország is roppant kedves és már nem köveznek meg egy nőt, ha kilóg egy hajtincse, de 10 év alatt sok minden változhat, és ha pl új uralkodó lesz, akinek ismét a Korán a hobbija, akkor is nem biztos, hogy jó ötlet a Szaudi vb? Vagy inkább amit-most-zsebre-tehetsz-ne-halaszd-holnapra a vezér elv?
vpi
A régi király Abdul-Aziz névlegesen az uralkodó még mindig, de pár éve már leadta a fiának Mohammednek a feladatokat. Az ő víziója a 2030. Persze minden lehet, de nem igen valószínű, hogy a trónoló királyi család hatalmát megdöntené bármi az országban.
alatriste
GB-i kontingens miért van ennyire oda Szaud-Arábiáért? 😊
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 458 — LIGHTS OUT!
Kispesten edzőváltás, Djordje Kamber lesz a megbízott edző
zacknorb
RIP iktriad

6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 977 — Kinek mit intézett a kormánya
Kispesten edzőváltás, Djordje Kamber lesz a megbízott edző
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 458 — LIGHTS OUT!
 telex.hu/sport/2023/10/31/szaud-arabia-2034-foci-vb-rendezes-ausztralia-visszalepes-fifa
Löfli
Egyébként a FIFA mérlegel olyan szempontot, hogy bár lehet, ez a mostani koronaherceg per pill jó fej, meg az ország is roppant kedves és már nem köveznek meg egy nőt, ha kilóg egy hajtincse, de 10 év alatt sok minden változhat, és ha pl új uralkodó lesz, akinek ismét a Korán a hobbija, akkor is nem biztos, hogy jó ötlet a Szaudi vb? Vagy inkább amit-most-zsebre-tehetsz-ne-halaszd-holnapra a vezér elv?
vpi
A régi király Abdul-Aziz névlegesen az uralkodó még mindig, de pár éve már leadta a fiának Mohammednek a feladatokat. Az ő víziója a 2030. Persze minden lehet, de nem igen valószínű, hogy a trónoló királyi család hatalmát megdöntené bármi az országban.
alatriste
Hacsak nem Kampman úgy nem dönt, hogy mostantól ő uralkodik ott.

6 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 telex.hu/sport/2023/10/31/szaud-arabia-2034-foci-vb-rendezes-ausztralia-visszalepes-fifa
Löfli
Egyébként a FIFA mérlegel olyan szempontot, hogy bár lehet, ez a mostani koronaherceg per pill jó fej, meg az ország is roppant kedves és már nem köveznek meg egy nőt, ha kilóg egy hajtincse, de 10 év alatt sok minden változhat, és ha pl új uralkodó lesz, akinek ismét a Korán a hobbija, akkor is nem biztos, hogy jó ötlet a Szaudi vb? Vagy inkább amit-most-zsebre-tehetsz-ne-halaszd-holnapra a vezér elv?
vpi
A régi király Abdul-Aziz névlegesen az uralkodó még mindig, de pár éve már leadta a fiának Mohammednek a feladatokat. Az ő víziója a 2030. Persze minden lehet, de nem igen valószínű, hogy a trónoló királyi család hatalmát megdöntené bármi az országban.


Liverpool Fc fan
6 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 976 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2023/10/31/szaud-arabia-2034-foci-vb-rendezes-ausztralia-visszalepes-fifa
Löfli
Egyébként a FIFA mérlegel olyan szempontot, hogy bár lehet, ez a mostani koronaherceg per pill jó fej, meg az ország is roppant kedves és már nem köveznek meg egy nőt, ha kilóg egy hajtincse, de 10 év alatt sok minden változhat, és ha pl új uralkodó lesz, akinek ismét a Korán a hobbija, akkor is nem biztos, hogy jó ötlet a Szaudi vb? Vagy inkább amit-most-zsebre-tehetsz-ne-halaszd-holnapra a vezér elv?
vpi
💵💵💵💵💵💰💰💰


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
6 hónapja
NB2 New England Patriots 22 085 — nabege2@yahoo.com
6 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 610 — Patriot
 telex.hu/sport/2023/10/31/szaud-arabia-2034-foci-vb-rendezes-ausztralia-visszalepes-fifa
Löfli
Egyébként a FIFA mérlegel olyan szempontot, hogy bár lehet, ez a mostani koronaherceg per pill jó fej, meg az ország is roppant kedves és már nem köveznek meg egy nőt, ha kilóg egy hajtincse, de 10 év alatt sok minden változhat, és ha pl új uralkodó lesz, akinek ismét a Korán a hobbija, akkor is nem biztos, hogy jó ötlet a Szaudi vb? Vagy inkább amit-most-zsebre-tehetsz-ne-halaszd-holnapra a vezér elv?
6 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 306 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 telex.hu/sport/2023/10/31/szaud-arabia-2034-foci-vb-rendezes-ausztralia-visszalepes-fifa


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 458 — LIGHTS OUT!
A Spurs-pool meccsen hibázó VAR technikus, ebben a fordulóban jól dolgozott. A Bournemouth-Burnley meccsen szúrt ki egy rossz helyre behúzott les vonalat, ami 2 pontjába kerülhetett volna Kerkez csapatának.

6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 884 — Cowboys fan
Azért az overall xg 6.63-at kiemelni mint statisztika az komoly, ahol lőtt 5 tizit, aminek az xG-je ugye konvergál az egyhez. 😀
eaglesmcnabb
tizi xG-je 0.79, vagyis a npxG 2.68
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 458 — LIGHTS OUT!
Official: Vinicius Jr signs new long term deal at Real Madrid valid until June 2027, club finally confirms.
New release clause into Vinicius Jr contract until June 2027 — €1B.
Same release clause will be included in Fede Valverde, Camavinga, Rodrygo new contracts.
zacknorb
ezt a release clause-t írhatnák Saudi clause-nak is, épeszű ember nem fizet ennyit érte, de még a tizedét sem
slowmotion
Mivel a La Ligaban kötelező minden szerződésbe beletenni, Neymar óta, ez felel meg a többi liga no releae clause-nak.

6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 884 — Cowboys fan
Official: Vinicius Jr signs new long term deal at Real Madrid valid until June 2027, club finally confirms.
New release clause into Vinicius Jr contract until June 2027 — €1B.
Same release clause will be included in Fede Valverde, Camavinga, Rodrygo new contracts.
zacknorb
ezt a release clause-t írhatnák Saudi clause-nak is, épeszű ember nem fizet ennyit érte, de még a tizedét sem
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 977 — Kinek mit intézett a kormánya
Official: Vinicius Jr signs new long term deal at Real Madrid valid until June 2027, club finally confirms.
New release clause into Vinicius Jr contract until June 2027 — €1B.
Same release clause will be included in Fede Valverde, Camavinga, Rodrygo new contracts.
6 hónapja
mate93 New Orleans Saints 251
ha egy guardiola, mourinho, wenger, klopp, conte egyertelmuen kijelentik, hogy messi a valaha volt legjobb jatekos, akkor azt nyilvan nem veletlen teszik.
mate93
en csak azt kerdeznem toled, hogy egy olyan cimnel, ami az adott szezonrol szol, ez ugyen miert relevans?
csebi
semennyire. abszolut nem szamit

a linkelt Henry-s videohoz kapcsolodoan irtam ezt, hogy miert lehet erdemes odafigyelni a tenyleg hozzaerto emberekre.

termeszetesen a 2023as aranylabda odaitelesenek temajaban ez teljesen irrelevans, nem hataroltam el jol a gondolataimat.
6 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 128 — Lucas Scott
ha egy guardiola, mourinho, wenger, klopp, conte egyertelmuen kijelentik, hogy messi a valaha volt legjobb jatekos, akkor azt nyilvan nem veletlen teszik.
mate93
en csak azt kerdeznem toled, hogy egy olyan cimnel, ami az adott szezonrol szol, ez ugyen miert relevans?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 458 — LIGHTS OUT!
OFF: En csak fifazni szoktam, komolyabban a focihoz nem ertek (mondjuk elnezve a szakertoket ez boven eleg), de Immobile evek ota az Ultimate Team egyik legjobb csatara. Ahogy latom a Lazioban eleg szepen lovi a golokat, 19-22 kozott talan Serie A golkiraly is volt. Ot miert nem vitte el egy komolyabb csapat?
Hendrix
Amikor először berobbant a Torinoban, akkor megjárta külföldöt. Volt Dortmundban és Sevillában is, 1-1 szezont. Mind2 helyen lebőgött. Ráadásul a válogatottban is lefele lóg ki, csak nincs nála jobb. Szerintem ő is érzi, hogy megtalálta a tökéletes helyét Rómában, és a nagyobb csapatok is érzik, hogy nem ő akit keresnek. j

6 hónapja
mate93 New Orleans Saints 251
OFF: En csak fifazni szoktam, komolyabban a focihoz nem ertek (mondjuk elnezve a szakertoket ez boven eleg), de Immobile evek ota az Ultimate Team egyik legjobb csatara. Ahogy latom a Lazioban eleg szepen lovi a golokat, 19-22 kozott talan Serie A golkiraly is volt. Ot miert nem vitte el egy komolyabb csapat?
Hendrix
a dortmund elvitte 2014-ben, amikor 24 eves volt. a torinobol lett a serie A golkiralya elozo szezonban 22 gollal, az akkor tavozo lewandowski utodjanak szantak. mindenki azt gondolta, hogy felepitenek meg egy abszolut vilagklasszis csatart.
egyaltalan nem talalta a helyet, nagyon gyengen jatszott, nem jottek a golok. utana kolcsonadtak a sevillanak, ahol ugyanez folytatodott.
amikor mar mindenki leirta, visszatert az olaszokhoz a lazioba, ahol ujra kiviragzott. jelenleg a 8. a serie A orok gollovo listajan 196 gollal, ami elkepesztoen brutalis szam. a dobogo talan meg realis lehet neki karrierje vegere.

egyszeruen vannak ilyen esetek, akinek valamilyen szempontbol nem megy mashol, csak otthon. de fantasztikus karrier az ove igy is
6 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
pelenek tenyleg tobb golja van, a felet mondjuk baratsagos meccseken szerezte, szoval azt egy kicsit nehez beosztalyozni.
mate93
Na akkor végre rátapintottál hogy mi a baj ezekkel a szimpla számadatokkal: bármilyen statot nehéz beosztályozni, mert nagyban függ az ellenféltől. | Kisbogesznek sem lenne ennyi kulcspassza a PL-ben 😀 |

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
6 hónapja
Hendrix California Golden Bears 1 461
OFF: En csak fifazni szoktam, komolyabban a focihoz nem ertek (mondjuk elnezve a szakertoket ez boven eleg), de Immobile evek ota az Ultimate Team egyik legjobb csatara. Ahogy latom a Lazioban eleg szepen lovi a golokat, 19-22 kozott talan Serie A golkiraly is volt. Ot miert nem vitte el egy komolyabb csapat?

Szerkesztette: Hendrix

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
6 hónapja
mate93 New Orleans Saints 251
szamokkal alatamaszthato, szaraz teny, hogy messi a vilag valaha volt legjobban cselezo, passzolo es gollovo jatekosa.
mate93
Azért ezeket tényként megállapítani egy kicsit erős.
Számokkal alátámasztható hogy góllövésben Pelé biztosan jobb volt, de még Puskás is. Videók alapján meg cselezésben is jobb volt a brazil és Maradona is.
eaglesmcnabb
inkabb ki is toroltem, mert gondoltam,
hogy csak erre fogsz reagalni 😊 igy legyen otosom a lotton. nem akartam
hangulatkeltest

ezekkel nem tudok mit kezdeni, hogy neked videokon jobban tetszett ahogy maradona cselez, ne haragudj 😀 en itt vegig szamokrol es tenyekrol beszelek, te meg folyamatosan belekevered a szimpatiat

pelenek tenyleg tobb golja van, a felet mondjuk baratsagos meccseken szerezte, szoval azt egy kicsit nehez beosztalyozni.

de igazad van, rosszul fogalmaztam. amiota lehetosegunk van a statisztikat pontosan merni es megbizhato forrasokbol dolgozni (kb 70-es evek), azota a legjobb a 3 vizsgalt kategoriaban.
6 hónapja
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
A legnagyobb csaló a futball történelmében.
KeyG
Legalább hülyeséget ne írj. Ő szavazta meg magának?
garincsa
Az a baj én emlékszem Messi történetére. A 2009-es BL elődöntőtől kezdve húzták őket.
KeyG
Ezt mire alapozod? Szerinted egyet se kellett volna nyernie? A barcelona minden cime Messi alatt kamu? 😀 hagyjuk mar
Blevi
Nem mondom, hogy egyet se. De 10-ben Sneijdernek kellett volna vagy Xavi Iniesta. Volt egy Lewa is és most Haaland. A 2009-es Chelsea-Barca meccsnél meg jobbat elcsalva nem láttam a történelemben.
KeyG
De ez megint csak Barcelonara van kihegyezve. Csak a Barcelonanak voltak lerdeses meccsei? Ribery miert nem kapott arany lasztit?
6 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
szamokkal alatamaszthato, szaraz teny, hogy messi a vilag valaha volt legjobban cselezo, passzolo es gollovo jatekosa.
mate93
Azért ezeket tényként megállapítani egy kicsit erős.
Számokkal alátámasztható hogy góllövésben Pelé biztosan jobb volt, de még Puskás is. Videók alapján meg cselezésben is jobb volt a brazil és Maradona is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
6 hónapja
mate93 New Orleans Saints 251
De ismétlem magam, habár én Mbappénak adtam volna mert szerintem a PSG-ben és a VB-n egyaránt jobb volt, az idei a VB miatt adható, de minimum a 2010, 2019, 2021-esre továbbra sincs mentség.
eaglesmcnabb
es ezzel semmi baj nincs. az hogy te kinek adnad, es szerinted ki volt a jobb, az egy maganvelemeny. ezert szep jatek a futball, mindenki valaszthat csapatot, jatekost, hogy neki ki a szimpatikus.

en nem abban foglaltam allast, hogy szerintem kinek kellene kapnia, SZERINTEM megerdemelte messi es megerdemelte volna haaland is.

en tenyszeru szamokat irtam, es a hogyapicsabajottki meg volt
indokolva. az egyetlen jatekos, aki meg mindig top3 volt a szezonban helyzetkialakitasban, cselezesben, asszisztban es golban. emellett megnyerte a labdarugas nevu sport legfontosabb trofeajat, ugy hogy csapata legjobbja es abszolut vezere volt es a torna legjobb jatekosa

ettol meg a te velemenyed szerint nem kell neki kapnia mindig az aranylabdat, soha nem is ez ellen hoztam fel
ervet. teljesen rendbenvan az a velemeny, hogy mbappe kapja vagy haaland kapja. csak nem kell blaszfemiat meg csalast kialtani azert mert nem szeretunk valakit - szerintem

Szerkesztette: mate93