Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 263
Pár nappal ezelőtt volt a szavazás Rossi-ról az NSO-n, ami tökéletes látlelet a NER-ről, megint 😃

Három valasz lehetőség volt:

- töltse ki a szerződését
- már csak a következő EB-selejtezőt kapja meg
- menjen

Ebből az NSO azt hozta ki hogy 58% szeretné hogy maradjon Rossi.
Na de ez az 58 úgy jött ki, hogy az első két kérdésre adott válaszokat összeadták😆😆😆
7 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 795 — beers & Packers
Most látom ma este milyen rangadó lesz itt. Vasas - Honvéd!!!! Lehet külön eredménykövető kell majd neki, nehogy beteljen a Soccer topic! 😀
Toto21
Azon veszem észre magam, hogy kifejezetten várom ezt a meccset, gurulósban régen fordult elő velem hasonló. Fura érzés.
7 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Most látom ma este milyen rangadó lesz itt. Vasas - Honvéd!!!! Lehet külön eredménykövető kell majd neki, nehogy beteljen a Soccer topic! 😀
Toto21
na bakker, akkor megint nem lesz parkolóhely az aldiban
Josszi
le is lesz zárva az Aldi utcája elv délután már
zacknorb
köszi akkor a másikban veszem meg este a paradicsomos ciabattám 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Most látom ma este milyen rangadó lesz itt. Vasas - Honvéd!!!! Lehet külön eredménykövető kell majd neki, nehogy beteljen a Soccer topic! 😀
Toto21
na bakker, akkor megint nem lesz parkolóhely az aldiban
Josszi
le is lesz zárva az Aldi utcája elv délután már

Poloska vagyok.
7 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Most látom ma este milyen rangadó lesz itt. Vasas - Honvéd!!!! Lehet külön eredménykövető kell majd neki, nehogy beteljen a Soccer topic! 😀
Toto21
na bakker, akkor megint nem lesz parkolóhely az aldiban

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
7 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights
Most látom ma este milyen rangadó lesz itt. Vasas - Honvéd!!!! Lehet külön eredménykövető kell majd neki, nehogy beteljen a Soccer topic! 😀
Toto21
Az a MÁV-Budafok volt tegnap.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
7 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most látom ma este milyen rangadó lesz itt. Vasas - Honvéd!!!! Lehet külön eredménykövető kell majd neki, nehogy beteljen a Soccer topic! 😀
Toto21
😄
Ping @Löfli


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
7 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 619
Most látom ma este milyen rangadó lesz itt. Vasas - Honvéd!!!! Lehet külön eredménykövető kell majd neki, nehogy beteljen a Soccer topic! 😀
7 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Eredmény.com
10-es pontszámot adott Messinek a mai meccsen.
/miután CRonaldo ollózós gólt szerzet/
Véletlen lenne?
😂
ozibozi
1 gól 3 gp mondjuk elég impresszív performance.
FLZOLI
Nem kérdés, ráadásul elődöntőbe mentek,
de mit kap majd aki 3
Gólt rúg és 1 gólpasszt ad? 12-est? 😊
/tudjuk hogy gép pontoz ott/

Szerkesztette: ozibozi
7 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Eredmény.com
10-es pontszámot adott Messinek a mai meccsen.
/miután CRonaldo ollózós gólt szerzet/
Véletlen lenne?
😂
ozibozi
1 gól 3 gp mondjuk elég impresszív performance.

7 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Eredmény.com
10-es pontszámot adott Messinek a mai meccsen.
/miután CRonaldo ollózós gólt szerzet/
Véletlen lenne?
😂
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Hát, az Arsenal nem nagyon akarja idén nyitottan hagyni a PLt
zacknorb
ahhoz túl sok pénzt toltak bele, most már illene lennie valami returnnek is. úgy is lehet mondani, hogy ha idén sem nyeri meg az Arsenal, akkor illene Artetát kirúgni, mert akkor visszafogja a csapatot. (btw Klopp már rég megnyerte volna ilyen háttérrel és csapattal a bajnokságot.)
7 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Ikszelt a Rejál
7 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Mennyivel igenyesebb ez a CBS studio mint a csoves magyar csatornaknal

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
7 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerencséje az ácsénak, hogy van egy 11esölőjük
Sixo
Kutya itelet, kutya rugo = missed.

7 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 644
Asenciot is lassan el lehet engedni, hát rúgja fel csak ne kísérgesse a 16-ig lövő helyzetig

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Szerencséje az ácsénak, hogy van egy 11esölőjük

7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ezért 11es. Hát bakker, tegnap a Fiornak volt 2 komolyabb faltja 16oson belül, egyikre sem fújtak semmit.

7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Pedig Rabiot mekkora zsugát adott Leaonak, még ő is jól tette be, de Pulisic ezt most elpuskázta.

7 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Sommer azt jól Pulisic elé ütötte. Nincs jó szezonja a svájcinak.
Sixo
Nagy meccs. Ketszer elaludtam mondjuk rajta.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Sommer azt jól Pulisic elé ütötte. Nincs jó szezonja a svájcinak.

7 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Ha már szép gólok, megy az olló 40 felett is még azért 😊


...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
7 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Szep golt szivott Szarzenalt
Beki
Azoknak akik esetleg nem látták:


bogjosi
ezt hívják alamizsnának
7 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 263
Azért ez a Hotváth Krisztofer milyen jó kis játékos lett volna, ha nem drogozza el az agyát illetve veszi komolyan a munkát...
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Ez a Getafe sarkazós öngól a mai Tokodi díjas találat.
zacknorb
egyik all time kedvenc gólom, akkoriban még valamennyire követtem is a magyar focit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!