Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
Csak a kedvedért végignéztem most egy reklám blokkot egy tetszőlegesen választott magyar csatornán:Nem érted.Ahogy beindul az első a top5-bol, vetélytársak hiányában mindenki kénytelen lesz azt nézni,Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?Honnan szakít nagyobbat?
Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷♂️
Sinisa
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
Egyből lesz olyan cég, aki vizet a hirdetésekert...
Sinisa
Mindenki nézi.
De mit hirdetnek?
Mit kínálnak eladásra?
Autót, utazást? Vagy csak gyógyszereket?
Ki szakít kitől?
Sobri Jóska
Richter(2), Bayer(3), Nők Lapja, Eucerin, Globus, Lidl, Média Markt, Alza, ingatlan.com, Lukoil, Provident, Nutella, Dreher, T
Szóval valszeg lennénk extra hirdetői az elsőnek induló top5-nek is.
Szerkesztette: Sinisa
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Ló.Egy kis búlvár 😃Hát...izé... nem tudom eldönteni, hogy inkább férfi vagy inkább ló???!!!
m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/edzosors-emery-az-exbaratnojet-okolja-a-kirugasaert-2757545
Isten lássa lelkem nekem bejön a kicsike
Rózsa Sándor (betyár)
Fast Willie



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
NB1 is mehetne simán amennyi néző van általában még a social distancinget is meg lehetne oldani.
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Hajjaj.............index.hu/sport/futball/2020/04/14/feheroroszorszag_labdarugo-bajnoksag_koronavirus-jarvany_bate_boriszov_dinamo_breszt/
(A sok bulvár helyett néha az NSO is írhatna ilyen cikkeket, vagy előzhetné meg az indexet..)
több mint 6 éve
Viheted, a TIÉD! 😊Egy patront simán megér !Egy kis búlvár 😃Hát...izé... nem tudom eldönteni, hogy inkább férfi vagy inkább ló???!!!
m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/edzosors-emery-az-exbaratnojet-okolja-a-kirugasaert-2757545
Isten lássa lelkem nekem bejön a kicsike
Rózsa Sándor (betyár)
Fast Willie
www.instagram.com/p/B-N2f2kgrK0/?igshid=s8d1ltqafm32
Rózsa Sándor (betyár)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Egy patront simán megér !Egy kis búlvár 😃Hát...izé... nem tudom eldönteni, hogy inkább férfi vagy inkább ló???!!!
m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/edzosors-emery-az-exbaratnojet-okolja-a-kirugasaert-2757545
Isten lássa lelkem nekem bejön a kicsike
Rózsa Sándor (betyár)
Fast Willie
www.instagram.com/p/B-N2f2kgrK0/?igshid=s8d1ltqafm32
több mint 6 éve
Egy kis búlvár 😃Hát...izé... nem tudom eldönteni, hogy inkább férfi vagy inkább ló???!!!
m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/edzosors-emery-az-exbaratnojet-okolja-a-kirugasaert-2757545
Isten lássa lelkem nekem bejön a kicsike
Rózsa Sándor (betyár)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Egy kis búlvár 😃m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/edzosors-emery-az-exbaratnojet-okolja-a-kirugasaert-2757545
Isten lássa lelkem nekem bejön a kicsike
több mint 6 éve
Pele sem csupan azert a legjobb, mert megcsinalt par cselt. Szep dolog ha ezeket mas elotte csinalta, de nehezen hinnem, hogy ez a masik ember mellette nyert volna ennyi vb-t, es rugott ennyi golt. Ha ilyen jo lett volna, akkor ott lett volna Pele mellett, es nem a hatodosztalyban csinalja meg.egyébként mi van, ha nem ő csinálta az összes nagy cselt először, csak ő volt az, aki azokat először hajtotta végre a szélesebb közönség előtt? akkor még nem voltak videoképes telefonok meg ilyenek, hogy ha valaki a brazil hatodosztályban csinál valami látványosat, akkor az másnapra már fent legyen a világhálón...Az igazi romaldo tenyleg zseni volt de sokszor serult.Kivéve a spinmove-ot, mert azt meg ZZ.
Messi es c ronaldo palyafutasat vegiglatjuk, ronaldo akkor tolta mikor csak kezdett bejonni mo-ra mas liga kozvetites vagyis a palyafutasa utolso felet lathattuk igazan.
Amugy igen, Pele.van egy osszeallitas youtube-on ahol konkretan az osszes "nagy" cselt o csinalta "eloszor"..
youtu.be/sYokNMEgRvw
ZoliMP
Mondjuk szep volt a Ronaldos felsorolas, de az akkori galaktikusokbol, Figo, R Carlos, Ronaldo, Raul pedig mindenki azt tartotta, hogy ZZ a legjobb kozuluk. Most akkor kinek higgyek? 😀
eaglesmcnabb
slowmotion
több mint 6 éve
egyébként mi van, ha nem ő csinálta az összes nagy cselt először, csak ő volt az, aki azokat először hajtotta végre a szélesebb közönség előtt? akkor még nem voltak videoképes telefonok meg ilyenek, hogy ha valaki a brazil hatodosztályban csinál valami látványosat, akkor az másnapra már fent legyen a világhálón...Az igazi romaldo tenyleg zseni volt de sokszor serult.Kivéve a spinmove-ot, mert azt meg ZZ.
Messi es c ronaldo palyafutasat vegiglatjuk, ronaldo akkor tolta mikor csak kezdett bejonni mo-ra mas liga kozvetites vagyis a palyafutasa utolso felet lathattuk igazan.
Amugy igen, Pele.van egy osszeallitas youtube-on ahol konkretan az osszes "nagy" cselt o csinalta "eloszor"..
youtu.be/sYokNMEgRvw
ZoliMP
Mondjuk szep volt a Ronaldos felsorolas, de az akkori galaktikusokbol, Figo, R Carlos, Ronaldo, Raul pedig mindenki azt tartotta, hogy ZZ a legjobb kozuluk. Most akkor kinek higgyek? 😀
eaglesmcnabb
több mint 6 éve
Az igazi romaldo tenyleg zseni volt de sokszor serult.Kivéve a spinmove-ot, mert azt meg ZZ.
Messi es c ronaldo palyafutasat vegiglatjuk, ronaldo akkor tolta mikor csak kezdett bejonni mo-ra mas liga kozvetites vagyis a palyafutasa utolso felet lathattuk igazan.
Amugy igen, Pele.van egy osszeallitas youtube-on ahol konkretan az osszes "nagy" cselt o csinalta "eloszor"..
youtu.be/sYokNMEgRvw
ZoliMP
Mondjuk szep volt a Ronaldos felsorolas, de az akkori galaktikusokbol, Figo, R Carlos, Ronaldo, Raul pedig mindenki azt tartotta, hogy ZZ a legjobb kozuluk. Most akkor kinek higgyek? 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Kit izgat minden statisztika, lényeg a W 😀@zemanla cimborám, figyeled a tabellát? Amíg nem kezdtünk el béépülni a God-keménymagba, sereghajtó volt a csapat, kilátástalan játékkal...Azóta, 2 meccsen, rúgtunk ötöt kapura, meg egy 11-est!
😀
LoveSobri
Nagyon jók vagyunk! 😄😄😄
zemanla
Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
Jó lenne ha a gonorea elkapná az elektriket a csütörtöki rangadón, mert különben leszorulunk a dobogó tetejéről. 😊Csütörtökön én is veletek leszek ideiglenesen.
több mint 6 éve
@zemanla cimborám, figyeled a tabellát? Amíg nem kezdtünk el béépülni a God-keménymagba, sereghajtó volt a csapat, kilátástalan játékkal...Azóta, 2 meccsen, rúgtunk ötöt kapura, meg egy 11-est!
😀
LoveSobri
Nagyon jók vagyunk! 😄😄😄



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
@zemanla cimborám, figyeled a tabellát? Amíg nem kezdtünk el béépülni a God-keménymagba, sereghajtó volt a csapat, kilátástalan játékkal...😀
több mint 6 éve
Milly elszabadult. 😂😂😂KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Frissült a tabella, ezen a héten már csütrötökön kezdenek egyes csapatok a fordulóban 😊
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Aha. 😊Két okból lőtték le: mert karanténos műsornak kellett a hely, amire nincs máskor alkalom, illetve azért, mert őszre is kell valami, márpedig most nem tudnak forgatni, így tartalékolni kell.Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?Honnan szakít nagyobbat?
Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷♂️
Sinisa
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
Jughead
több mint 6 éve
Két okból lőtték le: mert karanténos műsornak kellett a hely, amire nincs máskor alkalom, illetve azért, mert őszre is kell valami, márpedig most nem tudnak forgatni, így tartalékolni kell.Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?Honnan szakít nagyobbat?
Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷♂️
Sinisa
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
több mint 6 éve
Nem érted.Ahogy beindul az első a top5-bol, vetélytársak hiányában mindenki kénytelen lesz azt nézni,Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?Honnan szakít nagyobbat?
Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷♂️
Sinisa
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
Egyből lesz olyan cég, aki vizet a hirdetésekert...
Sinisa
Mindenki nézi.
De mit hirdetnek?
Mit kínálnak eladásra?
Autót, utazást? Vagy csak gyógyszereket?
Ki szakít kitől?
több mint 6 éve
Ahogy beindul az első a top5-bol, vetélytársak hiányában mindenki kénytelen lesz azt nézni,Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?Honnan szakít nagyobbat?
Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷♂️
Sinisa
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
Egyből lesz olyan cég, aki vizet a hirdetésekert...
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Óriási favágást művel a Rukh, de csak idő kérdése, hogy ez a csernobili erdőben megbosszulja magát az MNF folyamán. Az 1 hazai gól nagyon benne van már a levegőben a radioaktív sugárzás mellett.Villant is a piros, dande nagyon szégyellheti magát kedvencei miatt.
Szerkesztette: r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Ha elkezdjük felsorolni a 90-es évek sztárjait, csapatonként végig lehet menni, a vidékieken is simán / és nem a válogatott csapatról beszélünk./Majd ezek mellé tesszük a 2000-es évek 20 tehát 2 évtized sztárjait, akkor max az derül ki hogy honnan hova zuhantunk.
több mint 6 éve
Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?Honnan szakít nagyobbat?
Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷♂️
Sinisa
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
több mint 6 éve
olaszoknál már van terv és jobban is állnak mint a spanyolokNémet lesz szerintem is az elsőSzerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?német aztán olasz
Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷♂️
Sinisa
Negritis
Spanyol előbb mint az olasz
Angol, francia...passz
Sinisa
valamint egy fokkal egységesebbek
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!