Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?

Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷‍♂️
Sinisa
Honnan szakít nagyobbat?
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
Ahogy beindul az első a top5-bol, vetélytársak hiányában mindenki kénytelen lesz azt nézni,
Egyből lesz olyan cég, aki vizet a hirdetésekert...
Sinisa
Nem érted.
Mindenki nézi.
De mit hirdetnek?
Mit kínálnak eladásra?
Autót, utazást? Vagy csak gyógyszereket?
Ki szakít kitől?
Sobri Jóska
Csak a kedvedért végignéztem most egy reklám blokkot egy tetszőlegesen választott magyar csatornán:

Richter(2), Bayer(3), Nők Lapja, Eucerin, Globus, Lidl, Média Markt, Alza, ingatlan.com, Lukoil, Provident, Nutella, Dreher, T

Szóval valszeg lennénk extra hirdetői az elsőnek induló top5-nek is.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Egy kis búlvár 😃
 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/edzosors-emery-az-exbaratnojet-okolja-a-kirugasaert-2757545
Isten lássa lelkem nekem bejön a kicsike
Rózsa Sándor (betyár)
Hát...izé... nem tudom eldönteni, hogy inkább férfi vagy inkább ló???!!!
Fast Willie
Ló.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
NB1 is mehetne simán amennyi néző van általában még a social distancinget is meg lehetne oldani.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Hajjaj.............
 index.hu/sport/futball/2020/04/14/feheroroszorszag_labdarugo-bajnoksag_koronavirus-jarvany_bate_boriszov_dinamo_breszt/

(A sok bulvár helyett néha az NSO is írhatna ilyen cikkeket, vagy előzhetné meg az indexet..)
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Egy kis búlvár 😃
 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/edzosors-emery-az-exbaratnojet-okolja-a-kirugasaert-2757545
Isten lássa lelkem nekem bejön a kicsike
Rózsa Sándor (betyár)
Hát...izé... nem tudom eldönteni, hogy inkább férfi vagy inkább ló???!!!
Fast Willie
Egy patront simán megér !
 www.instagram.com/p/B-N2f2kgrK0/?igshid=s8d1ltqafm32
Rózsa Sándor (betyár)
Viheted, a TIÉD! 😊
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Egy kis búlvár 😃
 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/edzosors-emery-az-exbaratnojet-okolja-a-kirugasaert-2757545
Isten lássa lelkem nekem bejön a kicsike
Rózsa Sándor (betyár)
Hát...izé... nem tudom eldönteni, hogy inkább férfi vagy inkább ló???!!!
Fast Willie
Egy patront simán megér !
 www.instagram.com/p/B-N2f2kgrK0/?igshid=s8d1ltqafm32
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Egy kis búlvár 😃
 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/edzosors-emery-az-exbaratnojet-okolja-a-kirugasaert-2757545
Isten lássa lelkem nekem bejön a kicsike
Rózsa Sándor (betyár)
Hát...izé... nem tudom eldönteni, hogy inkább férfi vagy inkább ló???!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Egy kis búlvár 😃
 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/edzosors-emery-az-exbaratnojet-okolja-a-kirugasaert-2757545
Isten lássa lelkem nekem bejön a kicsike
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Az igazi romaldo tenyleg zseni volt de sokszor serult.
Messi es c ronaldo palyafutasat vegiglatjuk, ronaldo akkor tolta mikor csak kezdett bejonni mo-ra mas liga kozvetites vagyis a palyafutasa utolso felet lathattuk igazan.
Amugy igen, Pele.van egy osszeallitas youtube-on ahol konkretan az osszes "nagy" cselt o csinalta "eloszor"..
 youtu.be/sYokNMEgRvw
ZoliMP
Kivéve a spinmove-ot, mert azt meg ZZ.

Mondjuk szep volt a Ronaldos felsorolas, de az akkori galaktikusokbol, Figo, R Carlos, Ronaldo, Raul pedig mindenki azt tartotta, hogy ZZ a legjobb kozuluk. Most akkor kinek higgyek? 😀
eaglesmcnabb
egyébként mi van, ha nem ő csinálta az összes nagy cselt először, csak ő volt az, aki azokat először hajtotta végre a szélesebb közönség előtt? akkor még nem voltak videoképes telefonok meg ilyenek, hogy ha valaki a brazil hatodosztályban csinál valami látványosat, akkor az másnapra már fent legyen a világhálón...
slowmotion
Pele sem csupan azert a legjobb, mert megcsinalt par cselt. Szep dolog ha ezeket mas elotte csinalta, de nehezen hinnem, hogy ez a masik ember mellette nyert volna ennyi vb-t, es rugott ennyi golt. Ha ilyen jo lett volna, akkor ott lett volna Pele mellett, es nem a hatodosztalyban csinalja meg.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Az igazi romaldo tenyleg zseni volt de sokszor serult.
Messi es c ronaldo palyafutasat vegiglatjuk, ronaldo akkor tolta mikor csak kezdett bejonni mo-ra mas liga kozvetites vagyis a palyafutasa utolso felet lathattuk igazan.
Amugy igen, Pele.van egy osszeallitas youtube-on ahol konkretan az osszes "nagy" cselt o csinalta "eloszor"..
 youtu.be/sYokNMEgRvw
ZoliMP
Kivéve a spinmove-ot, mert azt meg ZZ.

Mondjuk szep volt a Ronaldos felsorolas, de az akkori galaktikusokbol, Figo, R Carlos, Ronaldo, Raul pedig mindenki azt tartotta, hogy ZZ a legjobb kozuluk. Most akkor kinek higgyek? 😀
eaglesmcnabb
egyébként mi van, ha nem ő csinálta az összes nagy cselt először, csak ő volt az, aki azokat először hajtotta végre a szélesebb közönség előtt? akkor még nem voltak videoképes telefonok meg ilyenek, hogy ha valaki a brazil hatodosztályban csinál valami látványosat, akkor az másnapra már fent legyen a világhálón...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Az igazi romaldo tenyleg zseni volt de sokszor serult.
Messi es c ronaldo palyafutasat vegiglatjuk, ronaldo akkor tolta mikor csak kezdett bejonni mo-ra mas liga kozvetites vagyis a palyafutasa utolso felet lathattuk igazan.
Amugy igen, Pele.van egy osszeallitas youtube-on ahol konkretan az osszes "nagy" cselt o csinalta "eloszor"..
 youtu.be/sYokNMEgRvw
ZoliMP
Kivéve a spinmove-ot, mert azt meg ZZ.

Mondjuk szep volt a Ronaldos felsorolas, de az akkori galaktikusokbol, Figo, R Carlos, Ronaldo, Raul pedig mindenki azt tartotta, hogy ZZ a legjobb kozuluk. Most akkor kinek higgyek? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
@zemanla cimborám, figyeled a tabellát? Amíg nem kezdtünk el béépülni a God-keménymagba, sereghajtó volt a csapat, kilátástalan játékkal...
😀
LoveSobri
Azóta, 2 meccsen, rúgtunk ötöt kapura, meg egy 11-est!
Nagyon jók vagyunk! 😄😄😄
zemanla
Kit izgat minden statisztika, lényeg a W 😀

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Jó lenne ha a gonorea elkapná az elektriket a csütörtöki rangadón, mert különben leszorulunk a dobogó tetejéről. 😊
Csütörtökön én is veletek leszek ideiglenesen.
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
@zemanla cimborám, figyeled a tabellát? Amíg nem kezdtünk el béépülni a God-keménymagba, sereghajtó volt a csapat, kilátástalan játékkal...
😀
LoveSobri
Azóta, 2 meccsen, rúgtunk ötöt kapura, meg egy 11-est!
Nagyon jók vagyunk! 😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
@zemanla cimborám, figyeled a tabellát? Amíg nem kezdtünk el béépülni a God-keménymagba, sereghajtó volt a csapat, kilátástalan játékkal...
😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Milly elszabadult. 😂😂😂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Frissült a tabella, ezen a héten már csütrötökön kezdenek egyes csapatok a fordulóban 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?

Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷‍♂️
Sinisa
Honnan szakít nagyobbat?
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
Két okból lőtték le: mert karanténos műsornak kellett a hely, amire nincs máskor alkalom, illetve azért, mert őszre is kell valami, márpedig most nem tudnak forgatni, így tartalékolni kell.
Jughead
Aha. 😊

több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?

Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷‍♂️
Sinisa
Honnan szakít nagyobbat?
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
Két okból lőtték le: mert karanténos műsornak kellett a hely, amire nincs máskor alkalom, illetve azért, mert őszre is kell valami, márpedig most nem tudnak forgatni, így tartalékolni kell.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?

Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷‍♂️
Sinisa
Honnan szakít nagyobbat?
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
Ahogy beindul az első a top5-bol, vetélytársak hiányában mindenki kénytelen lesz azt nézni,
Egyből lesz olyan cég, aki vizet a hirdetésekert...
Sinisa
Nem érted.
Mindenki nézi.
De mit hirdetnek?
Mit kínálnak eladásra?
Autót, utazást? Vagy csak gyógyszereket?
Ki szakít kitől?

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?

Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷‍♂️
Sinisa
Honnan szakít nagyobbat?
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
Ahogy beindul az első a top5-bol, vetélytársak hiányában mindenki kénytelen lesz azt nézni,
Egyből lesz olyan cég, aki vizet a hirdetésekert...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
Óriási favágást művel a Rukh, de csak idő kérdése, hogy ez a csernobili erdőben megbosszulja magát az MNF folyamán. Az 1 hazai gól nagyon benne van már a levegőben a radioaktív sugárzás mellett.

Villant is a piros, dande nagyon szégyellheti magát kedvencei miatt.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Ha elkezdjük felsorolni a 90-es évek sztárjait, csapatonként végig lehet menni, a vidékieken is simán / és nem a válogatott csapatról beszélünk./

Majd ezek mellé tesszük a 2000-es évek 20 tehát 2 évtized sztárjait, akkor max az derül ki hogy honnan hova zuhantunk.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?

Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷‍♂️
Sinisa
Honnan szakít nagyobbat?
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?

Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷‍♂️
Sinisa
német aztán olasz
Negritis
Német lesz szerintem is az első
Spanyol előbb mint az olasz
Angol, francia...passz
Sinisa
olaszoknál már van terv és jobban is állnak mint a spanyolok
valamint egy fokkal egységesebbek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!