Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Kórkép "kicsiben" a világ gyógyíthatatlanul beteg működéséről.

 index.hu/sport/futball/2020/04/18/premier_league_liverpool_newcastle_united_fizetescsokkentes_fa_bevetelkieses/

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
I miei idoli siete voi.
-
#Acerbi #Ace #CMonEagles
#IoRestoaCasa #StayAtHome  t.co/DV9L4kJCBb




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Szánalmas az otthoni teljesítményünk. Szépen lassan elkezdek magunk ellen fogadni otthon...
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Most a fehérorosz meccsek alatt lehet rádöbbenni, hogy még tőlük is le vannak maradva a mennyei csapatai. Mondjuk amikor a minszki villanyszerelő mondta ezt egy Újpest-Vidi meccs után, akkor neki ezt senki nem hitte el.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 046 — nabege2@yahoo.com
m4 15.30 a 1995-ös Fradi BL menetelése (1-2 nagyobb zakóval)
11.30-kor megy egy Újpest-Vidi, nem tudom, hogy ez valamelyik izgalmas meccs lesz-e az ideiek közül 😊
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A ribik győztek a szatyor vendégeként 😊

És elindult a másodosztály is!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/futball/2020/04/17/leeds_norman_hunter_1966_vilagbajnoksag_koronavirus/

😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Hullámvölgy 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
@zemanla! 3.hely apám!! Legközelebb “közös” meccsnézés, mondjuk Skype-on? 😀😀😀D

Mindig öröm peach valamelyik csapatát elverni 😀
LoveSobri
És négyszer lőttünk kapura!!!😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
@zemanla! 3.hely apám!! Legközelebb “közös” meccsnézés, mondjuk Skype-on? 😀😀😀D

Mindig öröm peach valamelyik csapatát elverni 😀
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Energetik-Gorodeya 0-1, 123 néző
Dinamo Minszk-Nyeman 2-0, 317 néző...

Nem sokan járnak már itt se meccsre 😕
warr_b
munkanap volt csak 😀
Heisman Trophy
Biztos traktoroztak az elvtársak 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Energetik-Gorodeya 0-1, 123 néző
Dinamo Minszk-Nyeman 2-0, 317 néző...

Nem sokan járnak már itt se meccsre 😕
warr_b
munkanap volt csak 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nicaraguában meg már csak egy kör, és clausura playoff 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Energetik-Gorodeya 0-1, 123 néző
Dinamo Minszk-Nyeman 2-0, 317 néző...

Nem sokan járnak már itt se meccsre 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/fehervar-szuk-egy-honap-alatt-be-lehetne-fejezni-az-idenyt-huszti-2757651
Negritis
Komolyra fordítva 😀
A hatvanötödik brazil sorozat helyett talán jó lenne NB I-es mérkőzéseket nézni… Komolyra fordítva: még az is lehet, hogy akik eddig nem követték figyelemmel a magyar bajnokságot, rászoknának, sőt, akár meg is szeretnék. Ezt esetleg a Magyar Labdarúgó-szövetség is fontolóra vehetné.
Toca
Én eljutottam arra a pontra, hogy a kettő közül a brazil sorozat a jobb opció😊
Fast Willie
Valahol az nb1 is az hiszen mindenki veszekszik mindenkivel és többségük vak (főleg aki feketében van)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/fehervar-szuk-egy-honap-alatt-be-lehetne-fejezni-az-idenyt-huszti-2757651
Negritis
Komolyra fordítva 😀
A hatvanötödik brazil sorozat helyett talán jó lenne NB I-es mérkőzéseket nézni… Komolyra fordítva: még az is lehet, hogy akik eddig nem követték figyelemmel a magyar bajnokságot, rászoknának, sőt, akár meg is szeretnék. Ezt esetleg a Magyar Labdarúgó-szövetség is fontolóra vehetné.
Toca
Én eljutottam arra a pontra, hogy a kettő közül a brazil sorozat a jobb opció😊
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/fehervar-szuk-egy-honap-alatt-be-lehetne-fejezni-az-idenyt-huszti-2757651
Negritis
Komolyra fordítva 😀
A hatvanötödik brazil sorozat helyett talán jó lenne NB I-es mérkőzéseket nézni… Komolyra fordítva: még az is lehet, hogy akik eddig nem követték figyelemmel a magyar bajnokságot, rászoknának, sőt, akár meg is szeretnék. Ezt esetleg a Magyar Labdarúgó-szövetség is fontolóra vehetné.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/fehervar-szuk-egy-honap-alatt-be-lehetne-fejezni-az-idenyt-huszti-2757651

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Innen kicsit több játékoS szerződik a magasabban jegyzett ligába az biztos. 😉
Mondjuk nincs magasan a léc. 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?

Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷‍♂️
Sinisa
Honnan szakít nagyobbat?
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
Ahogy beindul az első a top5-bol, vetélytársak hiányában mindenki kénytelen lesz azt nézni,
Egyből lesz olyan cég, aki vizet a hirdetésekert...
Sinisa
Nem érted.
Mindenki nézi.
De mit hirdetnek?
Mit kínálnak eladásra?
Autót, utazást? Vagy csak gyógyszereket?
Ki szakít kitől?
Sobri Jóska
Csak a kedvedért végignéztem most egy reklám blokkot egy tetszőlegesen választott magyar csatornán:

Richter(2), Bayer(3), Nők Lapja, Eucerin, Globus, Lidl, Média Markt, Alza, ingatlan.com, Lukoil, Provident, Nutella, Dreher, T

Szóval valszeg lennénk extra hirdetői az elsőnek induló top5-nek is.
Sinisa
Ebből erre jutottál?
A gyógyszerhirdetések okés, azok mindig lesznek.
De a többi nagy hirdető, bankok, autógyártók, telekommunikáció, McDonalds, stb. sehol.
Lennének hirdetői egy top5 bajnokságnak. De nem a standard áron, és nagyon limitáltan.
De nem is ez volt a kiindulópont.
Hanem az, hogy “nagyot szakíthatnak”.
Miközben pont amit kigyűjtöttél azt támasztja alá, hogy ha a nullszaldót kihozzák időarányosan, már örülhetnek.
Kiken szakíthatnak nagyot?
Továbbra se látom.
Sobri Jóska
Ok
Legyen ebben (is) igazad. 🤓
Egy reklám blokk nálam még nem elegendő minta.

A T nálam telekommunikáció
A Provident pénzügyi szektor

Továbbra is azt gondolom, hogy az elsőnek induló verseny előnyben lesz.
Sinisa
Egy reklámblokk valóban nem elegendő minta. Én hoztam? 😊
A T-t félredekódoltam, elütésnek néztem, de egy reklámblokk amúgyse elegendő minta.
A Provident a pénzügyi szektor hiánája, és nem bank.
És nyilvánvaló, az elsőnek induló előnyben lesz.
De nem azért, mert "nagyot szakíthat".
Meg is van a konszenzus.

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?

Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷‍♂️
Sinisa
Honnan szakít nagyobbat?
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
Ahogy beindul az első a top5-bol, vetélytársak hiányában mindenki kénytelen lesz azt nézni,
Egyből lesz olyan cég, aki vizet a hirdetésekert...
Sinisa
Nem érted.
Mindenki nézi.
De mit hirdetnek?
Mit kínálnak eladásra?
Autót, utazást? Vagy csak gyógyszereket?
Ki szakít kitől?
Sobri Jóska
Csak a kedvedért végignéztem most egy reklám blokkot egy tetszőlegesen választott magyar csatornán:

Richter(2), Bayer(3), Nők Lapja, Eucerin, Globus, Lidl, Média Markt, Alza, ingatlan.com, Lukoil, Provident, Nutella, Dreher, T

Szóval valszeg lennénk extra hirdetői az elsőnek induló top5-nek is.
Sinisa
Ebből erre jutottál?
A gyógyszerhirdetések okés, azok mindig lesznek.
De a többi nagy hirdető, bankok, autógyártók, telekommunikáció, McDonalds, stb. sehol.
Lennének hirdetői egy top5 bajnokságnak. De nem a standard áron, és nagyon limitáltan.
De nem is ez volt a kiindulópont.
Hanem az, hogy “nagyot szakíthatnak”.
Miközben pont amit kigyűjtöttél azt támasztja alá, hogy ha a nullszaldót kihozzák időarányosan, már örülhetnek.
Kiken szakíthatnak nagyot?
Továbbra se látom.
Sobri Jóska
Ok
Legyen ebben (is) igazad. 🤓
Egy reklám blokk nálam még nem elegendő minta.

A T nálam telekommunikáció
A Provident pénzügyi szektor

Továbbra is azt gondolom, hogy az elsőnek induló verseny előnyben lesz.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Csak Csányit jelölték MLSZ elnöknek  t.co/kmhucTHzES




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?

Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷‍♂️
Sinisa
Honnan szakít nagyobbat?
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
Ahogy beindul az első a top5-bol, vetélytársak hiányában mindenki kénytelen lesz azt nézni,
Egyből lesz olyan cég, aki vizet a hirdetésekert...
Sinisa
Nem érted.
Mindenki nézi.
De mit hirdetnek?
Mit kínálnak eladásra?
Autót, utazást? Vagy csak gyógyszereket?
Ki szakít kitől?
Sobri Jóska
Csak a kedvedért végignéztem most egy reklám blokkot egy tetszőlegesen választott magyar csatornán:

Richter(2), Bayer(3), Nők Lapja, Eucerin, Globus, Lidl, Média Markt, Alza, ingatlan.com, Lukoil, Provident, Nutella, Dreher, T

Szóval valszeg lennénk extra hirdetői az elsőnek induló top5-nek is.
Sinisa
Ebből erre jutottál?
A gyógyszerhirdetések okés, azok mindig lesznek.
De a többi nagy hirdető, bankok, autógyártók, telekommunikáció, McDonalds, stb. sehol.
Lennének hirdetői egy top5 bajnokságnak. De nem a standard áron, és nagyon limitáltan.
De nem is ez volt a kiindulópont.
Hanem az, hogy “nagyot szakíthatnak”.
Miközben pont amit kigyűjtöttél azt támasztja alá, hogy ha a nullszaldót kihozzák időarányosan, már örülhetnek.
Kiken szakíthatnak nagyot?
Továbbra se látom.

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?

Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷‍♂️
Sinisa
Honnan szakít nagyobbat?
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
Ahogy beindul az első a top5-bol, vetélytársak hiányában mindenki kénytelen lesz azt nézni,
Egyből lesz olyan cég, aki vizet a hirdetésekert...
Sinisa
Nem érted.
Mindenki nézi.
De mit hirdetnek?
Mit kínálnak eladásra?
Autót, utazást? Vagy csak gyógyszereket?
Ki szakít kitől?
Sobri Jóska
Csak a kedvedért végignéztem most egy reklám blokkot egy tetszőlegesen választott magyar csatornán:

Richter(2), Bayer(3), Nők Lapja, Eucerin, Globus, Lidl, Média Markt, Alza, ingatlan.com, Lukoil, Provident, Nutella, Dreher, T

Szóval valszeg lennénk extra hirdetői az elsőnek induló top5-nek is.
Sinisa
a nők lapja ebből kilóg mert az is a reklámokból él
Negritis
... valszeg a Bayern-Augsburg-on sem hírdetne 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Szerintetek a top5 európai bajnokság közül melyik fog leghamarabb beindulni?

Egy idő után a gazdasági érdekek is nyomni fogjak sajnos, aki először indul, nagyobbat szakíthat. 🤷‍♂️
Sinisa
Honnan szakít nagyobbat?
Az RTL-en a Tanár, egyébként népszerű sorozatot azért lőtték le egy rész után, mert nincs reklám, reklámozó, reklámbevétel.
A nagy cégek nem hülyék. Ha nincs pénzük az embereknek, akkor fogyasztani se tudnak, így felesleges reklámozni.
Veszteséget minimalizálnak, hibernálódnak.
A kereskedelmi tévék meg csak a reklámbevételek miatt léteznek egyáltalán.
Sobri Jóska
Ahogy beindul az első a top5-bol, vetélytársak hiányában mindenki kénytelen lesz azt nézni,
Egyből lesz olyan cég, aki vizet a hirdetésekert...
Sinisa
Nem érted.
Mindenki nézi.
De mit hirdetnek?
Mit kínálnak eladásra?
Autót, utazást? Vagy csak gyógyszereket?
Ki szakít kitől?
Sobri Jóska
Csak a kedvedért végignéztem most egy reklám blokkot egy tetszőlegesen választott magyar csatornán:

Richter(2), Bayer(3), Nők Lapja, Eucerin, Globus, Lidl, Média Markt, Alza, ingatlan.com, Lukoil, Provident, Nutella, Dreher, T

Szóval valszeg lennénk extra hirdetői az elsőnek induló top5-nek is.
Sinisa
a nők lapja ebből kilóg mert az is a reklámokból él

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!