Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Vagy 2 hete van ez az Arena4 csatorna, NCAA foci, stb megy rajta mostanság, most meg egy Liverpool - Newcastle a 90es évekből... Hát a mostani sok foci ismétlést nem nézem, de itt leragadtam azonnal 😁
Poolban McManaman, Fowler, Barnes
Newcastleben Shearer, Asprilla, Ginola, micsoda penge játékosok...
És de jó látni, hogy a játékosok 90%a britt... Mondom úgy, hogy nem is vagyok angol foci fan

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Mracskó és Borgulya 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
sebőkvili
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Gattuso!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
biztos vagyok benne hogy van olyan aki többet melózott a sikerért mint CR
Negritis
Csak mert ráérünk, és amúgyse egzakt a dolog, írj pár olyan focistát, aki szerinted több melót tesz bele, mint CR.
Az eredményességet, címeket nem kell nézd, az messzire vezetne, és ezer máson is múlik, elég ha csak azt megírod, aki érzésre többet tesz a sikerért, mint CR. Aki pusztán, mint focista több melót tett bele, mint CR. Ha olyat írsz, aki vele egál, az lehetséges, nem igazán ismerek mindenkit, de mivel szerintem CR 100%-t tett bele, és ez ugye csak beérhető, nem felülmúlható, így érdekelne, hogy ki van szerinted efölött?
És bárkit írsz, nem mondom, hogy nem, hisz tudásunk nincs, csak érzéseink, közvetett infóink ezügyben, de érdekel.
Sobri Jóska
Böde Dani

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
biztos vagyok benne hogy van olyan aki többet melózott a sikerért mint CR
Negritis
Csak mert ráérünk, és amúgyse egzakt a dolog, írj pár olyan focistát, aki szerinted több melót tesz bele, mint CR.
Az eredményességet, címeket nem kell nézd, az messzire vezetne, és ezer máson is múlik, elég ha csak azt megírod, aki érzésre többet tesz a sikerért, mint CR. Aki pusztán, mint focista több melót tett bele, mint CR. Ha olyat írsz, aki vele egál, az lehetséges, nem igazán ismerek mindenkit, de mivel szerintem CR 100%-t tett bele, és ez ugye csak beérhető, nem felülmúlható, így érdekelne, hogy ki van szerinted efölött?
És bárkit írsz, nem mondom, hogy nem, hisz tudásunk nincs, csak érzéseink, közvetett infóink ezügyben, de érdekel.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
De az igazi Ronaldo lekorozi akar CR-t, akar Messit, es aki latta ot jatszani, az tudja, hogy mekkora zsenirol van szo.
Stez
Én láttam, és úgy osztanám szét, hogy Ronaldo a született zseni, C.Ronaldo pedig a tanult.
Mivel én nem vagyok született zseni, jobban tudom akceptálni azt, aki megdolgozik az eredményeiért. Szerintem focista nem melózott többet a sikerért, mint CR, és ez jobban lenyűgöz, nagyobb tiszteletet vált ki, mint az, hogy valaki zseninek születik.
Sobri Jóska
szerintem de, biztos vagyok benne hogy van olyan aki többet melózott a sikerért mint CR
csak nem ugyanonnan indultak (tehetség terén) és ezért nyilván esélye se volt odaérni ahova CR ért

lehet hozni Kobe-t is, hogy mindenki előtt kezdett edzése és után ment el, de ha ez elég lenne akkor jóval több ilyen szintű zseni lenne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
sok született zseni képtelen kihozni magából a legjobbat, és a futottak még kategóriában végzi, ha nem lejjebb. szóval nem olyan egyszerű ezt megcsinálni, sőt... sokkal több elkallódott zsenit tudunk felsorolni, aki nem futotta be a tehetségéhez mért pályafutást, mint aki meg is csinálta, és tényleg a csúcsra jutott.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
De az igazi Ronaldo lekorozi akar CR-t, akar Messit, es aki latta ot jatszani, az tudja, hogy mekkora zsenirol van szo.
Stez
Én láttam, és úgy osztanám szét, hogy Ronaldo a született zseni, C.Ronaldo pedig a tanult.
Mivel én nem vagyok született zseni, jobban tudom akceptálni azt, aki megdolgozik az eredményeiért. Szerintem focista nem melózott többet a sikerért, mint CR, és ez jobban lenyűgöz, nagyobb tiszteletet vált ki, mint az, hogy valaki zseninek születik.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
A Real Madrid is vinné az angol válogatott csapatkapitányát

 eurosport.hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi-foci/la-liga-nemzetkozi-foci/a-real-madrid-is-vinne-az-angol-valogatott-csapatkapitanyat?fbclid=IwAR1mYLIOUksh2Upb9Mt8dKjZHFN6OEaK8FkfSH0X3GPPZloBI8zrtiCTj0M
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
A Skynál néhány játékost megkérdeztek ki a jobb,Cristiano Ronaldo vagy Ronaldo Luiz Nazario de Lima?

-Zlatan Ibrahimovic:Ronaldoból kettö van,azonban Cristiano sosem lesz olyan mint a brazil.Fölösleges az összehasonlítás.
-Hernan Crespo:A Fenomén sokkal erösebb volt mindenkinél.
-Clerence Seedorf:Cristiano Ronaldo is kimagasló teljesítményt nyújt,de a brazil Ronaldo egy más bolygóról jött.Őt nem éri utól senki.
-Diego Armando Maradona:A brazil Ronaldo a futballtörténelem legjobb játékosa.Sajnos sok sérülés kisérte a pályafutását.
-Lionel Messi:A brazil egy jelenség volt.Sosem láttam hozzá hasonló játékost.Zidane,Rivaldo vagy Ronaldinho mind olyan játékos akit tisztelek,de Ronaldo mindenki fölött áll,ő az akire mindig is a legjobban felnéztem.
-José Mourinho:Cristiano Ronaldo és Messi korunk két legnagyobb sztárja,de egyik sem ér fel oda ahol Ronaldo Nazario járt valaha is.
-Kaká:A brazil Ronaldo volt a legjobb játékos akivel valaha egy csapatban játszottam.Amit ö tudott a pályán azt senki sem tudta.
-Ronaldinho:A történelem legerősebb játékosa a brazil Ronaldo.Jelenleg talán Martinelli az aki képes lehet hasonló dolgokra.
ozibozi
Istenem, a sok agysebész 🤣
warr_b
Vagy inkabb tudjak, ki volt a kiraly. Ronaldo valoban mas kategoria volt.

Mas kerdes, hogy szerintem Pelehez nem erhet fel senki sem. De az igazi Ronaldo lekorozi akar CR-t, akar Messit, es aki latta ot jatszani, az tudja, hogy mekkora zsenirol van szo.

több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Ronaldo tehetségesebb volt, Ronaldo viszont sokkal profibb mentalitású és szerencsésebb is a sérülésekkel.

Talán nem is véletlen, hogy Ronaldo karrierjének a fénypontja egy VB-arany, amit ha nem is egyszemélyben nyert meg a csapatának, de azért főleg az ő zsenijére támaszkodtak, Ronaldo pedig nyert egy rakás BL-t, ahol a clutch teljesítmény mellett fel kellett tudnia mutatnia azt a konzisztenciát, amit Ronaldo sosem tudott.

Úgy lehetne összefoglalni, hogy nekem Ronaldo karrierjéből a felvillanások maradnak meg, Ronaldóéból pedig az állandóság.
Kampman
Azért durva, hogy Ronaldo VB-t és EB-t is nyert, nem?
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Ronaldo tehetségesebb volt, Ronaldo viszont sokkal profibb mentalitású és szerencsésebb is a sérülésekkel.

Talán nem is véletlen, hogy Ronaldo karrierjének a fénypontja egy VB-arany, amit ha nem is egyszemélyben nyert meg a csapatának, de azért főleg az ő zsenijére támaszkodtak, Ronaldo pedig nyert egy rakás BL-t, ahol a clutch teljesítmény mellett fel kellett tudnia mutatnia azt a konzisztenciát, amit Ronaldo sosem tudott.

Úgy lehetne összefoglalni, hogy nekem Ronaldo karrierjéből a felvillanások maradnak meg, Ronaldóéból pedig az állandóság.

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
A Skynál néhány játékost megkérdeztek ki a jobb,Cristiano Ronaldo vagy Ronaldo Luiz Nazario de Lima?

-Zlatan Ibrahimovic:Ronaldoból kettö van,azonban Cristiano sosem lesz olyan mint a brazil.Fölösleges az összehasonlítás.
-Hernan Crespo:A Fenomén sokkal erösebb volt mindenkinél.
-Clerence Seedorf:Cristiano Ronaldo is kimagasló teljesítményt nyújt,de a brazil Ronaldo egy más bolygóról jött.Őt nem éri utól senki.
-Diego Armando Maradona:A brazil Ronaldo a futballtörténelem legjobb játékosa.Sajnos sok sérülés kisérte a pályafutását.
-Lionel Messi:A brazil egy jelenség volt.Sosem láttam hozzá hasonló játékost.Zidane,Rivaldo vagy Ronaldinho mind olyan játékos akit tisztelek,de Ronaldo mindenki fölött áll,ő az akire mindig is a legjobban felnéztem.
-José Mourinho:Cristiano Ronaldo és Messi korunk két legnagyobb sztárja,de egyik sem ér fel oda ahol Ronaldo Nazario járt valaha is.
-Kaká:A brazil Ronaldo volt a legjobb játékos akivel valaha egy csapatban játszottam.Amit ö tudott a pályán azt senki sem tudta.
-Ronaldinho:A történelem legerősebb játékosa a brazil Ronaldo.Jelenleg talán Martinelli az aki képes lehet hasonló dolgokra.
ozibozi
Istenem, a sok agysebész 🤣
warr_b
Reagen volt a legjobb
Heisman Trophy
 www.youtube.com/watch?v=-BZ3r5_KEfU

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
A Skynál néhány játékost megkérdeztek ki a jobb,Cristiano Ronaldo vagy Ronaldo Luiz Nazario de Lima?

-Zlatan Ibrahimovic:Ronaldoból kettö van,azonban Cristiano sosem lesz olyan mint a brazil.Fölösleges az összehasonlítás.
-Hernan Crespo:A Fenomén sokkal erösebb volt mindenkinél.
-Clerence Seedorf:Cristiano Ronaldo is kimagasló teljesítményt nyújt,de a brazil Ronaldo egy más bolygóról jött.Őt nem éri utól senki.
-Diego Armando Maradona:A brazil Ronaldo a futballtörténelem legjobb játékosa.Sajnos sok sérülés kisérte a pályafutását.
-Lionel Messi:A brazil egy jelenség volt.Sosem láttam hozzá hasonló játékost.Zidane,Rivaldo vagy Ronaldinho mind olyan játékos akit tisztelek,de Ronaldo mindenki fölött áll,ő az akire mindig is a legjobban felnéztem.
-José Mourinho:Cristiano Ronaldo és Messi korunk két legnagyobb sztárja,de egyik sem ér fel oda ahol Ronaldo Nazario járt valaha is.
-Kaká:A brazil Ronaldo volt a legjobb játékos akivel valaha egy csapatban játszottam.Amit ö tudott a pályán azt senki sem tudta.
-Ronaldinho:A történelem legerősebb játékosa a brazil Ronaldo.Jelenleg talán Martinelli az aki képes lehet hasonló dolgokra.
ozibozi
Istenem, a sok agysebész 🤣
warr_b
Reagen volt a legjobb

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Skynál néhány játékost megkérdeztek ki a jobb,Cristiano Ronaldo vagy Ronaldo Luiz Nazario de Lima?

-Zlatan Ibrahimovic:Ronaldoból kettö van,azonban Cristiano sosem lesz olyan mint a brazil.Fölösleges az összehasonlítás.
-Hernan Crespo:A Fenomén sokkal erösebb volt mindenkinél.
-Clerence Seedorf:Cristiano Ronaldo is kimagasló teljesítményt nyújt,de a brazil Ronaldo egy más bolygóról jött.Őt nem éri utól senki.
-Diego Armando Maradona:A brazil Ronaldo a futballtörténelem legjobb játékosa.Sajnos sok sérülés kisérte a pályafutását.
-Lionel Messi:A brazil egy jelenség volt.Sosem láttam hozzá hasonló játékost.Zidane,Rivaldo vagy Ronaldinho mind olyan játékos akit tisztelek,de Ronaldo mindenki fölött áll,ő az akire mindig is a legjobban felnéztem.
-José Mourinho:Cristiano Ronaldo és Messi korunk két legnagyobb sztárja,de egyik sem ér fel oda ahol Ronaldo Nazario járt valaha is.
-Kaká:A brazil Ronaldo volt a legjobb játékos akivel valaha egy csapatban játszottam.Amit ö tudott a pályán azt senki sem tudta.
-Ronaldinho:A történelem legerősebb játékosa a brazil Ronaldo.Jelenleg talán Martinelli az aki képes lehet hasonló dolgokra.
ozibozi
Istenem, a sok agysebész 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
A Skynál néhány játékost megkérdeztek ki a jobb,Cristiano Ronaldo vagy Ronaldo Luiz Nazario de Lima?

-Zlatan Ibrahimovic:Ronaldoból kettö van,azonban Cristiano sosem lesz olyan mint a brazil.Fölösleges az összehasonlítás.
-Hernan Crespo:A Fenomén sokkal erösebb volt mindenkinél.
-Clerence Seedorf:Cristiano Ronaldo is kimagasló teljesítményt nyújt,de a brazil Ronaldo egy más bolygóról jött.Őt nem éri utól senki.
-Diego Armando Maradona:A brazil Ronaldo a futballtörténelem legjobb játékosa.Sajnos sok sérülés kisérte a pályafutását.
-Lionel Messi:A brazil egy jelenség volt.Sosem láttam hozzá hasonló játékost.Zidane,Rivaldo vagy Ronaldinho mind olyan játékos akit tisztelek,de Ronaldo mindenki fölött áll,ő az akire mindig is a legjobban felnéztem.
-José Mourinho:Cristiano Ronaldo és Messi korunk két legnagyobb sztárja,de egyik sem ér fel oda ahol Ronaldo Nazario járt valaha is.
-Kaká:A brazil Ronaldo volt a legjobb játékos akivel valaha egy csapatban játszottam.Amit ö tudott a pályán azt senki sem tudta.
-Ronaldinho:A történelem legerősebb játékosa a brazil Ronaldo.Jelenleg talán Martinelli az aki képes lehet hasonló dolgokra.
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Újabb fantasztikus Gorodeya győzelem. (Kérném javítani fent!😉) 11-es góllal....
zemanla
Krva istenit hogy hetente egyszer mindig elrontok egy 1-0nak a beírását 😀
Heisman Trophy
Semmi baj!😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Újabb fantasztikus Gorodeya győzelem. (Kérném javítani fent!😉) 11-es góllal....
zemanla
Krva istenit hogy hetente egyszer mindig elrontok egy 1-0nak a beírását 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Újabb fantasztikus Gorodeya győzelem. (Kérném javítani fent!😉) 11-es góllal....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
úgy látom a gonorea is elkapta a Minsket egyelőre
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Basszameg, oda a veretlenség 😕
peach
Eljinxelted.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Basszameg, oda a veretlenség 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
a rangadó az Hacsaturján - Kardtánca volt
kettő kopasz és még örülhetnek...😊
55'
Khachaturyan A.(Ramos G.)

és visszaállt a világ rendje a Torpedo mindenki előtt

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
1-1 lett a rangadó, ezzel mindkét gárda a dobogón jelenleg...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"