Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 309 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
@Vrij6 tarcsiban is kikaptunk most 😁
Fattyu
Affene. Na nem baj, holnap nyitjuk a fordulot, bravuros x kellene idegenben
😊

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.
empty taxi
Megsértődött, hogy nem hívta meg.
dugo93
Végülis csak RB pozícióban ott van : TAA, Wan-Bissaka, Aarons, Reece James...
Walker nem fog hiányozni 😀
Heisman Trophy
Az EB-n 3-védős rendszerben belső védőt játszott az angoloknál Walker.
empty taxi
Ja, a Cityben is betette Guardiola, amikor serult volt az osszes kozephatved, Walker kis hijan alul is multa a falabu kiraly Otamendit. En a jelenlegi Angliat most nem jatszatnam amugy haromvedos rendszerbe, 4-3-3aznek. 3-4-3-hoz a szelso vedok nem vedekeznek eleg hatekonyan, es a kozeppalyasok sem tudnak elegge besegiteni, meg akkor sem, ha mondjuk Southgate felkuldene ket vedekezo kozeppalyassal a sorat. Halkan teszem hozza, nalam amugy Wan-Bissaka komplettebb vedekezesben TAAnal jelenleg, igy valoszinuleg alapbol ot jatszatnam, mivel kozepen Maguire meg oke, bar o sem eletbiztositas, de Stones meg egyenesen ketmeccsenkent potyazik. Igy viszont TAA vedekezesbeli hianyossagait hozzaadva a kozepso vedok instabil jatekaval, a jobb vedot valasztanam szelre. Az pedig jelenleg Bissaka. Persze nyilvan TAAt nem padoztathatod, szoval ez csak az en gondolkodasom, ami eselytelen Southgate-nel.
Stez
3-4-3ban játszhatna akkor egyszerre AWB CB-ben és TAA RM-ben
Heisman Trophy
Igen, de 343ban hatso sorban csak kozepso vedot jatszatnek, szelsot nem. Belul tobb a feladatuk, a szelso vedok viszont jellemzoen gyengebbek levegoben es emberfogasban, mint mondjuk egy Maguire fele kozephatved. Igy Bissakat sem mernem 343ban belul jatszatni. Gyors, jol tamad, de a kozephatved feladatokra azert mar nem alkalmas szerintem. Belulre nagyon fizikailag eros rombolok kellenek az en szemleletem szerint.

Perpill nalam ez a Maguire, Evans, Stones harmas lenne talan. Talan, mert utobbi kurva rossz volt az idenyben, csak az elozoben meg nagyon jo.

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.
empty taxi
Megsértődött, hogy nem hívta meg.
dugo93
Végülis csak RB pozícióban ott van : TAA, Wan-Bissaka, Aarons, Reece James...
Walker nem fog hiányozni 😀
Heisman Trophy
Az EB-n 3-védős rendszerben belső védőt játszott az angoloknál Walker.
empty taxi
Ja, a Cityben is betette Guardiola, amikor serult volt az osszes kozephatved, Walker kis hijan alul is multa a falabu kiraly Otamendit. En a jelenlegi Angliat most nem jatszatnam amugy haromvedos rendszerbe, 4-3-3aznek. 3-4-3-hoz a szelso vedok nem vedekeznek eleg hatekonyan, es a kozeppalyasok sem tudnak elegge besegiteni, meg akkor sem, ha mondjuk Southgate felkuldene ket vedekezo kozeppalyassal a sorat. Halkan teszem hozza, nalam amugy Wan-Bissaka komplettebb vedekezesben TAAnal jelenleg, igy valoszinuleg alapbol ot jatszatnam, mivel kozepen Maguire meg oke, bar o sem eletbiztositas, de Stones meg egyenesen ketmeccsenkent potyazik. Igy viszont TAA vedekezesbeli hianyossagait hozzaadva a kozepso vedok instabil jatekaval, a jobb vedot valasztanam szelre. Az pedig jelenleg Bissaka. Persze nyilvan TAAt nem padoztathatod, szoval ez csak az en gondolkodasom, ami eselytelen Southgate-nel.
Stez
3-4-3ban játszhatna akkor egyszerre AWB CB-ben és TAA RM-ben

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.
empty taxi
Megsértődött, hogy nem hívta meg.
dugo93
Végülis csak RB pozícióban ott van : TAA, Wan-Bissaka, Aarons, Reece James...
Walker nem fog hiányozni 😀
Heisman Trophy
Az EB-n 3-védős rendszerben belső védőt játszott az angoloknál Walker.
empty taxi
Ja, a Cityben is betette Guardiola, amikor serult volt az osszes kozephatved, Walker kis hijan alul is multa a falabu kiraly Otamendit. En a jelenlegi Angliat most nem jatszatnam amugy haromvedos rendszerbe, 4-3-3aznek. 3-4-3-hoz a szelso vedok nem vedekeznek eleg hatekonyan, es a kozeppalyasok sem tudnak elegge besegiteni, meg akkor sem, ha mondjuk Southgate felkuldene ket vedekezo kozeppalyassal a sorat. Halkan teszem hozza, nalam amugy Wan-Bissaka komplettebb vedekezesben TAAnal jelenleg, igy valoszinuleg alapbol ot jatszatnam, mivel kozepen Maguire meg oke, bar o sem eletbiztositas, de Stones meg egyenesen ketmeccsenkent potyazik. Igy viszont TAA vedekezesbeli hianyossagait hozzaadva a kozepso vedok instabil jatekaval, a jobb vedot valasztanam szelre. Az pedig jelenleg Bissaka. Persze nyilvan TAAt nem padoztathatod, szoval ez csak az en gondolkodasom, ami eselytelen Southgate-nel.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.
empty taxi
Megsértődött, hogy nem hívta meg.
dugo93
Végülis csak RB pozícióban ott van : TAA, Wan-Bissaka, Aarons, Reece James...
Walker nem fog hiányozni 😀
Heisman Trophy
Az EB-n 3-védős rendszerben belső védőt játszott az angoloknál Walker.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
@Vrij6 tarcsiban is kikaptunk most 😁

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/kulfold/2020/04/09/koronavirus_feheroroszorszag_vodka_meccsre_jaras_fertozottek_szama/

Lehet nem sokáig tart majd itt sem a buli... 😊
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.
empty taxi
Megsértődött, hogy nem hívta meg.
dugo93
Végülis csak RB pozícióban ott van : TAA, Wan-Bissaka, Aarons, Reece James...
Walker nem fog hiányozni 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Lehet jegyet is venni.
 rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/04/09/feherorosz-foci-dinamo-breszt/
...és a virtuális szotyi?
😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.
empty taxi
És mennyire fog hiányozni a válogatottból... csóró angóloknak csak TAA, AWB és Reece James van a depth charton right back pozira.
MarioAna
eb-n szerintem ritkán játszott rb-t
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Ellenben mi közben a bate mumusai leszünk, két héten belül másodszor vertük le őket, olyan tűzforró most a csapat, mint a közeli erdő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.
empty taxi
Megsértődött, hogy nem hívta meg.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Na a szatyor kikapott ketto nullara a bresttol a kupaban.Alig aludtam emiatt.Te hogy vagy vele @kristof17?
Apropo szatyor Julius Szoke 24 eves slovak spiler.Vajon Rossiek figyelik...honositas es o lenne a legjobb kondiban mert jatekban lenne😀
ZoliMP
Áhh, tavaly megnyertük a kupát, viszont bajnokságot 2005 óta nem. Nem is baj, hogy hamar bukó a kettős terhelés, ami főleg mentálisan lehet sok most a srácok számára ebben a környezetben. 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
Na a szatyor kikapott ketto nullara a bresttol a kupaban.Alig aludtam emiatt.Te hogy vagy vele @kristof17?
Apropo szatyor Julius Szoke 24 eves slovak spiler.Vajon Rossiek figyelik...honositas es o lenne a legjobb kondiban mert jatekban lenne😀
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A senkiháziak most persze lapítanak, nehogy véletlen le kelljen mondani bármennyi lóvéról is. Nem azért van itt a külföldi újrahasznosított szemét, hogy csak úgy jótékonykodjanak. Majd szépen az állam megmenti a lokális csürhéket, és le lehet rabolni a környékbeli ágrolszakadt, piaci alapon csődbe ment csapatok játékosait.

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha már...

 www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343

Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
slowmotion
Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?

Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:

"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
2017-es:

 qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban

Ez pedig a TAO:

 www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Ezek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀

Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összeg
Fast Willie
Szép összeg, nem vitás.
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...
warr_b
annyira volt bajnokesélyes, mint a sharks bmikor ...
csebi
Annyira volt, mint a Sharks, amikor pl döntőzött 😉😊
warr_b
attól mert döntőben fizetett nézők voltatok, még nem volt esélyetek 😊
csebi
Egy a millióhoz 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Ha már...

 www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343

Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
slowmotion
Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?

Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:

"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
2017-es:

 qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban

Ez pedig a TAO:

 www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Ezek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀

Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összeg
Fast Willie
Szép összeg, nem vitás.
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...
warr_b
annyira volt bajnokesélyes, mint a sharks bmikor ...
csebi
Annyira volt, mint a Sharks, amikor pl döntőzött 😉😊
warr_b
attól mert döntőben fizetett nézők voltatok, még nem volt esélyetek 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha már...

 www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343

Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
slowmotion
Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?

Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:

"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
2017-es:

 qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban

Ez pedig a TAO:

 www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Ezek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀

Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összeg
Fast Willie
Szép összeg, nem vitás.
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...
warr_b
annyira volt bajnokesélyes, mint a sharks bmikor ...
csebi
Annyira volt, mint a Sharks, amikor pl döntőzött 😉😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Ha már...

 www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343

Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
slowmotion
Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?

Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:

"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
2017-es:

 qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban

Ez pedig a TAO:

 www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Ezek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀

Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összeg
Fast Willie
Szép összeg, nem vitás.
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...
warr_b
A 31 játékosból volt 8 ifikorú vagy nagyon fiatal, akik kötve hiszem, hogy havi két milliót kerestek. 23 fős kerettel számolva átlagos havi 3 milla környékére jön ki a felnőtteké, a fiataloké meg átlag havi 750.000-re.
Fast Willie
Hoztál egy összeget az éves bérköltségre. Abban meg a kereten lévő összes játékos fizuja benne van, nem csak mondjuk a 23 éven felülieké, ugye? A többi csapatnál felteszem kb hasonló életkori megoszlás lehet a kereten belül, ezért írtam átlagot.
De úgy érzem teljesen feleslegesen írogatok, úgyis szemét Vasas, milyen metálgazdagok...
warr_b
Semmi bajom a Vasassal, életemben nem szurkoltam magyar csapatnak, nem is követem a 90-es évek közepétől az MB1-et

A 31-es keret összbérezése kb úgy jön ki, a nagyok kereshetnek átlag 3 millát, a kicsik 7 kilót havonta. Az kb kiadja együtt az éves 900 millát (820+72)
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Ha már...

 www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343

Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
slowmotion
Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?

Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:

"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
2017-es:

 qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban

Ez pedig a TAO:

 www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Ezek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀

Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összeg
Fast Willie
Szép összeg, nem vitás.
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...
warr_b
annyira volt bajnokesélyes, mint a sharks bmikor ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha már...

 www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343

Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
slowmotion
Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?

Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:

"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
2017-es:

 qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban

Ez pedig a TAO:

 www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Ezek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀

Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összeg
Fast Willie
Szép összeg, nem vitás.
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...
warr_b
A 31 játékosból volt 8 ifikorú vagy nagyon fiatal, akik kötve hiszem, hogy havi két milliót kerestek. 23 fős kerettel számolva átlagos havi 3 milla környékére jön ki a felnőtteké, a fiataloké meg átlag havi 750.000-re.
Fast Willie
Hoztál egy összeget az éves bérköltségre. Abban meg a kereten lévő összes játékos fizuja benne van, nem csak mondjuk a 23 éven felülieké, ugye? A többi csapatnál felteszem kb hasonló életkori megoszlás lehet a kereten belül, ezért írtam átlagot.
De úgy érzem teljesen feleslegesen írogatok, úgyis szemét Vasas, milyen metálgazdagok...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Ha már...

 www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343

Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
slowmotion
Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?

Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:

"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
2017-es:

 qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban

Ez pedig a TAO:

 www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Ezek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀

Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összeg
Fast Willie
Szép összeg, nem vitás.
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...
warr_b
A 31 játékosból volt 8 ifikorú vagy nagyon fiatal, akik kötve hiszem, hogy havi két milliót kerestek. 23 fős kerettel számolva átlagos havi 3 milla környékére jön ki a felnőtteké, a fiataloké meg átlag havi 750.000-re.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És akkor kérjük szépen a soron következő fehérorosz forduló műsorát kitűzni 😊😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha már...

 www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343

Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
slowmotion
Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?

Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:

"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
2017-es:

 qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban

Ez pedig a TAO:

 www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Ezek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀

Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összeg
Fast Willie
Szép összeg, nem vitás.
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"