Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
@Vrij6 tarcsiban is kikaptunk most 😁Affene. Na nem baj, holnap nyitjuk a fordulot, bravuros x kellene idegenben
Fattyu
😊
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
Igen, de 343ban hatso sorban csak kozepso vedot jatszatnek, szelsot nem. Belul tobb a feladatuk, a szelso vedok viszont jellemzoen gyengebbek levegoben es emberfogasban, mint mondjuk egy Maguire fele kozephatved. Igy Bissakat sem mernem 343ban belul jatszatni. Gyors, jol tamad, de a kozephatved feladatokra azert mar nem alkalmas szerintem. Belulre nagyon fizikailag eros rombolok kellenek az en szemleletem szerint.3-4-3ban játszhatna akkor egyszerre AWB CB-ben és TAA RM-benJa, a Cityben is betette Guardiola, amikor serult volt az osszes kozephatved, Walker kis hijan alul is multa a falabu kiraly Otamendit. En a jelenlegi Angliat most nem jatszatnam amugy haromvedos rendszerbe, 4-3-3aznek. 3-4-3-hoz a szelso vedok nem vedekeznek eleg hatekonyan, es a kozeppalyasok sem tudnak elegge besegiteni, meg akkor sem, ha mondjuk Southgate felkuldene ket vedekezo kozeppalyassal a sorat. Halkan teszem hozza, nalam amugy Wan-Bissaka komplettebb vedekezesben TAAnal jelenleg, igy valoszinuleg alapbol ot jatszatnam, mivel kozepen Maguire meg oke, bar o sem eletbiztositas, de Stones meg egyenesen ketmeccsenkent potyazik. Igy viszont TAA vedekezesbeli hianyossagait hozzaadva a kozepso vedok instabil jatekaval, a jobb vedot valasztanam szelre. Az pedig jelenleg Bissaka. Persze nyilvan TAAt nem padoztathatod, szoval ez csak az en gondolkodasom, ami eselytelen Southgate-nel.Az EB-n 3-védős rendszerben belső védőt játszott az angoloknál Walker.Végülis csak RB pozícióban ott van : TAA, Wan-Bissaka, Aarons, Reece James...Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.Megsértődött, hogy nem hívta meg.
empty taxi
dugo93
Walker nem fog hiányozni 😀
Heisman Trophy
empty taxi
Stez
Heisman Trophy
Perpill nalam ez a Maguire, Evans, Stones harmas lenne talan. Talan, mert utobbi kurva rossz volt az idenyben, csak az elozoben meg nagyon jo.
több mint 6 éve
3-4-3ban játszhatna akkor egyszerre AWB CB-ben és TAA RM-benJa, a Cityben is betette Guardiola, amikor serult volt az osszes kozephatved, Walker kis hijan alul is multa a falabu kiraly Otamendit. En a jelenlegi Angliat most nem jatszatnam amugy haromvedos rendszerbe, 4-3-3aznek. 3-4-3-hoz a szelso vedok nem vedekeznek eleg hatekonyan, es a kozeppalyasok sem tudnak elegge besegiteni, meg akkor sem, ha mondjuk Southgate felkuldene ket vedekezo kozeppalyassal a sorat. Halkan teszem hozza, nalam amugy Wan-Bissaka komplettebb vedekezesben TAAnal jelenleg, igy valoszinuleg alapbol ot jatszatnam, mivel kozepen Maguire meg oke, bar o sem eletbiztositas, de Stones meg egyenesen ketmeccsenkent potyazik. Igy viszont TAA vedekezesbeli hianyossagait hozzaadva a kozepso vedok instabil jatekaval, a jobb vedot valasztanam szelre. Az pedig jelenleg Bissaka. Persze nyilvan TAAt nem padoztathatod, szoval ez csak az en gondolkodasom, ami eselytelen Southgate-nel.Az EB-n 3-védős rendszerben belső védőt játszott az angoloknál Walker.Végülis csak RB pozícióban ott van : TAA, Wan-Bissaka, Aarons, Reece James...Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.Megsértődött, hogy nem hívta meg.
empty taxi
dugo93
Walker nem fog hiányozni 😀
Heisman Trophy
empty taxi
Stez
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Ja, a Cityben is betette Guardiola, amikor serult volt az osszes kozephatved, Walker kis hijan alul is multa a falabu kiraly Otamendit. En a jelenlegi Angliat most nem jatszatnam amugy haromvedos rendszerbe, 4-3-3aznek. 3-4-3-hoz a szelso vedok nem vedekeznek eleg hatekonyan, es a kozeppalyasok sem tudnak elegge besegiteni, meg akkor sem, ha mondjuk Southgate felkuldene ket vedekezo kozeppalyassal a sorat. Halkan teszem hozza, nalam amugy Wan-Bissaka komplettebb vedekezesben TAAnal jelenleg, igy valoszinuleg alapbol ot jatszatnam, mivel kozepen Maguire meg oke, bar o sem eletbiztositas, de Stones meg egyenesen ketmeccsenkent potyazik. Igy viszont TAA vedekezesbeli hianyossagait hozzaadva a kozepso vedok instabil jatekaval, a jobb vedot valasztanam szelre. Az pedig jelenleg Bissaka. Persze nyilvan TAAt nem padoztathatod, szoval ez csak az en gondolkodasom, ami eselytelen Southgate-nel.Az EB-n 3-védős rendszerben belső védőt játszott az angoloknál Walker.Végülis csak RB pozícióban ott van : TAA, Wan-Bissaka, Aarons, Reece James...Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.Megsértődött, hogy nem hívta meg.
empty taxi
dugo93
Walker nem fog hiányozni 😀
Heisman Trophy
empty taxi
több mint 6 éve
Az EB-n 3-védős rendszerben belső védőt játszott az angoloknál Walker.Végülis csak RB pozícióban ott van : TAA, Wan-Bissaka, Aarons, Reece James...Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.Megsértődött, hogy nem hívta meg.
empty taxi
dugo93
Walker nem fog hiányozni 😀
Heisman Trophy

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
index.hu/kulfold/2020/04/09/koronavirus_feheroroszorszag_vodka_meccsre_jaras_fertozottek_szama/Lehet nem sokáig tart majd itt sem a buli... 😊
több mint 6 éve
Végülis csak RB pozícióban ott van : TAA, Wan-Bissaka, Aarons, Reece James...Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.Megsértődött, hogy nem hívta meg.
empty taxi
dugo93
Walker nem fog hiányozni 😀
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Lehet jegyet is venni.rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/04/09/feherorosz-foci-dinamo-breszt/
...és a virtuális szotyi?
😀



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
eb-n szerintem ritkán játszott rb-tSouthgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.És mennyire fog hiányozni a válogatottból... csóró angóloknak csak TAA, AWB és Reece James van a depth charton right back pozira.
empty taxi
MarioAna
több mint 6 éve
Ellenben mi közben a bate mumusai leszünk, két héten belül másodszor vertük le őket, olyan tűzforró most a csapat, mint a közeli erdő

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.Megsértődött, hogy nem hívta meg.
empty taxi
több mint 6 éve
Na a szatyor kikapott ketto nullara a bresttol a kupaban.Alig aludtam emiatt.Te hogy vagy vele @kristof17?Áhh, tavaly megnyertük a kupát, viszont bajnokságot 2005 óta nem. Nem is baj, hogy hamar bukó a kettős terhelés, ami főleg mentálisan lehet sok most a srácok számára ebben a környezetben. 😊
Apropo szatyor Julius Szoke 24 eves slovak spiler.Vajon Rossiek figyelik...honositas es o lenne a legjobb kondiban mert jatekban lenne😀
ZoliMP
több mint 6 éve
Southgate közölte h a kis házibulija után ő a továbbiakban nem számol Walkerrel az angol válogatottban.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
Na a szatyor kikapott ketto nullara a bresttol a kupaban.Alig aludtam emiatt.Te hogy vagy vele @kristof17?Apropo szatyor Julius Szoke 24 eves slovak spiler.Vajon Rossiek figyelik...honositas es o lenne a legjobb kondiban mert jatekban lenne😀
több mint 6 éve
A senkiháziak most persze lapítanak, nehogy véletlen le kelljen mondani bármennyi lóvéról is. Nem azért van itt a külföldi újrahasznosított szemét, hogy csak úgy jótékonykodjanak. Majd szépen az állam megmenti a lokális csürhéket, és le lehet rabolni a környékbeli ágrolszakadt, piaci alapon csődbe ment csapatok játékosait.
több mint 6 éve
Egy a millióhoz 😁attól mert döntőben fizetett nézők voltatok, még nem volt esélyetek 😊Annyira volt, mint a Sharks, amikor pl döntőzött 😉😊annyira volt bajnokesélyes, mint a sharks bmikor ...Szép összeg, nem vitás.Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összegEzek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.2017-es:És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?Ha már...ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343
Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
slowmotion
Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:
"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban
Ez pedig a TAO:
www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀
Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Fast Willie
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...
warr_b
csebi
warr_b
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
attól mert döntőben fizetett nézők voltatok, még nem volt esélyetek 😊Annyira volt, mint a Sharks, amikor pl döntőzött 😉😊annyira volt bajnokesélyes, mint a sharks bmikor ...Szép összeg, nem vitás.Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összegEzek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.2017-es:És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?Ha már...ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343
Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
slowmotion
Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:
"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban
Ez pedig a TAO:
www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀
Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Fast Willie
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...
warr_b
csebi
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Annyira volt, mint a Sharks, amikor pl döntőzött 😉😊annyira volt bajnokesélyes, mint a sharks bmikor ...Szép összeg, nem vitás.Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összegEzek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.2017-es:És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?Ha már...ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343
Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
slowmotion
Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:
"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban
Ez pedig a TAO:
www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀
Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Fast Willie
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...
warr_b
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Semmi bajom a Vasassal, életemben nem szurkoltam magyar csapatnak, nem is követem a 90-es évek közepétől az MB1-etHoztál egy összeget az éves bérköltségre. Abban meg a kereten lévő összes játékos fizuja benne van, nem csak mondjuk a 23 éven felülieké, ugye? A többi csapatnál felteszem kb hasonló életkori megoszlás lehet a kereten belül, ezért írtam átlagot.A 31 játékosból volt 8 ifikorú vagy nagyon fiatal, akik kötve hiszem, hogy havi két milliót kerestek. 23 fős kerettel számolva átlagos havi 3 milla környékére jön ki a felnőtteké, a fiataloké meg átlag havi 750.000-re.Szép összeg, nem vitás.Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összegEzek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.2017-es:És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?Ha már...ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343
Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
slowmotion
Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:
"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban
Ez pedig a TAO:
www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀
Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Fast Willie
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...
warr_b
Fast Willie
De úgy érzem teljesen feleslegesen írogatok, úgyis szemét Vasas, milyen metálgazdagok...
warr_b
A 31-es keret összbérezése kb úgy jön ki, a nagyok kereshetnek átlag 3 millát, a kicsik 7 kilót havonta. Az kb kiadja együtt az éves 900 millát (820+72)
több mint 6 éve
annyira volt bajnokesélyes, mint a sharks bmikor ...Szép összeg, nem vitás.Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összegEzek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.2017-es:És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?Ha már...ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343
Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
slowmotion
Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:
"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban
Ez pedig a TAO:
www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀
Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Fast Willie
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Hoztál egy összeget az éves bérköltségre. Abban meg a kereten lévő összes játékos fizuja benne van, nem csak mondjuk a 23 éven felülieké, ugye? A többi csapatnál felteszem kb hasonló életkori megoszlás lehet a kereten belül, ezért írtam átlagot.A 31 játékosból volt 8 ifikorú vagy nagyon fiatal, akik kötve hiszem, hogy havi két milliót kerestek. 23 fős kerettel számolva átlagos havi 3 milla környékére jön ki a felnőtteké, a fiataloké meg átlag havi 750.000-re.Szép összeg, nem vitás.Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összegEzek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.2017-es:És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?Ha már...ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343
Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
slowmotion
Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:
"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban
Ez pedig a TAO:
www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀
Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Fast Willie
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...
warr_b
Fast Willie
De úgy érzem teljesen feleslegesen írogatok, úgyis szemét Vasas, milyen metálgazdagok...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
A 31 játékosból volt 8 ifikorú vagy nagyon fiatal, akik kötve hiszem, hogy havi két milliót kerestek. 23 fős kerettel számolva átlagos havi 3 milla környékére jön ki a felnőtteké, a fiataloké meg átlag havi 750.000-re.Szép összeg, nem vitás.Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összegEzek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.2017-es:És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?Ha már...ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343
Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
slowmotion
Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:
"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban
Ez pedig a TAO:
www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀
Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Fast Willie
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...
warr_b
több mint 6 éve
És akkor kérjük szépen a soron következő fehérorosz forduló műsorát kitűzni 😊😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Szép összeg, nem vitás.Én tájékoztató adatként írtam, mert ez nyilvánosan megjelent. Azért az éves 900 millió forintos bérköltség elég szép összegEzek most hogy jönnek ide? Egy három évvel ezelőtti valami, amikor még az nb1-ben volt a Vasas, oda kalibrált számokkal.2017-es:És ebben miért vagy olyan biztos, belátsz a kulisszák mögé?ez a PR. de a kulisszák mögé is belátsz?Egyik csapatnál sem egy marék szotyiért fociznak, ugye?Ha már...ez nagyon szép, de azért halkan megjegyzem, a Vasasnál nem két marék szotyiért fociznak. (egyébként konkrétan a focisták mondtak le a fizetésükről, vagy ők csak a szabadidejükről, a tulaj meg az anyagi részét állta?)
www.vasasfc.hu/hirek/osszefogott_a_vasas_labdarugasa-4343
Vessük össze a Budafok vagy Siófok féle nem mondunk le egyetlen forintról sem! mentalitással.
warr_b
slowmotion
Amúgy rögtön a cikk fejlécéből:
"a felnőtt csapat játékosai és stábtagjai, illetve Nagy Miklós sportigazgató anyagilag is támogatni kívánják."
warr_b
amúgy valóban nem egy marék szotyiért fociznak a többi csapatban sem, de a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.
slowmotion
Baromira nem szokás MO-on költésgvetéseket, fizetéseket nyilvánossá tenni...
warr_b
qubit.hu/2018/06/05/milliardos-roncsderbi-ert-veget-a-magyar-fociban
Ez pedig a TAO:
www.vasassc.hu/tao-dokumentumtar
Fast Willie
Amúgy ahogy írták a cikkben: becsült költségvetés. Becsülni én is tudok, csak nem biztos, hogy sok köze lesz a valósághoz 😊
A taoval sem értem mit akarsz, minden csapat kap, főleg a felcsút 😀
Az eredeti állításhoz ("a Vasas költségvetése nemhogy a másodosztályban könnyedén a legmagasabb, de még az elsőosztályban is könnyen középmezőnybe érne, ha nem feljebb.") ezeknek semmi köze.
warr_b
Fast Willie
31 játékos volt rosteren abban a szezonban (transfermarkt), egyszerű osztással 2,4 milla per fő per hó átlag. Ami még mindig soknak tűnhet magában, de ha konrextusba helyezzük, és hozzávesszük, hogy a csapat előző évben dobogós lett (és sokáig simán bajnokesélyes volt, ha nem pont akkor jön a stadionépítés és a hazai pálya, edzőpályák hiánya, simán össtejöhetett volna), plusz a keretben 6 aktuális és hat korábbi felnőtt-, valamint számos u-válogatott játékos volt, akkor már egyáltalán nem vészes, sőt.
Manapság egy fix dobogós csapatnál szerinted (Fradi, Vidi) ez mekkora összeg? Szerintem jóval több. Az már meg csak hab a tortán, hogy ezt a Vasasnál nem az adófizetők meg a Szerencsejáték Zrt és a többi irányított szponzor fizette, hanem Jámbor. A másik meg, hogy ezeknél a nemzeti kincseknél nem 30% körüli csak a külföldi játékosok aránya...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"