Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
 m.nemzetisport.hu/legiosok/babosnak-hianyzik-a-magyar-szo-szeptemberi-visszateresre-keszulnek-hollandiaban-2759145

Nem volt szimpatikus mikor talakoztam vele tinikent de bakker 20 ev hollandia es szarnak ra.
Kapusaink voltak, kiraly, safar, hajdu, babos egy idoben😀
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
A második bekezdésedben le is írtad hogy miért nem jó ez a mieinknek....
Foresz
kéziben próbálkoztak vele
de nem igazán van értelme
Negritis
Ezt fejtsd már ki légyszives mire érted.
A SEHA ligás marhaság persze hülyeség, mert nem kvalifikál sehova, muszáj a magyar ligában is alkotni a BL-hez mondjuk.
FLZOLI
Tegyük fel, ha az UEFA belemegy egy ilyen ligába ami kvalifikál, biztos nem adnának 4 BL helyet pl.
Innentől kezdve pedig 4-5 liga elsői ahelyett hogy BL-be /EL-be mennének buknák a pénzt.
Amellett, hogy egy ekkora területen a csapatok utaztatás sem annyira frankó klub szinten .
Emellé román / szlovák bajnokságban sem tudják a rendet tartani sokszor egy DAC vagy bármelyik éppen ott levő román csapat ellen gondolod ez menne egy ekkora bajnokságban ?
Ugyanez az horvát / szerb / szlovén vonalon ?
Jók ezek a szuperbajnokság ötletek ha elit csapatok játszanak benne és pénzt termel így megéri akar a csapatoknak, hogy ha lemaradnak egy-egy másik kupárol.
De ez a másod vonalba pénzt nem termel, de legalább viszi, sőt plusz hírnév / bevétel kiesést generál.
És akkor a szövetségi dolgokról illetve az ennek a rendezése felé emelt szervezet összeütközéseibe bele se mentem.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
egyébként valami elvetemült kitalálta, hogy leadják szinte az egész meccset (jpn-hun) most az m4-en 😊
tényleg nem értem amúgy ezt az m4 féle olimpiai ismétlés dolgot... legalábbis a koncepciót nem...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
A második bekezdésedben le is írtad hogy miért nem jó ez a mieinknek....
Foresz
kéziben próbálkoztak vele
de nem igazán van értelme
Negritis
Ezt fejtsd már ki légyszives mire érted.
A SEHA ligás marhaság persze hülyeség, mert nem kvalifikál sehova, muszáj a magyar ligában is alkotni a BL-hez mondjuk.
FLZOLI
pont leírtad te is, mit fejtsek ki rajta? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
Mert pl. ahogy mondták is, magyar-szlovák szinten még olyan kemény utazási távolságok se lennének, de egy Zágráb-Bukarest táv már nem biztos, hogy komoly érdeklődést hozna a vendégdrukkerek részéről. Klubmeccsen legalábbis szerintem nem.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
folyamatos szurkolói balhék lennének, hatalmas rendőri biztosításokkal
NB2
2020-ban nehogy már nem lehet ezt értelmesen és kultúráltan megoldani.
Amúgy meg az első balhé után kitiltani örökre mindenkit és csá, nem egy nagy történet ez, és mehetnek a megyeibe "szurkolni"
FLZOLI
Tavaly nyàron a romànok simàn megoldottàk a honvéd ellen...
Az UEFA is kemény volt...

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Most jött szembe a tv-ben az atlantai magyar-brazil. Braziloknál milyen nevek voltak te istenem! Nagy részük világklasszis lett!
Dida Zé María Aldair Ronaldo Flávio Conceição Roberto Carlos Bebeto Amaral Juninho Rivaldo Sávio Danrlei Narciso André Luiz Zé Elias Marcelinho Paulista Luizão
Ronaldo Guiaro
Nálunk meg😊
Bükszegi Zoltán, Dombi Tibor, Dragóner Attila, Egressy Gábor, Herczeg Miklós, Lendvai Miklós, Lisztes Krisztián, Madar Csaba, Molnár Zoltán, Pető Zoltán, Preisinger Sándor, Sáfár Szabolcs, Sándor Tamás, Sebők Vilmos, Szanyó Károly, Szatmári Csaba, Zavadszky Gábor
(mondjuk előtte a nigériai csapatban is jöttek a sztárok, micsoda nevek, te jóisten! és még hátra van ahogy 3 perc alatt sikerül elkúrni japán ellen😕 )
NB2
A japán meccs után, pedig már reggeledett, mire véget ért, rohadt álmos voltam,de nem tudtam elaludni sokáig, úgy felhúztam magam.
Lisztesből, amúgy, ha nem olyan rohadt lusta, lehetett volna valaki, szerintem, ha Sándor nem itt születik, szintén........
csi77
meg ha nem üvegből van a térde
slowmotion
És még így is benne van az elmúlt 30 év 10 legjobb magyar játékosa között.
peach
Jaja Lisztesnek, ha 2004-ben nem szakad szét a térde, akkor legalább egy Gera-szintű karrier összejött volna.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Most jött szembe a tv-ben az atlantai magyar-brazil. Braziloknál milyen nevek voltak te istenem! Nagy részük világklasszis lett!
Dida Zé María Aldair Ronaldo Flávio Conceição Roberto Carlos Bebeto Amaral Juninho Rivaldo Sávio Danrlei Narciso André Luiz Zé Elias Marcelinho Paulista Luizão
Ronaldo Guiaro
Nálunk meg😊
Bükszegi Zoltán, Dombi Tibor, Dragóner Attila, Egressy Gábor, Herczeg Miklós, Lendvai Miklós, Lisztes Krisztián, Madar Csaba, Molnár Zoltán, Pető Zoltán, Preisinger Sándor, Sáfár Szabolcs, Sándor Tamás, Sebők Vilmos, Szanyó Károly, Szatmári Csaba, Zavadszky Gábor
(mondjuk előtte a nigériai csapatban is jöttek a sztárok, micsoda nevek, te jóisten! és még hátra van ahogy 3 perc alatt sikerül elkúrni japán ellen😕 )
NB2
A japán meccs után, pedig már reggeledett, mire véget ért, rohadt álmos voltam,de nem tudtam elaludni sokáig, úgy felhúztam magam.
Lisztesből, amúgy, ha nem olyan rohadt lusta, lehetett volna valaki, szerintem, ha Sándor nem itt születik, szintén........
csi77
meg ha nem üvegből van a térde
slowmotion
És még így is benne van az elmúlt 30 év 10 legjobb magyar játékosa között.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Most jött szembe a tv-ben az atlantai magyar-brazil. Braziloknál milyen nevek voltak te istenem! Nagy részük világklasszis lett!
Dida Zé María Aldair Ronaldo Flávio Conceição Roberto Carlos Bebeto Amaral Juninho Rivaldo Sávio Danrlei Narciso André Luiz Zé Elias Marcelinho Paulista Luizão
Ronaldo Guiaro
Nálunk meg😊
Bükszegi Zoltán, Dombi Tibor, Dragóner Attila, Egressy Gábor, Herczeg Miklós, Lendvai Miklós, Lisztes Krisztián, Madar Csaba, Molnár Zoltán, Pető Zoltán, Preisinger Sándor, Sáfár Szabolcs, Sándor Tamás, Sebők Vilmos, Szanyó Károly, Szatmári Csaba, Zavadszky Gábor
(mondjuk előtte a nigériai csapatban is jöttek a sztárok, micsoda nevek, te jóisten! és még hátra van ahogy 3 perc alatt sikerül elkúrni japán ellen😕 )
NB2
A japán meccs után, pedig már reggeledett, mire véget ért, rohadt álmos voltam,de nem tudtam elaludni sokáig, úgy felhúztam magam.
Lisztesből, amúgy, ha nem olyan rohadt lusta, lehetett volna valaki, szerintem, ha Sándor nem itt születik, szintén........
csi77
meg ha nem üvegből van a térde
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Most jött szembe a tv-ben az atlantai magyar-brazil. Braziloknál milyen nevek voltak te istenem! Nagy részük világklasszis lett!
Dida Zé María Aldair Ronaldo Flávio Conceição Roberto Carlos Bebeto Amaral Juninho Rivaldo Sávio Danrlei Narciso André Luiz Zé Elias Marcelinho Paulista Luizão
Ronaldo Guiaro
Nálunk meg😊
Bükszegi Zoltán, Dombi Tibor, Dragóner Attila, Egressy Gábor, Herczeg Miklós, Lendvai Miklós, Lisztes Krisztián, Madar Csaba, Molnár Zoltán, Pető Zoltán, Preisinger Sándor, Sáfár Szabolcs, Sándor Tamás, Sebők Vilmos, Szanyó Károly, Szatmári Csaba, Zavadszky Gábor
(mondjuk előtte a nigériai csapatban is jöttek a sztárok, micsoda nevek, te jóisten! és még hátra van ahogy 3 perc alatt sikerül elkúrni japán ellen😕 )
NB2
A japán meccs után, pedig már reggeledett, mire véget ért, rohadt álmos voltam,de nem tudtam elaludni sokáig, úgy felhúztam magam.
Lisztesből, amúgy, ha nem olyan rohadt lusta, lehetett volna valaki, szerintem, ha Sándor nem itt születik, szintén........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
folyamatos szurkolói balhék lennének, hatalmas rendőri biztosításokkal
NB2
2020-ban nehogy már nem lehet ezt értelmesen és kultúráltan megoldani.
Amúgy meg az első balhé után kitiltani örökre mindenkit és csá, nem egy nagy történet ez, és mehetnek a megyeibe "szurkolni"

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
A második bekezdésedben le is írtad hogy miért nem jó ez a mieinknek....
Foresz
kéziben próbálkoztak vele
de nem igazán van értelme
Negritis
Ezt fejtsd már ki légyszives mire érted.
A SEHA ligás marhaság persze hülyeség, mert nem kvalifikál sehova, muszáj a magyar ligában is alkotni a BL-hez mondjuk.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
folyamatos szurkolói balhék lennének, hatalmas rendőri biztosításokkal
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
A második bekezdésedben le is írtad hogy miért nem jó ez a mieinknek....
Foresz
kéziben próbálkoztak vele
de nem igazán van értelme
Negritis
Jégkorongban is, de szerintem kábé átláthatatlan, meg túl sok embert nem is érdekel.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
A második bekezdésedben le is írtad hogy miért nem jó ez a mieinknek....
Foresz
kéziben próbálkoztak vele
de nem igazán van értelme

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Foresz Denver Broncos 956 — Broncos
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
A második bekezdésedben le is írtad hogy miért nem jó ez a mieinknek....
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.

Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Az egyik nosztalgia főszereplői dombik és szanyók, a másikban Nyilasi, Kiss Laci, Fazekas... mecsoda különbség.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
A későbbi arany meg bronzérmes ellen álltunk helyt s ha nincs a japán szerencsétlenkedés még tán tovább is megyünk. A kijutás meg felejthetetlen 😊
dande
Ja es ha jol emlekszem ekkor pisilt ronaldo a kezdokorben.nyujtast szimulalva
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
A későbbi arany meg bronzérmes ellen álltunk helyt s ha nincs a japán szerencsétlenkedés még tán tovább is megyünk. A kijutás meg felejthetetlen 😊
dande
Ezt a "ha nincs"-et, hányszor hallottuk már, különböző kontextusban! 🙂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
A későbbi arany meg bronzérmes ellen álltunk helyt s ha nincs a japán szerencsétlenkedés még tán tovább is megyünk. A kijutás meg felejthetetlen 😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
 m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/video-a-meccs-amelyiken-nyilasiek-atirtak-a-vb-tortenelem-egy-reszet-2758875

Nekem most esett le h mikor kiderult h nem leszek profi elmentem levezetni az MLTC-be.
Ahol toth jozsef volt a jatekos/edzo 🤯
50+ evesen sem volt rossz blsz 1 szinten.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
Most jött szembe a tv-ben az atlantai magyar-brazil. Braziloknál milyen nevek voltak te istenem! Nagy részük világklasszis lett!
Dida Zé María Aldair Ronaldo Flávio Conceição Roberto Carlos Bebeto Amaral Juninho Rivaldo Sávio Danrlei Narciso André Luiz Zé Elias Marcelinho Paulista Luizão
Ronaldo Guiaro
Nálunk meg😊
Bükszegi Zoltán, Dombi Tibor, Dragóner Attila, Egressy Gábor, Herczeg Miklós, Lendvai Miklós, Lisztes Krisztián, Madar Csaba, Molnár Zoltán, Pető Zoltán, Preisinger Sándor, Sáfár Szabolcs, Sándor Tamás, Sebők Vilmos, Szanyó Károly, Szatmári Csaba, Zavadszky Gábor
(mondjuk előtte a nigériai csapatban is jöttek a sztárok, micsoda nevek, te jóisten! és még hátra van ahogy 3 perc alatt sikerül elkúrni japán ellen😕 )
NB2
az a nigériai meccs nagyon felbaszta az agyamat. amikor valamelyik feka birkabaszó páros nyújtott lábbal előre állt bele valamelyik magyar sípcsontjába, és ki sem állította a fogalmatlan játékvezető...

meg hát az tényleg egy U-23-as magyar válogatott volt, nuku túlkorossal, a japánok elleni meccs kivételével az nagyon szép helytállás volt.
slowmotion
Es Juninho no de nem a lyon-i hanem az ATL/Boro jatekosa .csak aztan serules serules hatan.
Sztem meg videon megvannak valahol ezek a meccsek.
Ha olimpia akkor a skotok elleni kijutas sem piskota.ulloi ut, telt haz.aznap az edzonk azt mondta h nincs edzes, mindenki nezze a meccset.
Marcius, szakado ho, zavadszky majd dombi tibi elovette a skilljet es tizi amit szanyo berugott.
En azt hittem h akkor azert megindult vmi a focinkban.vegulis jott a jugok elleni meccs aztan szegeny safart is kukaztak.

Az olimpiat jol megszivtuk kb az akkori del-amerika, afrika es azsia legjobbja.
"Dardais" felfogassal jatszottunk.elore jatek nem nagyon volt.
A brazil meccset tobbszor megneztem mert safi eleg jo volt akkor kb mindennap lathattam anno mivel a vasasban toltam.
A japanok ellen meg..jott majzono😶
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 24.hu/fn/gazdasag/2020/04/23/focistak-fizetes-mlsz-kormanyrendelet
Siofok focistai megszivtak, eddig nem akartak fizucsokkentesbe belemenni. Most gondolom 70%-nak bucsut mondhatnak. 😀
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Te jó ég.
Dombi Tibi...
No comment.
Most meg UP-edző. Itt a vég 😀