Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
m.nemzetisport.hu/legiosok/babosnak-hianyzik-a-magyar-szo-szeptemberi-visszateresre-keszulnek-hollandiaban-2759145Nem volt szimpatikus mikor talakoztam vele tinikent de bakker 20 ev hollandia es szarnak ra.
Kapusaink voltak, kiraly, safar, hajdu, babos egy idoben😀
több mint 6 éve
Tegyük fel, ha az UEFA belemegy egy ilyen ligába ami kvalifikál, biztos nem adnának 4 BL helyet pl.Ezt fejtsd már ki légyszives mire érted.kéziben próbálkoztak veleHa már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.A második bekezdésedben le is írtad hogy miért nem jó ez a mieinknek....
Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
Foresz
de nem igazán van értelme
Negritis
A SEHA ligás marhaság persze hülyeség, mert nem kvalifikál sehova, muszáj a magyar ligában is alkotni a BL-hez mondjuk.
FLZOLI
Innentől kezdve pedig 4-5 liga elsői ahelyett hogy BL-be /EL-be mennének buknák a pénzt.
Amellett, hogy egy ekkora területen a csapatok utaztatás sem annyira frankó klub szinten .
Emellé román / szlovák bajnokságban sem tudják a rendet tartani sokszor egy DAC vagy bármelyik éppen ott levő román csapat ellen gondolod ez menne egy ekkora bajnokságban ?
Ugyanez az horvát / szerb / szlovén vonalon ?
Jók ezek a szuperbajnokság ötletek ha elit csapatok játszanak benne és pénzt termel így megéri akar a csapatoknak, hogy ha lemaradnak egy-egy másik kupárol.
De ez a másod vonalba pénzt nem termel, de legalább viszi, sőt plusz hírnév / bevétel kiesést generál.
És akkor a szövetségi dolgokról illetve az ennek a rendezése felé emelt szervezet összeütközéseibe bele se mentem.
több mint 6 éve
egyébként valami elvetemült kitalálta, hogy leadják szinte az egész meccset (jpn-hun) most az m4-en 😊tényleg nem értem amúgy ezt az m4 féle olimpiai ismétlés dolgot... legalábbis a koncepciót nem...
több mint 6 éve
pont leírtad te is, mit fejtsek ki rajta? 😀Ezt fejtsd már ki légyszives mire érted.kéziben próbálkoztak veleHa már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.A második bekezdésedben le is írtad hogy miért nem jó ez a mieinknek....
Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
Foresz
de nem igazán van értelme
Negritis
A SEHA ligás marhaság persze hülyeség, mert nem kvalifikál sehova, muszáj a magyar ligában is alkotni a BL-hez mondjuk.
FLZOLI
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.Mert pl. ahogy mondták is, magyar-szlovák szinten még olyan kemény utazási távolságok se lennének, de egy Zágráb-Bukarest táv már nem biztos, hogy komoly érdeklődést hozna a vendégdrukkerek részéről. Klubmeccsen legalábbis szerintem nem.
Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
több mint 6 éve
Tavaly nyàron a romànok simàn megoldottàk a honvéd ellen...2020-ban nehogy már nem lehet ezt értelmesen és kultúráltan megoldani.Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.folyamatos szurkolói balhék lennének, hatalmas rendőri biztosításokkal
Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
NB2
Amúgy meg az első balhé után kitiltani örökre mindenkit és csá, nem egy nagy történet ez, és mehetnek a megyeibe "szurkolni"
FLZOLI
Az UEFA is kemény volt...
több mint 6 éve
Jaja Lisztesnek, ha 2004-ben nem szakad szét a térde, akkor legalább egy Gera-szintű karrier összejött volna.És még így is benne van az elmúlt 30 év 10 legjobb magyar játékosa között.meg ha nem üvegből van a térdeMost jött szembe a tv-ben az atlantai magyar-brazil. Braziloknál milyen nevek voltak te istenem! Nagy részük világklasszis lett!A japán meccs után, pedig már reggeledett, mire véget ért, rohadt álmos voltam,de nem tudtam elaludni sokáig, úgy felhúztam magam.
Dida Zé María Aldair Ronaldo Flávio Conceição Roberto Carlos Bebeto Amaral Juninho Rivaldo Sávio Danrlei Narciso André Luiz Zé Elias Marcelinho Paulista Luizão
Ronaldo Guiaro
Nálunk meg😊
Bükszegi Zoltán, Dombi Tibor, Dragóner Attila, Egressy Gábor, Herczeg Miklós, Lendvai Miklós, Lisztes Krisztián, Madar Csaba, Molnár Zoltán, Pető Zoltán, Preisinger Sándor, Sáfár Szabolcs, Sándor Tamás, Sebők Vilmos, Szanyó Károly, Szatmári Csaba, Zavadszky Gábor
(mondjuk előtte a nigériai csapatban is jöttek a sztárok, micsoda nevek, te jóisten! és még hátra van ahogy 3 perc alatt sikerül elkúrni japán ellen😕 )
NB2
Lisztesből, amúgy, ha nem olyan rohadt lusta, lehetett volna valaki, szerintem, ha Sándor nem itt születik, szintén........
csi77
slowmotion
peach

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
És még így is benne van az elmúlt 30 év 10 legjobb magyar játékosa között.meg ha nem üvegből van a térdeMost jött szembe a tv-ben az atlantai magyar-brazil. Braziloknál milyen nevek voltak te istenem! Nagy részük világklasszis lett!A japán meccs után, pedig már reggeledett, mire véget ért, rohadt álmos voltam,de nem tudtam elaludni sokáig, úgy felhúztam magam.
Dida Zé María Aldair Ronaldo Flávio Conceição Roberto Carlos Bebeto Amaral Juninho Rivaldo Sávio Danrlei Narciso André Luiz Zé Elias Marcelinho Paulista Luizão
Ronaldo Guiaro
Nálunk meg😊
Bükszegi Zoltán, Dombi Tibor, Dragóner Attila, Egressy Gábor, Herczeg Miklós, Lendvai Miklós, Lisztes Krisztián, Madar Csaba, Molnár Zoltán, Pető Zoltán, Preisinger Sándor, Sáfár Szabolcs, Sándor Tamás, Sebők Vilmos, Szanyó Károly, Szatmári Csaba, Zavadszky Gábor
(mondjuk előtte a nigériai csapatban is jöttek a sztárok, micsoda nevek, te jóisten! és még hátra van ahogy 3 perc alatt sikerül elkúrni japán ellen😕 )
NB2
Lisztesből, amúgy, ha nem olyan rohadt lusta, lehetett volna valaki, szerintem, ha Sándor nem itt születik, szintén........
csi77
slowmotion
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
meg ha nem üvegből van a térdeMost jött szembe a tv-ben az atlantai magyar-brazil. Braziloknál milyen nevek voltak te istenem! Nagy részük világklasszis lett!A japán meccs után, pedig már reggeledett, mire véget ért, rohadt álmos voltam,de nem tudtam elaludni sokáig, úgy felhúztam magam.
Dida Zé María Aldair Ronaldo Flávio Conceição Roberto Carlos Bebeto Amaral Juninho Rivaldo Sávio Danrlei Narciso André Luiz Zé Elias Marcelinho Paulista Luizão
Ronaldo Guiaro
Nálunk meg😊
Bükszegi Zoltán, Dombi Tibor, Dragóner Attila, Egressy Gábor, Herczeg Miklós, Lendvai Miklós, Lisztes Krisztián, Madar Csaba, Molnár Zoltán, Pető Zoltán, Preisinger Sándor, Sáfár Szabolcs, Sándor Tamás, Sebők Vilmos, Szanyó Károly, Szatmári Csaba, Zavadszky Gábor
(mondjuk előtte a nigériai csapatban is jöttek a sztárok, micsoda nevek, te jóisten! és még hátra van ahogy 3 perc alatt sikerül elkúrni japán ellen😕 )
NB2
Lisztesből, amúgy, ha nem olyan rohadt lusta, lehetett volna valaki, szerintem, ha Sándor nem itt születik, szintén........
csi77
több mint 6 éve
Most jött szembe a tv-ben az atlantai magyar-brazil. Braziloknál milyen nevek voltak te istenem! Nagy részük világklasszis lett!A japán meccs után, pedig már reggeledett, mire véget ért, rohadt álmos voltam,de nem tudtam elaludni sokáig, úgy felhúztam magam.
Dida Zé María Aldair Ronaldo Flávio Conceição Roberto Carlos Bebeto Amaral Juninho Rivaldo Sávio Danrlei Narciso André Luiz Zé Elias Marcelinho Paulista Luizão
Ronaldo Guiaro
Nálunk meg😊
Bükszegi Zoltán, Dombi Tibor, Dragóner Attila, Egressy Gábor, Herczeg Miklós, Lendvai Miklós, Lisztes Krisztián, Madar Csaba, Molnár Zoltán, Pető Zoltán, Preisinger Sándor, Sáfár Szabolcs, Sándor Tamás, Sebők Vilmos, Szanyó Károly, Szatmári Csaba, Zavadszky Gábor
(mondjuk előtte a nigériai csapatban is jöttek a sztárok, micsoda nevek, te jóisten! és még hátra van ahogy 3 perc alatt sikerül elkúrni japán ellen😕 )
NB2
Lisztesből, amúgy, ha nem olyan rohadt lusta, lehetett volna valaki, szerintem, ha Sándor nem itt születik, szintén........
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
2020-ban nehogy már nem lehet ezt értelmesen és kultúráltan megoldani.Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.folyamatos szurkolói balhék lennének, hatalmas rendőri biztosításokkal
Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
NB2
Amúgy meg az első balhé után kitiltani örökre mindenkit és csá, nem egy nagy történet ez, és mehetnek a megyeibe "szurkolni"
több mint 6 éve
Ezt fejtsd már ki légyszives mire érted.kéziben próbálkoztak veleHa már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.A második bekezdésedben le is írtad hogy miért nem jó ez a mieinknek....
Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
Foresz
de nem igazán van értelme
Negritis
A SEHA ligás marhaság persze hülyeség, mert nem kvalifikál sehova, muszáj a magyar ligában is alkotni a BL-hez mondjuk.
több mint 6 éve
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.folyamatos szurkolói balhék lennének, hatalmas rendőri biztosításokkal
Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
több mint 6 éve
Jégkorongban is, de szerintem kábé átláthatatlan, meg túl sok embert nem is érdekel.kéziben próbálkoztak veleHa már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.A második bekezdésedben le is írtad hogy miért nem jó ez a mieinknek....
Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
Foresz
de nem igazán van értelme
Negritis

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
kéziben próbálkoztak veleHa már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.A második bekezdésedben le is írtad hogy miért nem jó ez a mieinknek....
Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
Foresz
de nem igazán van értelme
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel.A második bekezdésedben le is írtad hogy miért nem jó ez a mieinknek....
Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
FLZOLI
több mint 6 éve
Ha már pont erről értekeztek az indexen, továbbra sem értem miért nem lehet egy Duna menti össznépi bajnokságot létrehozni, a magyar, a szlovák, a román, horvát, a szerb meg a szlovén bajnokság meg marad a "másodosztály" ahonnan az első 2 mondjuk lerendezi egy PO-ban ki jusson fel. Egyik országban sem tobzódnak a szurkolók, lenne versenyhelyzet, színvonal meg pénz. És mondjuk talán valami értelmes mozgolódna itt az állami csecsen lógó sutyerákok pöcegödrében.
több mint 6 éve
Az egyik nosztalgia főszereplői dombik és szanyók, a másikban Nyilasi, Kiss Laci, Fazekas... mecsoda különbség.
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
A későbbi arany meg bronzérmes ellen álltunk helyt s ha nincs a japán szerencsétlenkedés még tán tovább is megyünk. A kijutás meg felejthetetlen 😊Ja es ha jol emlekszem ekkor pisilt ronaldo a kezdokorben.nyujtast szimulalva
dande
több mint 6 éve
A későbbi arany meg bronzérmes ellen álltunk helyt s ha nincs a japán szerencsétlenkedés még tán tovább is megyünk. A kijutás meg felejthetetlen 😊Ezt a "ha nincs"-et, hányszor hallottuk már, különböző kontextusban! 🙂
dande



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
A későbbi arany meg bronzérmes ellen álltunk helyt s ha nincs a japán szerencsétlenkedés még tán tovább is megyünk. A kijutás meg felejthetetlen 😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/video-a-meccs-amelyiken-nyilasiek-atirtak-a-vb-tortenelem-egy-reszet-2758875Nekem most esett le h mikor kiderult h nem leszek profi elmentem levezetni az MLTC-be.
Ahol toth jozsef volt a jatekos/edzo 🤯
50+ evesen sem volt rossz blsz 1 szinten.
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
Es Juninho no de nem a lyon-i hanem az ATL/Boro jatekosa .csak aztan serules serules hatan.Most jött szembe a tv-ben az atlantai magyar-brazil. Braziloknál milyen nevek voltak te istenem! Nagy részük világklasszis lett!az a nigériai meccs nagyon felbaszta az agyamat. amikor valamelyik feka birkabaszó páros nyújtott lábbal előre állt bele valamelyik magyar sípcsontjába, és ki sem állította a fogalmatlan játékvezető...
Dida Zé María Aldair Ronaldo Flávio Conceição Roberto Carlos Bebeto Amaral Juninho Rivaldo Sávio Danrlei Narciso André Luiz Zé Elias Marcelinho Paulista Luizão
Ronaldo Guiaro
Nálunk meg😊
Bükszegi Zoltán, Dombi Tibor, Dragóner Attila, Egressy Gábor, Herczeg Miklós, Lendvai Miklós, Lisztes Krisztián, Madar Csaba, Molnár Zoltán, Pető Zoltán, Preisinger Sándor, Sáfár Szabolcs, Sándor Tamás, Sebők Vilmos, Szanyó Károly, Szatmári Csaba, Zavadszky Gábor
(mondjuk előtte a nigériai csapatban is jöttek a sztárok, micsoda nevek, te jóisten! és még hátra van ahogy 3 perc alatt sikerül elkúrni japán ellen😕 )
NB2
meg hát az tényleg egy U-23-as magyar válogatott volt, nuku túlkorossal, a japánok elleni meccs kivételével az nagyon szép helytállás volt.
slowmotion
Sztem meg videon megvannak valahol ezek a meccsek.
Ha olimpia akkor a skotok elleni kijutas sem piskota.ulloi ut, telt haz.aznap az edzonk azt mondta h nincs edzes, mindenki nezze a meccset.
Marcius, szakado ho, zavadszky majd dombi tibi elovette a skilljet es tizi amit szanyo berugott.
En azt hittem h akkor azert megindult vmi a focinkban.vegulis jott a jugok elleni meccs aztan szegeny safart is kukaztak.
Az olimpiat jol megszivtuk kb az akkori del-amerika, afrika es azsia legjobbja.
"Dardais" felfogassal jatszottunk.elore jatek nem nagyon volt.
A brazil meccset tobbszor megneztem mert safi eleg jo volt akkor kb mindennap lathattam anno mivel a vasasban toltam.
A japanok ellen meg..jott majzono😶
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
24.hu/fn/gazdasag/2020/04/23/focistak-fizetes-mlsz-kormanyrendeletSiofok focistai megszivtak, eddig nem akartak fizucsokkentesbe belemenni. Most gondolom 70%-nak bucsut mondhatnak. 😀
több mint 6 éve
Te jó ég.Dombi Tibi...
No comment.
Most meg UP-edző. Itt a vég 😀