Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
Most jött szembe a tv-ben az atlantai magyar-brazil. Braziloknál milyen nevek voltak te istenem! Nagy részük világklasszis lett!az a nigériai meccs nagyon felbaszta az agyamat. amikor valamelyik feka birkabaszó páros nyújtott lábbal előre állt bele valamelyik magyar sípcsontjába, és ki sem állította a fogalmatlan játékvezető...
Dida Zé María Aldair Ronaldo Flávio Conceição Roberto Carlos Bebeto Amaral Juninho Rivaldo Sávio Danrlei Narciso André Luiz Zé Elias Marcelinho Paulista Luizão
Ronaldo Guiaro
Nálunk meg😊
Bükszegi Zoltán, Dombi Tibor, Dragóner Attila, Egressy Gábor, Herczeg Miklós, Lendvai Miklós, Lisztes Krisztián, Madar Csaba, Molnár Zoltán, Pető Zoltán, Preisinger Sándor, Sáfár Szabolcs, Sándor Tamás, Sebők Vilmos, Szanyó Károly, Szatmári Csaba, Zavadszky Gábor
(mondjuk előtte a nigériai csapatban is jöttek a sztárok, micsoda nevek, te jóisten! és még hátra van ahogy 3 perc alatt sikerül elkúrni japán ellen😕 )
NB2
meg hát az tényleg egy U-23-as magyar válogatott volt, nuku túlkorossal, a japánok elleni meccs kivételével az nagyon szép helytállás volt.
több mint 6 éve
Most jött szembe a tv-ben az atlantai magyar-brazil. Braziloknál milyen nevek voltak te istenem! Nagy részük világklasszis lett!A brazil meccset rádión hallgattam Ausztriában nyaralás alatt. Milyen szép idők voltak.
Dida Zé María Aldair Ronaldo Flávio Conceição Roberto Carlos Bebeto Amaral Juninho Rivaldo Sávio Danrlei Narciso André Luiz Zé Elias Marcelinho Paulista Luizão
Ronaldo Guiaro
Nálunk meg😊
Bükszegi Zoltán, Dombi Tibor, Dragóner Attila, Egressy Gábor, Herczeg Miklós, Lendvai Miklós, Lisztes Krisztián, Madar Csaba, Molnár Zoltán, Pető Zoltán, Preisinger Sándor, Sáfár Szabolcs, Sándor Tamás, Sebők Vilmos, Szanyó Károly, Szatmári Csaba, Zavadszky Gábor
(mondjuk előtte a nigériai csapatban is jöttek a sztárok, micsoda nevek, te jóisten! és még hátra van ahogy 3 perc alatt sikerül elkúrni japán ellen😕 )
NB2
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Most jött szembe a tv-ben az atlantai magyar-brazil. Braziloknál milyen nevek voltak te istenem! Nagy részük világklasszis lett!Dida Zé María Aldair Ronaldo Flávio Conceição Roberto Carlos Bebeto Amaral Juninho Rivaldo Sávio Danrlei Narciso André Luiz Zé Elias Marcelinho Paulista Luizão
Ronaldo Guiaro
Nálunk meg😊
Bükszegi Zoltán, Dombi Tibor, Dragóner Attila, Egressy Gábor, Herczeg Miklós, Lendvai Miklós, Lisztes Krisztián, Madar Csaba, Molnár Zoltán, Pető Zoltán, Preisinger Sándor, Sáfár Szabolcs, Sándor Tamás, Sebők Vilmos, Szanyó Károly, Szatmári Csaba, Zavadszky Gábor
(mondjuk előtte a nigériai csapatban is jöttek a sztárok, micsoda nevek, te jóisten! és még hátra van ahogy 3 perc alatt sikerül elkúrni japán ellen😕 )
több mint 6 éve
Hehhindex.hu/mindekozben/poszt/2020/04/22/egy_hateves_fiu_rajzolta_meg_a_pescara_csapatanak_uj_mezet/

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
Eggyel lejjebb.a kerdesbol kimaradt a klub vilagbajnoki cim, igy mar szukul a kor ja es hogy ki volt az elso aki😀Érdekes dologra akadtam olvasgatás közben, ami akár egy fogós kérdés is lehet.ZZ
Ki az a játékos, aki egyedüliként a világon, egy adott pillanatban VB, EB, és BL címvédőnek mondhatta magát?
gyurczi
de az amatőrje csak a BL és a VB döntőben lőtt győztes gólt 😕 Az EB-n csúnyán leszerepelt, csak az elődöntőben rúgta tovább a csapatát.
eaglesmcnabb
több mint 6 éve
Érdekes dologra akadtam olvasgatás közben, ami akár egy fogós kérdés is lehet.ZZ
Ki az a játékos, aki egyedüliként a világon, egy adott pillanatban VB, EB, és BL címvédőnek mondhatta magát?
gyurczi
de az amatőrje csak a BL és a VB döntőben lőtt győztes gólt 😕 Az EB-n csúnyán leszerepelt, csak az elődöntőben rúgta tovább a csapatát.
Szerkesztette: eaglesmcnabb
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
Skacok itt a cikk amibol johetett az info.Itt azt irjak h az elso aki...vb, eb, bl, klub vilagkupa.
Az elso kep alatti bekezdes
www.fourfourtwo.hu/szammisztika/misztikus-mezszamok-3-ime-a-mesteri-3-asok-91792/
Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
index.hu/sport/futball/2020/04/21/csanyi_ujravalasztas_nezoszam_valogatott/Mondjuk kezdeném azzal,hogy ha jól tudom nem is volt ellenjelölt sem. 😀 Ez már-már pártállami szintű...de minimum mutatja hogy mennyire nem is érdemes széllel szemben hugyozni.
Lol
warr_b
Aztán azért az is fasza,amikor mindenki marad az elnökségben,és simán kijelenti hogy hát a lehető legtökéletesebbek vagyunk.
A klubok anyagi helyzetének romlásától ugye nem fél,minek is,hiszen úgyis összedobjuk nekik az adóinkból a lóvét,ha akarjuk,ha nem. És ezt még a bankokkal kapcsolatban külön hangsúlyozza is.
A válogatott csodaszép,már nem tudni hogy kéne az UEFA-nak átvariálni a selejtezőket hogy végre olyan csapatokkal játszhassunk,akik ellen van esélyünk kijutni,néha.
Én nem tudom,de úgy érzem folyamatosan a magyar focival kapcsolatban,mint mikor egy építési vállalkozónak ad egy milliomos egy rahedli lóvét,hogy építsen neki szép házat. Aztán nem hogy szép ház,de még egy viskónak nevezhető valami is nehézkesen alakul ki,miközben beáznak a falak,csepegnek a csapok,már-már összedől az egész. De még mindig,és folyamatosan pumpálja a megrendelő belé a lóvét,hátha....és csak nem. Minimum el lehet mondani azt,hogy nincs arányban a teljesítmény a beleölt anyagi háttérrel.
De Csányi szerint fasza minden,meg jó az irány.Úgyhogy mit tudunk tenni,elhisszük neki. 😕
több mint 6 éve
index.hu/sport/futball/2020/04/21/csanyi_ujravalasztas_nezoszam_valogatott/🤡
Lol
warr_b
Szerkesztette: zemanla



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
index.hu/sport/futball/2020/04/21/csanyi_ujravalasztas_nezoszam_valogatott/Lol

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Torres és Mata 10 napig VB, EB, BL és EL címvédő is volt (Mata U21-es EB címvédő is amúgy).
több mint 6 éve
Illetve Beckenbauer, Hoeness, Gerd Müller, Maier, Breitner?1972 EB győztes: NSZK
1974 VB győztes: NSZK
1974 BEK győztes: Bayern München
És a BEK a BL hivatalos elődje.
több mint 6 éve
amúgy tényleg Zidane és Torres is igaz. én úgy emlékeztem erre a kérdésre, hogy ki volt az első.mondjuk ha szemantikailag elkezdjük boncolni a kérdést, vagyis hogy egyedüliként ki volt ilyen, akkor Lizazazu mindenképpen adja (mert Sagnol nem volt válogatott a győzelmek idején), egy kis ideig Zidane is (mert Makelele sem volt ott a címekkor), katalányok nem egyedül birtokolták ugye a címeket, és Torres mellé is ott volt Mata.
csebi
edit: Karembeu (1998 eb, 2000 BL, 2000 vb)
Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
amúgy tényleg Zidane és Torres is igaz. én úgy emlékeztem erre a kérdésre, hogy ki volt az első.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
attól függ, mi számít technikailag címvédőnek, mert a 2002-es BL-döntő és a vb között volt pár hónap, amikor Zidane is mindhárom címet birtokoltaLizarazu.Érdekes dologra akadtam olvasgatás közben, ami akár egy fogós kérdés is lehet.nem Pedro volt az?
Ki az a játékos, aki egyedüliként a világon, egy adott pillanatban VB, EB, és BL címvédőnek mondhatta magát?
gyurczi
mintha fb-n szembefutott volna velem egy Ibra-Pedro összehasonlítás
NB2
csebi
több mint 6 éve
Érdekes dologra akadtam olvasgatás közben, ami akár egy fogós kérdés is lehet.szerintem valamit nagyon benézett a szerző.
Ki az a játékos, aki egyedüliként a világon, egy adott pillanatban VB, EB, és BL címvédőnek mondhatta magát?
gyurczi
El Nino. '08 eb, '10 vb, '12 eb, '12 BL.
szerintem igaz is. 2008 és 2012 között a válogatottal mindent megnyertek, és 2011-ben ott is befigyelt a BL.Ha pedro az, akkor ez igaz volna iniestára, piquére és xavira is.Érdekes dologra akadtam olvasgatás közben, ami akár egy fogós kérdés is lehet.nem Pedro volt az?
Ki az a játékos, aki egyedüliként a világon, egy adott pillanatban VB, EB, és BL címvédőnek mondhatta magát?
gyurczi
mintha fb-n szembefutott volna velem egy Ibra-Pedro összehasonlítás
NB2
peach
több mint 6 éve
jah tényleg a "francia" a helyes megoldásLizarazu.Érdekes dologra akadtam olvasgatás közben, ami akár egy fogós kérdés is lehet.nem Pedro volt az?
Ki az a játékos, aki egyedüliként a világon, egy adott pillanatban VB, EB, és BL címvédőnek mondhatta magát?
gyurczi
mintha fb-n szembefutott volna velem egy Ibra-Pedro összehasonlítás
NB2
csebi
pedro "csak" nyert sok mindent, de nem birtokolt egyszerre sok mindent
több mint 6 éve
sőt a teljes felsorolás ott van a wikipédián is: egyszerre volt a világbajnoki, az Európa-bajnoki, német bajnoki cím, a Konföderációs-kupa, a Bajnokok Ligája valamint a világkupa védője.Lizarazu.Érdekes dologra akadtam olvasgatás közben, ami akár egy fogós kérdés is lehet.nem Pedro volt az?
Ki az a játékos, aki egyedüliként a világon, egy adott pillanatban VB, EB, és BL címvédőnek mondhatta magát?
gyurczi
mintha fb-n szembefutott volna velem egy Ibra-Pedro összehasonlítás
NB2
csebi
ebből a német bajnoki cím volt a legnehezebb: Gelsenkirchenben már ünnepeltek, az aranyérmeket már épp akasztották volna a schalke játékosainak nyakába mikor jött Patrik Andersson.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Ha pedro az, akkor ez igaz volna iniestára, piquére és xavira is.Érdekes dologra akadtam olvasgatás közben, ami akár egy fogós kérdés is lehet.nem Pedro volt az?
Ki az a játékos, aki egyedüliként a világon, egy adott pillanatban VB, EB, és BL címvédőnek mondhatta magát?
gyurczi
mintha fb-n szembefutott volna velem egy Ibra-Pedro összehasonlítás
NB2
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Lizarazu.Érdekes dologra akadtam olvasgatás közben, ami akár egy fogós kérdés is lehet.nem Pedro volt az?
Ki az a játékos, aki egyedüliként a világon, egy adott pillanatban VB, EB, és BL címvédőnek mondhatta magát?
gyurczi
mintha fb-n szembefutott volna velem egy Ibra-Pedro összehasonlítás
NB2
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Érdekes dologra akadtam olvasgatás közben, ami akár egy fogós kérdés is lehet.nem Pedro volt az?
Ki az a játékos, aki egyedüliként a világon, egy adott pillanatban VB, EB, és BL címvédőnek mondhatta magát?
gyurczi
mintha fb-n szembefutott volna velem egy Ibra-Pedro összehasonlítás
több mint 6 éve
Érdekes dologra akadtam olvasgatás közben, ami akár egy fogós kérdés is lehet.Ki az a játékos, aki egyedüliként a világon, egy adott pillanatban VB, EB, és BL címvédőnek mondhatta magát?
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
Az a kemeny h valaki ezt kiszurta az usa rendori oldalon.Az aranyláncra gondolsz? Szerintem csak igazodott az ottani szociokultúráhozVolt már?Reméljük jó példával jár elől a rabosítás meghonosításával
www.origo.hu/itthon/20200420-lopason-ertek-amerikaban-a-magyar-futball-sztaredzot.html
Tornyi majd bepereli ezeket is
Fast Willie
FLZOLI
Fast Willie
Ez napi feladat h nyalazzunk at vmit hatha lelunk vmit?
több mint 6 éve
Vicc ez az ember 😂index.hu/sport/futball/2020/04/20/nasri_dubaj_anderlecht/
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
