Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
épp asszony küldte reggel, láttam.pontosan ezért nem kell elindítani még semmit sztem.Ha már éppen erről beszéltünk... :/hvg.hu/sport/20200425_A_Lazio_elnoke_a_folytatast_surgetivmien szinten értem az elnököt a saját logikájával. a csapat ment egy kvázi történelmi szezont, de ha nem fejezik be akkor gondban lehet a Lazio. az hagyján, hogy a BLben nem indulhat, de ha emellett pl úgy döntenek, hogy a kupát befejezik (mivel összesen 2 elődöntőt és 1 döntőt le lehet nyomni 3 nap alatt is) akkor az európa kupa is ugrik, így a nemzetközi pénzek.
Azt bírom, hogy szigorú orvosi ellenőrzés mellett... 😀
Aztán majd mikor 2-3 Lazio játékos elkapja a koronát és az egész keret karanténba megy, megnézném h ki háborogna a bajnokság leállítása mellett azonnal...
Beki
értelemszerűen a lazionak nagyon nagy érdeke, hogy ez a bajnokság valahogy végigmenjen még ha nem értek egyet ezzel Lazio drukkerként sem. ahogy a bundás újraindítását sem értem.
csebi
index.hu/sport/futball/2020/04/25/franciaorszag_koronavirus_montpellier_junior_sambia_mesterseges_koma/
Beki
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ha már éppen erről beszéltünk... :/hvg.hu/sport/20200425_A_Lazio_elnoke_a_folytatast_surgetivmien szinten értem az elnököt a saját logikájával. a csapat ment egy kvázi történelmi szezont, de ha nem fejezik be akkor gondban lehet a Lazio. az hagyján, hogy a BLben nem indulhat, de ha emellett pl úgy döntenek, hogy a kupát befejezik (mivel összesen 2 elődöntőt és 1 döntőt le lehet nyomni 3 nap alatt is) akkor az európa kupa is ugrik, így a nemzetközi pénzek.
Azt bírom, hogy szigorú orvosi ellenőrzés mellett... 😀
Aztán majd mikor 2-3 Lazio játékos elkapja a koronát és az egész keret karanténba megy, megnézném h ki háborogna a bajnokság leállítása mellett azonnal...
Beki
értelemszerűen a lazionak nagyon nagy érdeke, hogy ez a bajnokság valahogy végigmenjen még ha nem értek egyet ezzel Lazio drukkerként sem. ahogy a bundás újraindítását sem értem.
csebi
index.hu/sport/futball/2020/04/25/franciaorszag_koronavirus_montpellier_junior_sambia_mesterseges_koma/
több mint 6 éve
hvg.hu/sport/20200425_A_Lazio_elnoke_a_folytatast_surgetivmien szinten értem az elnököt a saját logikájával. a csapat ment egy kvázi történelmi szezont, de ha nem fejezik be akkor gondban lehet a Lazio. az hagyján, hogy a BLben nem indulhat, de ha emellett pl úgy döntenek, hogy a kupát befejezik (mivel összesen 2 elődöntőt és 1 döntőt le lehet nyomni 3 nap alatt is) akkor az európa kupa is ugrik, így a nemzetközi pénzek.
Azt bírom, hogy szigorú orvosi ellenőrzés mellett... 😀
Aztán majd mikor 2-3 Lazio játékos elkapja a koronát és az egész keret karanténba megy, megnézném h ki háborogna a bajnokság leállítása mellett azonnal...
Beki
értelemszerűen a lazionak nagyon nagy érdeke, hogy ez a bajnokság valahogy végigmenjen még ha nem értek egyet ezzel Lazio drukkerként sem. ahogy a bundás újraindítását sem értem.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
emptyék csapatát Ausztráliában is bírják 😀www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/feheroroszorszag-a-klub-amelyert-ausztraliaban-megorulnek-a-szurkolok-2759291

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
hvg.hu/sport/20200425_A_Lazio_elnoke_a_folytatast_surgetiAzt bírom, hogy szigorú orvosi ellenőrzés mellett... 😀
Aztán majd mikor 2-3 Lazio játékos elkapja a koronát és az egész keret karanténba megy, megnézném h ki háborogna a bajnokság leállítása mellett azonnal...
több mint 6 éve
Hamar hűtlenek lettetek szegény belorusz ligához.BATE hendit én pakoltam ma, elég sima vendég győzelmet várok
warr_b
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 6 éve
Mi csak holnap ötkor.Hamar hűtlenek lettetek szegény belorusz ligához.Én épp rá pillantottam h 6kor játszunk!
Meg sem érdemlitek 😕
😛
warr_b
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Hamar hűtlenek lettetek szegény belorusz ligához.Én épp rá pillantottam h 6kor játszunk!
Meg sem érdemlitek 😕
😛
warr_b
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Hamar hűtlenek lettetek szegény belorusz ligához. Meg sem érdemlitek 😕
😛

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjúMolnár zolika ritka egy alattomos jatékos volt. 😊
A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor
mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
több mint 6 éve
Igor a Jászberényi megváltó. Ami amúgy nem tudom mire fel lett megváltó.tudom, én szerettem ezt a csapatot, de sajnos a tényeken nem változtat hogy már itt is kutyaütők voltakha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjúA félelmetes az volt, hogy egyébként kiemelkedtek az akkori mezőnyből.
A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor
mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
Kampman
és azóta nem hogy javult volna a helyzet, de ...
Negritis
több mint 6 éve
tudom, én szerettem ezt a csapatot, de sajnos a tényeken nem változtat hogy már itt is kutyaütők voltakha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjúA félelmetes az volt, hogy egyébként kiemelkedtek az akkori mezőnyből.
A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor
mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
Kampman
és azóta nem hogy javult volna a helyzet, de ...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjúA félelmetes az volt, hogy egyébként kiemelkedtek az akkori mezőnyből.
A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor
mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
több mint 6 éve
m.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/koronavirus-mesterseges-komaban-van-a-montpellier-jatekosa-2759299

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Naaa, ne túlozzunk.Salamon Miki! Örök kedvenc 😀Mondta az albán fogadási maffia
LoveSobri
davemayer
| Szerbek voltak azok | 🤣

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Salamon Miki! Örök kedvenc 😀Mondta az albán fogadási maffia
LoveSobri
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Salamon Miki! Örök kedvenc 😀
több mint 6 éve
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjúAz a durva, hogy én, aki régen sem követtem a magyar focit, ebből a csapatból több nevet tudnék mondani, mint azóta bármelyikből. 😂
A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor
mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjúA DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor
mekkora trágya ez a csapat 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
hvg.hu/kkv/20200424_Teljes_egeszeben_az_allam_allja_a_masodosztalyban_kieses_ellen_kuzdo_Haladas_stadionjanak_uzemelteteset
több mint 6 éve
www.givemesport.com/1564596-the-best-25-players-in-the-last-25-years-have-been-ranked?utm_source=facebook&utm_medium=web-view&utm_campaign=organic-socialÍgy hogy nem all-time, kicsit érdekesebb talán
több mint 6 éve
Párduc Babó 😊És Babócsy András kutya?!m.nemzetisport.hu/legiosok/babosnak-hianyzik-a-magyar-szo-szeptemberi-visszateresre-keszulnek-hollandiaban-2759145rabóczki se volt rossz
Nem volt szimpatikus mikor talakoztam vele tinikent de bakker 20 ev hollandia es szarnak ra.
Kapusaink voltak, kiraly, safar, hajdu, babos egy idoben😀
ZoliMP
Negritis
Ő még 80 évesen is védeni fog valahol a tundrán.
Tudom, már itthon edzősködik, de csak ő volt a legendás Vasas (M’bemba, Sirinbekov, Coco-Aires, Galaschek Peti, Szilveszter és társaik) kapusa.
Sobri Jóska

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
És Babócsy András kutya?!m.nemzetisport.hu/legiosok/babosnak-hianyzik-a-magyar-szo-szeptemberi-visszateresre-keszulnek-hollandiaban-2759145rabóczki se volt rossz
Nem volt szimpatikus mikor talakoztam vele tinikent de bakker 20 ev hollandia es szarnak ra.
Kapusaink voltak, kiraly, safar, hajdu, babos egy idoben😀
ZoliMP
Negritis
Ő még 80 évesen is védeni fog valahol a tundrán.
Tudom, már itthon edzősködik, de csak ő volt a legendás Vasas (M’bemba, Sirinbekov, Coco-Aires, Galaschek Peti, Szilveszter és társaik) kapusa.
több mint 6 éve
m.nemzetisport.hu/legiosok/babosnak-hianyzik-a-magyar-szo-szeptemberi-visszateresre-keszulnek-hollandiaban-2759145rabóczki se volt rossz
Nem volt szimpatikus mikor talakoztam vele tinikent de bakker 20 ev hollandia es szarnak ra.
Kapusaink voltak, kiraly, safar, hajdu, babos egy idoben😀
ZoliMP
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!