Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
 hvg.hu/sport/20200425_A_Lazio_elnoke_a_folytatast_surgeti

Azt bírom, hogy szigorú orvosi ellenőrzés mellett... 😀
Aztán majd mikor 2-3 Lazio játékos elkapja a koronát és az egész keret karanténba megy, megnézném h ki háborogna a bajnokság leállítása mellett azonnal...
Beki
vmien szinten értem az elnököt a saját logikájával. a csapat ment egy kvázi történelmi szezont, de ha nem fejezik be akkor gondban lehet a Lazio. az hagyján, hogy a BLben nem indulhat, de ha emellett pl úgy döntenek, hogy a kupát befejezik (mivel összesen 2 elődöntőt és 1 döntőt le lehet nyomni 3 nap alatt is) akkor az európa kupa is ugrik, így a nemzetközi pénzek.
értelemszerűen a lazionak nagyon nagy érdeke, hogy ez a bajnokság valahogy végigmenjen még ha nem értek egyet ezzel Lazio drukkerként sem. ahogy a bundás újraindítását sem értem.
csebi
Ha már éppen erről beszéltünk... :/
 index.hu/sport/futball/2020/04/25/franciaorszag_koronavirus_montpellier_junior_sambia_mesterseges_koma/
Beki
épp asszony küldte reggel, láttam.pontosan ezért nem kell elindítani még semmit sztem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 hvg.hu/sport/20200425_A_Lazio_elnoke_a_folytatast_surgeti

Azt bírom, hogy szigorú orvosi ellenőrzés mellett... 😀
Aztán majd mikor 2-3 Lazio játékos elkapja a koronát és az egész keret karanténba megy, megnézném h ki háborogna a bajnokság leállítása mellett azonnal...
Beki
vmien szinten értem az elnököt a saját logikájával. a csapat ment egy kvázi történelmi szezont, de ha nem fejezik be akkor gondban lehet a Lazio. az hagyján, hogy a BLben nem indulhat, de ha emellett pl úgy döntenek, hogy a kupát befejezik (mivel összesen 2 elődöntőt és 1 döntőt le lehet nyomni 3 nap alatt is) akkor az európa kupa is ugrik, így a nemzetközi pénzek.
értelemszerűen a lazionak nagyon nagy érdeke, hogy ez a bajnokság valahogy végigmenjen még ha nem értek egyet ezzel Lazio drukkerként sem. ahogy a bundás újraindítását sem értem.
csebi
Ha már éppen erről beszéltünk... :/
 index.hu/sport/futball/2020/04/25/franciaorszag_koronavirus_montpellier_junior_sambia_mesterseges_koma/
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
 hvg.hu/sport/20200425_A_Lazio_elnoke_a_folytatast_surgeti

Azt bírom, hogy szigorú orvosi ellenőrzés mellett... 😀
Aztán majd mikor 2-3 Lazio játékos elkapja a koronát és az egész keret karanténba megy, megnézném h ki háborogna a bajnokság leállítása mellett azonnal...
Beki
vmien szinten értem az elnököt a saját logikájával. a csapat ment egy kvázi történelmi szezont, de ha nem fejezik be akkor gondban lehet a Lazio. az hagyján, hogy a BLben nem indulhat, de ha emellett pl úgy döntenek, hogy a kupát befejezik (mivel összesen 2 elődöntőt és 1 döntőt le lehet nyomni 3 nap alatt is) akkor az európa kupa is ugrik, így a nemzetközi pénzek.
értelemszerűen a lazionak nagyon nagy érdeke, hogy ez a bajnokság valahogy végigmenjen még ha nem értek egyet ezzel Lazio drukkerként sem. ahogy a bundás újraindítását sem értem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
emptyék csapatát Ausztráliában is bírják 😀

 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/feheroroszorszag-a-klub-amelyert-ausztraliaban-megorulnek-a-szurkolok-2759291


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 hvg.hu/sport/20200425_A_Lazio_elnoke_a_folytatast_surgeti

Azt bírom, hogy szigorú orvosi ellenőrzés mellett... 😀
Aztán majd mikor 2-3 Lazio játékos elkapja a koronát és az egész keret karanténba megy, megnézném h ki háborogna a bajnokság leállítása mellett azonnal...
több mint 6 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Hamar hűtlenek lettetek szegény belorusz ligához.
warr_b
BATE hendit én pakoltam ma, elég sima vendég győzelmet várok

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hamar hűtlenek lettetek szegény belorusz ligához.
Meg sem érdemlitek 😕

😛
warr_b
Én épp rá pillantottam h 6kor játszunk!
csebi
Mi csak holnap ötkor.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
Hamar hűtlenek lettetek szegény belorusz ligához.
Meg sem érdemlitek 😕

😛
warr_b
Én épp rá pillantottam h 6kor játszunk!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hamar hűtlenek lettetek szegény belorusz ligához.
Meg sem érdemlitek 😕

😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjú

A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor

mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
Molnár zolika ritka egy alattomos jatékos volt. 😊
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjú

A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor

mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
A félelmetes az volt, hogy egyébként kiemelkedtek az akkori mezőnyből.
Kampman
tudom, én szerettem ezt a csapatot, de sajnos a tényeken nem változtat hogy már itt is kutyaütők voltak
és azóta nem hogy javult volna a helyzet, de ...
Negritis
Igor a Jászberényi megváltó. Ami amúgy nem tudom mire fel lett megváltó.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjú

A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor

mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
A félelmetes az volt, hogy egyébként kiemelkedtek az akkori mezőnyből.
Kampman
tudom, én szerettem ezt a csapatot, de sajnos a tényeken nem változtat hogy már itt is kutyaütők voltak
és azóta nem hogy javult volna a helyzet, de ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjú

A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor

mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
A félelmetes az volt, hogy egyébként kiemelkedtek az akkori mezőnyből.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/koronavirus-mesterseges-komaban-van-a-montpellier-jatekosa-2759299


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Salamon Miki! Örök kedvenc 😀
LoveSobri
Mondta az albán fogadási maffia
davemayer
Naaa, ne túlozzunk.
| Szerbek voltak azok | 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Salamon Miki! Örök kedvenc 😀
LoveSobri
Mondta az albán fogadási maffia

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Salamon Miki! Örök kedvenc 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjú

A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor

mekkora trágya ez a csapat 😀
Negritis
Az a durva, hogy én, aki régen sem követtem a magyar focit, ebből a csapatból több nevet tudnék mondani, mint azóta bármelyikből. 😂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
ha már a régmúlt előkerült, az NSO-n volt a bajnok dunaferről egy egervári interjú

A DUNAFERR BAJNOKCSAPATA
Bita László, Rabóczki Balázs – kapusok; Cseke László, Éger László, Jäkl Antal, Kiss György, Komódi László, Kóczián Ferenc, Lengyel Ferenc, Dejan Milovanovics, Molnár Zoltán, Oleh Mozhovij, Nagy Tamás, Ihor Nyicsenko, Nikolov Balázs, Orosz Ferenc, Rósa Henrik, Salamon Miklós, Tököli Attila, Zavadszky Gábor

mekkora trágya ez a csapat 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-kozlemeny-a-bajnoksagok-lehetseges-folytatasarol-2759229
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 hvg.hu/kkv/20200424_Teljes_egeszeben_az_allam_allja_a_masodosztalyban_kieses_ellen_kuzdo_Haladas_stadionjanak_uzemelteteset
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
 www.givemesport.com/1564596-the-best-25-players-in-the-last-25-years-have-been-ranked?utm_source=facebook&utm_medium=web-view&utm_campaign=organic-social
Így hogy nem all-time, kicsit érdekesebb talán

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/legiosok/babosnak-hianyzik-a-magyar-szo-szeptemberi-visszateresre-keszulnek-hollandiaban-2759145

Nem volt szimpatikus mikor talakoztam vele tinikent de bakker 20 ev hollandia es szarnak ra.
Kapusaink voltak, kiraly, safar, hajdu, babos egy idoben😀
ZoliMP
rabóczki se volt rossz
Negritis
És Babócsy András kutya?!
Ő még 80 évesen is védeni fog valahol a tundrán.
Tudom, már itthon edzősködik, de csak ő volt a legendás Vasas (M’bemba, Sirinbekov, Coco-Aires, Galaschek Peti, Szilveszter és társaik) kapusa.
Sobri Jóska
Párduc Babó 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
 m.nemzetisport.hu/legiosok/babosnak-hianyzik-a-magyar-szo-szeptemberi-visszateresre-keszulnek-hollandiaban-2759145

Nem volt szimpatikus mikor talakoztam vele tinikent de bakker 20 ev hollandia es szarnak ra.
Kapusaink voltak, kiraly, safar, hajdu, babos egy idoben😀
ZoliMP
rabóczki se volt rossz
Negritis
És Babócsy András kutya?!
Ő még 80 évesen is védeni fog valahol a tundrán.
Tudom, már itthon edzősködik, de csak ő volt a legendás Vasas (M’bemba, Sirinbekov, Coco-Aires, Galaschek Peti, Szilveszter és társaik) kapusa.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
 m.nemzetisport.hu/legiosok/babosnak-hianyzik-a-magyar-szo-szeptemberi-visszateresre-keszulnek-hollandiaban-2759145

Nem volt szimpatikus mikor talakoztam vele tinikent de bakker 20 ev hollandia es szarnak ra.
Kapusaink voltak, kiraly, safar, hajdu, babos egy idoben😀
ZoliMP
rabóczki se volt rossz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!