Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
Alsógatyákból meg drága tisztítószerekből jött ki az a 100+ dollár, nem kenyérből tejből. Csak szólok 😉
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nem.tehát te nem tudod elítélni azt hogy valaki szánt szándékkal lop majd nekiáll hazudni rólaEz a Tornyis sztori mekkora már 😀Mi ezzel a baj ? De tenyleg ?
Azt mondja: “a teniszpartneremnek akartam köszönni, túltoltam a kocsit a vonalon, amire a biztonsági őr rendőrt hívott hogy lopni akarok, pedig véletlen volt.
Rendőri túlkapás történt.”
Biztonsági őr: “folyamatosan figyeltem az urat, aki a kocsiból nem a kasszában húzta le a terméket, hanem a táskájába pakolta és csak egy jeges teát ütött be”
😀😀😀DD
LoveSobri
Nagyon sok ember ügyeskedik a bevasarlokozpontokban.
A multikat nem kell félteni.
Ezzel nem azt akarom mondani hogy tök rendben van csinálja mindenki ezt ,de valahogy elitélni sem tudom érte.
Rózsa Sándor (betyár)
oké
Negritis
A valós indokott soha nem tudhatjuk igazán, egy lopás esetében szerintem.
Mindig lehetnek enyhitő körülmények.
Mondhatod hogy magasan van az ingerküszöböm de ez nálam nem az a színt.
Mikor valaki lop egy élelmiszerboltbol élelmiszert.
Ennél sokkal nagyobb szemétségek vannak a világban amik büntetlenül maradnak vagy ne adj isten még ezeket a szemétségeket elkövető embereknek kitüntetéseket is osztanak állami szinten.
Szóval nálam ez belefér.(ez alatt nem azt mondom hogy dicsérendő,de eltudom fogadni)
több mint 6 éve
Ez a Tornyis sztori mekkora már 😀Tornyi egész személye és munkássága, meg az, hogy éveken keresztül sporttévés megmondóember lehetett, tökéletesen jelképezi a magyar futball erkölcsi züllését.
Azt mondja: “a teniszpartneremnek akartam köszönni, túltoltam a kocsit a vonalon, amire a biztonsági őr rendőrt hívott hogy lopni akarok, pedig véletlen volt.
Rendőri túlkapás történt.”
Biztonsági őr: “folyamatosan figyeltem az urat, aki a kocsiból nem a kasszában húzta le a terméket, hanem a táskájába pakolta és csak egy jeges teát ütött be”
😀😀😀DD
LoveSobri
Nem lep meg, hogy Amerikában is ezt csinálja, nem tudja meghazudtolni magát.
több mint 6 éve
tehát te nem tudod elítélni azt hogy valaki szánt szándékkal lop majd nekiáll hazudni rólaEz a Tornyis sztori mekkora már 😀Mi ezzel a baj ? De tenyleg ?
Azt mondja: “a teniszpartneremnek akartam köszönni, túltoltam a kocsit a vonalon, amire a biztonsági őr rendőrt hívott hogy lopni akarok, pedig véletlen volt.
Rendőri túlkapás történt.”
Biztonsági őr: “folyamatosan figyeltem az urat, aki a kocsiból nem a kasszában húzta le a terméket, hanem a táskájába pakolta és csak egy jeges teát ütött be”
😀😀😀DD
LoveSobri
Nagyon sok ember ügyeskedik a bevasarlokozpontokban.
A multikat nem kell félteni.
Ezzel nem azt akarom mondani hogy tök rendben van csinálja mindenki ezt ,de valahogy elitélni sem tudom érte.
Rózsa Sándor (betyár)
oké
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ez a Tornyis sztori mekkora már 😀Mi ezzel a baj ? De tenyleg ?
Azt mondja: “a teniszpartneremnek akartam köszönni, túltoltam a kocsit a vonalon, amire a biztonsági őr rendőrt hívott hogy lopni akarok, pedig véletlen volt.
Rendőri túlkapás történt.”
Biztonsági őr: “folyamatosan figyeltem az urat, aki a kocsiból nem a kasszában húzta le a terméket, hanem a táskájába pakolta és csak egy jeges teát ütött be”
😀😀😀DD
LoveSobri
Nagyon sok ember ügyeskedik a bevasarlokozpontokban.
A multikat nem kell félteni.
Ezzel nem azt akarom mondani hogy tök rendben van csinálja mindenki ezt ,de valahogy elitélni sem tudom érte.
több mint 6 éve
Ez a Tornyis sztori mekkora már 😀Azt mondja: “a teniszpartneremnek akartam köszönni, túltoltam a kocsit a vonalon, amire a biztonsági őr rendőrt hívott hogy lopni akarok, pedig véletlen volt.
Rendőri túlkapás történt.”
Biztonsági őr: “folyamatosan figyeltem az urat, aki a kocsiból nem a kasszában húzta le a terméket, hanem a táskájába pakolta és csak egy jeges teát ütött be”
😀😀😀DD
több mint 6 éve
És amikor beindul a zogyinói úthenger. Három kopasz az elsőben.Torpedo will never die’
több mint 6 éve
FC Köln csapatanal klub jatekosait es alkalmazottait leteszteltek visszateres utan: 3 koronasat talaltak, tobbiek 2 het karanten.Ezt nem ertem. Miert kell a többieket karanténba tenni?
Idiotak meg ujra akarjak inditani a bajnoksagot...
Beki
Egy legtérbe voltak a vizsgálat előtt?
Egyébként miért nem megy ki házhoz egy ápoló és vesz tőlük vért? Egyszerűbb lenne utána elkülöníteni azt aki fertőzött.
Szerkesztette: gordon
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
FC Köln csapatanal klub jatekosait es alkalmazottait leteszteltek visszateres utan: 3 koronasat talaltak, tobbiek 2 het karanten.Idiotak meg ujra akarjak inditani a bajnoksagot...
több mint 6 éve
UEFA.tv alkalmazáson indul a 2008-as török-horvát negyeddöntő
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Bár egyenlőre semmi hivatalosat nem látok.“Premier League games will be staged behind closed doors at neutral stadiums across the country if the Government gives football the green light to return.”
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Olasz klubok mindegyike megszavazta h folytatodjon a bajnoksag.
több mint 6 éve
index.hu/sport/futball/2020/04/30/marko_nikolic_fehervar_lokomotiv_moszkva/

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
index.hu/sport/futball/2020/05/01/ujraindul_a_sportelet_nb1_zart_kapu_loverseny/YESsss!!! 😀😀

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Ez a feherorosz kupa az evtized bundaja.Csodálkozol ezen?Jelenleg a fél világ erre fogad....
Elment a Breszt 2-0-val vbisszavagora, amin lott kettot, 0-4 osszesitesben, erre a hazai 16 perc alatt lott negyet, es most 4-4 van. 😀
Stez
több mint 6 éve
Ez a feherorosz kupa az evtized bundaja.Elment a Breszt 2-0-val vbisszavagora, amin lott kettot, 0-4 osszesitesben, erre a hazai 16 perc alatt lott negyet, es most 4-4 van. 😀
több mint 6 éve
Otigba mögé csak a padra férne ha éppen Dvali sérült, ha egészséges akkor oda sem.Upamecano megegyezett a Bayern-el....Még egy tehetség akit bekebelez,majd valószínűleg elsüllyeszt a pénz.Nah,most meg már azt olvasom hogy mégis marad,nem állapodott meg senkivel.
Mehetett volna szinte bárhová,sorba álltak érte.Nem igazán értem a Lipcsét se,hogy éppen a legnagyobb riválishoz értékesít.
Foresz
Az első cikk is abból indult,hogy ez biz isten,tuti meg miegymás,most meg ez is.
Jövő héten meg leigazol a Fradiba....
Foresz
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Upamecano megegyezett a Bayern-el....Még egy tehetség akit bekebelez,majd valószínűleg elsüllyeszt a pénz.Nah,most meg már azt olvasom hogy mégis marad,nem állapodott meg senkivel.
Mehetett volna szinte bárhová,sorba álltak érte.Nem igazán értem a Lipcsét se,hogy éppen a legnagyobb riválishoz értékesít.
Foresz
Az első cikk is abból indult,hogy ez biz isten,tuti meg miegymás,most meg ez is.
Jövő héten meg leigazol a Fradiba....
több mint 6 éve
Az mennyire durva, hogy Dybalanak megint pozitiv lett a koronavirustesztje? A csavo masfel-ket honapja pozitiv, nem mulik el nala.Biztos az asszonnyal sokat bicikliznek,azt oda-vissza szaladgál köztük a korona. 😀
Stez
De komolyra fordítva,azért ez elég hosszas lefolyás.
több mint 6 éve
Az mennyire durva, hogy Dybalanak megint pozitiv lett a koronavirustesztje? A csavo masfel-ket honapja pozitiv, nem mulik el nala.
több mint 6 éve
Upamecano megegyezett a Bayern-el....Még egy tehetség akit bekebelez,majd valószínűleg elsüllyeszt a pénz.Lipcsében annyi tehetség van szinte hogy konkrétan Nagelsmannal "next man up" a rendszerük, nem fog hiányozni nekik Upamecano.
Mehetett volna szinte bárhová,sorba álltak érte.Nem igazán értem a Lipcsét se,hogy éppen a legnagyobb riválishoz értékesít.
Foresz
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Upamecano megegyezett a Bayern-el....Még egy tehetség akit bekebelez,majd valószínűleg elsüllyeszt a pénz.Mehetett volna szinte bárhová,sorba álltak érte.Nem igazán értem a Lipcsét se,hogy éppen a legnagyobb riválishoz értékesít.
több mint 6 éve
m.nemzetisport.hu/europa_liga/video-mikor-gera-az-europa-liga-dontojebe-lotte-a-fulhamet-2759959nekem ilyet sosem okozna, mert lényegében ő volt az, aki Woy papát a Liverpool padjára ültette. ő meg Zamora. (tényleg, a kopasz is hogy eltűnt a süllyesztőben...)
Férfiasan bevallom, megjelent néhány könnycsepp a videókat nézve 😊
dande
több mint 6 éve
m.nemzetisport.hu/europa_liga/video-mikor-gera-az-europa-liga-dontojebe-lotte-a-fulhamet-2759959Férfiasan bevallom, megjelent néhány könnycsepp a videókat nézve 😊
több mint 6 éve
Öreg hiba így sose tudot meg, hogy a mocskos japók tehetnek az egészről, mert minden döghúst felzabálnak, ha lejönnének az UFO-k még őket is felzabálnák!Het, ismetlem het masodpercig tudtam hanggal nezni a videot.www.youtube.com/watch?v=zQL0odZ7-bEhashtagmaradjotthon időszakben ez alap sztem 😊a prostik járnak hozzád 😀Ebben egy bibi van, en nem jarok prostikhoz. A vilag tele van ribanccal, meg lehet oldani a dolgot konnyeden oradij nelkul is. 🤤Van egy haverom, aki ugyanazokhoz a prostikhoz jár, mint te, aszonta a magyar nem állt leFrancia bajnokság is leállt.Jc ismerose megerositette mar? Ha nem, akkor sajnos nem nyertel.
Magyarról is azt hallottam, hogy vége.
Kenny
Stez
LoveSobri
Viszont most akkor le kell bunyoznod Kennyvel, hogy az o vagy a te ismerosod erosebb-e.
Stez
Negritis
csebi
Negritis
Stez