Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Vincze Pilu is 😉
több mint 6 éve
Foresz Denver Broncos 956 — Broncos
Értem én, hogy Messi meg CR all-time legjobb góllövök, de ez az ember más szinten volt bárkinél.

 www.youtube.com/watch?v=gpLTfMpHvoo

De hogy témánál maradjak, úgy fektette a védőket és a kapust mint DB7 a dubajból hazatérő lokális celeb ágymelegítőket 😊
FLZOLI
Maradona megvan?
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Értem én, hogy Messi meg CR all-time legjobb góllövök, de ez az ember más szinten volt bárkinél.

 www.youtube.com/watch?v=gpLTfMpHvoo

De hogy témánál maradjak, úgy fektette a védőket és a kapust mint DB7 a dubajból hazatérő lokális celeb ágymelegítőket 😊

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 444.hu/2020/05/05/a-kulugyminiszterium-hozza-haza-dzsudzsak-balazst-az-emiratusokbol

Hányhatnékom van.
Mikey
Máltára nem küldenek továbbra is pedig itt többen mennénk haza mint 8 fő.
csebi
Tudnak úgy focizni mint a lambós tevehuszár?
Na ugye

A nemzeti kincseket itthon kell tartani, először a Munkácsy trilógia most a nemzet bal lába. Legalább a Seuso-kincsek miatt már van tapasztalat, hogyan kell bánni a túlárazott arany köcsögökkel.... 😊

több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
 444.hu/2020/05/05/a-kulugyminiszterium-hozza-haza-dzsudzsak-balazst-az-emiratusokbol

Hányhatnékom van.
Mikey
Máltára nem küldenek továbbra is pedig itt többen mennénk haza mint 8 fő.
csebi
Miért nem?
Mármint gondolom megvannak az informális válaszaid.
Nem esik sehonnan sehova útba? Vagy túl költséges lenne 8 ember miatt egy gép? Vagy van olyan opció, amit a "kimenekítés" helyett szorgalmaznak?
Nem az a hivatalos verzió, hogy ha szólsz, akkor segítenek, megoldják?
Sobri Jóska
1: informális csatornáimmal nem beszéltem erről. Kaptam felajánlást, hogy segítenek házon belülről, de rövidre zártam, hogy így nem akarok hazajutni. Ráadásul ez a személy a PÁT közelében dolgozik akár sikeresen tudott volna segíteni, de én ezzel kapcsolatban betartottam a hivatali utat az itt jelenlévő konzullal kommunikáltam, de ő is már nem válaszolt egy majdnem egy hónapja feltett kérdésemre
2: nem tudom miért nem. semmikképpen sem lenne drágább ideküldeni járatot több ember számára közelebb található helyre, mint Abu Dhabiba. Reménykedem benne, hogy hátha vmi máltai csodagyerek a kutasokhoz igazol és akkor lesz itt is járat.
3: igen, Londonon keresztüli hazautat javasolják, ami horror (összesen 12-14 óra út, Londonban 8-10 óra várakozás és reptérváltás), ami rendelkezésre áll az Abu Dhabiban rekedteknek is szóval megint ott vagyunk, hogy vannak az egyenlőek meg a még egyenlőbbek.
4: szóltam, többször is. engem/minket magunkra hagytak.
csebi
PÁT?
Volt kollégám nekem is! 😀
Jó fej srác!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 444.hu/2020/05/05/a-kulugyminiszterium-hozza-haza-dzsudzsak-balazst-az-emiratusokbol

Hányhatnékom van.
Mikey
Dzsudzsáknak - „tekintve, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya” - van diplomataútlevele

Nem is kell többet mondani
FLZOLI


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 444.hu/2020/05/05/a-kulugyminiszterium-hozza-haza-dzsudzsak-balazst-az-emiratusokbol

Hányhatnékom van.
Mikey
Dzsudzsáknak - „tekintve, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya” - van diplomataútlevele

Nem is kell többet mondani

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
 444.hu/2020/05/05/a-kulugyminiszterium-hozza-haza-dzsudzsak-balazst-az-emiratusokbol

Hányhatnékom van.
Mikey
Máltára nem küldenek továbbra is pedig itt többen mennénk haza mint 8 fő.
csebi
Miért nem?
Mármint gondolom megvannak az informális válaszaid.
Nem esik sehonnan sehova útba? Vagy túl költséges lenne 8 ember miatt egy gép? Vagy van olyan opció, amit a "kimenekítés" helyett szorgalmaznak?
Nem az a hivatalos verzió, hogy ha szólsz, akkor segítenek, megoldják?
Sobri Jóska
1: informális csatornáimmal nem beszéltem erről. Kaptam felajánlást, hogy segítenek házon belülről, de rövidre zártam, hogy így nem akarok hazajutni. Ráadásul ez a személy a PÁT közelében dolgozik akár sikeresen tudott volna segíteni, de én ezzel kapcsolatban betartottam a hivatali utat az itt jelenlévő konzullal kommunikáltam, de ő is már nem válaszolt egy majdnem egy hónapja feltett kérdésemre
2: nem tudom miért nem. semmikképpen sem lenne drágább ideküldeni járatot több ember számára közelebb található helyre, mint Abu Dhabiba. Reménykedem benne, hogy hátha vmi máltai csodagyerek a kutasokhoz igazol és akkor lesz itt is járat.
3: igen, Londonon keresztüli hazautat javasolják, ami horror (összesen 12-14 óra út, Londonban 8-10 óra várakozás és reptérváltás), ami rendelkezésre áll az Abu Dhabiban rekedteknek is szóval megint ott vagyunk, hogy vannak az egyenlőek meg a még egyenlőbbek.
4: szóltam, többször is. engem/minket magunkra hagytak.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Foresz Denver Broncos 956 — Broncos
 444.hu/2020/05/05/a-kulugyminiszterium-hozza-haza-dzsudzsak-balazst-az-emiratusokbol

Hányhatnékom van.
Mikey
Ő az ország arca. Pláne mikor bőgőzik egy -egy vereség után.Mindenki megsajnálja szegényt.Vele lehet eladni ezt a szar magyar focit.De remélem már nem sokáig,vele.
több mint 6 éve
Foresz Denver Broncos 956 — Broncos
A sportok újraindítása rengeteg embernek teremtene újra munkát (sportriporterek, karbantartók, takarítók, masszőrök stb.), és a feszültség levezetésére is jó (családon belüli erőszak nagyon eldurvult mióta karantén van), szóval nem látom mi szól ellene.

A vendéglátással ellentétben ráadásul a sportlétesítményekben nem lehet akárki. A sportolók, mint termékek védelme miatt pedig a higiéniára is fokozottan figyelni fognak (ellenben egy étteremben pl.), illetve a munkálatok nagyrésze is teljesen szeparáltan mehet.
Jughead
Itt az éttermekre írt második gondolatoddal egyáltalán nem értek egyet. Ha lesz időd,légyszi fejtsd ki bővebben. Köszönöm!
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
 444.hu/2020/05/05/a-kulugyminiszterium-hozza-haza-dzsudzsak-balazst-az-emiratusokbol

Hányhatnékom van.
Mikey
Én is, csak egy másik topicban! 😀😀😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 385 — #NoStress
 444.hu/2020/05/05/a-kulugyminiszterium-hozza-haza-dzsudzsak-balazst-az-emiratusokbol

Hányhatnékom van.
Mikey
Máltára nem küldenek továbbra is pedig itt többen mennénk haza mint 8 fő.
csebi
Miért nem?
Mármint gondolom megvannak az informális válaszaid.
Nem esik sehonnan sehova útba? Vagy túl költséges lenne 8 ember miatt egy gép? Vagy van olyan opció, amit a "kimenekítés" helyett szorgalmaznak?
Nem az a hivatalos verzió, hogy ha szólsz, akkor segítenek, megoldják?

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
 444.hu/2020/05/05/a-kulugyminiszterium-hozza-haza-dzsudzsak-balazst-az-emiratusokbol

Hányhatnékom van.
Mikey
Máltára nem küldenek továbbra is pedig itt többen mennénk haza mint 8 fő.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
 444.hu/2020/05/05/a-kulugyminiszterium-hozza-haza-dzsudzsak-balazst-az-emiratusokbol

Hányhatnékom van.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
öltöző használat nélkül is megoldható az edzés, kocsival jön megy, otthon zuhanyozik, az a 2-3 akinek meg nincs kocsija, vagy családtagja aki be vigye edzésre,az meg tud a helyszínen mosakodni. Már nincsenek is zárt térben, olyan mint ha a réten futkároznának. 😊
ozibozi
elvileg az egész csapat elvonul és nem érintkezik a családjával meg senkivel ez idő alatt, bár ebben nem vagyok biztos

meg sajnos vannak olyan barmok mint Kalou
 www.theguardian.com/football/2020/may/04/salomon-kalou-films-himself-breaking-covid-19-rules-with-hertha-teammates

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
öltöző használat nélkül is megoldható az edzés, kocsival jön megy, otthon zuhanyozik, az a 2-3 akinek meg nincs kocsija, vagy családtagja aki be vigye edzésre,az meg tud a helyszínen mosakodni. Már nincsenek is zárt térben, olyan mint ha a réten futkároznának. 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
2 dolog van ami nem okés benne
1. Ha teszem azt valaki megbetegszik egy csapatból, akkor mi van? 3 nap múlva meccs, vajon az ellenfél kiállna?
2. A szurkerek már így is hisztiznek, amilyen okosak képesek lennének odacsődülni a stadionhoz több ezren is akár.
NB2
az első ponton még vitatkoznak mint ahogy említettem is
a másodikra pedig már korábban említették hogy ha lesz "gyülekezés" akkor lefújják a meccset

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 385 — #NoStress
A sportok újraindítása rengeteg embernek teremtene újra munkát (sportriporterek, karbantartók, takarítók, masszőrök stb.), és a feszültség levezetésére is jó (családon belüli erőszak nagyon eldurvult mióta karantén van), szóval nem látom mi szól ellene.

A vendéglátással ellentétben ráadásul a sportlétesítményekben nem lehet akárki. A sportolók, mint termékek védelme miatt pedig a higiéniára is fokozottan figyelni fognak (ellenben egy étteremben pl.), illetve a munkálatok nagyrésze is teljesen szeparáltan mehet.
Jughead
Ez így elméletben fasza.
Csak biztos tudod mi a különbség az elmélet, meg a gyakorlat között.
Elméletben semmi.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
2 dolog van ami nem okés benne
1. Ha teszem azt valaki megbetegszik egy csapatból, akkor mi van? 3 nap múlva meccs, vajon az ellenfél kiállna?
2. A szurkerek már így is hisztiznek, amilyen okosak képesek lennének odacsődülni a stadionhoz több ezren is akár.
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
A sportok újraindítása rengeteg embernek teremtene újra munkát (sportriporterek, karbantartók, takarítók, masszőrök stb.), és a feszültség levezetésére is jó (családon belüli erőszak nagyon eldurvult mióta karantén van), szóval nem látom mi szól ellene.

A vendéglátással ellentétben ráadásul a sportlétesítményekben nem lehet akárki. A sportolók, mint termékek védelme miatt pedig a higiéniára is fokozottan figyelni fognak (ellenben egy étteremben pl.), illetve a munkálatok nagyrésze is teljesen szeparáltan mehet.

Szerkesztette: Jughead
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Elviekben ha ez a szezon csonka marad, nem folytatják, kb 860 millió fonttól esik el a PL. Amit nem akarnak abszolút!
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
A Newcastle volt az egyetlen angol csapat, amelyikkel tudtam szimpatizálni.


(...)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
 twitter.com/RGonzalezCBS/status/1257472121074262023?s=19

 twitter.com/RGonzalezCBS/status/1257473621007708160?s=19

Azt hittem a nemetek okosabbak ennel. De gondolom ott is a penz beszel. Kajak lenyomhatnak Fifaban, a tvs penzek egy resze bejonne 😀
Borbinho
hallgasd meg a legújabb karanténkasztot, elmondják mik a tervek
jelenleg az kb a kérdés hogy mi legyen ha valaki +

Merkelék szerint az egész csapat 2 hét karantén, a Bundás vezetői szerint az a játékos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
PL hírek:






"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan




Azt hittem a nemetek okosabbak ennel. De gondolom ott is a penz beszel. Kajak lenyomhatnak Fifaban, a tvs penzek egy resze bejonne 😀



Mondjuk az 1700ból 10 nem rossz, főleg ha 2-3 csapatból jött össze az a 10

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."