Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
eurosport.hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi-foci/serie-a- 60 ezer néző befogadására alkalmas aréna épülhet a mostani Giuseppe Meazza/San Siro helyén, nemzetkozi-foci/inter-ac-milan-brutalis-osszegu-latvanyos-stadiontervek
több mint 6 éve
Nah ha már szóba került, indexről pont volt ez:nem tudom. Kairóban mki a dél-szudáni kurvákra esküdött 😊Hát nah, biztos jobb mint mondjuk Dél-Szudánban vagy Pakisztánban 🤣pisztáciáról sosem felejtem el, hogy egyszer a sparban a kasszás nő sárgarépát ütött be, és fél kg pisztáciát vettem vmi 100 forintért talán. otthon vettem észre csak.ugyan már, annyi pisztáciát zabálhat, amennyit csak akarkésőbb láttam, hogy Kele Dzsudzsákot Dagesztánba küldené, az jobb ötlet amúgy.Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Szánalmas.
gordon
Koman is eszembe jutott amúgy, de most elég verés neki az élettől, hogy Iránban kell lennie.
csebi
slowmotion
Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.
csebi
warr_b
egyik legjobb barátom meg poló edző volt Sri Lankán, ott levarrt egy paki lányt, aki másnap a srác nevét magára tetoválta. gondolom így fejezte ki a háláját 😊
csebi
arabisztika.blog.hu/2020/05/08/22_gyonyoru_no_az_arab_vilagbol
😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Végre újra nyert a Köpetdag! \○/

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Hárásó 😊tyipszmjiksza qrvák kiszoptak otthon (meglepetésre)Elhitték, hogy övék a világ, sok volt a kenguru, vagy vmi ilyesmi 😁
Szluck
1 - 2
Energetik-BGU
ozibozi
warr_b
slowmotion

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
tyipszmjiksza qrvák kiszoptak otthon (meglepetésre)Elhitték, hogy övék a világ, sok volt a kenguru, vagy vmi ilyesmi 😁
Szluck
1 - 2
Energetik-BGU
ozibozi
warr_b
több mint 6 éve
www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-otthoni-edzesen-torte-el-a-labat-a-csapat-tamadoja-2761485
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Pusztán arról van szó, hogy az utóbbi napokban inkább a koronavírus topik megy át szépen lassan pornókövetőbe, és nem szeretnénk az xxx tartalmat szétforgácsolni több topikba.Rendben,akkor szerintem ide nem is kell írni semmit,csak puszta foci eredményeket,meg melyik játékosnak hányas lába van,meg mi a mezszáma...stb.Nem tudom miért kell egy kocsmai beszélgetést interjúnak beallitani.Miért?Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.Hát én nem hiszem ezt az interjút.
csebi
FLZOLI
Szerinted szőrösek, nem kúrnak jól vagy nem nyelik le?
És miért nem?
Vagy mindezek szerinted se függenek össze a focival? És focizás nélkül is lehet jókat kúrni orosz lányokkal?
És máris indulhat a "top10 kedvenc orosz kurvám" listák áradata.
Sobri Jóska
De amúgy igen, ennek mégis mi köze van a focihoz nem tudom. Lehetne egy sima prosztó topik, oda mehet minden indokolatlan böfögés
FLZOLI
Hiszen csak ezek lennének azok amik közvetlenül jelentik a focit.Nem?
Foresz
több mint 6 éve
Rendben,akkor szerintem ide nem is kell írni semmit,csak puszta foci eredményeket,meg melyik játékosnak hányas lába van,meg mi a mezszáma...stb.Nem tudom miért kell egy kocsmai beszélgetést interjúnak beallitani.Miért?Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.Hát én nem hiszem ezt az interjút.
csebi
FLZOLI
Szerinted szőrösek, nem kúrnak jól vagy nem nyelik le?
És miért nem?
Vagy mindezek szerinted se függenek össze a focival? És focizás nélkül is lehet jókat kúrni orosz lányokkal?
És máris indulhat a "top10 kedvenc orosz kurvám" listák áradata.
Sobri Jóska
De amúgy igen, ennek mégis mi köze van a focihoz nem tudom. Lehetne egy sima prosztó topik, oda mehet minden indokolatlan böfögés
FLZOLI
Hiszen csak ezek lennének azok amik közvetlenül jelentik a focit.Nem?
több mint 6 éve
a qrvák kiszoptak otthon (meglepetésre)Elhitték, hogy övék a világ, sok volt a kenguru, vagy vmi ilyesmi 😁
Szluck
1 - 2
Energetik-BGU
ozibozi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Nem tudom miért kell egy kocsmai beszélgetést interjúnak beallitani.Miért?Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.Hát én nem hiszem ezt az interjút.
csebi
FLZOLI
Szerinted szőrösek, nem kúrnak jól vagy nem nyelik le?
És miért nem?
Vagy mindezek szerinted se függenek össze a focival? És focizás nélkül is lehet jókat kúrni orosz lányokkal?
És máris indulhat a "top10 kedvenc orosz kurvám" listák áradata.
Sobri Jóska
De amúgy igen, ennek mégis mi köze van a focihoz nem tudom. Lehetne egy sima prosztó topik, oda mehet minden indokolatlan böfögés
több mint 6 éve
közben csúnyán verik otthon a qrvákat
több mint 6 éve
Miért?Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.Hát én nem hiszem ezt az interjút.
csebi
FLZOLI
Szerinted szőrösek, nem kúrnak jól vagy nem nyelik le?
És miért nem?
Vagy mindezek szerinted se függenek össze a focival? És focizás nélkül is lehet jókat kúrni orosz lányokkal?
És máris indulhat a "top10 kedvenc orosz kurvám" listák áradata.
több mint 6 éve
Hát én nem hiszem ezt az interjút.pisztáciáról sosem felejtem el, hogy egyszer a sparban a kasszás nő sárgarépát ütött be, és fél kg pisztáciát vettem vmi 100 forintért talán. otthon vettem észre csak.ugyan már, annyi pisztáciát zabálhat, amennyit csak akarkésőbb láttam, hogy Kele Dzsudzsákot Dagesztánba küldené, az jobb ötlet amúgy.Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Szánalmas.
gordon
Koman is eszembe jutott amúgy, de most elég verés neki az élettől, hogy Iránban kell lennie.
csebi
slowmotion
Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.
csebi
több mint 6 éve
index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/barcelonai magyar örökség feldolgozásáért felelős személy
Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
Az
Megérdemli
több mint 6 éve
nem tudom. Kairóban mki a dél-szudáni kurvákra esküdött 😊Hát nah, biztos jobb mint mondjuk Dél-Szudánban vagy Pakisztánban 🤣pisztáciáról sosem felejtem el, hogy egyszer a sparban a kasszás nő sárgarépát ütött be, és fél kg pisztáciát vettem vmi 100 forintért talán. otthon vettem észre csak.ugyan már, annyi pisztáciát zabálhat, amennyit csak akarkésőbb láttam, hogy Kele Dzsudzsákot Dagesztánba küldené, az jobb ötlet amúgy.Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Szánalmas.
gordon
Koman is eszembe jutott amúgy, de most elég verés neki az élettől, hogy Iránban kell lennie.
csebi
slowmotion
Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.
csebi
warr_b
egyik legjobb barátom meg poló edző volt Sri Lankán, ott levarrt egy paki lányt, aki másnap a srác nevét magára tetoválta. gondolom így fejezte ki a háláját 😊
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Hát nah, biztos jobb mint mondjuk Dél-Szudánban vagy Pakisztánban 🤣pisztáciáról sosem felejtem el, hogy egyszer a sparban a kasszás nő sárgarépát ütött be, és fél kg pisztáciát vettem vmi 100 forintért talán. otthon vettem észre csak.ugyan már, annyi pisztáciát zabálhat, amennyit csak akarkésőbb láttam, hogy Kele Dzsudzsákot Dagesztánba küldené, az jobb ötlet amúgy.Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Szánalmas.
gordon
Koman is eszembe jutott amúgy, de most elég verés neki az élettől, hogy Iránban kell lennie.
csebi
slowmotion
Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
pisztáciáról sosem felejtem el, hogy egyszer a sparban a kasszás nő sárgarépát ütött be, és fél kg pisztáciát vettem vmi 100 forintért talán. otthon vettem észre csak.ugyan már, annyi pisztáciát zabálhat, amennyit csak akarkésőbb láttam, hogy Kele Dzsudzsákot Dagesztánba küldené, az jobb ötlet amúgy.Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Szánalmas.
gordon
Koman is eszembe jutott amúgy, de most elég verés neki az élettől, hogy Iránban kell lennie.
csebi
slowmotion
Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
irán nem olyan rossz hely, ha nem politizálsz, és van pénzed
több mint 6 éve
ugyan már, annyi pisztáciát zabálhat, amennyit csak akarkésőbb láttam, hogy Kele Dzsudzsákot Dagesztánba küldené, az jobb ötlet amúgy.Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Szánalmas.
gordon
Koman is eszembe jutott amúgy, de most elég verés neki az élettől, hogy Iránban kell lennie.
csebi
több mint 6 éve
később láttam, hogy Kele Dzsudzsákot Dagesztánba küldené, az jobb ötlet amúgy.Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Szánalmas.
gordon
Koman is eszembe jutott amúgy, de most elég verés neki az élettől, hogy Iránban kell lennie.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Szánalmas.
több mint 6 éve
index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
több mint 6 éve
Közben elindult a dél-koreai liga is
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz