Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
 eurosport.hosszabbitas.hu/foci/nemzetkozi-foci/serie-a- 60 ezer néző befogadására alkalmas aréna épülhet a mostani Giuseppe Meazza/San Siro helyén,

nemzetkozi-foci/inter-ac-milan-brutalis-osszegu-latvanyos-stadiontervek
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 381 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/

Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.
Szánalmas.
gordon
később láttam, hogy Kele Dzsudzsákot Dagesztánba küldené, az jobb ötlet amúgy.
Koman is eszembe jutott amúgy, de most elég verés neki az élettől, hogy Iránban kell lennie.
csebi
ugyan már, annyi pisztáciát zabálhat, amennyit csak akar
slowmotion
pisztáciáról sosem felejtem el, hogy egyszer a sparban a kasszás nő sárgarépát ütött be, és fél kg pisztáciát vettem vmi 100 forintért talán. otthon vettem észre csak.
Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.
csebi
Hát nah, biztos jobb mint mondjuk Dél-Szudánban vagy Pakisztánban 🤣
warr_b
nem tudom. Kairóban mki a dél-szudáni kurvákra esküdött 😊
egyik legjobb barátom meg poló edző volt Sri Lankán, ott levarrt egy paki lányt, aki másnap a srác nevét magára tetoválta. gondolom így fejezte ki a háláját 😊
csebi
Nah ha már szóba került, indexről pont volt ez:

 arabisztika.blog.hu/2020/05/08/22_gyonyoru_no_az_arab_vilagbol

😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 381 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Végre újra nyert a Köpetdag! \○/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 381 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
a qrvák kiszoptak otthon (meglepetésre)
Szluck
1 - 2
Energetik-BGU
ozibozi
Elhitték, hogy övék a világ, sok volt a kenguru, vagy vmi ilyesmi 😁
warr_b
tyipszmjiksz
slowmotion
Hárásó 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 157 — Cowboys fan
a qrvák kiszoptak otthon (meglepetésre)
Szluck
1 - 2
Energetik-BGU
ozibozi
Elhitték, hogy övék a világ, sok volt a kenguru, vagy vmi ilyesmi 😁
warr_b
tyipszmjiksz
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 982 — The Mathematician
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-otthoni-edzesen-torte-el-a-labat-a-csapat-tamadoja-2761485

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 498
Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.
csebi
Hát én nem hiszem ezt az interjút.
FLZOLI
Miért?
Szerinted szőrösek, nem kúrnak jól vagy nem nyelik le?
És miért nem?
Vagy mindezek szerinted se függenek össze a focival? És focizás nélkül is lehet jókat kúrni orosz lányokkal?

És máris indulhat a "top10 kedvenc orosz kurvám" listák áradata.
Sobri Jóska
Nem tudom miért kell egy kocsmai beszélgetést interjúnak beallitani.

De amúgy igen, ennek mégis mi köze van a focihoz nem tudom. Lehetne egy sima prosztó topik, oda mehet minden indokolatlan böfögés
FLZOLI
Rendben,akkor szerintem ide nem is kell írni semmit,csak puszta foci eredményeket,meg melyik játékosnak hányas lába van,meg mi a mezszáma...stb.
Hiszen csak ezek lennének azok amik közvetlenül jelentik a focit.Nem?
Foresz
Pusztán arról van szó, hogy az utóbbi napokban inkább a koronavírus topik megy át szépen lassan pornókövetőbe, és nem szeretnénk az xxx tartalmat szétforgácsolni több topikba.
több mint 6 éve
Foresz Denver Broncos 956 — Broncos
Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.
csebi
Hát én nem hiszem ezt az interjút.
FLZOLI
Miért?
Szerinted szőrösek, nem kúrnak jól vagy nem nyelik le?
És miért nem?
Vagy mindezek szerinted se függenek össze a focival? És focizás nélkül is lehet jókat kúrni orosz lányokkal?

És máris indulhat a "top10 kedvenc orosz kurvám" listák áradata.
Sobri Jóska
Nem tudom miért kell egy kocsmai beszélgetést interjúnak beallitani.

De amúgy igen, ennek mégis mi köze van a focihoz nem tudom. Lehetne egy sima prosztó topik, oda mehet minden indokolatlan böfögés
FLZOLI
Rendben,akkor szerintem ide nem is kell írni semmit,csak puszta foci eredményeket,meg melyik játékosnak hányas lába van,meg mi a mezszáma...stb.
Hiszen csak ezek lennének azok amik közvetlenül jelentik a focit.Nem?
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 381 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
a qrvák kiszoptak otthon (meglepetésre)
Szluck
1 - 2
Energetik-BGU
ozibozi
Elhitték, hogy övék a világ, sok volt a kenguru, vagy vmi ilyesmi 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
a qrvák kiszoptak otthon (meglepetésre)
Szluck
1 - 2
Energetik-BGU

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.
csebi
Hát én nem hiszem ezt az interjút.
FLZOLI
Miért?
Szerinted szőrösek, nem kúrnak jól vagy nem nyelik le?
És miért nem?
Vagy mindezek szerinted se függenek össze a focival? És focizás nélkül is lehet jókat kúrni orosz lányokkal?

És máris indulhat a "top10 kedvenc orosz kurvám" listák áradata.
Sobri Jóska
Nem tudom miért kell egy kocsmai beszélgetést interjúnak beallitani.

De amúgy igen, ennek mégis mi köze van a focihoz nem tudom. Lehetne egy sima prosztó topik, oda mehet minden indokolatlan böfögés

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
közben csúnyán verik otthon a qrvákat
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 379 — #NoStress
Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.
csebi
Hát én nem hiszem ezt az interjút.
FLZOLI
Miért?
Szerinted szőrösek, nem kúrnak jól vagy nem nyelik le?
És miért nem?
Vagy mindezek szerinted se függenek össze a focival? És focizás nélkül is lehet jókat kúrni orosz lányokkal?

És máris indulhat a "top10 kedvenc orosz kurvám" listák áradata.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/

Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.
Szánalmas.
gordon
később láttam, hogy Kele Dzsudzsákot Dagesztánba küldené, az jobb ötlet amúgy.
Koman is eszembe jutott amúgy, de most elég verés neki az élettől, hogy Iránban kell lennie.
csebi
ugyan már, annyi pisztáciát zabálhat, amennyit csak akar
slowmotion
pisztáciáról sosem felejtem el, hogy egyszer a sparban a kasszás nő sárgarépát ütött be, és fél kg pisztáciát vettem vmi 100 forintért talán. otthon vettem észre csak.
Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.
csebi
Hát én nem hiszem ezt az interjút.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/

Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
barcelonai magyar örökség feldolgozásáért felelős személy

Az

Megérdemli

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 957 — Lucas Scott
 index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/

Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.
Szánalmas.
gordon
később láttam, hogy Kele Dzsudzsákot Dagesztánba küldené, az jobb ötlet amúgy.
Koman is eszembe jutott amúgy, de most elég verés neki az élettől, hogy Iránban kell lennie.
csebi
ugyan már, annyi pisztáciát zabálhat, amennyit csak akar
slowmotion
pisztáciáról sosem felejtem el, hogy egyszer a sparban a kasszás nő sárgarépát ütött be, és fél kg pisztáciát vettem vmi 100 forintért talán. otthon vettem észre csak.
Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.
csebi
Hát nah, biztos jobb mint mondjuk Dél-Szudánban vagy Pakisztánban 🤣
warr_b
nem tudom. Kairóban mki a dél-szudáni kurvákra esküdött 😊
egyik legjobb barátom meg poló edző volt Sri Lankán, ott levarrt egy paki lányt, aki másnap a srác nevét magára tetoválta. gondolom így fejezte ki a háláját 😊

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 381 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/

Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.
Szánalmas.
gordon
később láttam, hogy Kele Dzsudzsákot Dagesztánba küldené, az jobb ötlet amúgy.
Koman is eszembe jutott amúgy, de most elég verés neki az élettől, hogy Iránban kell lennie.
csebi
ugyan már, annyi pisztáciát zabálhat, amennyit csak akar
slowmotion
pisztáciáról sosem felejtem el, hogy egyszer a sparban a kasszás nő sárgarépát ütött be, és fél kg pisztáciát vettem vmi 100 forintért talán. otthon vettem észre csak.
Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.
csebi
Hát nah, biztos jobb mint mondjuk Dél-Szudánban vagy Pakisztánban 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 957 — Lucas Scott
 index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/

Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.
Szánalmas.
gordon
később láttam, hogy Kele Dzsudzsákot Dagesztánba küldené, az jobb ötlet amúgy.
Koman is eszembe jutott amúgy, de most elég verés neki az élettől, hogy Iránban kell lennie.
csebi
ugyan már, annyi pisztáciát zabálhat, amennyit csak akar
slowmotion
pisztáciáról sosem felejtem el, hogy egyszer a sparban a kasszás nő sárgarépát ütött be, és fél kg pisztáciát vettem vmi 100 forintért talán. otthon vettem észre csak.
Komanról meg sosem felejtem el, hogy vmeik interjúban az orosz nőkről bőszen ecsetelte, hogy mennyire szőrtelenek mindenhol, lenyelik és milyen jól kúrnak és ezért mennyire jó ott focizni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
irán nem olyan rossz hely, ha nem politizálsz, és van pénzed
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 157 — Cowboys fan
 index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/

Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.
Szánalmas.
gordon
később láttam, hogy Kele Dzsudzsákot Dagesztánba küldené, az jobb ötlet amúgy.
Koman is eszembe jutott amúgy, de most elég verés neki az élettől, hogy Iránban kell lennie.
csebi
ugyan már, annyi pisztáciát zabálhat, amennyit csak akar
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 957 — Lucas Scott
 index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/

Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.
Szánalmas.
gordon
később láttam, hogy Kele Dzsudzsákot Dagesztánba küldené, az jobb ötlet amúgy.
Koman is eszembe jutott amúgy, de most elég verés neki az élettől, hogy Iránban kell lennie.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
 index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/

Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.
csebi
Koman irán kötődését se felejtsük el. Szóval biztos vannak még nyitott pozíciók.
Szánalmas.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 957 — Lucas Scott
 index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/

Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
Amadeus
lennének még ötletek: sajnos Dzsudzsi épp hazajött pedig az Emirátusokban található magyar örökség feldolgozását is kezelnie kellene vkinek, ráadásul nála már a diplomat útlevél kiállításával sem kell már vesződni.
vagy ott van Fecze, aki Dél-Koreában járt, a megfelelő angol nyelvtudását a korábban idézett videók alátámasztják.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
 index.hu/mindekozben/poszt/2020/05/08/vincze_otto_kezeli_majd_a_barcelonai_magyar_orokseg_feldolgozasat_de_jo_kerdes_hogy_vajon_mi_lehet_az/

Kelét idézve, Sebők Vilit küldjük Cottbusba.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Közben elindult a dél-koreai liga is

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz