Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
RIPBezzeg azt olvashattad, hogy sorosnak online fogadóirodája van.
m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/gyasz-elhunyt-ladinszky-attila-2762457
Mekkora szégyen már, hogy a Real Betis honlapjáról értesül a magyar sportsajtó, hogy meghalt a János Kórházban. Tipikus
ozibozi
több mint 6 éve
Tejesember
256
Szakmai? Meg munka az NSOnál? Még az is hihetőbb, hogyha azt próbálná valaki megmagyarázni valójában a Diósgyőr nyerte a legutolsó BL-t és nem a Liverpool.ilyen a szakmai munka az nsonál 😊RIPaz a kemeny h beleirjak a cikkbe.
m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/gyasz-elhunyt-ladinszky-attila-2762457
Mekkora szégyen már, hogy a Real Betis honlapjáról értesül a magyar sportsajtó, hogy meghalt a János Kórházban. Tipikus
ozibozi
ZoliMP
csebi
több mint 6 éve
ilyen a szakmai munka az nsonál 😊RIPaz a kemeny h beleirjak a cikkbe.
m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/gyasz-elhunyt-ladinszky-attila-2762457
Mekkora szégyen már, hogy a Real Betis honlapjáról értesül a magyar sportsajtó, hogy meghalt a János Kórházban. Tipikus
ozibozi
ZoliMP
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
RIPaz a kemeny h beleirjak a cikkbe.
m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/gyasz-elhunyt-ladinszky-attila-2762457
Mekkora szégyen már, hogy a Real Betis honlapjáról értesül a magyar sportsajtó, hogy meghalt a János Kórházban. Tipikus
ozibozi
több mint 6 éve
RIPm.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/gyasz-elhunyt-ladinszky-attila-2762457
Mekkora szégyen már, hogy a Real Betis honlapjáról értesül a magyar sportsajtó, hogy meghalt a János Kórházban. Tipikus
több mint 6 éve
index.hu/sport/futball/2020/05/14/illegalis_edzes_linz_koronavirus_ausztria/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Nikolics lokomotiv.ha jol olvastam akkor ez elegge pozitiv irany neki, mivel az orosz liga erosebb, mint a magyar es a lokomotiv a 2. 😃Csak vissza ne küldjék kitanítva mint Rákosit anno.
ZoliMP
Fodballt oktatni a szittya földre.
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
Nikolics lokomotiv.ha jol olvastam akkor ez elegge pozitiv irany neki, mivel az orosz liga erosebb, mint a magyar es a lokomotiv a 2. 😃
több mint 6 éve
A Köpetdag újra győzött, ezzel már dobogón áll!

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
A válasz eccerű: Léderer Ákos rosszabb, mint a magyar futball. Hozzá képest egy Vitár Róbert is Méhes Gábornak tűnik.Érdekes egyébként, hogy az embereket mennyire nem zavarta amikor az mtv csinálta ezt szombat/vasárnap.jujj de gyűlöltem mikor az rtl klubon ebédidőben megjelent a teli pofával vigyorgó Léderer, hogy jó ebédhez jó focit kívánokhol vannak a jo kis nb1-es vasarnap 11 oras rangadok 😕Hálát, amiért a semmittevéssel százezreket (milliókat?) keres.Hmm-Hmm.Ha ezt néhány honi labdakergető és megélhetési aktivista megtudja:Este 10 után nincsenek meccsek, és a vasárnapi meccsnapokat is a Fradi ellenfelei az EL időszak alatt, meg az NB2-es futballisták tudjak szamon kérni 😀
www.origo.hu/sport/futball/20200513-brazilia-beperelte-a-sao-paulot-maicon-mert-ejszaka-es-vasarnap-is-palyara-kellett-lepnie.html
Fast Willie
Heisman Trophy
És a szombat NB1 kispad, időhúzó csere a 88.percben, majd másnap NB3 tarcsi kezdő mit mondjon?
😀
#JC6
Kampman
ZoliMP
empty taxi
NB2

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
Pont ezt akartam irni h a telesport kezdte a 11 oras rangadokatÉrdekes egyébként, hogy az embereket mennyire nem zavarta amikor az mtv csinálta ezt szombat/vasárnap.jujj de gyűlöltem mikor az rtl klubon ebédidőben megjelent a teli pofával vigyorgó Léderer, hogy jó ebédhez jó focit kívánokhol vannak a jo kis nb1-es vasarnap 11 oras rangadok 😕Hálát, amiért a semmittevéssel százezreket (milliókat?) keres.Hmm-Hmm.Ha ezt néhány honi labdakergető és megélhetési aktivista megtudja:Este 10 után nincsenek meccsek, és a vasárnapi meccsnapokat is a Fradi ellenfelei az EL időszak alatt, meg az NB2-es futballisták tudjak szamon kérni 😀
www.origo.hu/sport/futball/20200513-brazilia-beperelte-a-sao-paulot-maicon-mert-ejszaka-es-vasarnap-is-palyara-kellett-lepnie.html
Fast Willie
Heisman Trophy
És a szombat NB1 kispad, időhúzó csere a 88.percben, majd másnap NB3 tarcsi kezdő mit mondjon?
😀
#JC6
Kampman
ZoliMP
empty taxi
NB2
több mint 6 éve
Érdekes egyébként, hogy az embereket mennyire nem zavarta amikor az mtv csinálta ezt szombat/vasárnap.jujj de gyűlöltem mikor az rtl klubon ebédidőben megjelent a teli pofával vigyorgó Léderer, hogy jó ebédhez jó focit kívánokhol vannak a jo kis nb1-es vasarnap 11 oras rangadok 😕Hálát, amiért a semmittevéssel százezreket (milliókat?) keres.Hmm-Hmm.Ha ezt néhány honi labdakergető és megélhetési aktivista megtudja:Este 10 után nincsenek meccsek, és a vasárnapi meccsnapokat is a Fradi ellenfelei az EL időszak alatt, meg az NB2-es futballisták tudjak szamon kérni 😀
www.origo.hu/sport/futball/20200513-brazilia-beperelte-a-sao-paulot-maicon-mert-ejszaka-es-vasarnap-is-palyara-kellett-lepnie.html
Fast Willie
Heisman Trophy
És a szombat NB1 kispad, időhúzó csere a 88.percben, majd másnap NB3 tarcsi kezdő mit mondjon?
😀
#JC6
Kampman
ZoliMP
empty taxi
több mint 6 éve
jujj de gyűlöltem mikor az rtl klubon ebédidőben megjelent a teli pofával vigyorgó Léderer, hogy jó ebédhez jó focit kívánokhol vannak a jo kis nb1-es vasarnap 11 oras rangadok 😕Hálát, amiért a semmittevéssel százezreket (milliókat?) keres.Hmm-Hmm.Ha ezt néhány honi labdakergető és megélhetési aktivista megtudja:Este 10 után nincsenek meccsek, és a vasárnapi meccsnapokat is a Fradi ellenfelei az EL időszak alatt, meg az NB2-es futballisták tudjak szamon kérni 😀
www.origo.hu/sport/futball/20200513-brazilia-beperelte-a-sao-paulot-maicon-mert-ejszaka-es-vasarnap-is-palyara-kellett-lepnie.html
Fast Willie
Heisman Trophy
És a szombat NB1 kispad, időhúzó csere a 88.percben, majd másnap NB3 tarcsi kezdő mit mondjon?
😀
#JC6
Kampman
ZoliMP

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
hol vannak a jo kis nb1-es vasarnap 11 oras rangadok 😕Hálát, amiért a semmittevéssel százezreket (milliókat?) keres.Hmm-Hmm.Ha ezt néhány honi labdakergető és megélhetési aktivista megtudja:Este 10 után nincsenek meccsek, és a vasárnapi meccsnapokat is a Fradi ellenfelei az EL időszak alatt, meg az NB2-es futballisták tudjak szamon kérni 😀
www.origo.hu/sport/futball/20200513-brazilia-beperelte-a-sao-paulot-maicon-mert-ejszaka-es-vasarnap-is-palyara-kellett-lepnie.html
Fast Willie
Heisman Trophy
És a szombat NB1 kispad, időhúzó csere a 88.percben, majd másnap NB3 tarcsi kezdő mit mondjon?
😀
#JC6
Kampman
több mint 6 éve
Hálát, amiért a semmittevéssel százezreket (milliókat?) keres.Hmm-Hmm.Ha ezt néhány honi labdakergető és megélhetési aktivista megtudja:Este 10 után nincsenek meccsek, és a vasárnapi meccsnapokat is a Fradi ellenfelei az EL időszak alatt, meg az NB2-es futballisták tudjak szamon kérni 😀
www.origo.hu/sport/futball/20200513-brazilia-beperelte-a-sao-paulot-maicon-mert-ejszaka-es-vasarnap-is-palyara-kellett-lepnie.html
Fast Willie
Heisman Trophy
És a szombat NB1 kispad, időhúzó csere a 88.percben, majd másnap NB3 tarcsi kezdő mit mondjon?
😀
#JC6
több mint 6 éve
Hmm-Hmm.Ha ezt néhány honi labdakergető és megélhetési aktivista megtudja:Este 10 után nincsenek meccsek, és a vasárnapi meccsnapokat is a Fradi ellenfelei az EL időszak alatt, meg az NB2-es futballisták tudjak szamon kérni 😀
www.origo.hu/sport/futball/20200513-brazilia-beperelte-a-sao-paulot-maicon-mert-ejszaka-es-vasarnap-is-palyara-kellett-lepnie.html
Fast Willie
Heisman Trophy
És a szombat NB1 kispad, időhúzó csere a 88.percben, majd másnap NB3 tarcsi kezdő mit mondjon?
😀
több mint 6 éve
Ha ezt néhány honi labdakergető és megélhetési aktivista megtudja:Este 10 után nincsenek meccsek, és a vasárnapi meccsnapokat is a Fradi ellenfelei az EL időszak alatt, meg az NB2-es futballisták tudjak szamon kérni 😀
www.origo.hu/sport/futball/20200513-brazilia-beperelte-a-sao-paulot-maicon-mert-ejszaka-es-vasarnap-is-palyara-kellett-lepnie.html
Fast Willie
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Ha ezt néhány honi labdakergető és megélhetési aktivista megtudja:www.origo.hu/sport/futball/20200513-brazilia-beperelte-a-sao-paulot-maicon-mert-ejszaka-es-vasarnap-is-palyara-kellett-lepnie.html
több mint 6 éve
rangado.24.hu/magyar_foci/2020/05/13/koronavirus-magyar-foci-nagy-daniel-mezokovesd/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Jo lesz az nb1 nezok nelkul.Eddig is lehetett.
Lehet majd hallani a bekiabalasokat, anyazasokat
ZoliMP
több mint 6 éve
Minden nb1-es szezon egy hall of fame meccsel kezdődjön Felcsúton!!!Pinyővel együtt a halloffémben a helyük.index.hu/sport/futball/2020/05/13/geoges_leekens_volt_szovetsegi_kapitany_belga_futballedzo_visszavonul/Néha a legnagyobbak is megpihennek...
😕
Löfli
ozibozi
csebi
több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
Jo lesz az nb1 nezok nelkul.Lehet majd hallani a bekiabalasokat, anyazasokat
több mint 6 éve
Lehet ez inkább a viccek közé kellene:hát figy a puskásnál egy lelátó számít: a miniszterelnöki. az meg mindig tele van.
„A magam részéről azért imádkozom, hogy ősszel már nézőkkel teli lelátók előtt futballozhassunk, hiszen ez azt jelentené, hogy az egészségünk rendben van, legyőztük a járványt” - nyilatkozta a Nemzeti Sportnak Hornyák Zsolt, a Puskás Akadémia edzője.
Klaci79
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Lehet ez inkább a viccek közé kellene:„A magam részéről azért imádkozom, hogy ősszel már nézőkkel teli lelátók előtt futballozhassunk, hiszen ez azt jelentené, hogy az egészségünk rendben van, legyőztük a járványt” - nyilatkozta a Nemzeti Sportnak Hornyák Zsolt, a Puskás Akadémia edzője.
több mint 6 éve
Pinyővel együtt a halloffémben a helyük.index.hu/sport/futball/2020/05/13/geoges_leekens_volt_szovetsegi_kapitany_belga_futballedzo_visszavonul/Néha a legnagyobbak is megpihennek...
😕
Löfli
ozibozi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.