Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 143 — Cowboys fan
 www.facebook.com/photo/?fbid=122227548926101188&set=a.122096126366101188
Nomac
akkor lett volna viccesebb, ha nem a fordulók végét kötik össze, hanem a meccsek eredményeit is figyelembe véve ugrált volna a vonal ide-oda
7 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 561 — Chiefs GM
A mazochistaknak ma este 20:45-töl M4 Sporton Magyar-Ir ismetles fog menni.
Toto21
Tekintettel a királyi TV valóság-hajlításaira, remélem, csak a 95. percig adják, aztán megünnepeljük a továbbjutást. 😀

7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 143 — Cowboys fan
Számunkra nincs jobb opció akármennyire hihetetlen. Lehet itt Dárdaizni aki ugyanez a kategória mint Rossi ahogy le is írta valaki. Lőw Zsolt jöhetne talán szóba de azt is mindenki lehurrogta itt. Értelmes opció senkitől se hangzott el csak hogy ki kell baszni a kopaszt de mi lesz utána arra nincs válasz.
remontada
Mi lehet a rosszabb kimenetel? Megkapjuk Jerevánban a jól megérdemelt egyenlítő gólt, kiröhögtetjük magunkat és pont ugyanúgy nem jutunk sehova?
somoskovig
mondjuk lehet jobb lett volna, ha nem bentről indulunk, hanem kintről, mert akkor egy percre nem lehet belekényelmesedni a helyzetbe. ha az írek lekontráznak, akkor lekontráznak, de azt nem lehet mondani, hogy ne próbáltunk volna meg mindent.
7 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 857 — Sworn to the Dark
Csernus összefoglalta az elmúlt oldalak szófosását röviden, plasztikusan:

 kephost.net/p/MjE3NjE5NA.jpg
Őszentsége Sobri Jóska
kibaszná és ki játszana helyettük? úgy általában a magyar sportolókra jellemző ez a mental makeup, és ebben benne van az is, hogy Magyarországon szocializálódtak. kb. ahhoz hogy egy magyar sportoló ne ilyen legyen, nyugaton kell felnőnie, lásd Márton Viviana. az ő mentalitása ég és föld a legtöbb magyar sportolóhoz képest, nem véletlenül lett 18 évesen olimpiai bajnok.

built for this shit

7 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 313 — #NoStress
Csernus összefoglalta az elmúlt oldalak szófosását röviden, plasztikusan:


7 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
ebben benne van minden
 www.nemzetisport.hu/foci-vb-2026/2025/11/az-irek-hose-a-magyar-valogatottrol-erthetetlen-hogy-miert-vettek-vissza-a-tempobol
YoungZeeZee
szóval jobbak voltunk, még az ír gyerek is elismeri...
NB2
Tehát Rossi a király. Maradhat
7 hónapja
NB2 New England Patriots 29 012 — nabege2@yahoo.com
ebben benne van minden
 www.nemzetisport.hu/foci-vb-2026/2025/11/az-irek-hose-a-magyar-valogatottrol-erthetetlen-hogy-miert-vettek-vissza-a-tempobol
YoungZeeZee
szóval jobbak voltunk, még az ír gyerek is elismeri...
7 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 610
A mazochistaknak ma este 20:45-töl M4 Sporton Magyar-Ir ismetles fog menni.
7 hónapja
StormST Denver Broncos 13 004 — SB 50 Champion @ Grund
ebben benne van minden
 www.nemzetisport.hu/foci-vb-2026/2025/11/az-irek-hose-a-magyar-valogatottrol-erthetetlen-hogy-miert-vettek-vissza-a-tempobol
YoungZeeZee
Azért vettünk vissza, mert kijött a magyar mentalitás, hiszen hát jó az X is nekünk, akkor minek támadjunk előnyben?

A meccs előtt (úgy tudom) az ír szövkap pont erről beszélt, hogy ő még örül is neki, hogy nekik nem jó az X, mert az szar tudatállapotba tudja vinni a csapatot, elkényelmesít, defenzívvé, túl óvatossá tesz...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
7 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Tudjuk csak a kis csapatok vesznek komolyan mindent de a nagyok bezzeg leadogatják a meccseket. Az már mellékes hogy ezeknek a komolytalan meccseket eldobó nagy csapatoknak a Zs kerete is jobb mint egy magyar válogatott de sebaj. Az EB-n is komolytalanok voltak a franciák is és a németek is és társai természetesen. És megkora szégyen és gyalázat hogy kikaptunk egy ki ki meccsen Olaszországtól uram isten. Ha véletlenül kijutottunk volna most akkor az is szerencse, mák, isten fasza.. ja meg hogy 48 csapatos a VB, és az EB-n is csak azért vagyunk kint. Minden szar, minden fos. Szántsuk be az összes stadiont azt csókolom. Nem kell nézni. De itt mindig mindent mindenki jobban tud. Ki más mint mi tornából felmentettek. Tényleg nagyon remélem jön akkor valami félbolond Pintér szintű és akkor mindannyian boldogan járunk majd meccsre vagy ülünk le a TV elé.
remontada
Az a bajom ezzel, hogy ha például Csehországban költesz mondjuk el 10 év alatt EZER milliárd közpénzt a futballra, akkor jószerivel az lenne a cseh aranygeneracio, aki EB-t tuti nyerne és a VB legjobb 8 csapata között is ott lenne.
Náluk felismerték mizu, megcsinálták.
Baros-ék után jött egy nagy űr, gyorsan el is kezdték megreformálni az egész utánpótlást.
Most az összes európai kupában ott van 2-4 cseh csapat és szerepel kiválóan 8-10-14-18 saját nevelésű játékossal.
Amiből a válogatott is profitál.
Esetleg javaslom látogass el horvát up központokba, fele annyira sem csillivilli mint például Felcsút.
Egyszerűen fel nem foghatom hogy nem lehet ezt érteni.
Szép hogy itthon ikszelsz a franciákkal, de ez csak a probléma egyik elfedésére szolgál.
Értsd meg, az első akadémia 2001-ben alakult.
24 éve.
Hány válogatott jött ki onnan?
És nem ezer milliárdot szórtunk el, hanem sokkal többet…
JC6 (Mr. Miele)
Te most miről beszélsz? Semmi köze annak ahhoz amit én írtam mit nem lehet ezen érteni?
És mi köze ennek Rossihoz vagy hogy van 5 értékelhető játékosa? Az edző abból főz ami van. Ide jöhet Guardiola is ha az egész az alapoktól bűzlik. Én erről részéről beszélek. Vagy most már ez is Rossi hibája hogy ez a rühes ország össze vissza cseszi el a pénzt értelmetlen dolgokra?
7 hónapja
YoungZeeZee 9 838
ebben benne van minden
 www.nemzetisport.hu/foci-vb-2026/2025/11/az-irek-hose-a-magyar-valogatottrol-erthetetlen-hogy-miert-vettek-vissza-a-tempobol
7 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Tudjuk csak a kis csapatok vesznek komolyan mindent de a nagyok bezzeg leadogatják a meccseket. Az már mellékes hogy ezeknek a komolytalan meccseket eldobó nagy csapatoknak a Zs kerete is jobb mint egy magyar válogatott de sebaj. Az EB-n is komolytalanok voltak a franciák is és a németek is és társai természetesen. És megkora szégyen és gyalázat hogy kikaptunk egy ki ki meccsen Olaszországtól uram isten. Ha véletlenül kijutottunk volna most akkor az is szerencse, mák, isten fasza.. ja meg hogy 48 csapatos a VB, és az EB-n is csak azért vagyunk kint. Minden szar, minden fos. Szántsuk be az összes stadiont azt csókolom. Nem kell nézni. De itt mindig mindent mindenki jobban tud. Ki más mint mi tornából felmentettek. Tényleg nagyon remélem jön akkor valami félbolond Pintér szintű és akkor mindannyian boldogan járunk majd meccsre vagy ülünk le a TV elé.
remontada
Az a bajom ezzel, hogy ha például Csehországban költesz mondjuk el 10 év alatt EZER milliárd közpénzt a futballra, akkor jószerivel az lenne a cseh aranygeneracio, aki EB-t tuti nyerne és a VB legjobb 8 csapata között is ott lenne.
Náluk felismerték mizu, megcsinálták.
Baros-ék után jött egy nagy űr, gyorsan el is kezdték megreformálni az egész utánpótlást.
Most az összes európai kupában ott van 2-4 cseh csapat és szerepel kiválóan 8-10-14-18 saját nevelésű játékossal.
Amiből a válogatott is profitál.
Esetleg javaslom látogass el horvát up központokba, fele annyira sem csillivilli mint például Felcsút.
Egyszerűen fel nem foghatom hogy nem lehet ezt érteni.
Szép hogy itthon ikszelsz a franciákkal, de ez csak a probléma egyik elfedésére szolgál.
Értsd meg, az első akadémia 2001-ben alakult.
24 éve.
Hány válogatott jött ki onnan?
És nem ezer milliárdot szórtunk el, hanem sokkal többet…
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 918 — The Mathematician
Keane tegnap esti alkotása még nem jutott el ide? Igazi ír a csávó😃
Nemes samu09
Alig várom, hogy elárassza a netet 😀
peach
 www.youtube.com/watch?v=mTr3uDkwsh8
Matthew99
sztem nincs ezzel semmi gond, éltetik a saját játékost és nem hallom hogy bárkinek beszólnának

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
A fidesz is azzal érvel hogy ne cseréljük le őket mert nincs náluk jobb…miért? Mert ők ezt állítják, azzal érvelve, hogy volt már náluk rosszabb is/gyurcsák stb/

Rossi melletti legfőbb érv, hogy ne cseréljük már le, mert úgy sincs nála jobb. Miért is? Csak mert ezt mondják és mert volt nála rosszabb is /Pintér vagy a belga/

De azt senki nem vitatja, hogy kicsi a merítési lehetőség, van/volt/ kb 3-4 játékos akik nemzetközi átlag felettiek+a Szobó és ebből kell egy csapatot összerakni,
De ott is egyetértés van, hogy az edző és a csapat kapcsolata az elmúlt években láthatóan elfáradt és ez az eredményeken is látható.

Ami tény:Rossinak 5 éves szeződése van.
A következő meccs ami barátságos lesz az 4 hónap múlva lesz, utána meg júniusban a VB előtt.
Az első ‘tétmeccsek’ ősszel lesznek, azok is NL selejtezők.

Mi a jobb a válogatottnak?
most edzőt váltani, vagy hagyni ezt pár vereség után—majd az EB selejtezők előtt—
vagy valóban benne van ebben a Rossi kapcsolatban még 5 év biztosan—ebben az idegállapotban—mert akkor maradjon ő végig.
Ezt a kérdést kell megválaszolni.

Én nem látom hogy az 5 év ebben a kapcsolatban benne lenne, és ne azért maradjon mert nincs más, hanem azért mert végig is tudja csinálni ezt az 5 évet.
/Szobó már 30 éves lesz pl addigra/

… ugyancsak lehetséges forgatókönyv, ha esetleg kormányváltás lesz májusban, akkor ő a júniusi válogatott barátságos meccsekre a VB előtt lemond/megegyezik/ a pénzéről, ami nem kevés, és akkor kezdődik egy új időszámítás.
7 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Keane tegnap esti alkotása még nem jutott el ide? Igazi ír a csávó😃
Nemes samu09
Alig várom, hogy elárassza a netet 😀
peach
 www.youtube.com/watch?v=mTr3uDkwsh8


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
7 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 038 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt nezem amugy, hogy Rossi tegnap azert megprobalta elkenni a szart masokra, a meccs utan mondta, hogy a jatekosok kertek cseret, rajuk haritva, majd utana a vegyes zonaban Lukacs ertetlenul nezett, hogy o biztosan nem kert cseret. A Mister elmondta haromszor, hogy a felelosseg az ove, de azert csak megprobalta mas nyakaba varrni. Nyilvan tudta, mekkorat hibazott es ez az ove volt.
Stez
A meccs közben is megjegyeztem hogy mutatták többek között vissza lassítva is hogy Szoboszlai ordított ki hogy cserélj már..rá 2 percre jöttek Ötvösék
remontada
Tehat Szoboszlai mondta meg a kapitanynak, mit tegyen, aki aztan az ertekeleseben elmondta, a jatekosok kertek cseret. Igy sem nez ki jobban, valljuk be. Sot..
Stez
Rossi szar. Ki kell vàgni. Oké. Azután? Komoly edzőről ne is álmodjunk. Van egy talán EB szintű kezdő 11 ha mindenki formában. Ezen belül Sallai féle agyhalottak. Amint be kell hozni valami csoda cserét a mi csoda ligánkból egyből kuka az egész. Ez a realitás akárki itt az edző. Akárki akármit mond a médiában. Albániázhatunk meg Íreket szidhatjuk de gázok vagyunk. Teljesen más szinten fociznak a klub csapataikban gyanítom mint a mieink.
remontada
Nincs Eb-szintu kezdo tizenegy, ez egy oriasi bullshit. Eb-szintu kezdo otose van nagyjabol a valogatottnak, a tobbieknel pedig vannak fellangolasok, nehanyan kepesek tulteljesiteni, de alapvetoen ez nem Eb-kezdo szintu tizenegy, hiaba probaljuk ezt bemeselni.

A valosag az, hogy Szoboszlai, Kerkez, Sallai, Schafer (mondjuk o is hatareset egyre inkabb), Varga, Orban es Nego minoseg, de utobbi kettot baszhatjuk, mert ok valoszinuleg mar a kovetkezo Eb-n sem lesznek ott, nem hogy a 2030-as vilagbajnoksagon. Kerkez meg az elmult egy-masfel evben a valogatottban alulteljesit, ezt is tegyuk hozza. Sallaibol pedig vedo lett, es vedokent elit Torokorszagban, de nem veletlen, hogy a kapu ele kevesbe kerul. Nem kepes golt szerezni a meccsenkenti ket helyzetebol eleg gyakran, es ezeken meccsek mennek el.

Vannak ilyen csodak, mint Nagy Joe fantasztikus ket eve, vagy amikor Fiola is valogatott meno volt, mikozben a klubjaban meg nem jatszott abszolut jol, vannak csodak, hogy Lukacsok megvillannak, de ennyi, es ez lofsz. Ebben a csapatban pont nincs meg az a stabilitas, ami a Rossi-era elejen megvolt, de az a csoportos tulteljesites, meg nehany ellenfelunk NL-leszaro hozzaallasa, ezenfelul sok mazli eredmenye is volt azert.

Johetunk Dardaikkal, Szalaikkal, de ezeknek is fellangolasaik vannak, harom rossz meccsre jut egy jo. Szalai is egy teljesen egysiku jatekossa valt, a nyomat sem latod a stabilitasanak, ami anno torokbe nala megvolt, a pali egy idozitett bomba. Amit fejjel megold, azt utana el is rontja labbal, az egyik legstabilabb pontbol lett a vedelem egyik leginstabilabb pontja. Rajta kivul meg jo paran kidurrantak, ilyen a Dibusz-dolog, ilyen a Dardai Bence-hype (de Marton is szepen elszurkult egyebkent) ilyen a kis Lisztes, Balogh Botond, es lehetne igazabol napestig sorolni, hogy kik azok, akikben sokkal nagyobb remeny es pozitivabb kep volt, mint ahogy peldaul alakult az elmult mondjuk egy evuk.

Rossi pedig nem szar, csak szepen oda-vissza eg ki a kapcsolat, mikozben evek ota azt nezzuk, hogy egy-egy jatekos fel tud noni Szoboszlaiek melle, de konstansan senki sem tud megmaradni a szinten, raadasul egyre tunnek fel a tehetseges fiatalok, de naluk is mindig megakad az az utolso szint, hogy oda tudjanak ugrani Szoboek melle minosegben es kiegyensulyozottsagban. Igy pedig, hogy ez a valogatott stabilan negy-ot jo jatekost tud felmutatni, az kurva keves. Ezt egy magyar valogatott nem birja el, foleg, ha epp tobb sebbol verzik, es erre mondjuk epp ratesz maga Rossi is taktikailag teljesen elbaltazott cserekkel. Lehet, hogy enelkul sem birnank ki, de ezzel egyutt vegkepp nem. Mert lehet mutogatni a jatekosokra, hogy ok kertek a cseret, de en valahogy elegge hajlamos vagyok nem elhinni, hogy peldaul a mindvegig zsenialisan futballozo Negonak eszebe sem jut cseret kerni a 92(!!!) percben. A 92. percben, erted.

Szerkesztette: Stez

7 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Maestro nem gondolt arra, hogy esetleg a skot daraloban jol jatszo Keresztesnek kuldjon meghivot es mondjuk ot kuldje be harom percre amikor izombol kell rombolni hatul?

7 hónapja
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Nah, hogy érdemi dolgokról is legyen szó:

Holnap délelőtt folytatódik az Ázsia-kupa selejtező, érdekesebb meccsek:

Pakisztán-Szíria, Hongkong-Szingapúr, Banglades-India, és persze a VB-selejtező visszavágó, Irak-Egyesült Arab Emirátusok.
warr_b
Banglades-India...
Krikett? 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
7 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Tudjuk csak a kis csapatok vesznek komolyan mindent de a nagyok bezzeg leadogatják a meccseket. Az már mellékes hogy ezeknek a komolytalan meccseket eldobó nagy csapatoknak a Zs kerete is jobb mint egy magyar válogatott de sebaj. Az EB-n is komolytalanok voltak a franciák is és a németek is és társai természetesen. És megkora szégyen és gyalázat hogy kikaptunk egy ki ki meccsen Olaszországtól uram isten. Ha véletlenül kijutottunk volna most akkor az is szerencse, mák, isten fasza.. ja meg hogy 48 csapatos a VB, és az EB-n is csak azért vagyunk kint. Minden szar, minden fos. Szántsuk be az összes stadiont azt csókolom. Nem kell nézni. De itt mindig mindent mindenki jobban tud. Ki más mint mi tornából felmentettek. Tényleg nagyon remélem jön akkor valami félbolond Pintér szintű és akkor mindannyian boldogan járunk majd meccsre vagy ülünk le a TV elé.
remontada
Jól vagy?
nagylaza, főpohárnok
Persze. Hogy ne lennék? Csak próbálom felvenni ezt a hozzáállást ami itt van. Indítsunk petíciót hogy egyikünk legyen a kapitány. Tuti megnyerjük az EB-t ha nagy csapatoknak pont nem lesz kedvük focizni
remontada
milyen hozzáállást? csak mindenki kiirja a frusztrációt magából
Josszi
ráadásul senki nem azt írja hogy tudjuk mi a jobb
hanem hogy ez Rossi felelőssége ÉS megfáradt a kapcsolat, aminél a váltás szokott legjobban működni
és én írtam azt is hogy szimplán azért mert nincs a közegben önreflexió

a keretben pedig bőven több van, edzői és az abból következő egyéni hibák tömkelegét lehet felsorolni az elmúlt 2 évben
Negritis, a vajda
Az utolsó bekezdésedre ezt tudom ismét leírni:

Van egy talán EB szintű kezdő 11 ha mindenki formában. Ezen belül Sallai féle agyhalottak. Amint be kell hozni valami csoda cserét a mi csoda ligánkból egyből kuka az egész. Ez a realitás akárki itt az edző. Akárki akármit mond a médiában. Albániázhatunk meg Íreket szidhatjuk de gázok vagyunk. Teljesen más szinten fociznak a klub csapataikban gyanítom mint a mieink.
7 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Tudjuk csak a kis csapatok vesznek komolyan mindent de a nagyok bezzeg leadogatják a meccseket. Az már mellékes hogy ezeknek a komolytalan meccseket eldobó nagy csapatoknak a Zs kerete is jobb mint egy magyar válogatott de sebaj. Az EB-n is komolytalanok voltak a franciák is és a németek is és társai természetesen. És megkora szégyen és gyalázat hogy kikaptunk egy ki ki meccsen Olaszországtól uram isten. Ha véletlenül kijutottunk volna most akkor az is szerencse, mák, isten fasza.. ja meg hogy 48 csapatos a VB, és az EB-n is csak azért vagyunk kint. Minden szar, minden fos. Szántsuk be az összes stadiont azt csókolom. Nem kell nézni. De itt mindig mindent mindenki jobban tud. Ki más mint mi tornából felmentettek. Tényleg nagyon remélem jön akkor valami félbolond Pintér szintű és akkor mindannyian boldogan járunk majd meccsre vagy ülünk le a TV elé.
remontada
Jól vagy?
nagylaza, főpohárnok
Persze. Hogy ne lennék? Csak próbálom felvenni ezt a hozzáállást ami itt van. Indítsunk petíciót hogy egyikünk legyen a kapitány. Tuti megnyerjük az EB-t ha nagy csapatoknak pont nem lesz kedvük focizni
remontada
milyen hozzáállást? csak mindenki kiirja a frusztrációt magából
Josszi
Én is azt teszem
7 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 308 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah, hogy érdemi dolgokról is legyen szó:

Holnap délelőtt folytatódik az Ázsia-kupa selejtező, érdekesebb meccsek:

Pakisztán-Szíria, Hongkong-Szingapúr, Banglades-India, és persze a VB-selejtező visszavágó, Irak-Egyesült Arab Emirátusok.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 918 — The Mathematician
Tudjuk csak a kis csapatok vesznek komolyan mindent de a nagyok bezzeg leadogatják a meccseket. Az már mellékes hogy ezeknek a komolytalan meccseket eldobó nagy csapatoknak a Zs kerete is jobb mint egy magyar válogatott de sebaj. Az EB-n is komolytalanok voltak a franciák is és a németek is és társai természetesen. És megkora szégyen és gyalázat hogy kikaptunk egy ki ki meccsen Olaszországtól uram isten. Ha véletlenül kijutottunk volna most akkor az is szerencse, mák, isten fasza.. ja meg hogy 48 csapatos a VB, és az EB-n is csak azért vagyunk kint. Minden szar, minden fos. Szántsuk be az összes stadiont azt csókolom. Nem kell nézni. De itt mindig mindent mindenki jobban tud. Ki más mint mi tornából felmentettek. Tényleg nagyon remélem jön akkor valami félbolond Pintér szintű és akkor mindannyian boldogan járunk majd meccsre vagy ülünk le a TV elé.
remontada
Jól vagy?
nagylaza, főpohárnok
Persze. Hogy ne lennék? Csak próbálom felvenni ezt a hozzáállást ami itt van. Indítsunk petíciót hogy egyikünk legyen a kapitány. Tuti megnyerjük az EB-t ha nagy csapatoknak pont nem lesz kedvük focizni
remontada
milyen hozzáállást? csak mindenki kiirja a frusztrációt magából
Josszi
ráadásul senki nem azt írja hogy tudjuk mi a jobb
hanem hogy ez Rossi felelőssége ÉS megfáradt a kapcsolat, aminél a váltás szokott legjobban működni
és én írtam azt is hogy szimplán azért mert nincs a közegben önreflexió

a keretben pedig bőven több van, edzői és az abból következő egyéni hibák tömkelegét lehet felsorolni az elmúlt 2 évben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Most mentem Szöllősi Gyuri mellett a Könyves Kálmán körúton. Puding voltam, nem mertem beszólni, még megjegyzi a rendszámom…
Szegény nagyon össze volt törve.
JC6 (Mr. Miele)
gondolj legközelebb arra hogy szakértőként mennyit tett a magyar fociért és az országért 😀 többek között a te befizetett adóforintjaidból (is)

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
7 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Tudjuk csak a kis csapatok vesznek komolyan mindent de a nagyok bezzeg leadogatják a meccseket. Az már mellékes hogy ezeknek a komolytalan meccseket eldobó nagy csapatoknak a Zs kerete is jobb mint egy magyar válogatott de sebaj. Az EB-n is komolytalanok voltak a franciák is és a németek is és társai természetesen. És megkora szégyen és gyalázat hogy kikaptunk egy ki ki meccsen Olaszországtól uram isten. Ha véletlenül kijutottunk volna most akkor az is szerencse, mák, isten fasza.. ja meg hogy 48 csapatos a VB, és az EB-n is csak azért vagyunk kint. Minden szar, minden fos. Szántsuk be az összes stadiont azt csókolom. Nem kell nézni. De itt mindig mindent mindenki jobban tud. Ki más mint mi tornából felmentettek. Tényleg nagyon remélem jön akkor valami félbolond Pintér szintű és akkor mindannyian boldogan járunk majd meccsre vagy ülünk le a TV elé.
remontada
Jól vagy?
nagylaza, főpohárnok
Persze. Hogy ne lennék? Csak próbálom felvenni ezt a hozzáállást ami itt van. Indítsunk petíciót hogy egyikünk legyen a kapitány. Tuti megnyerjük az EB-t ha nagy csapatoknak pont nem lesz kedvük focizni
remontada
milyen hozzáállást? csak mindenki kiirja a frusztrációt magából

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
7 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Tudjuk csak a kis csapatok vesznek komolyan mindent de a nagyok bezzeg leadogatják a meccseket. Az már mellékes hogy ezeknek a komolytalan meccseket eldobó nagy csapatoknak a Zs kerete is jobb mint egy magyar válogatott de sebaj. Az EB-n is komolytalanok voltak a franciák is és a németek is és társai természetesen. És megkora szégyen és gyalázat hogy kikaptunk egy ki ki meccsen Olaszországtól uram isten. Ha véletlenül kijutottunk volna most akkor az is szerencse, mák, isten fasza.. ja meg hogy 48 csapatos a VB, és az EB-n is csak azért vagyunk kint. Minden szar, minden fos. Szántsuk be az összes stadiont azt csókolom. Nem kell nézni. De itt mindig mindent mindenki jobban tud. Ki más mint mi tornából felmentettek. Tényleg nagyon remélem jön akkor valami félbolond Pintér szintű és akkor mindannyian boldogan járunk majd meccsre vagy ülünk le a TV elé.
remontada
Jól vagy?
nagylaza, főpohárnok
Persze. Hogy ne lennék? Csak próbálom felvenni ezt a hozzáállást ami itt van. Indítsunk petíciót hogy egyikünk legyen a kapitány. Tuti megnyerjük az EB-t ha nagy csapatoknak pont nem lesz kedvük focizni