Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Külföldi oldalakon ez megy mikor Szobó bohóckodott

The opera ain`t over until the fat lady sings."

 www.facebook.com/share/r/1GA9wTqavE/?mibextid=wwXIfr

Szerkesztette: ozibozi
7 hónapja
VanillaSky 1 696
Biztos jobb lesz megint majd félévente edzőt cserélni minden ország lerugótt kóklerére.. látom ez kell nektek
remontada
Ez egy fórum... Mindenkinek van véleménye.... Ez fáj neked?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nem nem ez fáj, hanem hogy megy az okoskodás ki a hibás, kit kell lecserélni. Ezek vagyunk mi, erre képes a csapat. Média faszságait sok ember beveszi azért megy az ami itt is. Egyetlen éppkézláb játékosunk van azt Dominiknek hívják. A többi fejben ideggyenge.. Rossit is lehet kulázni mert kurvára nem tökéletes, azért itt edző. Lehet osztani az észt mindenkinek mit hogy kellett csinálni, de legtöbb alkalommal neki volt igaza. Lemaradtunk egy újabb VB-ről? Le. Vele lefogunk 4 év múlva is? Sanszos. Van jobb opció? Nincs. Lehet nem szeretni őt vagy a válogatottat a racionalitás ez volt még ha el is hittük megint.
remontada
2 (azaz kettő) éve nem nyertünk tétmeccset normális csapat ellen, ellenben azóta volt hét olyan meccs, ami full gáz különféle okok miatt (törökök oda-vissza, holland es német NL idegenbeli meccsek 9-0 összesített gólkülönbséggel, svájciak elleni EB meccs, írek elleni két selejtező). Ha ennél nincs jobb opció, akkor szántsuk be a picsaba az egész profi focit, es jöjjenek a pékek meg a kéményseprők amatőrként.
somoskovig
Számunkra nincs jobb opció akármennyire hihetetlen. Lehet itt Dárdaizni aki ugyanez a kategória mint Rossi ahogy le is írta valaki. Lőw Zsolt jöhetne talán szóba de azt is mindenki lehurrogta itt. Értelmes opció senkitől se hangzott el csak hogy ki kell baszni a kopaszt de mi lesz utána arra nincs válasz.
remontada
Hozzuk Zidanet, életemben másodszor mennék válogatott meccsre, 20 éve sem és Valdebebasban sem sikerült tőle aláírt mez, így talán lehetne! Utána fel is állhat a padról, rosszat azért nem akarok neki!

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
7 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 286 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Biztos jobb lesz megint majd félévente edzőt cserélni minden ország lerugótt kóklerére.. látom ez kell nektek
remontada
tökre örülnék, ha visszajönne Leekens. Ő volt a tökéletes ember erre a kispadra.
resistance is futile
Nem látjátok a tökéletes megoldást, Viktor Viktorovics legyen a szöv.kap., örökre szóló kinevezéssel. Igazi win-win lenne mindenkinek.
somoskovig
Nana. Tán nem ismered, hogy mennyire szerény? Biztosan visszautasítaná. Természetesen ehhez is ért, hiszen ő mindenhez IS ért. Ugyanakkor biztosan nem vállalná el. Tanácsokat természetesen ad a mindenkori szövkapnak, aki nyilván helyesen teszi, ha megfogadja a tanácsát.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
7 hónapja
Nomac New England Patriots 4 543 — balazs.t85@gmail.com
7 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 038 — Whoops, looks like something went wrong.
Biztos jobb lesz megint majd félévente edzőt cserélni minden ország lerugótt kóklerére.. látom ez kell nektek
remontada
Ez egy fórum... Mindenkinek van véleménye.... Ez fáj neked?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nem nem ez fáj, hanem hogy megy az okoskodás ki a hibás, kit kell lecserélni. Ezek vagyunk mi, erre képes a csapat. Média faszságait sok ember beveszi azért megy az ami itt is. Egyetlen éppkézláb játékosunk van azt Dominiknek hívják. A többi fejben ideggyenge.. Rossit is lehet kulázni mert kurvára nem tökéletes, azért itt edző. Lehet osztani az észt mindenkinek mit hogy kellett csinálni, de legtöbb alkalommal neki volt igaza. Lemaradtunk egy újabb VB-ről? Le. Vele lefogunk 4 év múlva is? Sanszos. Van jobb opció? Nincs. Lehet nem szeretni őt vagy a válogatottat a racionalitás ez volt még ha el is hittük megint.
remontada
2 (azaz kettő) éve nem nyertünk tétmeccset normális csapat ellen, ellenben azóta volt hét olyan meccs, ami full gáz különféle okok miatt (törökök oda-vissza, holland es német NL idegenbeli meccsek 9-0 összesített gólkülönbséggel, svájciak elleni EB meccs, írek elleni két selejtező). Ha ennél nincs jobb opció, akkor szántsuk be a picsaba az egész profi focit, es jöjjenek a pékek meg a kéményseprők amatőrként.
somoskovig
Számunkra nincs jobb opció akármennyire hihetetlen. Lehet itt Dárdaizni aki ugyanez a kategória mint Rossi ahogy le is írta valaki. Lőw Zsolt jöhetne talán szóba de azt is mindenki lehurrogta itt. Értelmes opció senkitől se hangzott el csak hogy ki kell baszni a kopaszt de mi lesz utána arra nincs válasz.
remontada
Mi lehet a rosszabb kimenetel? Megkapjuk Jerevánban a jól megérdemelt egyenlítő gólt, kiröhögtetjük magunkat és pont ugyanúgy nem jutunk sehova?
somoskovig
Ja igen, amikor oda vissza szopattuk a top csapatokat akkor meg verte mindenki a mellét.. Amikor egy Portugália ellen a végén kiszopunk akkor is visít itt mindenki, biztos ez lenne a felfogás egy rosszabb opciónál hogy jajj most egyenlítettek az örmények sebaj.. édes jó istenem menthetetlen nép vagyunk.
remontada
Oke, megvertunk top csapatokat (as kerdes, hogy az angolokon kivul nagyjabol az NL-bol jottek ezek a bravurok, amit a topcsapatok legtobbje telibe kakal, ezt azert sokan hajlamosak elfelejteni), es akkor most 2097-ig kapaszkodjunk ezekbe, amikor masfel-ket eve amugy massziv lejtmenetben vagyunk? Kerdezem ezt ugy, hogy en leirtam tegnap, jelen helyzetben maximum nagy nevre cserelnem le Rossit, amugy itt tartanam, mert nem kockaztatnek.

Ez olyan, mint amikor en Milan-szurkolokent vertem a fejem a falba 2015-ben, hogy odaig sullyedtunk, hogy 8-10. helyeken zarunk es europai kupaindulasra is kevesek vagyunk, kozben Berlusconi pedig verte a faszat, hogy nem baj az, mert a Milan ot evvel korabban bajnoksagot nyert, elotte pedig x BL-cimet szerzett es tarsai, es a vilag egyik legpatinasabb klubja.

Tok jo dolog, buszke is vagyok ra, de 2015-ben konkretan kitorolhetem a seggem azzal, hogy nyolc evvel korabban Bajnokok Ligajat nyert a csapat, ha mostanra meg szar lett. Remek dolog a multba kapaszkodni, de van egy pont, amikor azt muszaj elengedni, es egy szovetsegi kapitanynal szerintem a tegnapi pont olyan pont, hogy ha levaltjak a siralmas Eb, meg a mostani vb-selejtezo utan, akkor egy rossz szavam sincs. Ismetlen, irom ezt ugy, hogy jelenleg nem valtanam le en sem Rossit.

7 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Ja igen, amikor oda vissza szopattuk a top csapatokat akkor meg verte mindenki a mellét.. Amikor egy Portugália ellen a végén kiszopunk akkor is visít itt mindenki, biztos ez lenne a felfogás egy rosszabb opciónál hogy jajj most egyenlítettek az örmények sebaj.. édes jó istenem menthetetlen nép vagyunk.
remontada
Nem is tudtam hogy EB és VB győztesek vagyunk.
Az a baj, hogy nem látni a fától az erdőt.
Pl az angliai 0-4be olyan szinten beleszartak az angolok, hogy nem is a Wembley-ben volt a meccs. Telibeszarták az NL. Mi azonban 2060-ban is azt fogjuk dicsőíteni, hiába nem jutottunk vele sehova.
Nagyon kevés csapat vette komolyan azt a sorozatot, de például amikor valaki vette a fáradtságot arra hogy videózzon, végünk is volt, mint a botnak, lásd olasz itthon 0-2.
Mi nem tudunk senkit sem szétszopatni. Hanem el tudjuk rontani a nagyok játékát.
Franciák ellen itthon három passz után volt meg a gól, egy kirúgás után. Utána seggeltünk 60 percet.
Portugálok sosem vettek komolyan. Kint pl 2-1-nél 4 helyzetük volt, abból 2 kapufa, az egyik Tóth bravúr.
A németek bármikor szét cumiztatnak, de még egy Svájc is mélytorkoztat, amikor kell.

Nézd meg, a skotokat egy botrányos meccsen vertük vért hugyozva 1-0ra, miközben ők egy tizit kérhettek számon a sporin 0-0nál.

Közben megnézed a többi csoportot és azt látod hogy skótok, ukránok, románok, akiket a Trollfoci állandóan fikáz meg pótselejtez és a többi.

Mi nem szopatunk, nekünk esetleges a játékunk. Ha Szobi és mellette 2-3 ember formában van vagy van kedvük, akkor jó, amúgy meg rugjuk fel, majd lesz valami, utána bekkelünk. Ezt nézzük évek óta.
Annyi makunk volt az elmúlt 3-4 évben, hogy talán egyedi csapa voltunk a földön, akinek mindig jó helyre pattant a labda.
De a szerencse forgandó..
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 918 — The Mathematician
Ja igen, amikor oda vissza szopattuk a top csapatokat akkor meg verte mindenki a mellét.. Amikor egy Portugália ellen a végén kiszopunk akkor is visít itt mindenki, biztos ez lenne a felfogás egy rosszabb opciónál hogy jajj most egyenlítettek az örmények sebaj.. édes jó istenem menthetetlen nép vagyunk.
remontada
Hmmm, tessék? A 3 évvel ezelőtti NL menetelésre gondolsz? Amikor egyébként egy hazai pályás döntetlen kellett volna az utolsó meccsen az olaszok ellen a csoportgyőzelemhez, de az se jött össze?
somoskovig
mondjuk pont az NL az amit én rohadtul felrónék Rossinak, mert ott lehetne kísérletezgetni felállásokkal és játékosokkal, ha már átmenet a tét meccs és a sörmeccs között
de ott is mindig a "legjobb" kell

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 561 — Chiefs GM
Ja igen, amikor oda vissza szopattuk a top csapatokat akkor meg verte mindenki a mellét.. Amikor egy Portugália ellen a végén kiszopunk akkor is visít itt mindenki, biztos ez lenne a felfogás egy rosszabb opciónál hogy jajj most egyenlítettek az örmények sebaj.. édes jó istenem menthetetlen nép vagyunk.
remontada
Hmmm, tessék? A 3 évvel ezelőtti NL menetelésre gondolsz? Amikor egyébként egy hazai pályás döntetlen kellett volna az utolsó meccsen az olaszok ellen a csoportgyőzelemhez, de az se jött össze?

7 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Mi lehet a rosszabb kimenetel? Megkapjuk Jerevánban a jól megérdemelt egyenlítő gólt, kiröhögtetjük magunkat és pont ugyanúgy nem jutunk sehova?
somoskovig
Amúgy lehet, hogy a jereváni egyenlítéssel jártunk volna a legjobban, akkor tegnap nem ülhettünk volna rá az x-re. Mondjuk most már édes mindegy.

7 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Biztos jobb lesz megint majd félévente edzőt cserélni minden ország lerugótt kóklerére.. látom ez kell nektek
remontada
Ez egy fórum... Mindenkinek van véleménye.... Ez fáj neked?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nem nem ez fáj, hanem hogy megy az okoskodás ki a hibás, kit kell lecserélni. Ezek vagyunk mi, erre képes a csapat. Média faszságait sok ember beveszi azért megy az ami itt is. Egyetlen éppkézláb játékosunk van azt Dominiknek hívják. A többi fejben ideggyenge.. Rossit is lehet kulázni mert kurvára nem tökéletes, azért itt edző. Lehet osztani az észt mindenkinek mit hogy kellett csinálni, de legtöbb alkalommal neki volt igaza. Lemaradtunk egy újabb VB-ről? Le. Vele lefogunk 4 év múlva is? Sanszos. Van jobb opció? Nincs. Lehet nem szeretni őt vagy a válogatottat a racionalitás ez volt még ha el is hittük megint.
remontada
2 (azaz kettő) éve nem nyertünk tétmeccset normális csapat ellen, ellenben azóta volt hét olyan meccs, ami full gáz különféle okok miatt (törökök oda-vissza, holland es német NL idegenbeli meccsek 9-0 összesített gólkülönbséggel, svájciak elleni EB meccs, írek elleni két selejtező). Ha ennél nincs jobb opció, akkor szántsuk be a picsaba az egész profi focit, es jöjjenek a pékek meg a kéményseprők amatőrként.
somoskovig
Számunkra nincs jobb opció akármennyire hihetetlen. Lehet itt Dárdaizni aki ugyanez a kategória mint Rossi ahogy le is írta valaki. Lőw Zsolt jöhetne talán szóba de azt is mindenki lehurrogta itt. Értelmes opció senkitől se hangzott el csak hogy ki kell baszni a kopaszt de mi lesz utána arra nincs válasz.
remontada
Mi lehet a rosszabb kimenetel? Megkapjuk Jerevánban a jól megérdemelt egyenlítő gólt, kiröhögtetjük magunkat és pont ugyanúgy nem jutunk sehova?
somoskovig
Ja igen, amikor oda vissza szopattuk a top csapatokat akkor meg verte mindenki a mellét.. Amikor egy Portugália ellen a végén kiszopunk akkor is visít itt mindenki, biztos ez lenne a felfogás egy rosszabb opciónál hogy jajj most egyenlítettek az örmények sebaj.. édes jó istenem menthetetlen nép vagyunk.
7 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 038 — Whoops, looks like something went wrong.
Biztos jobb lesz megint majd félévente edzőt cserélni minden ország lerugótt kóklerére.. látom ez kell nektek
remontada
Ez egy fórum... Mindenkinek van véleménye.... Ez fáj neked?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nem nem ez fáj, hanem hogy megy az okoskodás ki a hibás, kit kell lecserélni. Ezek vagyunk mi, erre képes a csapat. Média faszságait sok ember beveszi azért megy az ami itt is. Egyetlen éppkézláb játékosunk van azt Dominiknek hívják. A többi fejben ideggyenge.. Rossit is lehet kulázni mert kurvára nem tökéletes, azért itt edző. Lehet osztani az észt mindenkinek mit hogy kellett csinálni, de legtöbb alkalommal neki volt igaza. Lemaradtunk egy újabb VB-ről? Le. Vele lefogunk 4 év múlva is? Sanszos. Van jobb opció? Nincs. Lehet nem szeretni őt vagy a válogatottat a racionalitás ez volt még ha el is hittük megint.
remontada
2 (azaz kettő) éve nem nyertünk tétmeccset normális csapat ellen, ellenben azóta volt hét olyan meccs, ami full gáz különféle okok miatt (törökök oda-vissza, holland es német NL idegenbeli meccsek 9-0 összesített gólkülönbséggel, svájciak elleni EB meccs, írek elleni két selejtező). Ha ennél nincs jobb opció, akkor szántsuk be a picsaba az egész profi focit, es jöjjenek a pékek meg a kéményseprők amatőrként.
somoskovig
Számunkra nincs jobb opció akármennyire hihetetlen. Lehet itt Dárdaizni aki ugyanez a kategória mint Rossi ahogy le is írta valaki. Lőw Zsolt jöhetne talán szóba de azt is mindenki lehurrogta itt. Értelmes opció senkitől se hangzott el csak hogy ki kell baszni a kopaszt de mi lesz utána arra nincs válasz.
remontada
Low Zsolt a leheto legrosszabb opcio. Soha eleteben nem volt vezetoedzo kb., csak masodedzo, teljesen mashogy gondolkodik, mas a szerepkore, a feladatai, mint az edzonek, mindenben a hatterben van. Es nem utolsosorban ezerszer elmondta, hogy nem akar foedzo lenni. Meg egy szaros Chelsea-nel es tarsainal sem, nem hogy egy magyar valogatottnal, ahol ekkora nyomas erkezik az orszagan belulrol.

Dardai sokkal jobb opcio, es nem az a kategoria, mint Rossi, ha valaki, o tud motivalni, minden helyzetben, es nem fel kritikat sem megfogalmazni. De o sem fogja vallalni, maximum horror penzert. Luxus elete van most is, kenyelmes vilaga, maximum akkor vallalja el a valogatottat, ha az neki nagyon megeri, de talan meg akkor sem, ot nem motivalja ez a feladat szerintem, o klubcsapatot akar, nem szereti, hogy a csapataval talalkozik evente 5-6-7 alkalommal.

7 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Vagy oda-vissza kikapunk Albániától? Oh, wait...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
7 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 561 — Chiefs GM
Biztos jobb lesz megint majd félévente edzőt cserélni minden ország lerugótt kóklerére.. látom ez kell nektek
remontada
Ez egy fórum... Mindenkinek van véleménye.... Ez fáj neked?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nem nem ez fáj, hanem hogy megy az okoskodás ki a hibás, kit kell lecserélni. Ezek vagyunk mi, erre képes a csapat. Média faszságait sok ember beveszi azért megy az ami itt is. Egyetlen éppkézláb játékosunk van azt Dominiknek hívják. A többi fejben ideggyenge.. Rossit is lehet kulázni mert kurvára nem tökéletes, azért itt edző. Lehet osztani az észt mindenkinek mit hogy kellett csinálni, de legtöbb alkalommal neki volt igaza. Lemaradtunk egy újabb VB-ről? Le. Vele lefogunk 4 év múlva is? Sanszos. Van jobb opció? Nincs. Lehet nem szeretni őt vagy a válogatottat a racionalitás ez volt még ha el is hittük megint.
remontada
2 (azaz kettő) éve nem nyertünk tétmeccset normális csapat ellen, ellenben azóta volt hét olyan meccs, ami full gáz különféle okok miatt (törökök oda-vissza, holland es német NL idegenbeli meccsek 9-0 összesített gólkülönbséggel, svájciak elleni EB meccs, írek elleni két selejtező). Ha ennél nincs jobb opció, akkor szántsuk be a picsaba az egész profi focit, es jöjjenek a pékek meg a kéményseprők amatőrként.
somoskovig
Számunkra nincs jobb opció akármennyire hihetetlen. Lehet itt Dárdaizni aki ugyanez a kategória mint Rossi ahogy le is írta valaki. Lőw Zsolt jöhetne talán szóba de azt is mindenki lehurrogta itt. Értelmes opció senkitől se hangzott el csak hogy ki kell baszni a kopaszt de mi lesz utána arra nincs válasz.
remontada
Mi lehet a rosszabb kimenetel? Megkapjuk Jerevánban a jól megérdemelt egyenlítő gólt, kiröhögtetjük magunkat és pont ugyanúgy nem jutunk sehova?

7 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Biztos jobb lesz megint majd félévente edzőt cserélni minden ország lerugótt kóklerére.. látom ez kell nektek
remontada
Ez egy fórum... Mindenkinek van véleménye.... Ez fáj neked?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nem nem ez fáj, hanem hogy megy az okoskodás ki a hibás, kit kell lecserélni. Ezek vagyunk mi, erre képes a csapat. Média faszságait sok ember beveszi azért megy az ami itt is. Egyetlen éppkézláb játékosunk van azt Dominiknek hívják. A többi fejben ideggyenge.. Rossit is lehet kulázni mert kurvára nem tökéletes, azért itt edző. Lehet osztani az észt mindenkinek mit hogy kellett csinálni, de legtöbb alkalommal neki volt igaza. Lemaradtunk egy újabb VB-ről? Le. Vele lefogunk 4 év múlva is? Sanszos. Van jobb opció? Nincs. Lehet nem szeretni őt vagy a válogatottat a racionalitás ez volt még ha el is hittük megint.
remontada
2 (azaz kettő) éve nem nyertünk tétmeccset normális csapat ellen, ellenben azóta volt hét olyan meccs, ami full gáz különféle okok miatt (törökök oda-vissza, holland es német NL idegenbeli meccsek 9-0 összesített gólkülönbséggel, svájciak elleni EB meccs, írek elleni két selejtező). Ha ennél nincs jobb opció, akkor szántsuk be a picsaba az egész profi focit, es jöjjenek a pékek meg a kéményseprők amatőrként.
somoskovig
Számunkra nincs jobb opció akármennyire hihetetlen. Lehet itt Dárdaizni aki ugyanez a kategória mint Rossi ahogy le is írta valaki. Lőw Zsolt jöhetne talán szóba de azt is mindenki lehurrogta itt. Értelmes opció senkitől se hangzott el csak hogy ki kell baszni a kopaszt de mi lesz utána arra nincs válasz.

Szerkesztette: remontada
7 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 891
… szántsuk be a picsaba az egész profi focit, es jöjjenek a pékek meg a kéményseprők amatőrként.
somoskovig
Végre egy vélemény, amivel tudok azonosulni.
7 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 561 — Chiefs GM
Biztos jobb lesz megint majd félévente edzőt cserélni minden ország lerugótt kóklerére.. látom ez kell nektek
remontada
Ez egy fórum... Mindenkinek van véleménye.... Ez fáj neked?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nem nem ez fáj, hanem hogy megy az okoskodás ki a hibás, kit kell lecserélni. Ezek vagyunk mi, erre képes a csapat. Média faszságait sok ember beveszi azért megy az ami itt is. Egyetlen éppkézláb játékosunk van azt Dominiknek hívják. A többi fejben ideggyenge.. Rossit is lehet kulázni mert kurvára nem tökéletes, azért itt edző. Lehet osztani az észt mindenkinek mit hogy kellett csinálni, de legtöbb alkalommal neki volt igaza. Lemaradtunk egy újabb VB-ről? Le. Vele lefogunk 4 év múlva is? Sanszos. Van jobb opció? Nincs. Lehet nem szeretni őt vagy a válogatottat a racionalitás ez volt még ha el is hittük megint.
remontada
2 (azaz kettő) éve nem nyertünk tétmeccset normális csapat ellen, ellenben azóta volt hét olyan meccs, ami full gáz különféle okok miatt (törökök oda-vissza, holland es német NL idegenbeli meccsek 9-0 összesített gólkülönbséggel, svájciak elleni EB meccs, írek elleni két selejtező). Ha ennél nincs jobb opció, akkor szántsuk be a picsaba az egész profi focit, es jöjjenek a pékek meg a kéményseprők amatőrként.

7 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 579
Biztos jobb lesz megint majd félévente edzőt cserélni minden ország lerugótt kóklerére.. látom ez kell nektek
remontada
Ez egy fórum... Mindenkinek van véleménye.... Ez fáj neked?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nem nem ez fáj, hanem hogy megy az okoskodás ki a hibás, kit kell lecserélni. Ezek vagyunk mi, erre képes a csapat. Média faszságait sok ember beveszi azért megy az ami itt is. Egyetlen éppkézláb játékosunk van azt Dominiknek hívják. A többi fejben ideggyenge.. Rossit is lehet kulázni mert kurvára nem tökéletes, azért itt edző. Lehet osztani az észt mindenkinek mit hogy kellett csinálni, de legtöbb alkalommal neki volt igaza. Lemaradtunk egy újabb VB-ről? Le. Vele lefogunk 4 év múlva is? Sanszos. Van jobb opció? Nincs. Lehet nem szeretni őt vagy a válogatottat a racionalitás ez volt még ha el is hittük megint.

Szerkesztette: remontada
7 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 918 — The Mathematician
Rossival kapcsolatban: én nagyon szeretem az edzői filozófiáját. Úgy gondolom én látom is a munkáját, kellően szisztematikus, odarakja a részleteket, láthatóan egybe tudja fogni a keretet.

Ellenben... Az EB után is leírtam, most is tartom a véleményem: ez a kapcsolat megfáradt csapat és edző között. Talán mentálisan, lelkileg Rossi is kimerült. Minden tiszteletem és hálám mellett gondolkodás nélkül váltanék, hogy új impulzus érje a csapatot.
Szokol
az a baj hogy taktikában nem sikerült előrelépnie és ha dominálnunk kéne akkor túl sok a hiba
valamint bár menő hogy tud találni random hasznos játékosokat mert jár meccsekre
de túlságosan is ragaszkodik egy csomó lieblingjéhez
túl sokat foglalkozik a sajtóval és a bírókra hárítja a dolgokat, ráadásul a játékosokért se áll ki eléggé
ahogy írták, primadonnáskodik sajnos

ezen kívül tényleg megfáradt a kapcsolat, ha marad nem látom hogy újulna meg egy olyan közegben ahol sose volt önreflexió csak hárítás

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 561 — Chiefs GM
Biztos jobb lesz megint majd félévente edzőt cserélni minden ország lerugótt kóklerére.. látom ez kell nektek
remontada
tökre örülnék, ha visszajönne Leekens. Ő volt a tökéletes ember erre a kispadra.
resistance is futile
Nem látjátok a tökéletes megoldást, Viktor Viktorovics legyen a szöv.kap., örökre szóló kinevezéssel. Igazi win-win lenne mindenkinek.

7 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Szerintem megérdemelték az írek: otthon verni kellett a portugálok, megcsinálták. Idegenben nyerni kellett a rivális tömött stadionjában, megcsinálták úgy, hogy 15 perccel a vége előtt még vesztésre álltak.

A végén sok apró hibából jött a gól. Az, hogy már fáradtan, nem tiszta fejjel csinálsz hibákat, az sajnos a foci része. Viszont Rossit nem tudom felmenteni, mert 2-1-nél elkezdtük lötyögni. Ti hány kontrára emlékeztek, amiket végig vittünk? Igazából meg se próbáltuk rárúgni a harmadikat és nekem ez fáj a legjobban.
Szokol
Annyi történt, hogy piszok jól használták ki az írek a helyzeteiket. Sem a portugálok, sem ellenünk nem játszottak jól, csak mázlijuk volt. Igen, mint a magyar válogatottnak 2015-2022 között többször. Játékban mi voltunk a jobbak, kár tagadni, csak picit túl korán álltunk vissza.
NB2
Ajjaj 😀 Amit te mázlinak hívsz, azt más nüansznak, amit a tervezés és a végrehajtás apró részletei okoznak...
7 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Rossival kapcsolatban: én nagyon szeretem az edzői filozófiáját. Úgy gondolom én látom is a munkáját, kellően szisztematikus, odarakja a részleteket, láthatóan egybe tudja fogni a keretet.

Ellenben... Az EB után is leírtam, most is tartom a véleményem: ez a kapcsolat megfáradt csapat és edző között. Talán mentálisan, lelkileg Rossi is kimerült. Minden tiszteletem és hálám mellett gondolkodás nélkül váltanék, hogy új impulzus érje a csapatot.
7 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Biztos jobb lesz megint majd félévente edzőt cserélni minden ország lerugótt kóklerére.. látom ez kell nektek
remontada
tökre örülnék, ha visszajönne Leekens. Ő volt a tökéletes ember erre a kispadra.
7 hónapja
NB2 New England Patriots 29 012 — nabege2@yahoo.com
Szerintem megérdemelték az írek: otthon verni kellett a portugálok, megcsinálták. Idegenben nyerni kellett a rivális tömött stadionjában, megcsinálták úgy, hogy 15 perccel a vége előtt még vesztésre álltak.

A végén sok apró hibából jött a gól. Az, hogy már fáradtan, nem tiszta fejjel csinálsz hibákat, az sajnos a foci része. Viszont Rossit nem tudom felmenteni, mert 2-1-nél elkezdtük lötyögni. Ti hány kontrára emlékeztek, amiket végig vittünk? Igazából meg se próbáltuk rárúgni a harmadikat és nekem ez fáj a legjobban.
Szokol
Annyi történt, hogy piszok jól használták ki az írek a helyzeteiket. Sem a portugálok, sem ellenünk nem játszottak jól, csak mázlijuk volt. Igen, mint a magyar válogatottnak 2015-2022 között többször. Játékban mi voltunk a jobbak, kár tagadni, csak picit túl korán álltunk vissza.
7 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Biztos jobb lesz megint majd félévente edzőt cserélni minden ország lerugótt kóklerére.. látom ez kell nektek
remontada
Ez egy fórum... Mindenkinek van véleménye.... Ez fáj neked?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Szerintem megérdemelték az írek: otthon verni kellett a portugálok, megcsinálták. Idegenben nyerni kellett a rivális tömött stadionjában, megcsinálták úgy, hogy 15 perccel a vége előtt még vesztésre álltak.

A végén sok apró hibából jött a gól. Az, hogy már fáradtan, nem tiszta fejjel csinálsz hibákat, az sajnos a foci része. Viszont Rossit nem tudom felmenteni, mert 2-1-nél elkezdtük lötyögni. Ti hány kontrára emlékeztek, amiket végig vittünk? Igazából meg se próbáltuk rárúgni a harmadikat és nekem ez fáj a legjobban.
Szokol
Sallainak volt egy elfutása
tök egyedül senki sehol és így ellőtte kiszorított helyzetből
Negritis, a vajda
Kelleher pedig védte...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018