Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

7 hónapja
Nomac New England Patriots 4 543 — balazs.t85@gmail.com
Aludva rá egyet, azt kell mondjam Rossinak menni kell. Ez az egész kapus kérdés is teljesen az ő sara. A neten most az emberek fele Dibusz fejét követeli, a másik fele védi. A kapitánynak kellett volna kiállni már az idegenbeli meccs után, hibázott írek ellen más típusú kapus kell. Most megcsinálhatta volna hogy az örmények ellen Dibusz kezd, Írek ellen meg valaki más, de nem tette. Túlságosan magyar lett, hiszti, mindenki más hibáztatása, de a saját felelőségét nem ismeri el, túl sokat volt a Fidesz közelében.
7 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Szép is mikor a múlttal takargatjuk a jelent. Akkor miért nem Király véd?
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/584473432_852527807735347_8093525180000069039_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1869x1268&ctp=p600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=b96d88&_nc_ohc=jIhHRZYhIeQQ7kNvwFf7UWo&_nc_oc=AdrvjGzYID9keeyi_4RaU90r_PoiJ8HOxrbNheZhIGjYWO8p_U_Nt69j4BainJCuPoI&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=wzDd83r7Go0Ab4bOl3mevw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-NWQzMVeDpUyzWKi7pVOIdvQojVqb-nBui3fQGKUGQAQ&oe=6A3EA76E
Fradinfo
Reagálva a bűnbak keresők számára. Mielőtt megint Dibuszt temetjük… Ugyanazt az embert, aki kivédett minket az EB-re, akit akkor mindenki éltetett, ünnepelt, majd a tornán végig a padon ült, mert...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
7 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Csányi nem tudja, miért tüntettek a szurkolók.
Jó lett volna ha egységes a lelátó.
Hát akkor lehet nem a sorsdöntő meccs előtt kellett volna faszméregetni, még ha igaza is van. Lett volna utána majd fél év megbeszélni, hogy kinek milyen nyígja van.
Most lesz egy egész év megtárgyalni, sokkal jobb.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
7 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Írok egy boldot: Szalai Ádám lesz az új szövkap
r.baggio
szerintem Bölöni lesz az
Josszi
Én nem viccből írtam, Bölöni már nem edzősködik

Amúgy nálam Rossi csak azért is menne, mert ígérete ellenére 13 (!) év alatt nem tanult meg magyarul


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
7 hónapja
YoungZeeZee 9 837
most csak ezel jutnak az eszembe.
minden meccsen vezettunk.vhol az elejen mar.
az elso drive mindig jol fel volt epitve😃
a szank ne sirjon mert a portugalok ellen ketszer az utolso negyedoraban egyenlitett a csapat sot.
mentalis es technikai baj van mert a meccseket nem tudtak lehozni winrol. 6-4 szer.
es a baj h azert rutinos az nb1nel erosebb ligakban jatszok vannak hatul.

ez nem itt ment el hanem 1-5 fordulo kozottdl.
dibuszt lehet ugatni mert a 3. elott hail mary. 3metereb all majd amit esik le a labda raall vonalra holott nem golveszely volt mert onnan nem lehetett volna golt fejelni .ha nem a vonalon all mar a kijovetele jol sikerul es vagy ledzedi siman vagy belelovik.
7 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Írok egy boldot: Szalai Ádám lesz az új szövkap
r.baggio
szerintem Bölöni lesz az

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
7 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Írok egy boldot: Szalai Ádám lesz az új szövkap


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
7 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Marco Rossi: “ „A mesterhármast szerző Troy Parrottra készültünk, ismertük a képességeit. Nem tudtuk ma visszafogni, még akkor sem, ha a góljain kívül nem nagyon volt lehetősége…”
😆😆😆
Erre már nem írok semmit.

A másik kedvencem: “ Tudtuk, hogy előreívelik majd a labdákat…”

😆😆😆
Zsenialis
JC6 (Mr. Miele)
Ez a tag a Honved edzoje volt a valogatott elott. Nem kell nagy meglatasokat elvarni.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
7 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Marco Rossi: “ „A mesterhármast szerző Troy Parrottra készültünk, ismertük a képességeit. Nem tudtuk ma visszafogni, még akkor sem, ha a góljain kívül nem nagyon volt lehetősége…”
😆😆😆
Erre már nem írok semmit.

A másik kedvencem: “ Tudtuk, hogy előreívelik majd a labdákat…”

😆😆😆
Zsenialis
7 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 242 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
meccsrol magarol amugy:
alapvetoen megint nem volt semmi ujdonsag, amit az irek csinaltak. azt, hogy ennek ellenere ok mennek tovabb teljesen a jatekosok hibaja sztem. de oszinten szolva mit akartunk volna a PO-ban ha ezt nem oldjak meg.
jogosnak erzem az ir masodik helyet, es teljesen baromsagnak gondolom, hogy igazsagtalan lenne. mind2 meccsen a 90. perc utan szereztek golt, ez minden csak nem veletlen vagy igazsagtalan.
raadasul teljesen ostoban jatszuk meg ezeket a pillanatokat. vegen is nem elorebikaztuk a masik terfelre hanem csak eppen atcsorgott a felpalyan, kapus felvette es felivelte siman. sajat tizenhatosara eljut a labda sztem a biro nem is engedi mar. arrol nem is beszelek, hogy a 85. perc utan hanyszor vittuk le a szogletzaszlohoz huzva az idot ott? egyszer sem emlekeim szerint.
Dibusz: a golokert nem tudod mar haragudni ra. tudjuk, hogy ez nincs benne a jatekaban, akar fel percig is szallhatna a labda akkor sem jonne ki elutni v megfogni. ziccer elakadt benne szoval ha igy nezzuk megint kihozta ezt dontetlenre, de akkor is idegesito, mert igy a plusz sosem marad plusz. raadasul nyilvan ezt kapjuk, ha a legjobb kapust eluldozzuk a valogatott mellol. azert sztem ha itt vegig Gulacsi v Toth Balazs ved a selejtezo sorozatban akkor most sztem az ellenfeleket neznenk. nyilatkozata meg ilyen. ugyanigy nyilatkozik egy ZTE meccs utan.
ahogy a 3. golnal azert eloveszem a Varga-Orban parost is, hogy ilyenkor eselyt sem lehetne adni arra, hogy elfejelje a labdat, testtel le kell utkozni, beszoritani mittomen. az meg, hogy Szalai es Mocsi egy helyben all kb, de legalabb 4 meterrel hatrebb mint mki, hogy les se lehessen.

kar, mert ez igy csak egyre nehezebb lesz mostantol. ennel konnyebb csoportot nehezen kapunk a jovoben.
csebi
Ez a bajom nekem is, meg szerintem sokaknak.
Ilyen jatekkal nem lehet nyerni es ez a szov. kapitany hibaja.
Most attol fel h kinyilunk es felivelgetik a labdat? Hat betomorulve se tudunk vedekezni.

Engedtuk az ireknek a Hail Maryt, azt megdobtak.
Lúdas Solymi
Úgy, hogy volt egy Manningjük

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
VanillaSky 1 696
Miért, mi a baj Löw-vel?
Szerintem ő jól összarakná, felrázná a csapatot, sok kezdőnek és peremembernek menne a taktikája.
Sokáig volt szöv kap, nincs csapata és nem kiégett még, viszont tapasztalt. A brandje jobb, mint kb bárkinek.
Német konnektion, német stílus egyébként is jól állna a válogatottnak, sztem a tehetséget felismeri, ad esélyt fiataloknak.
Orbán és Varga utódja mindenképp kell, akárki jönne.

Amúgy meg orr-és fartúró, h!tha ez külön imponál OV-nek.
Willie Parker
rengeteg problema van vele.
marciusban lesz, hogy ot eve nem vallalt el semmilyen mas megbizast. ennyi ido kiesese sztem tul sokat szamitana. ha legalabb dolgozott volna vhol az elmult 2-3 evben akkor azt mondom ok.
raadasul a nemet szov kapitanyi munkan kivul nincs mas tenyleges eredmenye. egyetlen tenyleges sikeret 14 eve nyerte mikor vegre felultette a tronra azt a nemet aranygeneraciot, akikkel sztem mondjuk 2008 es 2018 alatt boven alulteljesitett ( 1 arany, 1 ezust, 2 bronz). 2018as VBn es utana az EBn meg masszivan alulteljesitett a csapat.
nemet stilus meg megy ki szepen lassan a valogatottbol: Szoboszlai mar most tobb PL meccsnel jar mint bundasban szerepelt, Vilmos sztem visszavonul, es marad Schafer meg a Dardai a pardon. ez sem tenyezo sztem.
Brand oke jobb, de emiatt valasszuk ot?
csebi
Dárdaival nem ugyanez van? Az edzőkarrierje abból állt, hogy kicsit tüzet oltott/utóbb már csak próbált a Herthánál, szigorúan az akolemelegben sehol máshol nem méretve meg magát! Aztán ha lement 15-20 meccs épp kiestek/vagy pont bent maradtak ment is vissza gyerekekkel labdázni.

SZERK. Valaki meg írta Rossi magas platóját!

Egy 4 csapatos csoportban, ha harmadik vagy, van 8 pontod úgy, hogy a csoportutolsót verted kétszert azaz a maradék 4 meccsen lett 2 pontod akkor mi az alacsony plató? Lehettél volna utolsó is, ilyen San Marinók meg Andorrák mellett?

Szerkesztette: VanillaSky

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
7 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 485
meccsrol magarol amugy:
alapvetoen megint nem volt semmi ujdonsag, amit az irek csinaltak. azt, hogy ennek ellenere ok mennek tovabb teljesen a jatekosok hibaja sztem. de oszinten szolva mit akartunk volna a PO-ban ha ezt nem oldjak meg.
jogosnak erzem az ir masodik helyet, es teljesen baromsagnak gondolom, hogy igazsagtalan lenne. mind2 meccsen a 90. perc utan szereztek golt, ez minden csak nem veletlen vagy igazsagtalan.
raadasul teljesen ostoban jatszuk meg ezeket a pillanatokat. vegen is nem elorebikaztuk a masik terfelre hanem csak eppen atcsorgott a felpalyan, kapus felvette es felivelte siman. sajat tizenhatosara eljut a labda sztem a biro nem is engedi mar. arrol nem is beszelek, hogy a 85. perc utan hanyszor vittuk le a szogletzaszlohoz huzva az idot ott? egyszer sem emlekeim szerint.
Dibusz: a golokert nem tudod mar haragudni ra. tudjuk, hogy ez nincs benne a jatekaban, akar fel percig is szallhatna a labda akkor sem jonne ki elutni v megfogni. ziccer elakadt benne szoval ha igy nezzuk megint kihozta ezt dontetlenre, de akkor is idegesito, mert igy a plusz sosem marad plusz. raadasul nyilvan ezt kapjuk, ha a legjobb kapust eluldozzuk a valogatott mellol. azert sztem ha itt vegig Gulacsi v Toth Balazs ved a selejtezo sorozatban akkor most sztem az ellenfeleket neznenk. nyilatkozata meg ilyen. ugyanigy nyilatkozik egy ZTE meccs utan.
ahogy a 3. golnal azert eloveszem a Varga-Orban parost is, hogy ilyenkor eselyt sem lehetne adni arra, hogy elfejelje a labdat, testtel le kell utkozni, beszoritani mittomen. az meg, hogy Szalai es Mocsi egy helyben all kb, de legalabb 4 meterrel hatrebb mint mki, hogy les se lehessen.

kar, mert ez igy csak egyre nehezebb lesz mostantol. ennel konnyebb csoportot nehezen kapunk a jovoben.
csebi
Ez a bajom nekem is, meg szerintem sokaknak.
Ilyen jatekkal nem lehet nyerni es ez a szov. kapitany hibaja.
Most attol fel h kinyilunk es felivelgetik a labdat? Hat betomorulve se tudunk vedekezni.

Engedtuk az ireknek a Hail Maryt, azt megdobtak.
7 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Az megvan amikor 12/11 meccs jön a mixen, már dörzsölöd a tenyered mert 1-3-at tettél az olasz-norvégra és csengene a 300k zsebbe, mikor jön a buzi Jensen a 93.-ban, és a képedbe röhög?
Anyád.
JC6 (Mr. Miele)
Nincs meg. A nyolcvanötödikben tutira kivettem volna.
slowmotion
Nem vagyok pro, next time😆ki gondolta volna hogy nem elég nekik az 1-3…
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Az megvan amikor 12/11 meccs jön a mixen, már dörzsölöd a tenyered mert 1-3-at tettél az olasz-norvégra és csengene a 300k zsebbe, mikor jön a buzi Jensen a 93.-ban, és a képedbe röhög?
Anyád.
JC6 (Mr. Miele)
Nincs meg. A nyolcvanötödikben tutira kivettem volna.
7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 919 — Lucas Scott
meccsrol magarol amugy:
alapvetoen megint nem volt semmi ujdonsag, amit az irek csinaltak. azt, hogy ennek ellenere ok mennek tovabb teljesen a jatekosok hibaja sztem. de oszinten szolva mit akartunk volna a PO-ban ha ezt nem oldjak meg.
jogosnak erzem az ir masodik helyet, es teljesen baromsagnak gondolom, hogy igazsagtalan lenne. mind2 meccsen a 90. perc utan szereztek golt, ez minden csak nem veletlen vagy igazsagtalan.
raadasul teljesen ostoban jatszuk meg ezeket a pillanatokat. vegen is nem elorebikaztuk a masik terfelre hanem csak eppen atcsorgott a felpalyan, kapus felvette es felivelte siman. sajat tizenhatosara eljut a labda sztem a biro nem is engedi mar. arrol nem is beszelek, hogy a 85. perc utan hanyszor vittuk le a szogletzaszlohoz huzva az idot ott? egyszer sem emlekeim szerint.
Dibusz: a golokert nem tudod mar haragudni ra. tudjuk, hogy ez nincs benne a jatekaban, akar fel percig is szallhatna a labda akkor sem jonne ki elutni v megfogni. ziccer elakadt benne szoval ha igy nezzuk megint kihozta ezt dontetlenre, de akkor is idegesito, mert igy a plusz sosem marad plusz. raadasul nyilvan ezt kapjuk, ha a legjobb kapust eluldozzuk a valogatott mellol. azert sztem ha itt vegig Gulacsi v Toth Balazs ved a selejtezo sorozatban akkor most sztem az ellenfeleket neznenk. nyilatkozata meg ilyen. ugyanigy nyilatkozik egy ZTE meccs utan.
ahogy a 3. golnal azert eloveszem a Varga-Orban parost is, hogy ilyenkor eselyt sem lehetne adni arra, hogy elfejelje a labdat, testtel le kell utkozni, beszoritani mittomen. az meg, hogy Szalai es Mocsi egy helyben all kb, de legalabb 4 meterrel hatrebb mint mki, hogy les se lehessen.

kar, mert ez igy csak egyre nehezebb lesz mostantol. ennel konnyebb csoportot nehezen kapunk a jovoben.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
7 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
Az megvan amikor 12/11 meccs jön a mixen, már dörzsölöd a tenyered mert 1-3-at tettél az olasz-norvégra és csengene a 300k zsebbe, mikor jön a buzi Jensen a 93.-ban, és a képedbe röhög?
Anyád.
7 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ottvaaaaan, büntetőkkel DR Kongóóó


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 919 — Lucas Scott
Nalam is kerdeses lenne Rossi elkuldese. Nem azert, mert epp jo vagy szar kapitany, hanem azert, mert igazabol nem latom, hogy ki az, akit lehetne a helyere hozni. En ugy tudom, Dardai nem akar kapitany lenni, de ha akarna, azt is max horror penzert, amit szerintem a jelenlegi politikai helyzetben aligha kapna meg, mert szvsz nagy tamadasi felulet lenne ez az uralkodonak. Itthon viszont masban nem latom, hogy lenne ertelme hozni. Low? Ugyan mar, felejtsuk el, de o sem ker a valogatottbol, az fix. Nem akar foedzo lenni. Sosem akart. Kulfoldiek kozul meg hacsak nem hozol ide valami nagyobb nevet, aki fixen tiszteletet parancsol es tud motivalni, akkor meg ne valts. De hat ez a resze is lutri, mert a nagy sztar Csercseszov, akirol azt hittuk, tenyleg valami nagy koponya, eljott ide es egy kokler is megirigyelhette volna, amit csinal. Akkor most a kerdes, valami Mourinho-szeru, epp szabad nevert l, aki igy epp elerheto a sok kirugas utan, bankot robbantasz? Mas fele edzore en nem cserelnek szerintem, mert most nem biztos, hogy elkezdenek kockaztatni, mert ha esetleg itt szetesik minden, akkor patakokban fog omleni a kaki.

Ettol fuggetlenul en is ugy gondolom, Rossi kimaxolta a valogatottnal elert eredmenyeit, es azt is, hogy az elmult masfel evben hibat hibara halmozott, es ha lenne jobb, elkuldenem. Egyszeruen csak.. szerintem jelenleg nincs jobb szamunkra.
Stez
Rossi elküldésével a brandet is lerombolod amit eddig épített az MLSZ, ami jobban aggaszt az az, hogy ha Vili tényleg visszavonul a válogatottságtól akkor ki fog középen játszani, mert a Balogh-Szalai páros nem nyugtat meg.
Kenny
Mocsi. 🤣🤣🤣
A brandet nem rombolnad szerintem, ha valami tekintelyes nevet hoznal ide, de igy peldaul a jelenleg szabad edzok kozul kb csak Xavit mondanam, akivel egyaltalan tennek egy probat megbeszeles erejeig, hogy vallalna e, milyen elkepzelesei vannak, tervei, hogyan latna az epitkezest, a csapatot, etc, aztan ha szimpatikus, talan hoznam. O egy olyan karakter, aki motivalni valoszinuleg tudna minden helyzetben. De o is csak ilyen alaptalan gondolat ranezesre, amugy meg tenyleg nem latok senkit sem, akire azt mondanam, hogy oke, csereljuk le Rossit, probaljuk meg. Most ilyen Keane-fele sokadvonalas bohocokkal en biztosan nem rizikoznek, mert az ilyen kinevezes tenyleg lerombolna a brandet.

De egyebkent max ilyen Mourinho-fele emberert nyulnek hozza Rossihoz.
Stez
Joachim Löw?
Willie Parker
Ja vagy Lothar Mattheus. Esetleg Gary Neville?
csebi
Miért, mi a baj Löw-vel?
Szerintem ő jól összarakná, felrázná a csapatot, sok kezdőnek és peremembernek menne a taktikája.
Sokáig volt szöv kap, nincs csapata és nem kiégett még, viszont tapasztalt. A brandje jobb, mint kb bárkinek.
Német konnektion, német stílus egyébként is jól állna a válogatottnak, sztem a tehetséget felismeri, ad esélyt fiataloknak.
Orbán és Varga utódja mindenképp kell, akárki jönne.

Amúgy meg orr-és fartúró, h!tha ez külön imponál OV-nek.
Willie Parker
rengeteg problema van vele.
marciusban lesz, hogy ot eve nem vallalt el semmilyen mas megbizast. ennyi ido kiesese sztem tul sokat szamitana. ha legalabb dolgozott volna vhol az elmult 2-3 evben akkor azt mondom ok.
raadasul a nemet szov kapitanyi munkan kivul nincs mas tenyleges eredmenye. egyetlen tenyleges sikeret 14 eve nyerte mikor vegre felultette a tronra azt a nemet aranygeneraciot, akikkel sztem mondjuk 2008 es 2018 alatt boven alulteljesitett ( 1 arany, 1 ezust, 2 bronz). 2018as VBn es utana az EBn meg masszivan alulteljesitett a csapat.
nemet stilus meg megy ki szepen lassan a valogatottbol: Szoboszlai mar most tobb PL meccsnel jar mint bundasban szerepelt, Vilmos sztem visszavonul, es marad Schafer meg a Dardai a pardon. ez sem tenyezo sztem.
Brand oke jobb, de emiatt valasszuk ot?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
7 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Oke de ki vigye akkor az MLSZ-t? Valami partkader? Kulfoldi szakember el nem vallalja ilyen kornyezetben, mert ez nem csak szakmai melo. Sajnos
Blevi
Fasy Adamot tudom elkepzelni.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
7 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Ez a lufi azért már az örmények ellen is kipukkadhatott volna a végén, ha az a szerencsétlen eltalálja a labdát.( 2x is)
Akkor nem lennének most a támogatói ennyire megértőek a csapattal meg Rossival.
ozibozi
Meg ket potselejtezot is nyerni kellett volna.
7 hónapja
ozibozi New York Giants 21 719
Ez a lufi azért már az örmények ellen is kipukkadhatott volna a végén, ha az a szerencsétlen eltalálja a labdát.( 2x is)
Akkor nem lennének most a támogatói ennyire megértőek a csapattal meg Rossival.
7 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 461
Csányit egyébként tènyleg sajnálom, az egyetlen aki èr valamit az egèsz bandába (èrtsd FO) ő beleteszi szívèt lelkèt tudását.... persze mint főnök felelőssége is van, de ő nekem mèg mindig pozitív szereplő az egèszben...ezèrt sem èrtek egyet egyèbkènt az MLSZ szidásával...mèg ha ez a mai betiltás overreaction is volt, fizettek eleget az idióták miatt...
dande2
Hát, nem tudom.
Csányi 2010 óta vezeti az MLSZ-t, tény h amit nagyjából lehetett megtett válogatott szinten, legalábbis ami látszódik, mert az Egervári, Dárdai, Storck, Rossi vonalba csak az OV által erőltetett Pintér és Leekens rondít bele. Viszont Rossi is elég régóta hozza a dívát, mondjuk támadják is eleget.

De válogatotton kívül milyen eredményeket tud felmutatni Csányi, mert a nagy utánpótlás reform nem sikerült, pedig anno még Bölöni is összerakott egy tervet, hogy mit kellene csinálni, csak a sok kutyaütőtől, mi kutyánk kölyke felől nagy volt az ellenállás.

Ránézel a keretre és sírsz, mert nincs mélység, igazából alap keret se és ahogy Stez írta, nem is azt játsszák amit tudnak. Megmondom őszintén, nem tetszik az irány ami felé megyünk, mert Rossi "védekezése" átragad a csapatra is és úgy nézünk ki mint a szerethető idejében vagy a Storck "éra" végén, már csak a síró Dzsudzsák hiányzik.

Még azzal se lenne bajom, hogy kivédekezzük az utolsó negyed órát, hisz elégszer csináltunk ilyet, de ez a keret még célfocit se tud játszani.

És itt nem a játékosokkal van baj, hanem az edzővel, mert amikor Rossi olyan nyilatkozik, hogy hát nem tudja mit csináltak a játékosok a második félidőben vagy h nem tudja őket felrázni, összekapni, az már probléma.

Ez a mentális leolvadás amit az utolsó 5 percben levágtak valami borzalom, nulla labdatartás, add oda az ellenfélnek, hogy próbálkozzon.

Egyébként meg ja, ha Dibusz nem szart volna bele és nem a pályán kívülre rúgja a labdát, akkor valszeg menedzselhető lett volna.

Remélem a kedves szurkolótábora megköszöni majd neki.
Lúdas Solymi
Oke de ki vigye akkor az MLSZ-t? Valami partkader? Kulfoldi szakember el nem vallalja ilyen kornyezetben, mert ez nem csak szakmai melo. Sajnos
Blevi
Masszívan politikai meló, már a legelső, ezredfordulós Orbán-kormány is megmutatta, hogy a nem tetsző MLSZ-főtitkárt ki fogják csinálni.
7 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Ez az ember a csapatkapitány😁😆 Soha nem lesz csk alkat, beszélni nem tud😁😁
french
Most nem jott a magyar tuning.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
7 hónapja
NB2 New England Patriots 29 010 — nabege2@yahoo.com
Azért 2x ugyanúgy bukni az Írek ellen, meg sorsdöntő meccs végén betenni egy full tapasztaltlan védőt, mondjuk egy Dárdai Marci helyett.
Hát én nem értem miért akarná bárki Rossit itt tartani.
Toca
Dibusz kérdés, meg a csere és kell a megújulás. Egyértelmű, hogy le kell cserélni Csányit.

jah Hajdúbé benyögi a meccsen, hogy az írek még soha nem nyertek Pesten... Tudtam, hogy ez nem jó jel 😕

Szerkesztette: NB2
7 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Csányit egyébként tènyleg sajnálom, az egyetlen aki èr valamit az egèsz bandába (èrtsd FO) ő beleteszi szívèt lelkèt tudását.... persze mint főnök felelőssége is van, de ő nekem mèg mindig pozitív szereplő az egèszben...ezèrt sem èrtek egyet egyèbkènt az MLSZ szidásával...mèg ha ez a mai betiltás overreaction is volt, fizettek eleget az idióták miatt...
dande2
Hát, nem tudom.
Csányi 2010 óta vezeti az MLSZ-t, tény h amit nagyjából lehetett megtett válogatott szinten, legalábbis ami látszódik, mert az Egervári, Dárdai, Storck, Rossi vonalba csak az OV által erőltetett Pintér és Leekens rondít bele. Viszont Rossi is elég régóta hozza a dívát, mondjuk támadják is eleget.

De válogatotton kívül milyen eredményeket tud felmutatni Csányi, mert a nagy utánpótlás reform nem sikerült, pedig anno még Bölöni is összerakott egy tervet, hogy mit kellene csinálni, csak a sok kutyaütőtől, mi kutyánk kölyke felől nagy volt az ellenállás.

Ránézel a keretre és sírsz, mert nincs mélység, igazából alap keret se és ahogy Stez írta, nem is azt játsszák amit tudnak. Megmondom őszintén, nem tetszik az irány ami felé megyünk, mert Rossi "védekezése" átragad a csapatra is és úgy nézünk ki mint a szerethető idejében vagy a Storck "éra" végén, már csak a síró Dzsudzsák hiányzik.

Még azzal se lenne bajom, hogy kivédekezzük az utolsó negyed órát, hisz elégszer csináltunk ilyet, de ez a keret még célfocit se tud játszani.

És itt nem a játékosokkal van baj, hanem az edzővel, mert amikor Rossi olyan nyilatkozik, hogy hát nem tudja mit csináltak a játékosok a második félidőben vagy h nem tudja őket felrázni, összekapni, az már probléma.

Ez a mentális leolvadás amit az utolsó 5 percben levágtak valami borzalom, nulla labdatartás, add oda az ellenfélnek, hogy próbálkozzon.

Egyébként meg ja, ha Dibusz nem szart volna bele és nem a pályán kívülre rúgja a labdát, akkor valszeg menedzselhető lett volna.

Remélem a kedves szurkolótábora megköszöni majd neki.
Lúdas Solymi
Oke de ki vigye akkor az MLSZ-t? Valami partkader? Kulfoldi szakember el nem vallalja ilyen kornyezetben, mert ez nem csak szakmai melo. Sajnos