Soccer
41 feliratkozó
7 hónapja
Az a Dibusz vedes omg
7 hónapja
Dibusz javítottMondjuk ha onnan jobbal golt kap, az meg kapushiba
StormST
7 hónapja
meg van a 10 szöglet OLÉ! 😊
7 hónapja
mondjuk ha már kispálya, akkor jate bajnokságba szereztem úgy gólt hogy kirúgásba felugrottam a kapus seggberúgott a labdával de simán a kapuba ment visszaöngól?Én lőttem a saját kapumból állva kapusként gólt a középsuliban. | Kispályán. |Iktriad pont ilyen gyertyát rúgnahány migráns van ezeknél az íreknél????ha Iktriad állna a kapuban, akkor is így nézne ki a helyzet.
nah közben DIbusz megint lábbal bénázik 😕
NB2
Toto21
Willie Parker
iktriad
petey
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
7 hónapja
jöjjünk már kijjebb
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
7 hónapja
na bekapcsolom a streamet, hátha találnak még egy gólt az írekTe menj vissza a klotyóra!!!
Löfli
7 hónapja
Bazmeg, mi védés
7 hónapja
Varga de hülye vagy istenem
7 hónapja
Dibusz javított
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
7 hónapja
Másik kapuba.öngól?Én lőttem a saját kapumból állva kapusként gólt a középsuliban. | Kispályán. |Iktriad pont ilyen gyertyát rúgnahány migráns van ezeknél az íreknél????ha Iktriad állna a kapuban, akkor is így nézne ki a helyzet.
nah közben DIbusz megint lábbal bénázik 😕
NB2
Toto21
Willie Parker
iktriad
petey
7 hónapja
öngól?Én lőttem a saját kapumból állva kapusként gólt a középsuliban. | Kispályán. |Iktriad pont ilyen gyertyát rúgnahány migráns van ezeknél az íreknél????ha Iktriad állna a kapuban, akkor is így nézne ki a helyzet.
nah közben DIbusz megint lábbal bénázik 😕
NB2
Toto21
Willie Parker
iktriad
7 hónapja
Ír kapitány kiabálja: What the fuck was that?
7 hónapja
Lesz vagy 5 perc a ráadás
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
na bekapcsolom a streamet, hátha találnak még egy gólt az írek

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
7 hónapja
Vagy ő, vagy KelleherNego hatalmas playaMeccs embere nálam.
Stez
iktriad
7 hónapja
dibusz sztem remeg az ívelésektől
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
7 hónapja
Dibusz szegeny ugy totyog a kapuban..
7 hónapja
Dibusz árnyékra vetődött
7 hónapja
Nego hatalmas playaMeccs embere nálam.
Stez
7 hónapja
Ez a Festy az irek Anthony Richardsonja, mindjart kicsapja a szemet a ragojaval.
7 hónapja
Sallai már fel se állj!