Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Hihetetlen mennyi agyhalott van itt is azért mert most összejött egy szar játék. Amikor top csapatokat cumiztattak orrba szájba akkor mindenki álló brével még ha 2 centis is huzogatták itt a kis gilisztájukat de min lepődik meg az ember. Egy magyarnak semmi nem jó 😉 ha Németeket verünk akkor nem vették komolyan az NL de még az EB csoportkört sem, ha nem nyerünk akkor na kiderült milyen vakok vagyunk.
vakond
Gratulálok pont annyira szemellenzős hozzászólás, mint amit egy vakondtól elvárható.
Van amúgy momdanivalod is vagy benéztél hogy ellődd az általános 3 bullshitet egy menő NS komment szekció szintű hasonlattal?
Toca
Sajnálom hogy ezek szerint telibe talált az üzenet. Élvezet olvasni az okoskodásokat. Valahogy nem látom ugyanezt amikor nyer a csapat😉
vakond
Nagyon, mondjuk ne zavarjon hogy pont én fogalmaztam meg ugyanazt amit te csak nem egy 80 IQ szintjén egy trágár hasonlattal.
Majd következőnek neked teszek egy ilyen verziót is bele, hogy megértsd 😉
Toca
Agyvérzést ne kapj.. tudod van az a mondás akinek nem inge..😉
vakond
Ja nem fogok ne aggódj. Csak igyekszem irtani az NSO komment szekció szintet, eddig egész jól kikoptak innen.
7 hónapja
vakond San Francisco 49ers 17
Hihetetlen mennyi agyhalott van itt is azért mert most összejött egy szar játék. Amikor top csapatokat cumiztattak orrba szájba akkor mindenki álló brével még ha 2 centis is huzogatták itt a kis gilisztájukat de min lepődik meg az ember. Egy magyarnak semmi nem jó 😉 ha Németeket verünk akkor nem vették komolyan az NL de még az EB csoportkört sem, ha nem nyerünk akkor na kiderült milyen vakok vagyunk.
vakond
Gratulálok pont annyira szemellenzős hozzászólás, mint amit egy vakondtól elvárható.
Van amúgy momdanivalod is vagy benéztél hogy ellődd az általános 3 bullshitet egy menő NS komment szekció szintű hasonlattal?
Toca
Sajnálom hogy ezek szerint telibe talált az üzenet. Élvezet olvasni az okoskodásokat. Valahogy nem látom ugyanezt amikor nyer a csapat😉
vakond
Nagyon, mondjuk ne zavarjon hogy pont én fogalmaztam meg ugyanazt amit te csak nem egy 80 IQ szintjén egy trágár hasonlattal.
Majd következőnek neked teszek egy ilyen verziót is bele, hogy megértsd 😉
Toca
Agyvérzést ne kapj.. tudod van az a mondás akinek nem inge..😉
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Hihetetlen mennyi agyhalott van itt is azért mert most összejött egy szar játék. Amikor top csapatokat cumiztattak orrba szájba akkor mindenki álló brével még ha 2 centis is huzogatták itt a kis gilisztájukat de min lepődik meg az ember. Egy magyarnak semmi nem jó 😉 ha Németeket verünk akkor nem vették komolyan az NL de még az EB csoportkört sem, ha nem nyerünk akkor na kiderült milyen vakok vagyunk.
vakond
Gratulálok pont annyira szemellenzős hozzászólás, mint amit egy vakondtól elvárható.
Van amúgy momdanivalod is vagy benéztél hogy ellődd az általános 3 bullshitet egy menő NS komment szekció szintű hasonlattal?
Toca
Sajnálom hogy ezek szerint telibe talált az üzenet. Élvezet olvasni az okoskodásokat. Valahogy nem látom ugyanezt amikor nyer a csapat😉
vakond
Nagyon, mondjuk ne zavarjon hogy pont én fogalmaztam meg ugyanazt amit te csak nem egy 80 IQ szintjén egy trágár hasonlattal.
Majd következőnek neked teszek egy ilyen verziót is bele, hogy megértsd 😉
7 hónapja
vakond San Francisco 49ers 17
Hihetetlen mennyi agyhalott van itt is azért mert most összejött egy szar játék. Amikor top csapatokat cumiztattak orrba szájba akkor mindenki álló brével még ha 2 centis is huzogatták itt a kis gilisztájukat de min lepődik meg az ember. Egy magyarnak semmi nem jó 😉 ha Németeket verünk akkor nem vették komolyan az NL de még az EB csoportkört sem, ha nem nyerünk akkor na kiderült milyen vakok vagyunk.
vakond
Gratulálok pont annyira szemellenzős hozzászólás, mint amit egy vakondtól elvárható.
Van amúgy momdanivalod is vagy benéztél hogy ellődd az általános 3 bullshitet egy menő NS komment szekció szintű hasonlattal?
Toca
Sajnálom hogy ezek szerint telibe talált az üzenet. Élvezet olvasni az okoskodásokat. Valahogy nem látom ugyanezt amikor nyer a csapat😉

Szerkesztette: vakond
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Hihetetlen mennyi agyhalott van itt is azért mert most összejött egy szar játék. Amikor top csapatokat cumiztattak orrba szájba akkor mindenki álló brével még ha 2 centis is huzogatták itt a kis gilisztájukat de min lepődik meg az ember. Egy magyarnak semmi nem jó 😉 ha Németeket verünk akkor nem vették komolyan az NL de még az EB csoportkört sem, ha nem nyerünk akkor na kiderült milyen vakok vagyunk.
vakond
Gratulálok pont annyira szemellenzős hozzászólás, mint amit egy vakondtól elvárható.
Van amúgy momdanivalod is vagy benéztél hogy ellődd az általános 3 bullshitet egy menő NS komment szekció szintű hasonlattal?
7 hónapja
vakond San Francisco 49ers 17
Hihetetlen mennyi agyhalott van itt is azért mert most összejött egy szar játék. Amikor top csapatokat cumiztattak orrba szájba akkor mindenki álló brével még ha 2 centis is huzogatták itt a kis gilisztájukat de min lepődik meg az ember. Egy magyarnak semmi nem jó 😉 ha Németeket verünk akkor nem vették komolyan az NL de még az EB csoportkört sem, ha nem nyerünk akkor na kiderült milyen vakok vagyunk.
7 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
még ha nem is nyerünk, emiatt a faszi miatt megéri válogatott meccseket nézni.

deyell
Az a baj, hogy majdnem mindig van egy-egy ember a válogatottban akiben ott a tehetség vagy az esély és nem tudsz köré rakni egy korrekt középcsapatot se...
Vagy nagyjából egyet igen, de akkor meg azért imádkozol, hogy a le ne sérüljön egyik se, mert a kispad az csak alibiből van ott.
Lúdas Solymi
Azért kicsit erősnek érzem,most van egy kis probléma mert Rossi alapemberei a csapataikban játszik.
Viszont azért ne felejtsük már el, hogy 22 januárja óta, az Olaszok 2x, Szerbia 1x vert el minket összesen. Szerbeket ugye oda-vissza megvertük a csoportban és osszvissz egy meccs volt a legutóbbi ahol látszott, hogy nem minden kerek. Vezetjük a csoportot és sima továbbjutásra állunk.
Nyilván könnyebb volt a csoport, de azért minimum 2-3-4 ember van aki a csapat erős gerincet adhatják és van pár ember aki egész jól tudják kiegészíteni a csapatot ( de kurva hektikusan )
Gula-Orbán-Kerekez-Szobo-Sallai tengely igen jól egyben van, ha éppen nem sérült a fele.
Toca
igen, nagyjából az jelenleg a gond, hogy gyengébb a keret mint egy évvel ezelőtt. sokan nem játszanak és a forma is gyenge pár jatékosnál. ki kell brusztolni az eb-t, pihenni egyet a téli szünetben és formába jönni mindenkinek jövő nyárra



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
még ha nem is nyerünk, emiatt a faszi miatt megéri válogatott meccseket nézni.

deyell
Az a baj, hogy majdnem mindig van egy-egy ember a válogatottban akiben ott a tehetség vagy az esély és nem tudsz köré rakni egy korrekt középcsapatot se...
Vagy nagyjából egyet igen, de akkor meg azért imádkozol, hogy a le ne sérüljön egyik se, mert a kispad az csak alibiből van ott.
Lúdas Solymi
Azért kicsit erősnek érzem,most van egy kis probléma mert Rossi alapemberei a csapataikban játszik.
Viszont azért ne felejtsük már el, hogy 22 januárja óta, az Olaszok 2x, Szerbia 1x vert el minket összesen. Szerbeket ugye oda-vissza megvertük a csoportban és osszvissz egy meccs volt a legutóbbi ahol látszott, hogy nem minden kerek. Vezetjük a csoportot és sima továbbjutásra állunk.
Nyilván könnyebb volt a csoport, de azért minimum 2-3-4 ember van aki a csapat erős gerincet adhatják és van pár ember aki egész jól tudják kiegészíteni a csapatot ( de kurva hektikusan )
Gula-Orbán-Kerekez-Szobo-Sallai tengely igen jól egyben van, ha éppen nem sérült a fele.
7 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Svédek 1996 óta először nem jutnak ki EB-re.
Finneknek ha jól számolom a pótselejtező tuti, ezzel együtt Montenegrónak ez már nem lehet meg, tehát vagy kijutnak egyenesen, vagy nem lesznek kint.
Valszeg a norvégok lemaradnak a pótselejtezőről is, az íreknek még összejöhet. Ha az olaszok kijutnak, akkor Izlandnak nincs pótselejtező se.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
még ha nem is nyerünk, emiatt a faszi miatt megéri válogatott meccseket nézni.

deyell
Az a baj, hogy majdnem mindig van egy-egy ember a válogatottban akiben ott a tehetség vagy az esély és nem tudsz köré rakni egy korrekt középcsapatot se...
Vagy nagyjából egyet igen, de akkor meg azért imádkozol, hogy a le ne sérüljön egyik se, mert a kispad az csak alibiből van ott.

7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Akkor mégsem annyira ártatlan?

7 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 10 556
még ha nem is nyerünk, emiatt a faszi miatt megéri válogatott meccseket nézni.


choose life
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!

7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Fagioli hivatalosan 7 hónap eltiltást kapott.

7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Sokan kérdeztétek, hogy mégis milyen bíró Löfli. Hát tessék, itt egy felvétel, amin egy Fradi - Honvéd meccsen partjelzősködik. Lerí róla a rutin meg az évek.

7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Bolgár csapat minden idők legszarabbika, nem kell aggódni.
JC6 - a zsidó
Inkább aggódok 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Hülye angolok ezzel kijutottak
warr_b
Harry Kane megint megmutatta ki a valaha volt legjobb angol játékos. De istenem, hogy néz ki ez az olasz csapat te jézusom... Főleg a támadók. 10 éve még Tottik meg Del Pierok voltak, most meg a kínát is megjárt, csapatában se stabil kezdő El Shaarawy, a West Hamben megbukott Scamacca, csereként bejön Moise Kean meg Orsolini. Madagaszkár fixen elkenné őket. Ebből nemhogy címvédés nem lesz, de lehet Eb sem.

Szerkesztette: Sixo

7 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hülye angolok ezzel kijutottak


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
7 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 351
Bolgár csapat minden idők legszarabbika, nem kell aggódni.
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
nem tudom, Rossi hogy a faszba hozott ki ebből a csapatból bármit. Szoboszlai nélkül csoportutolsók lennénk, mert kb nulla kreativitás és technika van ebben a csapatban.
megyünk a gólért, de ez abból áll, hogy feláll a hátvédsor, Szoboszlai visszalép a labdáért, őt levédekezik, úgyhogy Szalainak kell fellőnie a labdát hatvan méterre.

szélső védőknek/középpályásoknak nem esik le, hogy pont őket kellene tudni megjátszani, ha Szoboszlai nek tudja felvenni a labdát?

Szoboszlai meg tudja, amit fent írtam, és elkezd teljesen feleslegesen flikkflakkozni. az nem zavarja, hogy közben mindenki visszaér, csak az a baj, hogy itt nem a liverpooli csapattársaknak kell továbbtoszni a bogyót. nem tudom, melyik meccset figyelte Brájtonban, meg itt az első félidőben, ilyen talajon ha lendületből vezeti rá a labdát a védőre, akkor kb úgy szopatja meg, ahogy akarja, kb a kapuig be tudná vinni tízből ötször, másik öt alkalommal meg le tudja passzolni.

jó, mindegy, a bolgárokat meg kell verni.
slowmotion
Értem amit írsz, de pont amit toszojgatta annyit a labdát mert Styleson kívül kb senki nem mozgott üresbe. Sallai enervált volt pedig kb. egyedül nyerhette volna a meccset.
Bal oldalon nem volt senki, Nagy Zsolt egy értelmes dolgot nem tudott csinálni.
Katát megnéztem volna szerbek ellen is hasznos volt.
Toca
nekem pont az volt a bajom, hogy egy helyben elkezdett forgolódni, meg biciklicseleket gyártani. annyival jobb a dinamikája, hogy simán meg tudta volna verni az embert befelé.
slowmotion
Nem nagyon láttam a helyet neki, de persze simán lehet hogy többször volt.
7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Idegenben Bulgária ellen lesz a kulcs
W vagy D kell....az L-re nem is szabad gondolni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
nem tudom, Rossi hogy a faszba hozott ki ebből a csapatból bármit. Szoboszlai nélkül csoportutolsók lennénk, mert kb nulla kreativitás és technika van ebben a csapatban.
megyünk a gólért, de ez abból áll, hogy feláll a hátvédsor, Szoboszlai visszalép a labdáért, őt levédekezik, úgyhogy Szalainak kell fellőnie a labdát hatvan méterre.

szélső védőknek/középpályásoknak nem esik le, hogy pont őket kellene tudni megjátszani, ha Szoboszlai nek tudja felvenni a labdát?

Szoboszlai meg tudja, amit fent írtam, és elkezd teljesen feleslegesen flikkflakkozni. az nem zavarja, hogy közben mindenki visszaér, csak az a baj, hogy itt nem a liverpooli csapattársaknak kell továbbtoszni a bogyót. nem tudom, melyik meccset figyelte Brájtonban, meg itt az első félidőben, ilyen talajon ha lendületből vezeti rá a labdát a védőre, akkor kb úgy szopatja meg, ahogy akarja, kb a kapuig be tudná vinni tízből ötször, másik öt alkalommal meg le tudja passzolni.

jó, mindegy, a bolgárokat meg kell verni.
slowmotion
Értem amit írsz, de pont amit toszojgatta annyit a labdát mert Styleson kívül kb senki nem mozgott üresbe. Sallai enervált volt pedig kb. egyedül nyerhette volna a meccset.
Bal oldalon nem volt senki, Nagy Zsolt egy értelmes dolgot nem tudott csinálni.
Katát megnéztem volna szerbek ellen is hasznos volt.
Toca
nekem pont az volt a bajom, hogy egy helyben elkezdett forgolódni, meg biciklicseleket gyártani. annyival jobb a dinamikája, hogy simán meg tudta volna verni az embert befelé.
7 hónapja
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Katát én se értem miért nem játszatta
egyébként ez a litván csapat nyert a bolgároknál, szóval lehet azért az könnyebb lesz, gyakorlatilag az az egy meccs lesz, jól fel lehet rá készülni, aztán hajrá
7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mondjuk ha innen lemaradnánk az EB-ről, akkor Rossinak is mennie kell!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Soha a büdös életben nem volt ennyire kapitány mögött egy nemzet. Soha nem volt egynek semmilyen bomba jó sajtója… kizárt dolog hogy menni fog rövid időn belul, történjék bármi.
JC6 - a zsidó
Mondjuk azért mert volt egy szar meccsunk ( félidőnk ) , nem értem miért is kene Rossi távozásáról beszélni.
Toca
Nem erről írtam...

7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Mondjuk ha innen lemaradnánk az EB-ről, akkor Rossinak is mennie kell!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Soha a büdös életben nem volt ennyire kapitány mögött egy nemzet. Soha nem volt egynek semmilyen bomba jó sajtója… kizárt dolog hogy menni fog rövid időn belul, történjék bármi.
JC6 - a zsidó
Mondjuk azért mert volt egy szar meccsunk ( félidőnk ) , nem értem miért is kene Rossi távozásáról beszélni.