Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
7 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 351
Bolgár csapat minden idők legszarabbika, nem kell aggódni.
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
nem tudom, Rossi hogy a faszba hozott ki ebből a csapatból bármit. Szoboszlai nélkül csoportutolsók lennénk, mert kb nulla kreativitás és technika van ebben a csapatban.
megyünk a gólért, de ez abból áll, hogy feláll a hátvédsor, Szoboszlai visszalép a labdáért, őt levédekezik, úgyhogy Szalainak kell fellőnie a labdát hatvan méterre.

szélső védőknek/középpályásoknak nem esik le, hogy pont őket kellene tudni megjátszani, ha Szoboszlai nek tudja felvenni a labdát?

Szoboszlai meg tudja, amit fent írtam, és elkezd teljesen feleslegesen flikkflakkozni. az nem zavarja, hogy közben mindenki visszaér, csak az a baj, hogy itt nem a liverpooli csapattársaknak kell továbbtoszni a bogyót. nem tudom, melyik meccset figyelte Brájtonban, meg itt az első félidőben, ilyen talajon ha lendületből vezeti rá a labdát a védőre, akkor kb úgy szopatja meg, ahogy akarja, kb a kapuig be tudná vinni tízből ötször, másik öt alkalommal meg le tudja passzolni.

jó, mindegy, a bolgárokat meg kell verni.
slowmotion
Értem amit írsz, de pont amit toszojgatta annyit a labdát mert Styleson kívül kb senki nem mozgott üresbe. Sallai enervált volt pedig kb. egyedül nyerhette volna a meccset.
Bal oldalon nem volt senki, Nagy Zsolt egy értelmes dolgot nem tudott csinálni.
Katát megnéztem volna szerbek ellen is hasznos volt.
Toca
nekem pont az volt a bajom, hogy egy helyben elkezdett forgolódni, meg biciklicseleket gyártani. annyival jobb a dinamikája, hogy simán meg tudta volna verni az embert befelé.
slowmotion
Nem nagyon láttam a helyet neki, de persze simán lehet hogy többször volt.
7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Idegenben Bulgária ellen lesz a kulcs
W vagy D kell....az L-re nem is szabad gondolni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 923 — Cowboys fan
nem tudom, Rossi hogy a faszba hozott ki ebből a csapatból bármit. Szoboszlai nélkül csoportutolsók lennénk, mert kb nulla kreativitás és technika van ebben a csapatban.
megyünk a gólért, de ez abból áll, hogy feláll a hátvédsor, Szoboszlai visszalép a labdáért, őt levédekezik, úgyhogy Szalainak kell fellőnie a labdát hatvan méterre.

szélső védőknek/középpályásoknak nem esik le, hogy pont őket kellene tudni megjátszani, ha Szoboszlai nek tudja felvenni a labdát?

Szoboszlai meg tudja, amit fent írtam, és elkezd teljesen feleslegesen flikkflakkozni. az nem zavarja, hogy közben mindenki visszaér, csak az a baj, hogy itt nem a liverpooli csapattársaknak kell továbbtoszni a bogyót. nem tudom, melyik meccset figyelte Brájtonban, meg itt az első félidőben, ilyen talajon ha lendületből vezeti rá a labdát a védőre, akkor kb úgy szopatja meg, ahogy akarja, kb a kapuig be tudná vinni tízből ötször, másik öt alkalommal meg le tudja passzolni.

jó, mindegy, a bolgárokat meg kell verni.
slowmotion
Értem amit írsz, de pont amit toszojgatta annyit a labdát mert Styleson kívül kb senki nem mozgott üresbe. Sallai enervált volt pedig kb. egyedül nyerhette volna a meccset.
Bal oldalon nem volt senki, Nagy Zsolt egy értelmes dolgot nem tudott csinálni.
Katát megnéztem volna szerbek ellen is hasznos volt.
Toca
nekem pont az volt a bajom, hogy egy helyben elkezdett forgolódni, meg biciklicseleket gyártani. annyival jobb a dinamikája, hogy simán meg tudta volna verni az embert befelé.
7 hónapja
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Katát én se értem miért nem játszatta
egyébként ez a litván csapat nyert a bolgároknál, szóval lehet azért az könnyebb lesz, gyakorlatilag az az egy meccs lesz, jól fel lehet rá készülni, aztán hajrá
7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mondjuk ha innen lemaradnánk az EB-ről, akkor Rossinak is mennie kell!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Soha a büdös életben nem volt ennyire kapitány mögött egy nemzet. Soha nem volt egynek semmilyen bomba jó sajtója… kizárt dolog hogy menni fog rövid időn belul, történjék bármi.
JC6 - a zsidó
Mondjuk azért mert volt egy szar meccsunk ( félidőnk ) , nem értem miért is kene Rossi távozásáról beszélni.
Toca
Nem erről írtam...

7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Mondjuk ha innen lemaradnánk az EB-ről, akkor Rossinak is mennie kell!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Soha a büdös életben nem volt ennyire kapitány mögött egy nemzet. Soha nem volt egynek semmilyen bomba jó sajtója… kizárt dolog hogy menni fog rövid időn belul, történjék bármi.
JC6 - a zsidó
Mondjuk azért mert volt egy szar meccsunk ( félidőnk ) , nem értem miért is kene Rossi távozásáról beszélni.
7 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 351
Mondjuk ha innen lemaradnánk az EB-ről, akkor Rossinak is mennie kell!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Soha a büdös életben nem volt ennyire kapitány mögött egy nemzet. Soha nem volt egynek semmilyen bomba jó sajtója… kizárt dolog hogy menni fog rövid időn belul, történjék bármi.
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
nem tudom, Rossi hogy a faszba hozott ki ebből a csapatból bármit. Szoboszlai nélkül csoportutolsók lennénk, mert kb nulla kreativitás és technika van ebben a csapatban.
megyünk a gólért, de ez abból áll, hogy feláll a hátvédsor, Szoboszlai visszalép a labdáért, őt levédekezik, úgyhogy Szalainak kell fellőnie a labdát hatvan méterre.

szélső védőknek/középpályásoknak nem esik le, hogy pont őket kellene tudni megjátszani, ha Szoboszlai nek tudja felvenni a labdát?

Szoboszlai meg tudja, amit fent írtam, és elkezd teljesen feleslegesen flikkflakkozni. az nem zavarja, hogy közben mindenki visszaér, csak az a baj, hogy itt nem a liverpooli csapattársaknak kell továbbtoszni a bogyót. nem tudom, melyik meccset figyelte Brájtonban, meg itt az első félidőben, ilyen talajon ha lendületből vezeti rá a labdát a védőre, akkor kb úgy szopatja meg, ahogy akarja, kb a kapuig be tudná vinni tízből ötször, másik öt alkalommal meg le tudja passzolni.

jó, mindegy, a bolgárokat meg kell verni.
slowmotion
Értem amit írsz, de pont amit toszojgatta annyit a labdát mert Styleson kívül kb senki nem mozgott üresbe. Sallai enervált volt pedig kb. egyedül nyerhette volna a meccset.
Bal oldalon nem volt senki, Nagy Zsolt egy értelmes dolgot nem tudott csinálni.
Katát megnéztem volna szerbek ellen is hasznos volt.
7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Szopjon le Varga miatta buktam a Várda keserűt.....szarjonsünt
ThundersNFL a Jobbágy
Meg is erdemled ha ellenünk fogadsz, teeee hZarulooooooo
Toca
Mert sejtettem,hogy nem lesz olyan diadalmenet mint a sok elvakult várt ...
Ezért van mindig vitám,hogy próbálom reálisan látni a dolgokat nem rózsaszín szemüvegen át....amúgy meg szimplán bekaphatod a hazaárulós dumádat
ThundersNFL a Jobbágy
Vicc volt eNber. Gondoltam megelőzöm a nemzeti öntudatot ne Kapd fel a vizet.
Toca
és a Nélküledet se énekelte el ez az idegenszívű
petey
Lehet kellett volna hozza a Varda keserű.
Toca
AZÁM

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
na megyek az Origóra elolvasni hogy csaltak ellenünk...

de addig is elő a legfélelmetesebb fegyverünkkel:


7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Szopjon le Varga miatta buktam a Várda keserűt.....szarjonsünt
ThundersNFL a Jobbágy
Meg is erdemled ha ellenünk fogadsz, teeee hZarulooooooo
Toca
Mert sejtettem,hogy nem lesz olyan diadalmenet mint a sok elvakult várt ...
Ezért van mindig vitám,hogy próbálom reálisan látni a dolgokat nem rózsaszín szemüvegen át....amúgy meg szimplán bekaphatod a hazaárulós dumádat
ThundersNFL a Jobbágy
Vicc volt eNber. Gondoltam megelőzöm a nemzeti öntudatot ne Kapd fel a vizet.
Toca
és a Nélküledet se énekelte el ez az idegenszívű
petey
Lehet kellett volna hozza a Varda keserű.
7 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Szopjon le Varga miatta buktam a Várda keserűt.....szarjonsünt
ThundersNFL a Jobbágy
Meg is erdemled ha ellenünk fogadsz, teeee hZarulooooooo
Toca
Mert sejtettem,hogy nem lesz olyan diadalmenet mint a sok elvakult várt ...
Ezért van mindig vitám,hogy próbálom reálisan látni a dolgokat nem rózsaszín szemüvegen át....amúgy meg szimplán bekaphatod a hazaárulós dumádat
ThundersNFL a Jobbágy
Vicc volt eNber. Gondoltam megelőzöm a nemzeti öntudatot ne Kapd fel a vizet.
Toca
és a Nélküledet se énekelte el ez az idegenszívű

7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Mondjuk ha innen lemaradnánk az EB-ről, akkor Rossinak is mennie kell!!!
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Még ott az NL jó szereplés ,hogy kijussunk

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 652
Árulja már el nekem valaki, hogy mi a retkeskurvaéletért kell 4-5 passz hátul mielőtt előre cseszik a labdát? Sehol ellenfél és passzolgatnak mintha nekünk kellene az időt húzni. Nem tudom felfogni.
Nemes samu09
Engem a kapusig való hátrapasszolás őrjít meg, eleve betiltanám valamilyen módon, de mi képesek vagyunk egy szöglet után is megtenni
r.baggio
Ne en rontsam el mentalitas, valszeg tobbnyire tudatos. Az a baj hogy tul sok ilyen jatekosunk van akire ezt lehet rabizni.

Szerkesztette: JéBé
7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Bulgáriában akkor van gebasz ha kikapunk és Montenegró nyer a Litvánok ellen otthon....
Mert akkor az utolsó fordulóban dől el minden....faszért kellett az első félidőt így elkúrni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mondjuk ha innen lemaradnánk az EB-ről, akkor Rossinak is mennie kell!!!

7 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Árulja már el nekem valaki, hogy mi a retkeskurvaéletért kell 4-5 passz hátul mielőtt előre cseszik a labdát? Sehol ellenfél és passzolgatnak mintha nekünk kellene az időt húzni. Nem tudom felfogni.
Nemes samu09
Engem a kapusig való hátrapasszolás őrjít meg, eleve betiltanám valamilyen módon, de mi képesek vagyunk egy szöglet után is megtenni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Wikipedian annyira biztosak voltak bennünk hogy be vagyunk írva kijutóként 😀
Mostmár jöhet a playoffs részvétel az biztos 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Kövezzetek meg, de nagyon ránk fért volna egy vereség..
JC6 - a zsidó
Remélem elég volt ez az első félidő...
Nem szeretném, ha tétje lenne az utolsó meccsnek, faszom akar infarktust kapni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Sajna az az érzésem, hogy sanszunk sincs még csak egyenlíteni se, nem hogy fordítani.

Tessék Marco, ne mond hogy nem tettem meg mindent a válogatottért!
iktriad
Sorry, ma csak egy X-re futotta az erőmből.
iktriad
Ezért lófasz sem jár 😁😁😁
ThundersNFL a Jobbágy
Idegenben már nem elég jó az X? 😀 😀 😀
iktriad
🎖️ Na most örülsz?😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Sajna az az érzésem, hogy sanszunk sincs még csak egyenlíteni se, nem hogy fordítani.

Tessék Marco, ne mond hogy nem tettem meg mindent a válogatottért!
iktriad
Sorry, ma csak egy X-re futotta az erőmből.
iktriad
Ezért lófasz sem jár 😁😁😁
ThundersNFL a Jobbágy
Idegenben már nem elég jó az X? 😀 😀 😀
iktriad
Két X-el is kijutunk, bukiknal több pénzt hoz, minek nyerjünk ?
7 hónapja
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
A világ szégyene, hogy ez az Ádám Martin válogatott lehet. Ennyi erővel viccen kívül behóvhatnának engem is.
Hanni
Baszottul rovid a pad. Csoboth is nulla iden, de nincs kit behozni.
Meg jo hogy Varga enyhe formaban van.
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajna az az érzésem, hogy sanszunk sincs még csak egyenlíteni se, nem hogy fordítani.

Tessék Marco, ne mond hogy nem tettem meg mindent a válogatottért!
iktriad
Sorry, ma csak egy X-re futotta az erőmből.
iktriad
Ezért lófasz sem jár 😁😁😁
ThundersNFL a Jobbágy
Idegenben már nem elég jó az X? 😀 😀 😀
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Szopjon le Varga miatta buktam a Várda keserűt.....szarjonsünt
ThundersNFL a Jobbágy
Meg is erdemled ha ellenünk fogadsz, teeee hZarulooooooo
Toca
Mert sejtettem,hogy nem lesz olyan diadalmenet mint a sok elvakult várt ...
Ezért van mindig vitám,hogy próbálom reálisan látni a dolgokat nem rózsaszín szemüvegen át....amúgy meg szimplán bekaphatod a hazaárulós dumádat
ThundersNFL a Jobbágy
Vicc volt eNber. Gondoltam megelőzöm a nemzeti öntudatot ne Kapd fel a vizet.