Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajna az az érzésem, hogy sanszunk sincs még csak egyenlíteni se, nem hogy fordítani.

Tessék Marco, ne mond hogy nem tettem meg mindent a válogatottért!
iktriad
Sorry, ma csak egy X-re futotta az erőmből.
iktriad
Ezért lófasz sem jár 😁😁😁
ThundersNFL a Jobbágy
Idegenben már nem elég jó az X? 😀 😀 😀
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Szopjon le Varga miatta buktam a Várda keserűt.....szarjonsünt
ThundersNFL a Jobbágy
Meg is erdemled ha ellenünk fogadsz, teeee hZarulooooooo
Toca
Mert sejtettem,hogy nem lesz olyan diadalmenet mint a sok elvakult várt ...
Ezért van mindig vitám,hogy próbálom reálisan látni a dolgokat nem rózsaszín szemüvegen át....amúgy meg szimplán bekaphatod a hazaárulós dumádat
ThundersNFL a Jobbágy
Vicc volt eNber. Gondoltam megelőzöm a nemzeti öntudatot ne Kapd fel a vizet.
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
nem tudom, Rossi hogy a faszba hozott ki ebből a csapatból bármit. Szoboszlai nélkül csoportutolsók lennénk, mert kb nulla kreativitás és technika van ebben a csapatban.
megyünk a gólért, de ez abból áll, hogy feláll a hátvédsor, Szoboszlai visszalép a labdáért, őt levédekezik, úgyhogy Szalainak kell fellőnie a labdát hatvan méterre.

szélső védőknek/középpályásoknak nem esik le, hogy pont őket kellene tudni megjátszani, ha Szoboszlai nek tudja felvenni a labdát?

Szoboszlai meg tudja, amit fent írtam, és elkezd teljesen feleslegesen flikkflakkozni. az nem zavarja, hogy közben mindenki visszaér, csak az a baj, hogy itt nem a liverpooli csapattársaknak kell továbbtoszni a bogyót. nem tudom, melyik meccset figyelte Brájtonban, meg itt az első félidőben, ilyen talajon ha lendületből vezeti rá a labdát a védőre, akkor kb úgy szopatja meg, ahogy akarja, kb a kapuig be tudná vinni tízből ötször, másik öt alkalommal meg le tudja passzolni.

jó, mindegy, a bolgárokat meg kell verni.
7 hónapja
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Árulja már el nekem valaki, hogy mi a retkeskurvaéletért kell 4-5 passz hátul mielőtt előre cseszik a labdát? Sehol ellenfél és passzolgatnak mintha nekünk kellene az időt húzni. Nem tudom felfogni.
Nemes samu09
Kire íveljék?
Egy NT volt csak elől, aki max a 25 centivel alacsonyabb koreaiak ellen nyer fejpárbajt.
Sinisa
Ilyenkor már teljesen mindegy. Csak reménykedni lehet hogy jól pattan. De ezek az esélyt se adják meg maguknak
Nemes samu09
Anno a Fradi is ezt nyomta, Vámosi Csaba / Hrutka Rudi / Mátyus / Dragó előre, aztán lesz valamit…

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Sajna az az érzésem, hogy sanszunk sincs még csak egyenlíteni se, nem hogy fordítani.

Tessék Marco, ne mond hogy nem tettem meg mindent a válogatottért!
iktriad
Sorry, ma csak egy X-re futotta az erőmből.
iktriad
Ezért lófasz sem jár 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Ez a meccs csak arra volt jó hogy a kedvet és a Tippmixet vigye, plusz lehessen mutogatni hogy még mindig tart a veretlenség
zacknorb
Szerintem egy kurva tanulságos meccs volt remelem Rossi és a csapta vezérei is levonják a tanulságot.
7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Szopjon le Varga miatta buktam a Várda keserűt.....szarjonsünt
ThundersNFL a Jobbágy
Meg is erdemled ha ellenünk fogadsz, teeee hZarulooooooo
Toca
Mert sejtettem,hogy nem lesz olyan diadalmenet mint a sok elvakult várt ...
Ezért van mindig vitám,hogy próbálom reálisan látni a dolgokat nem rózsaszín szemüvegen át....amúgy meg szimplán bekaphatod a hazaárulós dumádat

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Kiérdemelte a jogot, h szarul is játszhasson egy meccsen a csapat? Mi ez a szar duma?

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
7 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Árulja már el nekem valaki, hogy mi a retkeskurvaéletért kell 4-5 passz hátul mielőtt előre cseszik a labdát? Sehol ellenfél és passzolgatnak mintha nekünk kellene az időt húzni. Nem tudom felfogni.
Nemes samu09
Kire íveljék?
Egy NT volt csak elől, aki max a 25 centivel alacsonyabb koreaiak ellen nyer fejpárbajt.
Sinisa
Ilyenkor már teljesen mindegy. Csak reménykedni lehet hogy jól pattan. De ezek az esélyt se adják meg maguknak
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 075 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez a meccs csak arra volt jó hogy a kedvet és a Tippmixet vigye, plusz lehessen mutogatni hogy még mindig tart a veretlenség
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Lehet várni egy hónapot a bolgárok elleni szenvedésre...
Heisman nádor
Nem kell szenvedni ra kell ülni a 0-0ra 😂
7 hónapja
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Árulja már el nekem valaki, hogy mi a retkeskurvaéletért kell 4-5 passz hátul mielőtt előre cseszik a labdát? Sehol ellenfél és passzolgatnak mintha nekünk kellene az időt húzni. Nem tudom felfogni.
Nemes samu09
Kire íveljék?
Egy NT volt csak elől, aki max a 25 centivel alacsonyabb koreaiak ellen nyer fejpárbajt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Szopjon le Varga miatta buktam a Várda keserűt.....szarjonsünt
ThundersNFL a Jobbágy
Meg is erdemled ha ellenünk fogadsz, teeee hZarulooooooo
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Belaruszok ellen idegenben kell 1 pont a ki jutáshoz az talán már tényleg nem megugorhatatlan.
Toca
Mióta van a csoportban Fehéroroszország?😃
JC6 - a zsidó
Jól van na okoska. Este van már 😂
Bulgária most jobb? 😊
7 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Árulja már el nekem valaki, hogy mi a retkeskurvaéletért kell 4-5 passz hátul mielőtt előre cseszik a labdát? Sehol ellenfél és passzolgatnak mintha nekünk kellene az időt húzni. Nem tudom felfogni.
7 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lehet várni egy hónapot a bolgárok elleni szenvedésre...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
7 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajna az az érzésem, hogy sanszunk sincs még csak egyenlíteni se, nem hogy fordítani.

Tessék Marco, ne mond hogy nem tettem meg mindent a válogatottért!
iktriad
Sorry, ma csak egy X-re futotta az erőmből.
7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Szopjon le Varga miatta buktam a Várda keserűt.....szarjonsünt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 352
Belaruszok ellen idegenben kell 1 pont a ki jutáshoz az talán már tényleg nem megugorhatatlan.
Toca
Mióta van a csoportban Fehéroroszország?😃
7 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Belaruszok ellen idegenben kell 1 pont a ki jutáshoz az talán már tényleg nem megugorhatatlan.
Toca
Belarusz?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
7 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A világ szégyene, hogy ez az Ádám Martin válogatott lehet. Ennyi erővel viccen kívül behóvhatnának engem is.
7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Belaruszok ellen idegenben kell 1 pont a ki jutáshoz az talán már tényleg nem megugorhatatlan.
Toca
Bulgária lesz az 🙂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
7 hónapja
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Belaruszok ellen idegenben kell 1 pont a ki jutáshoz az talán már tényleg nem megugorhatatlan.
Toca
azokkal mikor játszunk? 😊
7 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Belaruszok ellen idegenben kell 1 pont a ki jutáshoz az talán már tényleg nem megugorhatatlan.
7 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Kövezzetek meg, de nagyon ránk fért volna egy vereség..
JC6 - a zsidó
Egyetértek sajnos

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018