Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mégegy ennél igazságtalanabb szar nincs a világon.fetomy
madden?Höri
az nem igazságtalan, hanem szimplán szar 😀

JJ: Ja, olimpiát is szoktam nézni, pedig az ott szereplő sportok közül kb. semmit nem nézek egyébként.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 366 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
soccer: ha érdektelen a meccs, akkor olyan unalmas hogy nézhetetlen, ha drukkolsz valakinek, akkor meg szétbasz az ideg. Hát a faszomat .

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, hát mondjuk ezt jobb, ha megszzokod, a következő években még elég gyakran fogsz találkozni vele soccerben. 😊Stez
Szokja a faszom. Nem véletlen, hogy amekkora kurvanagy soccerbuzi voltam, statisztikákat vezettem, meg napi 15 órában fociztam, és most ott tartok, hogy egyedül EB-t és VB-t nézek, mert mégiscsak világesemény. Mégegy ennél igazságtalanabb szar nincs a világon, és manapság már unalmasabb is egyre kevesebb.fetomy
ami ugye óriási nagy vonzereje ezeknek a tornáknak, hogy válogatottak, tehát "tulajdonképpen" országok csatáznak egymás ellen, ezt ilyen körítéssel az olimpia tudja még visszaadni, sajnosjjncaa
meg az Eurovíziós Dalfesztivál 😂

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 767 — 258. §
Jó, hát mondjuk ezt jobb, ha megszzokod, a következő években még elég gyakran fogsz találkozni vele soccerben. 😊Stez
Szokja a faszom. Nem véletlen, hogy amekkora kurvanagy soccerbuzi voltam, statisztikákat vezettem, meg napi 15 órában fociztam, és most ott tartok, hogy egyedül EB-t és VB-t nézek, mert mégiscsak világesemény. Mégegy ennél igazságtalanabb szar nincs a világon, és manapság már unalmasabb is egyre kevesebb.fetomy
ami ugye óriási nagy vonzereje ezeknek a tornáknak, hogy válogatottak, tehát "tulajdonképpen" országok csatáznak egymás ellen, ezt ilyen körítéssel az olimpia tudja még visszaadni, sajnos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mégegy ennél igazságtalanabb szar nincs a világon.fetomy
madden?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, hát mondjuk ezt jobb, ha megszzokod, a következő években még elég gyakran fogsz találkozni vele soccerben. 😊Stez
Szokja a faszom. Nem véletlen, hogy amekkora kurvanagy soccerbuzi voltam, statisztikákat vezettem, meg napi 15 órában fociztam, és most ott tartok, hogy egyedül EB-t és VB-t nézek, mert mégiscsak világesemény. Mégegy ennél igazságtalanabb szar nincs a világon, és manapság már unalmasabb is egyre kevesebb.fetomy
Nekem ne mondd, én is teljesen elszoktam a soccertől, régen pedig reggeltől-estig azt néztem.
A Milan meccseket megnézem, de már azokra is nehezen veszem rá magam, csak azért, mert kedvenc csapatom.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó, hát mondjuk ezt jobb, ha megszzokod, a következő években még elég gyakran fogsz találkozni vele soccerben. 😊Stez
Szokja a faszom. Nem véletlen, hogy amekkora kurvanagy soccerbuzi voltam, statisztikákat vezettem, meg napi 15 órában fociztam, és most ott tartok, hogy egyedül EB-t és VB-t nézek, mert mégiscsak világesemény. Mégegy ennél igazságtalanabb szar nincs a világon, és manapság már unalmasabb is egyre kevesebb.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó, azért ez a sportot gólra játsszák. 😀
Stez
pontosítanék: ezt a sportot megadott gólra játsszák 😛jjncaa
Glen Johnson bebaszta volna ezt is 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a szép ebben a sportban, hogy a negyeddöntő 8 csapatából úgy kb. 6 nem lenne ott, ha nem a gólok döntenének, hanem hogy ki játszik jobban, ki akar jobban.fetomy
Jó, azért ez a sportot gólra játsszák. 😀
Azerbajdzsán is legalább annyira EB-t akar nyerni, mint sokan, mégsem fognak. 😀Stez
Nem az akaráson van a hangsúly, az csak egy része 😛

Egyszerűen arról van szó, hogy pl. ma a sokkal gyengébb ukránok simán lejátszották az angolokat, mégis baszhatják.

JJ: az meg a másik 😛 gólokban 1-1 van 😊fetomy
Jó, hát mondjuk ezt jobb, ha megszzokod, a következő években még elég gyakran fogsz találkozni vele soccerben. 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 366 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A meccs egyetlen pozitívuma eddig, hogy kövi meccsen nem játszik ez a balfasz Mexes 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a szép ebben a sportban, hogy a negyeddöntő 8 csapatából úgy kb. 6 nem lenne ott, ha nem a gólok döntenének, hanem hogy ki játszik jobban, ki akar jobban.fetomy
Jó, azért ez a sportot gólra játsszák. 😀
Azerbajdzsán is legalább annyira EB-t akar nyerni, mint sokan, mégsem fognak. 😀Stez
Nem az akaráson van a hangsúly, az csak egy része 😛

Egyszerűen arról van szó, hogy pl. ma a sokkal gyengébb ukránok simán lejátszották az angolokat, mégis baszhatják.

JJ: az meg a másik 😛 gólokban 1-1 van 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 767 — 258. §
Jó, azért ez a sportot gólra játsszák. 😀
Stez
pontosítanék: ezt a sportot megadott gólra játsszák 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 767 — 258. §
bazdmeg, lassítják Terry mentését másik szögből, és még oda is hajolt a vonalbíró és direkt sasolta a labdát, hogy bent van-e, hát jól látta 😀Stez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a szép ebben a sportban, hogy a negyeddöntő 8 csapatából úgy kb. 6 nem lenne ott, ha nem a gólok döntenének, hanem hogy ki játszik jobban, ki akar jobban.fetomy
Jó, azért ez a sportot gólra játsszák. 😀
Azerbajdzsán is legalább annyira EB-t akar nyerni, mint sokan, mégsem fognak. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hart viszont remekül véd, öröm nézni, hogy az elmúlt 10 év után végre először nincs kapusgondunk.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a szép ebben a sportban, hogy a negyeddöntő 8 csapatából úgy kb. 6 nem lenne ott, ha nem a gólok döntenének, hanem hogy ki játszik jobban, ki akar jobban.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
bazdmeg, lassítják Terry mentését másik szögből, és még oda is hajolt a vonalbíró és direkt sasolta a labdát, hogy bent van-e, hát jól látta 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ott volt fetomy, ki látta? 😀JC6
Én! De mondjuk én folyamatosan látom magamat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ott volt fetomy, ki látta? 😀
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
az 5 idomított vakond MarioAna
😂 😂 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 767 — 258. §
jó nem örülök, hogy pont a magyar bíró volt a f@sz, de Hurkával az eb előtt fogadtam, hogy legalább egy meg nem adott gól ilyen helyzetből biztos lesz 😀 óriási, nem térek magamhoz 😂

a labdarúgás az emberiséggel kapcsolatos minden sztereotípiámat alátámasztja, imádom ezt a csodálatos sportágat 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
áááááááááááááá bazdmeg, erre miylet véd ez a majom, pedig már Gundi is gólt kiáltott 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
looooooooool Hát ez kurvanagy 😀 Éljen a gólbíró geci 😂 😂 😂 Hát még csak nem is volt kérdéses 😀fetomy
Mondjuk előtte nyilvánvaló les is volt... 😀 Szép volt fiúk. Amúgy vicc ez az antivideó felfogás még mindig.szaba
De a videó nagyon lelassítaná a dolgot. Rettentően. Igaz úgy esetleg nem buknának el csapatok komoly tornákat pl. olyan kapitális hibákon, amire nagyon nem lehet modnani, hogy necces, vagy nehéz, hiszen direkt csak ezért állt 5 méterrel odébb tökéletesen vonalban a faszi, de sokkal nagyobb tragédia, hogy másfél percig várni kellene a tilitologatás folytatásával!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
inkább az aktív játék időt vezetnék be ehelyett az 5 idomított vakond helyett, hogy ne legyen a megszokott "elesek egy fűszálban és 2percig feküdhetek gond nélkül" időt húzva....színvonaltalan egy sport komolyan, most már tudom miért utáltam meg anno 😐 .
szerk: és igen, csak azért nézem mert nincs NFL 😊MarioAna
Ezt akár én is írhatnám.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Kassaiék hazaérnek?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.