Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és komolyan gondolod hogy ebben a szituációban felül kellett volna bírálnia azt az asszisztenst aki 3 méterre áll vonalban neki, aki 20 méterre állt onnan rossz szögben? davemayer
miután rosszul döntött az asszisztens, így azt gondolom elég egyértelmű a válasz.


2 éve még ott se volt az asszisztens, akkor mivel mosdattad volna a kedvenc bíródat ? jaj szegény, rossz szögben állt és nem látta ? vagy mi ?gabtsi
Kívánom, hogy legyél egyszer ilyen helyzetben. Ennyire nem lehetsz fafej, már bocs.szaba
én meg kívánom, hogy valódi munkahelyre ne kerüljél, mert kellemetlen meglepetések fognak érni.
ha vezetsz egy csapatot, és a csapat kapitális bakot lő (nem egyszer, nem kétszer), akkor Téged fognak elővenni, mert Te vagy a vezető aki felelős a csapatért.

neki itt az lett volna a dolga, hogy hiba nélkül vezesse le a meccset, ez nem sikerült. end of story.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
jó, ez már egyszerűen röhej, hogy ilyen hülyeségeket mondjanak máshoz jól hozzáértő emberek 😊
Mondd meg légyszíves, hogy milyen indoka lett volna felülbírálnia azt a gólbírót, aki teljesen jó szögben volt, míg ő azt egyáltalán nem is láthatta... nem is értem a vita tárgyát... ha felülbírálja, és véletlenül nem lett volna bent (mert ugye nem ment át olyan hú de sokkal a gólvonalon), akkor meg dupla blama, hogy rössz szögből ilyet megítélt, mikor sansza nem volt rá, hogy láthassa

Szörnyű, hogy van egy ilyen játékvezetője Magyarországnak, aki már BL döntőt is vezetett, míg a magyar foci nézzük meg hol tart, és mégis Kassait lett ekkora divat szidni. De igazad van gabtsi, neked sikerült volna úgy helyezkedned, hogy láttad volna, és felülbíráltad volna simán Vad II-t
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
a vonalbíró nem tud fújni. kassainak kellett volna.gabtsi
és komolyan gondolod hogy ebben a szituációban felül kellett volna bírálnia azt az asszisztenst aki 3 méterre áll vonalban neki, aki 20 méterre állt onnan rossz szögben? davemayer
miután rosszul döntött az asszisztens, így azt gondolom elég egyértelmű a válasz.


2 éve még ott se volt az asszisztens, akkor mivel mosdattad volna a kedvenc bíródat ? jaj szegény, rossz szögben állt és nem látta ? vagy mi ?gabtsi
Kívánom, hogy legyél egyszer ilyen helyzetben. Ennyire nem lehetsz fafej, már bocs.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a vonalbíró nem tud fújni. kassainak kellett volna.gabtsi
és komolyan gondolod hogy ebben a szituációban felül kellett volna bírálnia azt az asszisztenst aki 3 méterre áll vonalban neki, aki 20 méterre állt onnan rossz szögben? davemayer
miután rosszul döntött az asszisztens, így azt gondolom elég egyértelmű a válasz.


2 éve még ott se volt az asszisztens, akkor mivel mosdattad volna a kedvenc bíródat ? jaj szegény, rossz szögben állt és nem látta ? vagy mi ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
a vonalbíró nem tud fújni. kassainak kellett volna.gabtsi
és komolyan gondolod hogy ebben a szituációban felül kellett volna bírálnia azt az asszisztenst aki 3 méterre áll vonalban neki, aki 20 méterre állt onnan rossz szögben? ne vicceljünk már komolyan, ennyi erővel tényleg a partjelzők is feleslegesek mert a lest is meg lehet könnyen ítélni a mezőnyből is...
ez teljesen a vonalbíró hibája volt, már ha fel lehet róni neki egyáltalán - tizedmásodpercig volt bent a labda, gratulálok annak aki ezt 100-ból 100szor jól ítélné meg.

Tegnap eszembe jutott az a kiváló Collinás Fifa-reklám "now we see more" : hát rohadtul nem...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a vonalbíró nem tud fújni. kassainak kellett volna.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Végül is ő csak a bíró, akinek a felelőssége, hogy megadjon egy szabályos gólt, tényleg mindent tökéletesen csinált... Az, hogy vak volt a vonalbíró (is), még egyáltalán nem menti a vezetőbírót.

Btw nagyon komoly ez a Beszólás című műsor a sportklubon 😊Jakehomer
én téged eddig egy normális szakértőnek gondoltalak sok sportban, de hogy soccerben nem vagy az, ez a kommented teljesen jól bizonyítja
hogy a fenébe látta volna 15 méterről azt a labdát, ami nem is a vonalra pattant le, hanem a levegőben volt? vagy oda kellett volna sprintelnie a gólvonalhoz? az meg külön nevetséges, hogy felül kellett volna bírálnia a gólbírót, ember nincs aki megtette volna

Haters gonna hate...Hurka
ő a vezetőbíró, minden az ő felelőssége, mert ő fújja a sípot. lehet takarózni azzal, hogy ez vagy az nem látta, ez csak magyarázkodás. ezt a hibát Kassai követte el, és, kétséged ne legyen felőle, úgy is fogják jegyzeni. mindenhol.

ez a vezető és a vele járó felelősség jutalma.gabtsi
Ez hülyeség. A hibát nem ő követte el, csak jóváhagyta. Az már egy másik hiba.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Vad II István volt ott
de ha itt valaki Kassait bírja szidni, azért az elég szánalmas 😊Hurka
Végül is ő csak a bíró, akinek a felelőssége, hogy megadjon egy szabályos gólt, tényleg mindent tökéletesen csinált... Az, hogy vak volt a vonalbíró (is), még egyáltalán nem menti a vezetőbírót.

Btw nagyon komoly ez a Beszólás című műsor a sportklubon 😊Jakehomer
én téged eddig egy normális szakértőnek gondoltalak sok sportban, de hogy soccerben nem vagy az, ez a kommented teljesen jól bizonyítja
hogy a fenébe látta volna 15 méterről azt a labdát, ami nem is a vonalra pattant le, hanem a levegőben volt? vagy oda kellett volna sprintelnie a gólvonalhoz? az meg külön nevetséges, hogy felül kellett volna bírálnia a gólbírót, ember nincs aki megtette volna

Haters gonna hate...Hurka
ő a vezetőbíró, minden az ő felelőssége, mert ő fújja a sípot. lehet takarózni azzal, hogy ez vagy az nem látta, ez csak magyarázkodás. ezt a hibát Kassai követte el, és, kétséged ne legyen felőle, úgy is fogják jegyzeni. mindenhol.

ez a vezető és a vele járó felelősség jutalma.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Vad II István volt ott
de ha itt valaki Kassait bírja szidni, azért az elég szánalmas 😊Hurka
Végül is ő csak a bíró, akinek a felelőssége, hogy megadjon egy szabályos gólt, tényleg mindent tökéletesen csinált... Az, hogy vak volt a vonalbíró (is), még egyáltalán nem menti a vezetőbírót.

Btw nagyon komoly ez a Beszólás című műsor a sportklubon 😊Jakehomer
én téged eddig egy normális szakértőnek gondoltalak sok sportban, de hogy soccerben nem vagy az, ez a kommented teljesen jól bizonyítja
hogy a fenébe látta volna 15 méterről azt a labdát, ami nem is a vonalra pattant le, hanem a levegőben volt? vagy oda kellett volna sprintelnie a gólvonalhoz? az meg külön nevetséges, hogy felül kellett volna bírálnia a gólbírót, ember nincs aki megtette volna

Haters gonna hate...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 200 — Steelers fan
Ennek az ügynek a legnagyobb nyertese az ukrán kapus. Mindenki Kassait szidja, közben elfelejtik mekkora potyát kapott. 😀
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azon gondolkodtam, hogy ha ezt az esetet vesszük alapul, GLT mellett, akkor elég nagy katyvasz lehet.

mert ugye a leshelyzet nem tárgya a "videobirónak", azaz ebben az esetben ha a taccsbíró elengedi a lest, majd abból születik egy gól (mint az angol meccsen), akkor az már visszanézhető lesz, és meg is adják vszleg. annak ellenére, hogy jó eséllyel azt is látja majd a RA, hogy les volt, mégse tehet semmit, a gólt meg kell adni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 768 — 258. §
Én még mindig inkább amellett vagyok, hogy kevés a bíró. Maximálisan megértem őket, hogy gyors a játék és nem látják rendesen mi történik. Mit nekünk chips a labdába, meg sasszem, hát még egy kockafejű amelyik egy sötét szobában videózgat. Úgyhogy ezúton elindítom a "Minden játékos mellé egy bírót" kampányt... 😀Matthew99
most olvasom, egy elméletileg szakértői blogon, az NST-n ilyet írnak:

"de azt is ismerjük el, az ítéletek övező örökös vita és háborgás pont annyira a játék része, mint a sorfal vagy a sárga lap"

örülök, hogy empty taxi-nak még az aláírásába is bekerült az egyik mondatom, nekem is egyre jobban tetszik 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Én még mindig inkább amellett vagyok, hogy kevés a bíró. Maximálisan megértem őket, hogy gyors a játék és nem látják rendesen mi történik. Mit nekünk chips a labdába, meg sasszem, hát még egy kockafejű amelyik egy sötét szobában videózgat. Úgyhogy ezúton elindítom a "Minden játékos mellé egy bírót" kampányt... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Végül is ő csak a bíró, akinek a felelőssége, hogy megadjon egy szabályos gólt, tényleg mindent tökéletesen csinált... Az, hogy vak volt a vonalbíró (is), még egyáltalán nem menti a vezetőbírót.

Btw nagyon komoly ez a Beszólás című műsor a sportklubon 😊Jakehomer
Te biztos láttad volna Kassai szemszögéből.szaba
Azt mondod, hogy még rosszul is helyezkedett? 😛
Kb tíz méterre volt, ja, látnia kellett volna. Régebben nem volt ennyi balfasz asszisztens, akikre a bíró kenhette a saját hibáját.Jakehomer


"kellene szemüveg?"

"hello én vezettem az angol-ukrán meccset"


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
https://twitter.com/SeppBlatter/status/215372031506657281

jóreggelt!gabtsi
jól értem, hogy továbbra sem a videóbíró a téma, hanem a labdába épített chip? Ez is jó mondjuk, ha lesből szerzel gólt/les miatt tévesen nem adják meg, az nem baj, de ha ilyen átment-e a vonalon, akkor az ellen tenni kell...fetomy
szó nincs videobíróról. csak a gólvonal technológia. vszleg a kint volt bent volt sem lesz téma, csak a gól.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 768 — 258. §
https://twitter.com/SeppBlatter/status/215372031506657281

jóreggelt!gabtsi
jól értem, hogy továbbra sem a videóbíró a téma, hanem a labdába épített chip? Ez is jó mondjuk, ha lesből szerzel gólt/les miatt tévesen nem adják meg, az nem baj, de ha ilyen átment-e a vonalon, akkor az ellen tenni kell...fetomy
mivel e remek sportág, a labdarúgás folyamatosságát, lendületét nem szakíthatják meg, így csak az olyan ötlet játszik, ami azonnal segít a bíróknak a kétes szituáció eldöntésében...

és komolyan, egyesknek még mindig az a problémája, hogy "milyen alapon dől el", milyen meccseken használják majd az esetleges technológiát, a kisebb ligák csapatait mekkora igazságtalanság éri így 😂

tegnap este amúgy a Kossuth rádióban Both József, a magyar edzői szakma prominens képviselője arról beszélt, hogy ez a helyzet őt arról győzte meg VÉGLEG, hogy nem kell semmilyen újítás, a kedvenc kommentem pedig az volt egy másik fórumról, hogy "épp az adja a labdarúgás szépségét, hogy ilyen dolgokról hónapokig, évekig beszélünk"... óriási 😀

Puzsér 😀
http://mno.hu/fourfourtwo/puzser-szerint-ertelmetlen-futballt-nezni-videobiro-nelkul-1084738


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
De a chipes labdának szeme lesz. 😀
Aztán majd megmondja, hogy kezezett-e egy playa, jogosan kap sárgát, jogosan kap pirosat, szabálytalankodott-e tényleg.
Bár nekem az is eszembejutott, hogy manapság úgy is gyakorta találkozunk valamilyen álattal, ami bemegy a pályára, szerintem be kellene idomítani a madarakat, a mókusokat és a nyesteket, hogy rikácsoljanak leshelyzetben, szabálytalanságnál, gólnál.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
https://twitter.com/SeppBlatter/status/215372031506657281

jóreggelt!gabtsi
jól értem, hogy továbbra sem a videóbíró a téma, hanem a labdába épített chip? Ez is jó mondjuk, ha lesből szerzel gólt/les miatt tévesen nem adják meg, az nem baj, de ha ilyen átment-e a vonalon, akkor az ellen tenni kell...
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
németek se csináltak semmitfetomy
Dehogynem. Gomeznél volt kb1 percig a labda a 3 csoportmeccs során, és rúgott 3 gólt. Ez azért tőle már teljesítmény 😀 😀 😀 😀
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
https://twitter.com/SeppBlatter/status/215372031506657281

jóreggelt!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Amúgy meg tiszta leshelyzet volt előtte az ukránoknál, úgyhogy csak gyorsan kompenzáltak! 😊zavi27
Jó, hogy a kettő nem üti ki egymást hanem erősíti 😀Matthew99
Ja, ez nem az NBA, hogy kompenzálgatunk. 😊
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Amúgy meg tiszta leshelyzet volt előtte az ukránoknál, úgyhogy csak gyorsan kompenzáltak! 😊zavi27
Jó, hogy a kettő nem üti ki egymást hanem erősíti 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Azért számomra hatalmas csalódás a csigazabálók, kibaszott jól tolták selejtezőkön, nagyon ment a fiataloknak, itt az EB-n meg lófaszt se csináltak még.Stez
Majd a spanyolok ellen, még egyszer nem játszanak ilyen szarul, és a spanyoloknak sem jöhet mindig össze mindenGergőbácsi
Te is a Fidesz-re szavaztál. 😉

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
eaglesmcnabb: A portugáloknak a németek ellen 1 gól kellett volna, hogy ne kapjanak ki... A hollandok ellen oda kellett tenniük magukat? Na ne már... Az olaszoknak jobban oda kellett tenni magukat az írek ellen bakker...

Hogy ki érdemelné meg ebből a 8 csapatból, az érdekes kérdés, mert szerintem kábé senki. A görögöknek van 1 plusz az oroszok elleni szép játékért és hajtásért, de hát az is csak 1 meccs a 3-ból, szóval lófasz, az ukránoknak lett volna az angolok elleni játékért meg ha nagyon kedves akarok lenni, akkor a portugáloknak, mert legalább próbálnak kapura lőni, de hozzáteszem egy normális tornán az is lófasz; és kábé ennyi.

Angolok nem érdemelnek szart se, undorítóan szarul játszottak, olasz meccset kevesebbet láttam, de ők se voltak húde meggyőzőek, spanyolok NO COMMENT!! franciák szintén ótvarok voltak, németek se csináltak semmit, görögöknek volt 10 jó percük a lengyelek ellen, meg egy kb. teljes az oroszok ellen, ha ezt folytatják megérdemlik, ha nem akkor kurva anyjukat, csehek is csak azért jutottak tovább mert az a csoport is szar volt, és a portugálok meg szintén nem egy nagy játékerő, de legalább nem hátul tilitoliznak. Most ebből ki nyerje? SVÁJC! Csak ők érdemlik meg, mert surranópályán így odaérni nem mindenki tud!!