Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Jöhetne JJ, kicsit bezárni a topikot, mert ez már kezd unalmas lenni.szaba
ez igaz, én be is fejeztem, nem erről kéne szólnia ennek a topicnak, de érdekes volt más szemléleteket is elolvasni ebben a témában. Érdekes hogy az senkinek sem tűnt fel hogy Blatter gyakorlatilag előre menekült és egyből nyilatkozott is a témában, kár hogy nem lesz belőle megint semmi mert nem kéri számon tőle azt amit megígér + dátumot ugye most sem említett... vicc

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Jöhetne JJ, kicsit bezárni a topikot, mert ez már kezd unalmas lenni.szaba
elment Budapestre most 😊 egyébként nem muszáj olvasni a topikot (ahogy én sem olvasom a fórumot kb. február óta, néha belenézek 1-2 helyre, de ez az eset, amiről megy a vita, különösen felbosszantott
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
(Mér' mindig a Gyűlölködjünk topik jön be? Na mindegy.)

Van itt valaki, aki Kassai pozíciójában/ból - eltekintve a megelőző leshelyzettől - ebben a szituban gólt ítélt volna?
Mert az festi magát!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 841 — Saturday Night Lights
Jöhetne JJ, kicsit bezárni a topikot, mert ez már kezd unalmas lenni.szaba
Az UEFA már be/lezárta, majd itt is lecsapódik.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Toca: én egyetértek veled, nem akarom Kassait ennél jobban ekézni, csak azt mondom, hogy mi itt csak találgatunk arról, hogy mi alapján döntött Kassai, az igazat csak ő tudja. persze vszleg úgy van ahogy Te mondod.gabtsi
nincs ebben semmi találgatás: Azért döntött így, mert Vad II bemondta neki a headseten, hogy nem volt gólHurka
Azért az ötös sarkáról ő is láthatta volna...Bazzani
http://videa.hu/videok/hirek-politika/ghostgoal-YeLpBEPtwwNJSHnr
Ez alapján magyarázd már el, hogy hogy a fenébe helyezkedhetett volna a ötösön amikor így is futott vissza. A másik meg hogy nem is mehet oda bíró ilyen helyzetben.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
de mégha a gólvonal mögé pattant volna a labda, talán el lehetett volna gondolkozni, hogy Kassai is láthatta volna, de így... na mind1, úgyse lehet itt meggyőzni azt, aki nem így gondolja, még egyszer:
haters gonna hate 😊Hurka
bezzeg téged meg lehet. lovers gonna love. 😊

yooker: Én is ezt mondtam, mikor a vállalatos dologgal példálóztam, nem? 😊

Egyébként ezek szerint csak én láttam olyat, hogy bedobásnál, stb... felülbírálta a spori a partjelzőt. Pedig utóbbi 2 méterre ált, előbbi meg sokkal messzebb. Akkor még a játékvezetőnek az volt dolga, hogy kövesse az eseményeket, és ha nem ért egyet a segítőjével, akkor bírálja felül. Ezek szerint manapság nem ez a dolga, hanem hogy teázgasson a félpályánál, akkor aztán végképp nem szól majd senki, hisz onnan hogy a picsába láthatott volna bármit is, főleg hogy épp egy picit leöntötte magát a teával és a pólóját törölgette. MEg hát neki nem is feladata döntéseket hozni, arra az asszisztensek vannak.fetomy
és olyat hányszor láttál hogy hibázott a partjelző de mivel a spori nem állt úgy hogy észrevegye a hibát nem bírálta felül a hibás döntést. Melyik van többször szted? na ugye. Ebben a sportban a bírók hibáznak, az már egy másik kérdés hogy nem kapják meg a kellő segítséget hogy ezek számát drasztikusan leredukálják.

Kassai is hibázott, de az adott szituációban az egyetlen helyes dolgot tette, elfogadta annak a döntését aki nála sokkal jobban tudta megítélni. Továbbra is fenntartom a régi megoldásomat, vagy videóbíró és visszajátszás mindenkinek, vagy nincs a közvetítésben sem replay.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Jöhetne JJ, kicsit bezárni a topikot, mert ez már kezd unalmas lenni.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
de mégha a gólvonal mögé pattant volna a labda, talán el lehetett volna gondolkozni, hogy Kassai is láthatta volna, de így... na mind1, úgyse lehet itt meggyőzni azt, aki nem így gondolja, még egyszer:
haters gonna hate 😊Hurka
bezzeg téged meg lehet. lovers gonna love. 😊

yooker: Én is ezt mondtam, mikor a vállalatos dologgal példálóztam, nem? 😊

Egyébként ezek szerint csak én láttam olyat, hogy bedobásnál, stb... felülbírálta a spori a partjelzőt. Pedig utóbbi 2 méterre ált, előbbi meg sokkal messzebb. Akkor még a játékvezetőnek az volt dolga, hogy kövesse az eseményeket, és ha nem ért egyet a segítőjével, akkor bírálja felül. Ezek szerint manapság nem ez a dolga, hanem hogy teázgasson a félpályánál, akkor aztán végképp nem szól majd senki, hisz onnan hogy a picsába láthatott volna bármit is, főleg hogy épp egy picit leöntötte magát a teával és a pólóját törölgette. MEg hát neki nem is feladata döntéseket hozni, arra az asszisztensek vannak.fetomy
képzeld el, ugyanúgy megszólják a bírót, mert hiszen a partjelző ott volt közel, akkor minek bírálja felül, ha rosszabb helyzetben van (persze, ha nagyon egyértelmű, az megint más)

És szépen kiforgattad a szavaimat, köszi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
de mégha a gólvonal mögé pattant volna a labda, talán el lehetett volna gondolkozni, hogy Kassai is láthatta volna, de így... na mind1, úgyse lehet itt meggyőzni azt, aki nem így gondolja, még egyszer:
haters gonna hate 😊Hurka
bezzeg téged meg lehet. lovers gonna love. 😊

yooker: Én is ezt mondtam, mikor a vállalatos dologgal példálóztam, nem? 😊

Egyébként ezek szerint csak én láttam olyat, hogy bedobásnál, stb... felülbírálta a spori a partjelzőt. Pedig utóbbi 2 méterre ált, előbbi meg sokkal messzebb. Akkor még a játékvezetőnek az volt dolga, hogy kövesse az eseményeket, és ha nem ért egyet a segítőjével, akkor bírálja felül. Ezek szerint manapság nem ez a dolga, hanem hogy teázgasson a félpályánál, akkor aztán végképp nem szól majd senki, hisz onnan hogy a picsába láthatott volna bármit is, főleg hogy épp egy picit leöntötte magát a teával és a pólóját törölgette. MEg hát neki nem is feladata döntéseket hozni, arra az asszisztensek vannak.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
akkor még valaki magyarázza el, hogy Kassainak milyen alapja lett volna felülbírálnia Vad II-t 😊 (ha valaki azzal jön, hogy mert gól volt...), ennél a szituációnál egyszerűen lehetetlen őt szidni, és ha tudnátok gondolkozni úgy, hogy mit csináltatok volna, ha ti vagytok Kassai helyében, akkor talán itt páran belátnák ezt is...

de tudom, hülyeséget beszélek, hiszen övé a fő felelősség.. akkor ennyi erőből miért nem vezeti le a játékvezető egyedül a meccset? ígyis őt szidják páran, akkor se lenne másképp...Hurka
Ha az a tény szerinted valóban elhanyagolható, mondhatni jelentéktelen és irreleváns, hogy a labda teljes terjedelmében áthaladt a gólvonalon, ezáltal a szabályok szerint gól ítélendő, akkor valóban nem sok alapja marad Kassainak arra, hogy gólt ítéljen.
De így akkor pusztán azért, mert szabálytalanság történt még nem kell szabadrúgást fújni, vagy azért, mert kiment a labda az oldalvonalon bedobást, ugye?

Azért nem egyedül vezet a játékvezető, hogy a segítői által több információhoz jusson a történések gyors és pontos megítélésében.
De biztos vezettél már te is meccset egyedül, mindenféle segítség nélkül -én is vezettem BLASZ-ban- és ott bizony, amikor a 40es sörhasak, és a hétvégi agyhalott hobbifocisták üvöltik le a fejed, hogy "baromarc, ez nem volt les/falt/taccs", nem érv, hogy "dehát senki se jött taccsbírónak, örüljetek, hogy van meccs, mert egyedül levezetem nektek". Pedig igaz.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
de mégha a gólvonal mögé pattant volna a labda, talán el lehetett volna gondolkozni, hogy Kassai is láthatta volna, de így... na mind1, úgyse lehet itt meggyőzni azt, aki nem így gondolja, még egyszer:
haters gonna hate 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Toca: én egyetértek veled, nem akarom Kassait ennél jobban ekézni, csak azt mondom, hogy mi itt csak találgatunk arról, hogy mi alapján döntött Kassai, az igazat csak ő tudja. persze vszleg úgy van ahogy Te mondod.gabtsi
nincs ebben semmi találgatás: Azért döntött így, mert Vad II bemondta neki a headseten, hogy nem volt gólHurka
Azért az ötös sarkáról ő is láthatta volna...Bazzani
egyáltalán nem biztos hogy biztosan(!) látná bárki aki nem a vonalon áll hogy bent volt-e vagy nem. Én már azon is szoktam csodálkozni hogy lesnél az ellentétes mozgásokat egész jól látják a partjelzők, pedig az tényleg nagyon nehéz lehet szabad szemmel látni, bár én nem ezzel foglalkozom.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 354 — Expect the Best !
ha meg már vállalatvezetés meg ilyesmi!
ez a "vállalatot " ahol a hiba történt nem Kassai vezeti , hanem Platini !

ha én mint vezető nem adok meg az alkalmazottaimnak minden dolgot ami egyértelmű segítség a munkájukhoz és még rendelkezésre is áll (videóbíró)
akkor tulajdonképpen én hibázom ( jelen esetben ugye Platini) nem pedig az a akinek így hiányos eszközökkel a birtokában kell dönteni....



ezért is oltári faramuci hogy most jól eltiltják meg ilyesm ,mert ez EGYSZERŰEN NEM MEGOLDÁS!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Toca: én egyetértek veled, nem akarom Kassait ennél jobban ekézni, csak azt mondom, hogy mi itt csak találgatunk arról, hogy mi alapján döntött Kassai, az igazat csak ő tudja. persze vszleg úgy van ahogy Te mondod.gabtsi
nincs ebben semmi találgatás: Azért döntött így, mert Vad II bemondta neki a headseten, hogy nem volt gólHurka
Azért az ötös sarkáról ő is láthatta volna...

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nincs ebben semmi találgatás: Azért döntött így, mert Vad II bemondta neki a headseten, hogy nem volt gólHurka
ok, sorry ezek szerint én kerültem el ezeket a nyilatkozatokat. bár nem is kerestem, mert úgy tudom nem beszélhetnek a meccseről.gabtsi
tényleg, valószínűleg úgy volt, hogy Vad II gólt jelzett, de Kassai felülbírálta, és mondta, hogy "ne beszéljél hülyeséget Pistikém", jogosHurka
szóval most találgatsz ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
akkor még valaki magyarázza el, hogy Kassainak milyen alapja lett volna felülbírálnia Vad II-t 😊 (ha valaki azzal jön, hogy mert gól volt...), ennél a szituációnál egyszerűen lehetetlen őt szidni, és ha tudnátok gondolkozni úgy, hogy mit csináltatok volna, ha ti vagytok Kassai helyében, akkor talán itt páran belátnák ezt is...

de tudom, hülyeséget beszélek, hiszen övé a fő felelősség.. akkor ennyi erőből miért nem vezeti le a játékvezető egyedül a meccset? ígyis őt szidják páran, akkor se lenne másképp...Hurka
teljesen egyetértek veled, egy döntést akkor tudsz felülbírálni ha megvannak a kellő információid arról hogy meghozhasd a saját döntésedet. Ha ez nincs meg akkor nem tudod ezt megtenni mivel nincs rá semmilyen okod. Továbbra is várok egyetlen egy olyan példát amikor egy ilyen szitunál (jól emlékszem hogy egy kontra-szerűség volt?) a spori az alapvonalon áll és úgy várja hogy mi történik. Nem fogtok találni, mert nincs ilyen, ez hülyeség.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Toca: én egyetértek veled, nem akarom Kassait ennél jobban ekézni, csak azt mondom, hogy mi itt csak találgatunk arról, hogy mi alapján döntött Kassai, az igazat csak ő tudja. persze vszleg úgy van ahogy Te mondod.gabtsi
nincs ebben semmi találgatás: Azért döntött így, mert Vad II bemondta neki a headseten, hogy nem volt gólHurka
ok, sorry ezek szerint én kerültem el ezeket a nyilatkozatokat. bár nem is kerestem, mert úgy tudom nem beszélhetnek a meccseről.gabtsi
tényleg, valószínűleg úgy volt, hogy Vad II gólt jelzett, de Kassai felülbírálta, és mondta, hogy "ne beszéljél hülyeséget Pistikém", jogos
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Toca: én egyetértek veled, nem akarom Kassait ennél jobban ekézni, csak azt mondom, hogy mi itt csak találgatunk arról, hogy mi alapján döntött Kassai, az igazat csak ő tudja. persze vszleg úgy van ahogy Te mondod.gabtsi
nincs ebben semmi találgatás: Azért döntött így, mert Vad II bemondta neki a headseten, hogy nem volt gólHurka
ok, sorry ezek szerint én kerültem el ezeket a nyilatkozatokat. bár nem is kerestem, mert úgy tudom nem beszélhetnek a meccseről.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Toca: én egyetértek veled, nem akarom Kassait ennél jobban ekézni, csak azt mondom, hogy mi itt csak találgatunk arról, hogy mi alapján döntött Kassai, az igazat csak ő tudja. persze vszleg úgy van ahogy Te mondod.gabtsi
Én nem értelek. Ki van adva fentről az utasítás, hogy azért van ott a gólbíró, mert ha jelez, akkor gól, ha nem jelez, nem gól. Most akkor mit csináljon a bíró? Ha befújja és nem gól, az angolok ölik meg. Nem fújja be, az ukránok ölik meg...ez van...de ennyire ellenségesnek lenni Kassaival, aki még nem is egy vonalban volt... Majd ezentúl a saját szakállukra fújnak a bírók...

5 méteres les, partjelző jelez is.
bíró: "hmm, szerintem nem volt les" - és mutat, hogy mehet tovább...
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Toca: én egyetértek veled, nem akarom Kassait ennél jobban ekézni, csak azt mondom, hogy mi itt csak találgatunk arról, hogy mi alapján döntött Kassai, az igazat csak ő tudja. persze vszleg úgy van ahogy Te mondod.gabtsi
nincs ebben semmi találgatás: Azért döntött így, mert Vad II bemondta neki a headseten, hogy nem volt gól
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 841 — Saturday Night Lights
Közben Kassai has left the building.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Kassai, Stark, Velasco Carballo és Kuipers nem vezet több meccset az EB-n.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
akkor még valaki magyarázza el, hogy Kassainak milyen alapja lett volna felülbírálnia Vad II-t 😊 (ha valaki azzal jön, hogy mert gól volt...), ennél a szituációnál egyszerűen lehetetlen őt szidni, és ha tudnátok gondolkozni úgy, hogy mit csináltatok volna, ha ti vagytok Kassai helyében, akkor talán itt páran belátnák ezt is...

de tudom, hülyeséget beszélek, hiszen övé a fő felelősség.. akkor ennyi erőből miért nem vezeti le a játékvezető egyedül a meccset? ígyis őt szidják páran, akkor se lenne másképp...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ez mekkora baromság. Nem a ráutaltatságot fogadta el, hanem adott annak az embernek a szavára akire ez a szituáció tartozott. Könyörgöm egyvonalban volt ha ő úgy látta, hogy nem volt bent , nincs olyan bíró aki ezt megadja és ezt tartom.
Toca
ez már a találgatás része sztem. mert az is lehet, hogy Kassai is úgy látta, hogy nem volt bent, és ezért nem fújt, nem azért mert Vad II nem intett.
az egyetlen tény, hogy bent volt, de nem adta meg a vezetőbíró.

az meg hogy mi lett volna, ha megadják, egyenesen tenyérjóslás kategória, mint ahogy a meccs alakulásából sem lehet utólag levezetni semmit.gabtsi
találgassunk egy kicsit: tegyük fel hogy a labda mégsem ment át a gólvonalon teljes terjedelmében de Vad II mégis gólt jelez amit Kassai ignorál mert látta hogy nem volt bent. Ha ez megtörténne egyszer nektek mi jutna eszembe először? nekem az hogy akkor minek van ott az az ember.

Ez az eset amit leírtam a fordítottja annak amit ti vártatok volna tegnap Kassai-tól, de a reakcióm akkor sem lett volna más...davemayer
most is ez a kérdés, hogy mi a fasznak áll ott Vad II ha nem látja ? ugyanaz csak pepitában, viszont Kassai abban az esetben jó döntést hozna, és a pokol helyett a mennybe jut. erős idézőjelben persze.

Toca: én egyetértek veled, nem akarom Kassait ennél jobban ekézni, csak azt mondom, hogy mi itt csak találgatunk arról, hogy mi alapján döntött Kassai, az igazat csak ő tudja. persze vszleg úgy van ahogy Te mondod.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A mester kiakadt.