Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Harmadszorra már nem olyan vicces valami.
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 715
Na ezért nem látta Vad II. 😀
http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cikkek/pp/ jún. 20. 12:48
Az ukránok kinyomozták, hogyan történhetett, hogy a magyar gólbíró öt méterről nem látta, hogy a labda áthaladt a gólvonalon:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
HAJRÁÁÁ ANGLIAAA !! :cool:

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/felkeszules-messi-2-0-s-vereseggel-mutatkozott-be-az-mtk-ban-2141605
Messi vereséggel mutatkozott be az MTK-ban :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Így, hogy Kassaiéknak annyi erre az EB-re, remélem a török Cakir fogja kapni a döntőt. Szerintem ő a legjobb az EB-n fújók közül.

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Azt, hogy kinek van igaza, azt nem mindig lehet megítélni (Kassai ügy). Azt, hogy ki a főnök, azt igen (UEFA).
Az UEFA meg döntött..... Sajnálom :/

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag az a gond, hogy túl nagy beleszólást akar mindenbe (igazolások, primavera csapat, utánpótlás).Bazzani
Ez egyébként nem tudom miért gond. Mármint meglepetésként semmiképp nem érhette a Samp vezetőit, hogy Rafa kvázi teljhatalmat szeretne majd, hiszen pl. a Liverpoolnál is ő felelt az igazolásokért és a Reserve teamért, de még az Academy dolgaiba is volt beleszólása. Ő pedig nem az a típus, aki ennél kevesebbel beéri.Mikey
Nem tudom, hogy mi a valós probléma, ez az ami kiszivárgott.
Nekem az a meglepő, hogy Garrone eddig kibaszott zsugori volt, most meg ilyen fizetésekről van szó.
Pochettino, Benitez, Deschamps. Ezek a jelöltek voltak eddig. Meg vagyok döbbenve. 😀

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
Állítólag az a gond, hogy túl nagy beleszólást akar mindenbe (igazolások, primavera csapat, utánpótlás).Bazzani
Ez egyébként nem tudom miért gond. Mármint meglepetésként semmiképp nem érhette a Samp vezetőit, hogy Rafa kvázi teljhatalmat szeretne majd, hiszen pl. a Liverpoolnál is ő felelt az igazolásokért és a Reserve teamért, de még az Academy dolgaiba is volt beleszólása. Ő pedig nem az a típus, aki ennél kevesebbel beéri.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha már off day van az EB-n, akkor Bazzanihoz egy kérdés Rafa to Samp témában.

Van valami fejlemény azóta, hogy a pénz már nem téma?Mikey
Nincs egyelőre. Állítólag az a gond, hogy túl nagy beleszólást akar mindenbe (igazolások, primavera csapat, utánpótlás). Amúgy az a 4millás fizetés gigabrutál lenne még Serie A szinten is. Kb. duplája mondjuk Mazzarri fizetésének.
Most állítólag Deschamps-al is tárgyalunk.
Na őt nagyon nem szeretném.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt eddig is tudtuk, hogy te troll vagy fetomy. 😀Stez
Így van, sobrival mi vagyunk a Trollformers (Transtrollersen is gondolkodtunk, csak hát az kétértelmű lett volna). Ő Sobrimus Prime én meg Megatromy.fetomy
Csak aztán vigyázz a madden troll átokkal, mert még a végén elüt egy repülő.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Azt eddig is tudtuk, hogy te troll vagy fetomy. 😀Stez
Így van, sobrival mi vagyunk a Trollformers (Transtrollersen is gondolkodtunk, csak hát az kétértelmű lett volna). Ő Sobrimus Prime én meg Megatromy.fetomy
Az a különbség kettőtök között, hogy ő elvárja ,hogy komolyan vegyék, téged meg senki nem tud komolyan venni 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
Ha már off day van az EB-n, akkor Bazzanihoz egy kérdés Rafa to Samp témában.

Van valami fejlemény azóta, hogy a pénz már nem téma?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt eddig is tudtuk, hogy te troll vagy fetomy. 😀Stez
Így van, sobrival mi vagyunk a Trollformers (Transtrollersen is gondolkodtunk, csak hát az kétértelmű lett volna). Ő Sobrimus Prime én meg Megatromy.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
rém egyszerű a történet:
VadII hibázott, a felelősség meg Kassaié.

ezt vitatjátok 3 oldalon keresztül. 😀eaglesmcnabb
Pontosítok:
Először a partjelző hibázott, utána Vad II, a felelősség meg mindkét esetben Kassaié.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
de ha mondjuk Gorbacsovnak azt mondták támadni kell a ő segítői akiknek ez volt a feladatuk támadott stb. Felelőség az övé, ha híbázott kibaszta az emberét aki hibázott 😀Toca
Ez abszolút így van. Csak mivel a felelősség Gorbacsové, a segítőjét kirúghatja, de pl. 30 évvel később nem azt mondják, hogy a segítője, Janko Jankov miatt buktak el, hanem azt tanítják a törikönyvekben, hogy Gorbacsov támadást indított, de nem jött be, és ezen hibás DÖNTÉSE miatt buktak el 😊
Ugyanígy George Busht okolja és utálja mindenki, pedig neki is komoly stáb javasolja hogy mikor mit tegyen, de ő adja a nevét hozzá, tehát őt fogják elővenni. És jogosan, mert ezt vállalta. És nem, abszolút nincsen távol jellegében ettől.


Igen, pont ezt mondom. Sobri sem mond nagyobb hülyeségeket mint én vagy gabtsi, ő mégis troll lesz ettől 😊fetomy
Igen mert ti egyszerűen leírjátok ,ő meg kiszinezi,de valszeg Sobrival erős az előítélet is szóval... 😀
Én sem azt mondom, hogy nem Kassai a felelőség, csupán azt, hogy nem tehet róla ennyi.
Persze a történelembe az fog fentmaradni hogy Kassai hibázott,mintha ha adok egy félpályás gólpasszt amit a csatár mégha nem is egy Samaras csak begurít is az ő neve lesz bent. Ettől függetlenül mi magyarok lássuk már be,hogy ebben az esetben kb akármit csinál rossz.
Amúgy ha gólt int azért lenne címlapon mert mekkroa les volt előtte és az angolok szexuálják meg 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt eddig is tudtuk, hogy te troll vagy fetomy. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
de ha mondjuk Gorbacsovnak azt mondták támadni kell a ő segítői akiknek ez volt a feladatuk támadott stb. Felelőség az övé, ha híbázott kibaszta az emberét aki hibázott 😀Toca
Ez abszolút így van. Csak mivel a felelősség Gorbacsové, a segítőjét kirúghatja, de pl. 30 évvel később nem azt mondják, hogy a segítője, Janko Jankov miatt buktak el, hanem azt tanítják a törikönyvekben, hogy Gorbacsov támadást indított, de nem jött be, és ezen hibás DÖNTÉSE miatt buktak el 😊
Ugyanígy George Busht okolja és utálja mindenki, pedig neki is komoly stáb javasolja hogy mikor mit tegyen, de ő adja a nevét hozzá, tehát őt fogják elővenni. És jogosan, mert ezt vállalta. És nem, abszolút nincsen távol jellegében ettől.


Igen, pont ezt mondom. Sobri sem mond nagyobb hülyeségeket mint én vagy gabtsi, ő mégis troll lesz ettől 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
rém egyszerű a történet:
VadII hibázott, a felelősség meg Kassaié.

ezt vitatjátok 3 oldalon keresztül. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
főleg nem neked mert igazából trollkodni vagy csak itt ...
Miről beszéljünk, ma nincs meccs.
Nah jó indítok egy témával:
Lipták 5 évre a Győré jeeeToca
Sőt, akik nem értünk egyet veletek, mind csak trollkodunk 😉 (Csak azért mondom, mert Sobri most abszolút nem az értlemetlen troll szövekeget nyomatja, bár az meg az ő hibája, hogy minden véleményét, amivel valaki nem ért egyet máris trollkodásnak nézik 😛)

A győrnek meg gratulálok. Biztos nagy volt érte a verseny, úgyhogy nem kis dolog, hogy megnyerték maguknak 😀fetomy
Valszeg túl sokat látok Sobri szövegeiben,de a ő hülyeségein kívül még másra nem írtam hogy troll 😛 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Ha az a tény szerinted valóban elhanyagolható, mondhatni jelentéktelen és irreleváns, hogy a labda teljes terjedelmében áthaladt a gólvonalon, ezáltal a szabályok szerint gól ítélendő, akkor valóban nem sok alapja marad Kassainak arra, hogy gólt ítéljen.
De így akkor pusztán azért, mert szabálytalanság történt még nem kell szabadrúgást fújni, vagy azért, mert kiment a labda az oldalvonalon bedobást, ugye?

Azért nem egyedül vezet a játékvezető, hogy a segítői által több információhoz jusson a történések gyors és pontos megítélésében.
De biztos vezettél már te is meccset egyedül, mindenféle segítség nélkül -én is vezettem BLASZ-ban- és ott bizony, amikor a 40es sörhasak, és a hétvégi agyhalott hobbifocisták üvöltik le a fejed, hogy "baromarc, ez nem volt les/falt/taccs", nem érv, hogy "dehát senki se jött taccsbírónak, örüljetek, hogy van meccs, mert egyedül levezetem nektek". Pedig igaz.Sobri Jóska
Igen nem ér hogy senki se jött taccsbírónak, de ha lenne taccsbíró akkor először az ő fejét üvöltenék le és te hinnél a tacsbírónak mert az ő feladata.
És itt bizony, hogy áthaladt-e a labda vagy nem azért irreleváns mert nem volt olyan mértékü mint mondjuk Lampardé hogy azért távolról is látható volt. Nézd meg a videót oldalról látszik hogy 1-2 cm-re átmegy nah most ezt te hátulról mond azt hogy gól , úgy hogy miközben aki 5 cm-ről nézi és vonalban van azt mondja hogy nem gól és a partjelző sem inti be.
Öcsém ha te erre befújod, akkor nem értem mért nem te vagy kint...

Toca
Hát bátyuskám megnéztem.
Le is szűrtem belőle, hogy milyen nehéz a dolga szegény Kassainak.
Aztán láttam videót, filmet, olvastam könyvet a hidegháborúról is, és hát Reagennek vagy Gorbacsovnak se volt könnyű.
Vagy nagyanyámnak, amikor 4 fogásos menüt készít.
Vagy egy orvosnak, amikor szívműtétet végez.
Namost én se szívműtétet nem tudok végezni, se 4 fogásos ebédet készíteni, se a hidegháborút megnyugtatóan nem tudtam volna levezényelni.
A te logikád szerint az, hogy én ezekre alkalmatlan vagyok feljogosítják őket, hogy elrontsák amit csinálnak?
Az a mérvadó, hogy amit én meg tudok csinálni, csak abban vehetem észre más hibáját? Csak abban ítélhetem meg? és ha nem tudom jobban megcsinálni, akkor ő már nem is hibázott, mert én is hibáztam volna, miközben ő a szakember?
Ezt én faszságnak tartom.
Mivel pédául tojást se tudok tojni, de azt, ha záp megérzem. Akkoris, ha szerinted mivel én nem tudok jobbat tojni, ezért tulajdonképpen úgy jó ahogy van.Sobri Jóska
Örülök ,hogy megint torzítasz és hülyeségeket beszélsz, de ezen már szerintem senki nem lepődik meg. Vannak tények amiket ha egy ember logikusan végig gondol akkor be kell látnia, hogy tök mindegy hogy Kassai állt ott, Kovács Ferenc, Sobri Jóska, egy vak bácsi. Van 1 ember aki a partjelző és kevésbé látta de vonalban volt, illetve egy ember akinek ez volt a feladata, hogy megmondja ez bent volt-e. Mindkettő ,de legalábbis a döntő ember azt mondta nem volt. Lehet jönni a hidegháborúval , meg Napoleonnal meg tudom is én mivel, de ha mondjuk Gorbacsovnak azt mondták támadni kell a ő segítői akiknek ez volt a feladatuk támadott stb. Felelőség az övé, ha híbázott kibaszta az emberét aki hibázott 😀 ,de ezek a példák annyira szánalmasan távol vannak az egésztől, hogy megint triviálisan látszódik ,hogy kötözködsz.
Nem kell neked semmit jobban tudnod csak logikusan gondolkozni de kötözködni egyszerűbb...
Többet tényleg nem reagálok.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
főleg nem neked mert igazából trollkodni vagy csak itt ...
Miről beszéljünk, ma nincs meccs.
Nah jó indítok egy témával:
Lipták 5 évre a Győré jeeeToca
Sőt, akik nem értünk egyet veletek, mind csak trollkodunk 😉 (Csak azért mondom, mert Sobri most abszolút nem az értlemetlen troll szövekeget nyomatja, bár az meg az ő hibája, hogy minden véleményét, amivel valaki nem ért egyet máris trollkodásnak nézik 😛)

A győrnek meg gratulálok. Biztos nagy volt érte a verseny, úgyhogy nem kis dolog, hogy megnyerték maguknak 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fiúk úgy vitatkoztok rajta és rágjátok ezt a gumicsontot mintha az életünk múlna rajta. Egészségetekre 😊 Nyilván én sem örülök de túl vagyunk rajta legközelebb vb döntőt fog vezetni oszt kész, de ha nem akkor meg nem life is go on.

Most már legyen spanyol angol döntő egy Barca-Mu visszavágó hasonló eredménnyel, játékkal tetszene 😛
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
akkor még valaki magyarázza el, hogy Kassainak milyen alapja lett volna felülbírálnia Vad II-t 😊 (ha valaki azzal jön, hogy mert gól volt...), ennél a szituációnál egyszerűen lehetetlen őt szidni, és ha tudnátok gondolkozni úgy, hogy mit csináltatok volna, ha ti vagytok Kassai helyében, akkor talán itt páran belátnák ezt is...

de tudom, hülyeséget beszélek, hiszen övé a fő felelősség.. akkor ennyi erőből miért nem vezeti le a játékvezető egyedül a meccset? ígyis őt szidják páran, akkor se lenne másképp...Hurka
Ha az a tény szerinted valóban elhanyagolható, mondhatni jelentéktelen és irreleváns, hogy a labda teljes terjedelmében áthaladt a gólvonalon, ezáltal a szabályok szerint gól ítélendő, akkor valóban nem sok alapja marad Kassainak arra, hogy gólt ítéljen.
De így akkor pusztán azért, mert szabálytalanság történt még nem kell szabadrúgást fújni, vagy azért, mert kiment a labda az oldalvonalon bedobást, ugye?

Azért nem egyedül vezet a játékvezető, hogy a segítői által több információhoz jusson a történések gyors és pontos megítélésében.
De biztos vezettél már te is meccset egyedül, mindenféle segítség nélkül -én is vezettem BLASZ-ban- és ott bizony, amikor a 40es sörhasak, és a hétvégi agyhalott hobbifocisták üvöltik le a fejed, hogy "baromarc, ez nem volt les/falt/taccs", nem érv, hogy "dehát senki se jött taccsbírónak, örüljetek, hogy van meccs, mert egyedül levezetem nektek". Pedig igaz.Sobri Jóska
Igen nem ér hogy senki se jött taccsbírónak, de ha lenne taccsbíró akkor először az ő fejét üvöltenék le és te hinnél a tacsbírónak mert az ő feladata.
És itt bizony, hogy áthaladt-e a labda vagy nem azért irreleváns mert nem volt olyan mértékü mint mondjuk Lampardé hogy azért távolról is látható volt. Nézd meg a videót oldalról látszik hogy 1-2 cm-re átmegy nah most ezt te hátulról mond azt hogy gól , úgy hogy miközben aki 5 cm-ről nézi és vonalban van azt mondja hogy nem gól és a partjelző sem inti be.
Öcsém ha te erre befújod, akkor nem értem mért nem te vagy kint...

Toca
Hát bátyuskám megnéztem.
Le is szűrtem belőle, hogy milyen nehéz a dolga szegény Kassainak.
Aztán láttam videót, filmet, olvastam könyvet a hidegháborúról is, és hát Reagennek vagy Gorbacsovnak se volt könnyű.
Vagy nagyanyámnak, amikor 4 fogásos menüt készít.
Vagy egy orvosnak, amikor szívműtétet végez.
Namost én se szívműtétet nem tudok végezni, se 4 fogásos ebédet készíteni, se a hidegháborút megnyugtatóan nem tudtam volna levezényelni.
A te logikád szerint az, hogy én ezekre alkalmatlan vagyok feljogosítják őket, hogy elrontsák amit csinálnak?
Az a mérvadó, hogy amit én meg tudok csinálni, csak abban vehetem észre más hibáját? Csak abban ítélhetem meg? és ha nem tudom jobban megcsinálni, akkor ő már nem is hibázott, mert én is hibáztam volna, miközben ő a szakember?
Ezt én faszságnak tartom.
Mivel pédául tojást se tudok tojni, de azt, ha záp megérzem. Akkoris, ha szerinted mivel én nem tudok jobbat tojni, ezért tulajdonképpen úgy jó ahogy van.

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 354 — Expect the Best !
Jöhetne JJ, kicsit bezárni a topikot, mert ez már kezd unalmas lenni.szaba
a bezárt topic bizos sokkal izgalmasabb lenne... 😛
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
VadII látta a lest, és ezért nem adta meg a gólt. 😛

"Itt?? ... Mindenki!"