Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
nem arról van szó, hogy dögöljön meg mert hibázott, és én/mi sose hibázunk.

arról van szó, hogy ha hibázol vállald a felelősséget érte. persze tudom, hogy ez ebben az országban totál ismeretlen fogalom, de én azért szeretném elvárni. ezért emeltem szót az ellen, hogy mosdatjátok Kassait, főleg Hurka.gabtsi
Főleg, ha minden flottul megy, akkor nem a két partjelző a zseni, mert 8ból 8 egyvonal körüli leshelyzetet jól ítélt meg, hanem egyedül Kassai Európa legjobb bírója stb. Most, hogy lett látványos hiba: Kassai ott sem volt, a 22. assztisztenst kell fellógatni.DoM
keressetek már nekem 1 olyan esetet amikor egy ilyen helyzetnél a spori az alapvonalon helyezkedik? mert minimum ott kellett volna állni hogy tényleg felülbírálhassa a vonalbíró döntését. Továbbra is fenntartom hogy akkor lenne baj, akkor nem látná el a rá háruló feladatokat a mérkőzésen ha ezt csinálta volna, de van itt ezek szerint bíró is, nem tudja esetleg hogy ez a feladatkör meg van-e szabva pontosan?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Amúgy a partjelző a hibás akkora lest engedett el,hogy a gól totál szabálytalan volt 😛 😀
Ettől függetlenül Kassai ne vezessen többet EB meccset idén, de azért vissza még ne vonuljon 😀Toca
Ott a pont. Egy elég komoly hibából, mert volt bő méteres les lett egy gigantikus baklövés a bírói csapattól.tüsi91
arról nem beszélve, hogy az ötésfelesen belül mikor tök egyedül fejelt az ukrán gyerek, alig fölé, szintén les volt. Bár erről, meg a fentiről, Blohint nem annyira hallottam nyilatkozni.gabtsi
Az ukrán lapok lehozták, hogy konkrétan a bírók megverették őket.... Maradjunk annyiban, hogy szabályos gólt azért nem szereztek.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
nem arról van szó, hogy dögöljön meg mert hibázott, és én/mi sose hibázunk.

arról van szó, hogy ha hibázol vállald a felelősséget érte. persze tudom, hogy ez ebben az országban totál ismeretlen fogalom, de én azért szeretném elvárni. ezért emeltem szót az ellen, hogy mosdatjátok Kassait, főleg Hurka.gabtsi
Főleg, ha minden flottul megy, akkor nem a két partjelző a zseni, mert 8ból 8 egyvonal körüli leshelyzetet jól ítélt meg, hanem egyedül Kassai Európa legjobb bírója stb. Most, hogy lett látványos hiba: Kassai ott sem volt, a 22. assztisztenst kell fellógatni.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
akkor még egyszer, hogy az egybites userek is megértsék: nem arról beszélek, hogy Kassai a főbűnös, hanem, hogy nem felmenthető az esetért, azzal, hogy "nem látta".

de az uru bíró az angol német után hány meccset vezetett még a VB-n ? pedig a Ti logikátok szerint nem hibázott.

Atari: jogos 😉gabtsi
mi sem arról beszélünk hogy mr egybites user hogy egyáltalán nem felelős az esetért, csak hogy azt a döntést hozta meg (hitt a segítőjének) amit neki tanítottak, én nem vagyok bíró de nem hiszem hogy azt mondanák nekik hogy "ha felhördül valamiért a (hazai) stadion és a helyzetben lévő csapat játékosai feléd kalimpálnak nem baj ha nem láthattad tisztán az esetet, nyugodtan bíráld felül azt akit azért állítottunk oda hogy az ilyen eseteket megítélje." Ha ezen a gondolatmeneten haladunk tovább azért kellene lecseszni ha megadta volna a gólt a vonalbíró nemleges jelzése ellenére.
Szintén a VB-n volt az az argentin gól amit visszajátszottak a stadionban és látszott hogy Tévez 3 méteres lesen állt, a játékvezető mégsem vonhatta vissza a gólt mert nem ítélhet a lassítás alapján, kötik a szabályok.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Amúgy a partjelző a hibás akkora lest engedett el,hogy a gól totál szabálytalan volt 😛 😀
Ettől függetlenül Kassai ne vezessen többet EB meccset idén, de azért vissza még ne vonuljon 😀Toca
Ott a pont. Egy elég komoly hibából, mert volt bő méteres les lett egy gigantikus baklövés a bírói csapattól.tüsi91
arról nem beszélve, hogy az ötésfelesen belül mikor tök egyedül fejelt az ukrán gyerek, alig fölé, szintén les volt. Bár erről, meg a fentiről, Blohint nem annyira hallottam nyilatkozni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
VadII ASSZISZTENS, Kassai meg vezető. Ha tényleg vmi IRL példát akarunk hozni egy foglalkozás körében történt veszélyeztetésnél is elítélik mindkettőt azt is aki hibázott a gépsornál meg a műszakvezetőt is h nem vette észre/nem jelentette időben h gebasz van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Amúgy a partjelző a hibás akkora lest engedett el,hogy a gól totál szabálytalan volt 😛 😀
Ettől függetlenül Kassai ne vezessen többet EB meccset idén, de azért vissza még ne vonuljon 😀Toca
Ott a pont. Egy elég komoly hibából, mert volt bő méteres les lett egy gigantikus baklövés a bírói csapattól.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Majd a spanyolok ellen, még egyszer nem játszanak ilyen szarul, és a spanyoloknak sem jöhet mindig össze mindenGergőbácsi
Te is a Fidesz-re szavaztál. 😉Atari
? valamiről lemaradtam?Gergőbácsi
Hát ha te nem is,de a humorszenzorod biztos 😛 😀
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem arról van szó, hogy dögöljön meg mert hibázott, és én/mi sose hibázunk.

arról van szó, hogy ha hibázol vállald a felelősséget érte. persze tudom, hogy ez ebben az országban totál ismeretlen fogalom, de én azért szeretném elvárni. ezért emeltem szót az ellen, hogy mosdatjátok Kassait, főleg Hurka.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Azért számomra hatalmas csalódás a csigazabálók, kibaszott jól tolták selejtezőkön, nagyon ment a fiataloknak, itt az EB-n meg lófaszt se csináltak még.Stez
Majd a spanyolok ellen, még egyszer nem játszanak ilyen szarul, és a spanyoloknak sem jöhet mindig össze mindenGergőbácsi
Te is a Fidesz-re szavaztál. 😉Atari
? valamiről lemaradtam?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
akkor még egyszer, hogy az egybites userek is megértsék: nem arról beszélek, hogy Kassai a főbűnös, hanem, hogy nem felmenthető az esetért, azzal, hogy "nem látta".

de az uru bíró az angol német után hány meccset vezetett még a VB-n ? pedig a Ti logikátok szerint nem hibázott.

Atari: jogos 😉gabtsi
Így részemről korrektebb. Felelőség mindenképpen az övé ez tény, helyezkedésnél hibázott ami miatt kollégáira kellett támaszkodnia. Bár őszintén ha mindenki a szívére teszi a kezét hány bíró fújta volna be szerintetek gólnal, ha a GÓL bíró, vonalban akinek az a dolga, hogy ezt nézze kizárólag azt mondja hogy nincs bent. Lehet nem volt tökéletes a helyezkedése, de sokkal jobban nem helyezkedhetett volna, ezt max tippre mondhatta volna be.
Amúgy a partjelző a hibás akkora lest engedett el,hogy a gól totál szabálytalan volt 😛 😀
Ettől függetlenül Kassai ne vezessen többet EB meccset idén, de azért vissza még ne vonuljon 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
fetomy: persze, szidták őket de én speciel inkább arra emlékszem hogy azonnal mindenki a fifát támadta míg most ezeket a hangokat nem nagyon hallom.
Nem tudom ti milyen sasszemek vagytok ill. hogy valószínűleg még sosem hibáztatok a munkátok során vagy még sosem voltatok lecseszve más hülyesége miatt. Az én véleményem továbbra is az hogy aki azt mondja hogy egy ilyen helyzetet mindig 100%-os pontossággal meg tudna ítélni bármilyen körülmény ellenére az hazudik. Fel lehet róni nekik, máglyára lehet küldeni őket de azt hinni hogy ha ez így marad nem lesz a jövőben még ilyen (függetlenül attól ki vezeti az adott mérkőzést) hülyeség. Kicsit olyan érzésem van mintha mutogatnának egy elkapott drogdílert a tv-ben miközben a fejesek élik a világukat továbbra is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ez olyan, mint amikor egy közlekedési miniszter lemond, mert két vonat összeütközött.
De nem ő megy börtönbe. A börtönbe Vad II megy.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Hogy 1-2 embernek mennyire fogalma sincs a játékvezetésről, az döbbenetes 😊 Nyílván azért van ott a két gólbíró, hogy a gól-nem gól szituációkat figyelje, ezzel is segítve a játékvezető munkáját, hogy neki ezzel ne kelljen foglalkoznia (természetesen ha nincs gólbíró, akkor meg ez az asszisztens feladata, tehát még akkor sem Kassai hibája lenne, ha nem vette volna észre - és ne jöjjön senki se a megyei bajnoksággal, én játékvezető is vagyok, akkor sokkal másabb a helyezkedés, ha csak 1 asszisztens van)
Úgyhogy nevetséges érv, hogy ő a játékvezető, neki kell ezt figyelnie. Még akkor is kikezdte volna mindenki Kassait, ha megadta volna a gólt, mert hiába volt tényleg bent, nem múlt sokon, és felülbírálta volna azt a 2 embert, akik viszont vonalban voltak és látták, mégha ebben az esetben rosszul is. Úgyhogy én a Kassai utálaton kívül tényleg nem tudok más magyarázatot arra, hogy valaki őt szidja ez az eset után

És az is egyértelmű, hogy nem fog több meccset vezetni az EB-n, mert egy bírói teambe tartoznak, biztosan hazaküldik őket
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Mondjuk magában ez a balerina picsa sport nem érne annyit, hogy koptassuk rá a klaviatúrát. Nem is értem magunkat.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Kívánom, hogy legyél egyszer ilyen helyzetben. Ennyire nem lehetsz fafej, már bocs.szaba
én meg kívánom, hogy valódi munkahelyre ne kerüljél, mert kellemetlen meglepetések fognak érni.
ha vezetsz egy csapatot, és a csapat kapitális bakot lő (nem egyszer, nem kétszer), akkor Téged fognak elővenni, mert Te vagy a vezető aki felelős a csapatért.

neki itt az lett volna a dolga, hogy hiba nélkül vezesse le a meccset, ez nem sikerült. end of story.gabtsi
ha te egy cégvezető vagy és a területi megbízottad hibázik de te nem is tudsz róla akkor (abban a pillanatban) hogy a picsába bírálod felül a döntését?! de persze nekünk ilyen begyöpösödött magyar gondolkodásunk van, én kérek elnézést.

nem válaszolsz csak felhozod újra meg újra a problémát, én nem szeretem Kassait mert itthon az NB1-ben már kicsit nagyképűen vezetett az utóbbi 1 évben de ezt speciel ne várd el egy sporitól sem, Collina sem bírálná felül az vonalbíróját ilyen esetben MERT NEM LÁTTA AZ ESETET.davemayer
Ez mind okés, de hiába mondja azt akárki, hogy nem látta az esetet, Ő felel a csapata döntéseiért, így hibáiért is, a jó döntéseknél meg ugyanúgy Kassai lesz a király. Szóval nem volt Ő hibás, de mégis, és neki is kell elvinnie a balhét emiatt, ami lehet, hogy az így kihagyott EB döntő lesz. Mert gyébként Ők kapták volna. Sajnos ez van.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
akkor még egyszer, hogy az egybites userek is megértsék: nem arról beszélek, hogy Kassai a főbűnös, hanem, hogy nem felmenthető az esetért, azzal, hogy "nem látta".

de az uru bíró az angol német után hány meccset vezetett még a VB-n ? pedig a Ti logikátok szerint nem hibázott.

Atari: jogos 😉

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Kassaié a felelősség, amit nyilván viselnie is kell majd (pl. nem vezett az EB-n többet), de a hibát nem ő követte el.
A hibát azok követték el, akik "hagyománytiszteletből" nem vezetik be a videóbíró intézményét. (És a 2*30 perc tiszta játékidőt.)

(Az ultimate érv nem helytálló, mert les volt. 😊 )

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De a kettőnek rohadtul nincs köze egymáshoz, azt vedd észre. Az, hogy a világsajtó Kassait szidja, nyilvánvaló, de legalább mi, akik talán józanul meg tudjuk ítélni a helyzetet, miért tennénk ezt? ....szaba
Komolytalansággal, hozzá nem értéssel vádoljátok gabtsiékat, és akkor leírsz egy ilyen mondatot? A világsajtónál mi józanabbul meg tudjuk ítélni, mert mi magyarok vagyunk, és örülünk, hogy végre legalább egy játékvezető által képviseltetve vagyunk a labdarúgás élvonalában, mi elfogulatlanok leszünk vele, míg a világsajtó, akinek az ég világon semmi oka elfogultnak lenni, majd nem jól látja?

Volt a meccsen is szó róla, hogy pár éve az angolok kapcsán volt egy ilyen eset, ami után a spori inkább vissza is vonult. Davemayer: Nem beszéltek róla??? Ugyanmár, szidta mindenki mint a barom, el lett mondva minden szarnak...

Kassai a főnök, az ő felelőssége. És ha nincs gólbíró? Semmi gond, hogy benézett egy kulcsszituációt, mert nem volt szögben? A játékvezetőnek az a feladata, hogy szögben legyen és mindent meg tudjon ítélni. Ha valmit nem tud, akkor az hiba. Vagy ezek szerint Kassai leülhet piknikezni ha a 16-os közelébe érnek, mert ott neki nincs feladata, hanem a gólbírónak van?

Vad2 hibája elmondhatatlanul nagy. Tök mindegy, hogy mennyi ideje volt, neki az a feladata, kizárólag azért alkalmazzák, hogy ilyet ne nézzen be. Neki nem kell futkározni, nem kell semmit csinálni, csak figyelni ilyen esetekben. Kassaitól nyilván nem ugyanakkora hiba, de attól még komoly hiba. Nem kell elbújdosnia, de attól még ő is nagyot hibázott. Az asszisztensek nem helyette döntenek, hanem segítik őt. Hatalmas különbség, mert ha helyette döntenének, ebből most semmi nem lenne KAssai felelőssége, de mivel csak asszisztensek, az pontosan azt jelenti, hogy attól még neki kell meghozni a döntést, és neki -is- kell látnia a dolgokat. Aki azzal védekezik, hogy jajj de nehéz dolgunk van, 1mp dönteni rossz szög, szembe folyó izzadtság, az ne menjen játékvezetőnek, ugyanis aki annak megy, vállalja, hogy ezek nehezítik a dolgát, és így is jól kell működni, és ha hibázik ezek nem lehetnek kifogások, mivel a mmunka részei.

Vad2:
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
ne vitatkozzatok gabtsival, inkább fizessük be sztem, hogy meglegyen a játékvezetői vizsgája, és közösen ki is megyünk majd 1-2 meccsére 😊Hurka
itt nem a játékvezetői vizsga segítene hanem a józan ész. Érdekes, amikor 2 éve az angol meccsen fél méterrel a kapu mögé pattant (nem a levegőben keresztezte a gólvonal síkját hanem a földön is látható módon!) én nem emlékszem hogy mindenki egyből a bírónak esett volna, pedig az még mezőnyből is jobban megítélhető lett volna. Inkább először a partjelzőt szidták aztán meg a FIFA-t, teljes joggal mindkettőt.

Most meg csak és kizárólag Kassai nevét lehet hallani mindenhol, pedig ilyen esetben valószínűleg tanítják is hogy hagyatkozzon a segítőire hiszen azért vannak ott hogy jobban lássák a vitatott esetet.

na jól kitrollkodtad magad, jó étvágyat az ebédhez, legközelebb ha egy munkás elbasz egy TV-t a gyártósor mellett keresd fel az elnököt 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
miért ? nem volt bent ?

btw, egyetértek végül. szavazzuk meg, nem hibázott Kassai, hiszen nem is látta a meccset, lehet nem is volt a városban. igaz h őt rendelték ki, de végül nem ment el. hibátlan.

editke: gyros-tálat amúgy, egész jó volt, csak kicsit száraz volt a pita.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
én meg kívánom, hogy valódi munkahelyre ne kerüljél, mert kellemetlen meglepetések fognak érni.
ha vezetsz egy csapatot, és a csapat kapitális bakot lő (nem egyszer, nem kétszer), akkor Téged fognak elővenni, mert Te vagy a vezető aki felelős a csapatért.

neki itt az lett volna a dolga, hogy hiba nélkül vezesse le a meccset, ez nem sikerült. end of story.gabtsi
De a kettőnek rohadtul nincs köze egymáshoz, azt vedd észre. Az, hogy a világsajtó Kassait szidja, nyilvánvaló, de legalább mi, akik talán józanul meg tudjuk ítélni a helyzetet, miért tennénk ezt? ....szaba
nem látta az estet, nem mentség, hanem ugyanolyan hiba. hiszen neki az a dolga, hogy minden ilyet lásson.

gabtsi
te mit ettél b+? ott kéne lennie a pálya minden szegletén??? az ultimate érved felül meg elég nevetséges, lássuk be.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ne vitatkozzatok gabtsival, inkább fizessük be sztem, hogy meglegyen a játékvezetői vizsgája, és közösen ki is megyünk majd 1-2 meccsére 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
miután rosszul döntött az asszisztens, így azt gondolom elég egyértelmű a válasz.


2 éve még ott se volt az asszisztens, akkor mivel mosdattad volna a kedvenc bíródat ? jaj szegény, rossz szögben állt és nem látta ? vagy mi ?gabtsi
Kívánom, hogy legyél egyszer ilyen helyzetben. Ennyire nem lehetsz fafej, már bocs.szaba
én meg kívánom, hogy valódi munkahelyre ne kerüljél, mert kellemetlen meglepetések fognak érni.
ha vezetsz egy csapatot, és a csapat kapitális bakot lő (nem egyszer, nem kétszer), akkor Téged fognak elővenni, mert Te vagy a vezető aki felelős a csapatért.

neki itt az lett volna a dolga, hogy hiba nélkül vezesse le a meccset, ez nem sikerült. end of story.gabtsi
ha te egy cégvezető vagy és a területi megbízottad hibázik de te nem is tudsz róla akkor (abban a pillanatban) hogy a picsába bírálod felül a döntését?! de persze nekünk ilyen begyöpösödött magyar gondolkodásunk van, én kérek elnézést.

nem válaszolsz csak felhozod újra meg újra a problémát, én nem szeretem Kassait mert itthon az NB1-ben már kicsit nagyképűen vezetett az utóbbi 1 évben de ezt speciel ne várd el egy sporitól sem, Collina sem bírálná felül az vonalbíróját ilyen esetben MERT NEM LÁTTA AZ ESETET.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
a vonalbíró nem tud fújni. kassainak kellett volna.gabtsi
és komolyan gondolod hogy ebben a szituációban felül kellett volna bírálnia azt az asszisztenst aki 3 méterre áll vonalban neki, aki 20 méterre állt onnan rossz szögben? davemayer
miután rosszul döntött az asszisztens, így azt gondolom elég egyértelmű a válasz.


2 éve még ott se volt az asszisztens, akkor mivel mosdattad volna a kedvenc bíródat ? jaj szegény, rossz szögben állt és nem látta ? vagy mi ?gabtsi
Asszisztens akkor is volt, Lampard góljánál is a partjelző volt a hibás ráaádsul az egyértelműbb volt. Gólbíró és még az aszisztens is vonalban van egyértelmű, hogy ezt ők döntik el. Lehet mákja a bírónak, ha esetleg pont úgy áll, hogy felülbírálja mert ő jobban látja, de nézd már meg hol áll onnan csak tippelhetett volna ennyi.
Teniszben sem a vezetőbíró a hibás,mert a vonalbíró hülye mondjuk ott rájöttek már hogy a videó milyen hasznos.