Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
"Viszonylag sok ukránnal találkozni Donyeckben" 😀 Na, végre egy egész jó poén 😀

JA és btw GO ENGLAND!fetomy
Most miért bazdmeg?
Magyarországról nem mondhatod el, hogy sok magyart látni itt, max sok cigányt. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"Viszonylag sok ukránnal találkozni Donyeckben" 😀 Na, végre egy egész jó poén 😀

JA és btw GO ENGLAND!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem hiszem el bazdmeg, Rooney árnyékék!
Végre az eredeti posztján játszik így sok év után a válogatottban. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Rooney haja is megér egy misét, nevetséges frizurákkal tolja eddig az EB-n. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az utolsó meccsre igazán játszhatna Zlatan centert, gyalogolva passzolni ott is megy neki 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Beniteznek 4millás fizetést ajánlott a Samp.
Ő ezt elfogadta, de a szakmai részekben még nem egyeztek meg.
A tárgyalások folytatódnak.
Állítólag több orosz cspat is hívja.Bazzani
a pénzt mindenképp megtartja, a munkát nem biztos, hogy elvégzi 😀 mint a Sakál

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Na GO ENGLAND!
A csigazabálók meg szopjanak csak, el kéne kerülni a spanyolokat. 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Bilic satyója odabasz. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Beniteznek 4millás fizetést ajánlott a Samp.
Ő ezt elfogadta, de a szakmai részekben még nem egyeztek meg.
A tárgyalások folytatódnak.
Állítólag több orosz cspat is hívja.

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 920 — Gràcies Pep!
Lehet szavazni...
http://www.origo.hu/foci-eb-2012/20120618-a-legjokepubb-focistat-keressuk.html
Georgiosz Szamarasz - a görög isten
:cool:

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Giovinco visszamegy a Juventushoz.
Gratulálok, esze mint egy tyúknak. Majd röhögök, mikor a szezon felében nem játszik.Stez
volt választási lehetősége?
nembraxa88
ami azt illeti, pont volt

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Giovinco visszamegy a Juventushoz.
Gratulálok, esze mint egy tyúknak. Majd röhögök, mikor a szezon felében nem játszik.Stez
volt választási lehetősége?
nem
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 354 — Expect the Best !
2 dolog van itt bíróügyileg:
- egyrészt gyorsabb lett a játék
- másrészt sokkal több kamera van így könnyebben ki lehet szúrni a hibákatempty taxi
ez mindkettő nagyon igaz !
iszonyatos nehéz lehet végig koncentráltan , bírva a tempót pillanatok alatt dönteni !
fotelból visszajátszások tucatjai után szidni a bírókat nem mindig korrekt dolog!yooker
Hát most nem azért, de rettentő sok olyan bakijuk van, amit még otthonról is, TV-ből is gyakran lát a néző, és észrevesz, egy sporinak meg, aki mondjuk 5-10-15 méterre áll az esettől, jobban kellene látnia a történéseket. Egyrészt.
Másrészt ELMÉLETILEG azért vannak a vonalnál is bírók, akiknek segíteniük kellene. Ez kibaszottul nem megy, ez nem titok, de akkor miért is fikázza az összes nagykutya és szövetség a videóbírót, amikor az pont a bírók dolgát kiönnyítené meg, és szinte nullára csökkentené a hibák számát?!
De látod, hogy évek óta mindenféle kamuindokkal halogatják a videóbírót, szerintem meg pont ez lenne mindenre a megoldás. És egyébként olyan rohadtul egyáltalán nem ölné meg a focit, mint azt sokan hiszik szerintem, bár azon a focin, amit manapság sokan játszanak, nagyon nincs is mit megölni. 😀Stez
két felé kell venni a dolgot tényleg !

amit én mondtam az annyi , hogy valszeg sokszor azért is nem megfelelő egy bíró teljesítménye mert a játék annyira felgyorsult hogy igenis 10-12km-t lefutva , szemben csorgó izzadsággal . esetleg kicsit takarásban nem biztos hogy mindig úgy tud megítélni egy helyzetet mint mondjuk otthon én magas felbontásban a szobámban ülve...

a videóbíró megint más eset ami többek között az előbb írottak és még számtalan más miatt is bőven tényleg indokolt lenne !
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Giovinco visszamegy a Juventushoz.
Gratulálok, esze mint egy tyúknak. Majd röhögök, mikor a szezon felében nem játszik.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
2 dolog van itt bíróügyileg:
- egyrészt gyorsabb lett a játék
- másrészt sokkal több kamera van így könnyebben ki lehet szúrni a hibákatempty taxi
ez mindkettő nagyon igaz !
iszonyatos nehéz lehet végig koncentráltan , bírva a tempót pillanatok alatt dönteni !
fotelból visszajátszások tucatjai után szidni a bírókat nem mindig korrekt dolog!yooker
Hát most nem azért, de rettentő sok olyan bakijuk van, amit még otthonról is, TV-ből is gyakran lát a néző, és észrevesz, egy sporinak meg, aki mondjuk 5-10-15 méterre áll az esettől, jobban kellene látnia a történéseket. Egyrészt.
Másrészt ELMÉLETILEG azért vannak a vonalnál is bírók, akiknek segíteniük kellene. Ez kibaszottul nem megy, ez nem titok, de akkor miért is fikázza az összes nagykutya és szövetség a videóbírót, amikor az pont a bírók dolgát kiönnyítené meg, és szinte nullára csökkentené a hibák számát?!
De látod, hogy évek óta mindenféle kamuindokkal halogatják a videóbírót, szerintem meg pont ez lenne mindenre a megoldás. És egyébként olyan rohadtul egyáltalán nem ölné meg a focit, mint azt sokan hiszik szerintem, bár azon a focin, amit manapság sokan játszanak, nagyon nincs is mit megölni. 😀

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 354 — Expect the Best !
2 dolog van itt bíróügyileg:
- egyrészt gyorsabb lett a játék
- másrészt sokkal több kamera van így könnyebben ki lehet szúrni a hibákatempty taxi
ez mindkettő nagyon igaz !
iszonyatos nehéz lehet végig koncentráltan , bírva a tempót pillanatok alatt dönteni !
fotelból visszajátszások tucatjai után szidni a bírókat nem mindig korrekt dolog!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
2 dolog van itt bíróügyileg:
- egyrészt gyorsabb lett a játék
- másrészt sokkal több kamera van így könnyebben ki lehet szúrni a hibákat


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Oh, hol vannak már régi szép Collinás idők.. 😊Stez
Jó is volt, amikor a kopasz úgy állította ki egyszer Davids-ot, hogy az a két sárgája közül egyszer sem ért hozzá az ellenfélhez 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk az elég gáz, hogy egy olyan szarul fújó bíró, mint Kassai Viktor az UEFA egyik legjobb bírója lehet...fetomy
Mostanra talán ha elgondkoznék sem tudnék mondani olyan igazán színvonalas és mindig jól fújó bírót. Szvsz nagyon visszaestek az utóbbi 1-2 évben, ahogy Kassai is. Oh, hol vannak már régi szép Collinás idők.. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk az elég gáz, hogy egy olyan szarul fújó bíró, mint Kassai Viktor az UEFA egyik legjobb bírója lehet...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Ne legyél biztos benne, így h a lengyelek kiestek lehet h megpróbálják benyomni a másik házigazdát a 8-ba.empty taxi
hát azt nagyon rossz lenne látni hogy Kassai
titkos UEFA küldetést teljesítve kiejti az angolokat... :/

sztem pont az ő neve a garancia arra hogy tiszta kard ki kard meccs lesz ez
nem hinném hogy az egyik legjobb bíróját elhasználná az UEFA ilyen célokra...yooker
kívánom h igazad legyen
mondjuk nem tudom mit lépnék a helyében ha odalépnének hozzám az uefától egy ilyen ajánlattal h ha nyernek az ukránok a mai meccsen te vezetheted az eb-döntőt


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne legyél biztos benne, így h a lengyelek kiestek lehet h megpróbálják benyomni a másik házigazdát a 8-ba.empty taxi
hát azt nagyon rossz lenne látni hogy Kassai
titkos UEFA küldetést teljesítve kiejti az angolokat... :/

sztem pont az ő neve a garancia arra hogy tiszta kard ki kard meccs lesz ez
nem hinném hogy az egyik legjobb bíróját elhasználná az UEFA ilyen célokra...yooker
Szerintem meg elég sokat láttunk már a szövetségtől, hogy az Ukránok továbbjuttatása még csak ne is számítson olyan hatalmas, és kurva meglepőnek.
Arról nem is beszélve, hogy Kassai is egyre nevetségesebben fúj az utóbbi évben, de egyébként én angol fanként még csalás nélkül is úgy vélem, hogy benne van nagyon is egy angol zakó a levegőben. De azért lesznek "érdekes" ítéletek Kassaitól szerintem.

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 354 — Expect the Best !
Ne legyél biztos benne, így h a lengyelek kiestek lehet h megpróbálják benyomni a másik házigazdát a 8-ba.empty taxi
hát azt nagyon rossz lenne látni hogy Kassai
titkos UEFA küldetést teljesítve kiejti az angolokat... :/

sztem pont az ő neve a garancia arra hogy tiszta kard ki kard meccs lesz ez
nem hinném hogy az egyik legjobb bíróját elhasználná az UEFA ilyen célokra...
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Végre megkezdődött a magyar foci felzárkózása a világ élvonalához!
Csak sajnos nem amiatt, mert a magyarok jobbak lettek.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 188 — Vikings fan
Rooney ver 3-at aztán próbálhatják 😀