NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hogy számolták ki azt, hogy ezzel az 1-0-al Italy továbbmegy? Kicsit fáradt vagyok most a számolgatáshoz, de nem a gólarány dönt?

Spanyol 5-1
Horvát 4-2
Olasz 3-2JC6
nem, az azonos pontszámú 3 csapat egymás elleni gólaránya a lényeg.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hogy számolták ki azt, hogy ezzel az 1-0-al Italy továbbmegy? Kicsit fáradt vagyok most a számolgatáshoz, de nem a gólarány dönt?

Spanyol 5-1
Horvát 4-2
Olasz 3-2
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Kéne egy gyors gólváltás és kiejteni a digókat 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez is mekkora akció volt már. Természetes dolog, hogy szemben vagyok a kapuval, nincs előttem senki, 16 méterre vagyok, és nem ám rábaszom, minek? 5-en megyünk 2 védővel, visszahúzom aztán majd betilitolizzuk. De megérdemelnének egy laza 0-5-öt.fetomy
TD kell nekik, de kurva nehéz ám bevinni azt a szart a kapuba.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez is mekkora akció volt már. Természetes dolog, hogy szemben vagyok a kapuval, nincs előttem senki, 16 méterre vagyok, és nem ám rábaszom, minek? 5-en megyünk 2 védővel, visszahúzom aztán majd betilitolizzuk. De megérdemelnének egy laza 0-5-öt.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
2 csatár van fent,csak az a bizonyos csatár miden poszton játszikKiss
úgy gondoltam, hogy 1 minimum 😊

De hogy a világ egyik legjobb válogatottja hogy a mocskos pokolba engedheti meg magának,hogy csatár nélkül álljon fel, az komolyan mondom kurvanagy szégyen... Mi lett ezzel a csapattal, pár éve még szurkoltam nekik...

Valóban nem a csatárok száma határozza meg a támadójátékot. Most hogy belegondolok, olyan élvezetes támadójátékot nyomatnak itt ezek a spanyol gyerekek, hogy lefosom a bokám 😛 Volt már helyzetük?fetomy
"felfoghatatlan" hogy lehet undorító valakinek ez a játékstílus 😛 ezt élvezni kell. hát hajráeaglesmcnabb
Látod, hogy nem ugyanúgy játszanak 😛 Neked semmi nem jó 😉

Do your job
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
2 csatár van fent,csak az a bizonyos csatár miden poszton játszikKiss
úgy gondoltam, hogy 1 minimum 😊

De hogy a világ egyik legjobb válogatottja hogy a mocskos pokolba engedheti meg magának,hogy csatár nélkül álljon fel, az komolyan mondom kurvanagy szégyen... Mi lett ezzel a csapattal, pár éve még szurkoltam nekik...

Valóban nem a csatárok száma határozza meg a támadójátékot. Most hogy belegondolok, olyan élvezetes támadójátékot nyomatnak itt ezek a spanyol gyerekek, hogy lefosom a bokám 😛 Volt már helyzetük?fetomy
"felfoghatatlan" hogy lehet undorító valakinek ez a játékstílus 😛 ezt élvezni kell. hát hajrá

szerk.: a mondat nyomokban iróniát tartalmaz!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hogy nyernek, nem? Ebből a szempontból a németek a legundorítóbbak! 😀csi77
nyilván az hogy lövőhelyzetben passzolgatnak. az igazi férfi viszont vagy rárúgja harmincról vagy beível, a társa meg kapura fejel. csak semmi sallang 😛Höri
Ennyi erővel egy igazi férfi rugbyzik 😉
Szerk.: Ez a játékvezető is botrányosan szar...Boston
vagy a sok kurvázástól meg ivástól már sportolni sincs ereje. meg mert előző nap megsérült mikor megölt egy örvösmedvét puszta kézzel.

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
nyilván az hogy lövőhelyzetben passzolgatnak. az igazi férfi viszont vagy rárúgja harmincról vagy beível, a társa meg kapura fejel. csak semmi sallang 😛Höri
Ennyi erővel egy igazi férfi rugbyzik 😉
Boston
Illetve Old Spice-ot használ.szaba
😂

Do your job
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Hogy nyernek, nem? Ebből a szempontból a németek a legundorítóbbak! 😀csi77
nyilván az hogy lövőhelyzetben passzolgatnak. az igazi férfi viszont vagy rárúgja harmincról vagy beível, a társa meg kapura fejel. csak semmi sallang 😛Höri
Ennyi erővel egy igazi férfi rugbyzik 😉
Boston
Illetve Old Spice-ot használ.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Nem hiszem. Mondjuk lövésem sincs, hogy a játékstílusukban mi az undorító, de hát ízlések és pofonok.Boston
Hogy nyernek, nem? Ebből a szempontból a németek a legundorítóbbak! 😀csi77
nyilván az hogy lövőhelyzetben passzolgatnak. az igazi férfi viszont vagy rárúgja harmincról vagy beível, a társa meg kapura fejel. csak semmi sallang 😛Höri
Ennyi erővel egy igazi férfi rugbyzik 😉
Szerk.: Ez a játékvezető is botrányosan szar...

Do your job
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
2 csatár van fent,csak az a bizonyos csatár miden poszton játszikKiss
úgy gondoltam, hogy 1 minimum 😊

De hogy a világ egyik legjobb válogatottja hogy a mocskos pokolba engedheti meg magának,hogy csatár nélkül álljon fel, az komolyan mondom kurvanagy szégyen... Mi lett ezzel a csapattal, pár éve még szurkoltam nekik...

Valóban nem a csatárok száma határozza meg a támadójátékot. Most hogy belegondolok, olyan élvezetes támadójátékot nyomatnak itt ezek a spanyol gyerekek, hogy lefosom a bokám 😛 Volt már helyzetük?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
D H P szerint az íreknek fasza eredmény a 0-1Höri
hát jobb mint a 0-9 az kétségtelen! No meg milliószor jobb, mintha vezetnének 2-0-ra...

btw nagyon remélem, hogy ezek a szaros fasz spanyolok kiesnek a büdös picsába. Még a görögöknek is mindig van fent egy csatár faszomat...fetomy
Nem a csatárok száma határozza meg, hogy milyen a támadójáték. 😊
A Barca is sokszor játszik "igazi csatár" nélkül...
Sinisa
Csak Messi bevágja mindig, viszont a spanyoloknál az egyetlen ilyen játékos (Llorrente) nem játszott még 1 percet sem. Vérgáz.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
D H P szerint az íreknek fasza eredmény a 0-1Höri
hát jobb mint a 0-9 az kétségtelen! No meg milliószor jobb, mintha vezetnének 2-0-ra...

btw nagyon remélem, hogy ezek a szaros fasz spanyolok kiesnek a büdös picsába. Még a görögöknek is mindig van fent egy csatár faszomat...fetomy
És a görögök undorítóan szarok is, mióta Samarast kitolták szélre, és nem csatárt játszik. 😛
Alig lőnek gólt, szégyen gyalázat, Samaras már legalább 7 gólnál tartana.

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 920 — Gràcies Pep!
D H P szerint az íreknek fasza eredmény a 0-1Höri
hát jobb mint a 0-9 az kétségtelen! No meg milliószor jobb, mintha vezetnének 2-0-ra...

btw nagyon remélem, hogy ezek a szaros fasz spanyolok kiesnek a büdös picsába. Még a görögöknek is mindig van fent egy csatár faszomat...fetomy
Nem a csatárok száma határozza meg, hogy milyen a támadójáték. 😊
A Barca is sokszor játszik "igazi csatár" nélkül...
... és a magyar válogatott is egy időben játszott 4-3-3-at. 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
D H P szerint az íreknek fasza eredmény a 0-1Höri
hát jobb mint a 0-9 az kétségtelen! No meg milliószor jobb, mintha vezetnének 2-0-ra...

btw nagyon remélem, hogy ezek a szaros fasz spanyolok kiesnek a büdös picsába. Még a görögöknek is mindig van fent egy csatár faszomat...fetomy
2 csatár van fent,csak az a bizonyos csatár miden poszton játszik

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
D H P szerint az íreknek fasza eredmény a 0-1Höri
hát jobb mint a 0-9 az kétségtelen! No meg milliószor jobb, mintha vezetnének 2-0-ra...

btw nagyon remélem, hogy ezek a szaros fasz spanyolok kiesnek a büdös picsába. Még a görögöknek is mindig van fent egy csatár faszomat...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Nem hiszem. Mondjuk lövésem sincs, hogy a játékstílusukban mi az undorító, de hát ízlések és pofonok.Boston
Hogy nyernek, nem? Ebből a szempontból a németek a legundorítóbbak! 😀csi77
nyilván az hogy lövőhelyzetben passzolgatnak. az igazi férfi viszont vagy rárúgja harmincról vagy beível, a társa meg kapura fejel. csak semmi sallang 😛Höri
szívemből szóltál.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Hajrá digók!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 920 — Gràcies Pep!
Ismét center nélküli játék...
De akkor minek egy vérbeli RW?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
D H P szerint az íreknek fasza eredmény a 0-1

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Onnan hogy az EB előtt láttam őket játszani. 😊
Vagy azóta gyökeresen megváltozott a játékuk?eaglesmcnabb
Nem hiszem. Mondjuk lövésem sincs, hogy a játékstílusukban mi az undorító, de hát ízlések és pofonok.Boston
Hogy nyernek, nem? Ebből a szempontból a németek a legundorítóbbak! 😀csi77
nyilván az hogy lövőhelyzetben passzolgatnak. az igazi férfi viszont vagy rárúgja harmincról vagy beível, a társa meg kapura fejel. csak semmi sallang 😛

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most nem azért, de akkor honnan veszed ezt, ha nem is láttad játszani őket...Boston
Onnan hogy az EB előtt láttam őket játszani. 😊
Vagy azóta gyökeresen megváltozott a játékuk?eaglesmcnabb
Nem hiszem. Mondjuk lövésem sincs, hogy a játékstílusukban mi az undorító, de hát ízlések és pofonok.Boston
az hogy végigpasszoljuk a tizenhatost, és baszunk lőni, közben meg lassítjuk a játékot a 8 millió oldalpasszal.
A lényegre törő focit szeretem. Nem birtokolni kell a labdát hanem támadni. Tegnap a portugálok 40%-ban birtokolták a labdát, mégis ha náluk volt megpróbálták minél gyorsabban felvinni az ellenfél kapujához. 2szer annyit lőttek mint az ellenfél. Nekem az jobban tetszik. de ahogy mondtad ízlések és pofonok 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Most nem azért, de akkor honnan veszed ezt, ha nem is láttad játszani őket...Boston
Onnan hogy az EB előtt láttam őket játszani. 😊
Vagy azóta gyökeresen megváltozott a játékuk?eaglesmcnabb
Nem hiszem. Mondjuk lövésem sincs, hogy a játékstílusukban mi az undorító, de hát ízlések és pofonok.Boston
Hogy nyernek, nem? Ebből a szempontból a németek a legundorítóbbak! 😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
a spanyolok olyan undorítóan játszanak, hogy eddig még 1 percet sem mertem megnézni belőlük az EB-neaglesmcnabb
Most nem azért, de akkor honnan veszed ezt, ha nem is láttad játszani őket...Boston
Onnan hogy az EB előtt láttam őket játszani. 😊
Vagy azóta gyökeresen megváltozott a játékuk?eaglesmcnabb
Nem hiszem. Mondjuk lövésem sincs, hogy a játékstílusukban mi az undorító, de hát ízlések és pofonok.

Do your job