NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5s6lm8n5X1qiy96so2_250.gif
remélem azért van der Wiel seggét nem törte fel a kemény pázsit 😛eaglesmcnabb
Az nem Mathijsen? 😛

több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
Kiráz a hideg ettől a zenétől!
msot már ez a csengőhangom is!
yepyep

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gondolom megy is majd a köszönet a németeknek, hisz voltak olyan jó fejek, hogy nem adták le a meccset a dánoknak, mert ha így tesznek akkor bizony még a végén a portugálok kénytelen lettek volna játszani a félelmetes görögökkel. Bár lehet a németek szimplán csak nem akartak kiesni, és ezért nem bukták el a meccset (mert ugye ha leadják a meccset akkor portugálok elsők, dánok 2.-ak). 😉
A portugálok meg egyébként eddig 3-ból 3-szor játszottak nagyon jól, úgyhogy egyre bizakodóbb vagyok, főleg hogy tegnap végre Ronaldo is beindult, eddig is nekik szurkoltam ezek tuán is nekik fogok (a szavazásról sajna lemaradtam).Jughead
Ha a dánok nyernek 3-2-re, akkor Dánia-Németország-Portugália a sorrend 😉 Arról nem is beszélve, hogy a hollandok odaadták ajándékba a mérkőzést abban a pillanatban,hogy lehozták a védőt egy 6. csatárért 😊

De persze úgyis az lesz, hogy micsoda szenzációsan játszottak, elvégre a sorsolásnak köszönhetően az elődöntő kb. garantált is, aki oda jut azt meg már nem lehet nem dícsérni, viszont arra kíváncsi leszek, hogy ott amikor lesz egy normális ellenfél, akkor megint elbuknak-e 😊fetomy
érdekelne hogy milyen sorsolást kellett volna kapniuk, hogy ne legyen garantált az elődöntő (ami azért még nincs lejátszva.)
érdekelne, hogy mondjuk melyik csoportban lettek volna nehezebb ellenfelei a portugáloknak, + eleve azt is nézzük hogy az A csoport legjobbjaival mérkőznek a 4 közé jutásért.

valaki említette hogy nem passzolt a sokkal jobb helyzetben levő csapattársának. A csel előtt a védő miatt nem tudott volna passzolni, utána meg kapásból ziccerben volt. ennél jobb helyzetben nemigen lehetett volna, ráadásul a védők is visszaértek volna.

remélem azért van der Wiel seggét nem törte fel a kemény pázsit 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁH !!!

Ez az!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

köszönöm szépen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(pedig minden meccs előtt megy)

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Gondolom megy is majd a köszönet a németeknek, hisz voltak olyan jó fejek, hogy nem adták le a meccset a dánoknak, mert ha így tesznek akkor bizony még a végén a portugálok kénytelen lettek volna játszani a félelmetes görögökkel. Bár lehet a németek szimplán csak nem akartak kiesni, és ezért nem bukták el a meccset (mert ugye ha leadják a meccset akkor portugálok elsők, dánok 2.-ak). 😉
A portugálok meg egyébként eddig 3-ból 3-szor játszottak nagyon jól, úgyhogy egyre bizakodóbb vagyok, főleg hogy tegnap végre Ronaldo is beindult, eddig is nekik szurkoltam ezek tuán is nekik fogok (a szavazásról sajna lemaradtam).Jughead
Ha a dánok nyernek 3-2-re, akkor Dánia-Németország-Portugália a sorrend 😉 Arról nem is beszélve, hogy a hollandok odaadták ajándékba a mérkőzést abban a pillanatban,hogy lehozták a védőt egy 6. csatárért 😊

De persze úgyis az lesz, hogy micsoda szenzációsan játszottak, elvégre a sorsolásnak köszönhetően az elődöntő kb. garantált is, aki oda jut azt meg már nem lehet nem dícsérni, viszont arra kíváncsi leszek, hogy ott amikor lesz egy normális ellenfél, akkor megint elbuknak-e 😊fetomy
Azért ne haragudj ,de csak mert egy gyenge 1-0 kikaptak Németektől hagy ne legyenek már szar csapat 😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Valaki nem tudja véletlenül,hogy mi az a zene amit a csapatok kivonulásakor játszanak???
oylan mint a BL zene...szimfonikus...
és nem az Oceana! 😊

előre is köszi
ha végre valaki lenne aki tudja!ZoliZoltán
http://www.youtube.com/watch?v=LRLdhFVzqt4

azt hiszem erre gondolsz, de én csak egyszer hallottam 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
Ez milyen ronda 😂

http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/lila-fajdalom-ilyen-nincs-vagy-megis-van-2141133Matthew99
Ez még akkor is erős lenne, ha április 1-je lenne és csak tréfa lenne.
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
Valaki nem tudja véletlenül,hogy mi az a zene amit a csapatok kivonulásakor játszanak???
oylan mint a BL zene...szimfonikus...
és nem az Oceana! 😊

előre is köszi
ha végre valaki lenne aki tudja!

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
kábé.... :rolleyes:ZoliZoltán
Viszont ha ideadják a kétszeresét akkor rondábbat is 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
kábé.... :rolleyes:

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Ez milyen ronda 😂

http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/lila-fajdalom-ilyen-nincs-vagy-megis-van-2141133Matthew99
Ez kegyetlen...

:okádósmile:ZoliZoltán
Ideadják a pénz felének a negyedét és szebbet tervezek...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
Ez milyen ronda 😂

http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/lila-fajdalom-ilyen-nincs-vagy-megis-van-2141133Matthew99
Ez kegyetlen...

:okádósmile:

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez milyen ronda 😂

http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/lila-fajdalom-ilyen-nincs-vagy-megis-van-2141133Matthew99
Te atyaúristen... :o
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 841 — Saturday Night Lights
Csak szokásosan barom volt, meg a szokásosnál is jobban elfogult volt a görögök felé. 😀Schleck
És milyen igaza lett! Ebből látszik, hogy ért hozzá.Dzsokijuing
Dzsoki én mélységesen csalódtam benned!vadibandi
Még sokan fognak csalódni bennem/bennünk, de a kupát mi emeljük a magasba. E valaha szép sport új dimenzióit nyitjuk meg a világversenyeken és nem hibázunk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Ez milyen ronda 😂

http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/lila-fajdalom-ilyen-nincs-vagy-megis-van-2141133


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
nem néztem, miért volt gáz?szaba
Csak szokásosan barom volt, meg a szokásosnál is jobban elfogult volt a görögök felé. 😀Schleck
És milyen igaza lett! Ebből látszik, hogy ért hozzá.Dzsokijuing
Dzsoki én mélységesen csalódtam benned!




több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gondolom megy is majd a köszönet a németeknek, hisz voltak olyan jó fejek, hogy nem adták le a meccset a dánoknak, mert ha így tesznek akkor bizony még a végén a portugálok kénytelen lettek volna játszani a félelmetes görögökkel. Bár lehet a németek szimplán csak nem akartak kiesni, és ezért nem bukták el a meccset (mert ugye ha leadják a meccset akkor portugálok elsők, dánok 2.-ak). 😉
A portugálok meg egyébként eddig 3-ból 3-szor játszottak nagyon jól, úgyhogy egyre bizakodóbb vagyok, főleg hogy tegnap végre Ronaldo is beindult, eddig is nekik szurkoltam ezek tuán is nekik fogok (a szavazásról sajna lemaradtam).Jughead
Ha a dánok nyernek 3-2-re, akkor Dánia-Németország-Portugália a sorrend 😉 Arról nem is beszélve, hogy a hollandok odaadták ajándékba a mérkőzést abban a pillanatban,hogy lehozták a védőt egy 6. csatárért 😊

De persze úgyis az lesz, hogy micsoda szenzációsan játszottak, elvégre a sorsolásnak köszönhetően az elődöntő kb. garantált is, aki oda jut azt meg már nem lehet nem dícsérni, viszont arra kíváncsi leszek, hogy ott amikor lesz egy normális ellenfél, akkor megint elbuknak-e 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.oddschecker.com/football/internationals/euro-2012/final-referee
Nem néz ki rosszul. 😊

több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 922
De egyébként rácáfoltak, hiszen megverték az EB bottom2 csapatának egyikét, meg nagynehezen Dániát is, és megköszönhetik a németeknek, hogy nem adták le a meccset, mert nem az ő kezükben volt a saját továbbjutásuk.fetomy
Gondolom megy is majd a köszönet a németeknek, hisz voltak olyan jó fejek, hogy nem adták le a meccset a dánoknak, mert ha így tesznek akkor bizony még a végén a portugálok kénytelen lettek volna játszani a félelmetes görögökkel. Bár lehet a németek szimplán csak nem akartak kiesni, és ezért nem bukták el a meccset (mert ugye ha leadják a meccset akkor portugálok elsők, dánok 2.-ak). 😉
A portugálok meg egyébként eddig 3-ból 3-szor játszottak nagyon jól, úgyhogy egyre bizakodóbb vagyok, főleg hogy tegnap végre Ronaldo is beindult, eddig is nekik szurkoltam ezek tuán is nekik fogok (a szavazásról sajna lemaradtam).
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 841 — Saturday Night Lights
nem néztem, miért volt gáz?szaba
Csak szokásosan barom volt, meg a szokásosnál is jobban elfogult volt a görögök felé. 😀Schleck
És milyen igaza lett! Ebből látszik, hogy ért hozzá.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nem néztem, miért volt gáz?szaba
Csak szokásosan barom volt, meg a szokásosnál is jobban elfogult volt a görögök felé. 😀

több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Nyilván nem fognak csinálni semmit, de azért kis reménysugár. A görög meccs után írtam gyorsan egy rövid emailt az mtv-nek idegességemben Knézyről. Ma jött válasz:
"Tisztelt Kiss Úr,

kollégánk közvetítésével kapcsolatban valóban sok nézőnk írta meg véleményét, mindezeket továbbítottuk sportszerkesztőségünknek.

Üdvözlettel

Közönségszolgálat"Schleck
nem néztem, miért volt gáz?szaba
Mi volt olyan durva dolog, hogy írni kellett?
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Látom a Honvédnál megint "minőségi erősítések" jöttek. 5 játékost igazoltunk: 1 libériait, 1 maliból valót, 1 brazilt, 1 szerbet és 1 franciát. Hemi ezek után beprobálkozhatna a Benettonnál(united colors), mint főszponzor...Az új olasz edzőnek ezekkel kell helyt állnia az ELben és a bajnokságban? Sok sikert...iktriad
Most ezek után, hogyan huhogjak a Bozsik stadionban? 😊




több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom a Honvédnál megint "minőségi erősítések" jöttek. 5 játékost igazoltunk: 1 libériait, 1 maliból valót, 1 brazilt, 1 szerbet és 1 franciát. Hemi ezek után beprobálkozhatna a Benettonnál(united colors), mint főszponzor...Az új olasz edzőnek ezekkel kell helyt állnia az ELben és a bajnokságban? Sok sikert...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nyilván nem fognak csinálni semmit, de azért kis reménysugár. A görög meccs után írtam gyorsan egy rövid emailt az mtv-nek idegességemben Knézyről. Ma jött válasz:
"Tisztelt Kiss Úr,

kollégánk közvetítésével kapcsolatban valóban sok nézőnk írta meg véleményét, mindezeket továbbítottuk sportszerkesztőségünknek.

Üdvözlettel

Közönségszolgálat"Schleck
most már az is érdekelne hogy mit írtál nekik 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!