NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nyögdécsel itt össze - vissza, akkora hülyeségeket beszél, hogy a fejemet fogom. próbál nagy futball szakértőként tetszelegni.... inkább leveszem a hangot. de akkor meg nem hallom az íreket...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Csúnya lenne, ha David Silva a Realba menne
a lehető legnagyobb beégésként lehetne kezelhetnénk akkor a Kaká-Sahin duó leigazolását. 😀
kicsit telített lenne a poszt Özillel, Di Máriával, kurvára fölösleges pénzkidobás lenne

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"a területet és embert is védjék" 😂 😂 😂

beszarás ez az ember, szégyen...JC6
mi ebben a szégyen?? Védeni kell az embert is, hiszen ha a másik csapat begorombul aztán elkezdi lerugdosni őket, és nincsenek erre felkészülve, akkor mi lesz? hát beszopják he!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
"az írek háttal nézik a meccset, az olaszok senkik" 😀 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"a területet és embert is védjék" 😂 😂 😂

beszarás ez az ember, szégyen...JC6
Dawkins fan vagy, mit nem értesz? 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"a területet és embert is védjék" 😂 😂 😂

beszarás ez az ember, szégyen...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szegény Balotelli pont megismerte az angol stílust a cityben, erre pont az írek ellen padozik 😕

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
El se hiszem, Méhest öröm és bódottá' hallgatni, végre ismét normális kommentátor.Stez
nálam Knézy közvetít bebee


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
El se hiszem, Méhest öröm és bódottá' hallgatni, végre ismét normális kommentátor.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, gyerünk Horvát-Olasz duó. 😛 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
hajrá.... a kopaszra
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hajrá Írek!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Di Éjdzs Pí ...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
na go itálokStez
Jól beszélsz oroszlán komám.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
na go itálok

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja, amúgy Ronaldot rühellem mint a szart, és egyáltalán nem ő a legjobb játékos a világon, viszont annál a gólnál aki fikázza az álszent. Ki a faszom adná le, mikor 6 méterre szemben állok tök üresen a kapuval, és én lőhetem tovább a csapatom? Nem mellesleg a spanyolok itt azért vannak fikázva mindig, merthogy gólvonalon is még passzolgatnak, nem tudnak lőni. Most komolyan azt várná valaki, hogy az 5-ösön még passzolgassunk, mert én csak 100%-os helyzetben vagyok, a másik meg 101%-osban? Nevetséges. Főleg, hogy nem is ment neki a góllövés, pedig mindenki tőle várja, be kellett azt lőnie egyedül. Ronaldo egy pöcs, de azt jól csinálta.fetomy
Tudjuk hogy Samaras a legjobb mert hát svájci. De azért CR a 2. 😛 😀Toca
Hát persze mert világos hogy Samaras egyébként Messi csak álruhában? :cool: (hogy csatlakozzak én is ehhez a zseniális társalgáshoz 😉 )
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Ja, amúgy Ronaldot rühellem mint a szart, és egyáltalán nem ő a legjobb játékos a világon, viszont annál a gólnál aki fikázza az álszent. Ki a faszom adná le, mikor 6 méterre szemben állok tök üresen a kapuval, és én lőhetem tovább a csapatom? Nem mellesleg a spanyolok itt azért vannak fikázva mindig, merthogy gólvonalon is még passzolgatnak, nem tudnak lőni. Most komolyan azt várná valaki, hogy az 5-ösön még passzolgassunk, mert én csak 100%-os helyzetben vagyok, a másik meg 101%-osban? Nevetséges. Főleg, hogy nem is ment neki a góllövés, pedig mindenki tőle várja, be kellett azt lőnie egyedül. Ronaldo egy pöcs, de azt jól csinálta.fetomy
Tudjuk hogy Samaras a legjobb mert hát svájci. De azért CR a 2. 😛 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, a németek sem találkoztak még jó csapattal...... 😊csi77
hol mondtam, hogy találkoztak? 😊 Szimplán ők alpból egy top3-as csapat szerintem. Majd ha a portugál csapat sem lényegében 3 emberből áll, akkor őket is jobbnak lehet tartani 😊
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Gondolom megy is majd a köszönet a németeknek, hisz voltak olyan jó fejek, hogy nem adták le a meccset a dánoknak, mert ha így tesznek akkor bizony még a végén a portugálok kénytelen lettek volna játszani a félelmetes görögökkel. Bár lehet a németek szimplán csak nem akartak kiesni, és ezért nem bukták el a meccset (mert ugye ha leadják a meccset akkor portugálok elsők, dánok 2.-ak). 😉
A portugálok meg egyébként eddig 3-ból 3-szor játszottak nagyon jól, úgyhogy egyre bizakodóbb vagyok, főleg hogy tegnap végre Ronaldo is beindult, eddig is nekik szurkoltam ezek tuán is nekik fogok (a szavazásról sajna lemaradtam).Jughead
Ha a dánok nyernek 3-2-re, akkor Dánia-Németország-Portugália a sorrend 😉 Arról nem is beszélve, hogy a hollandok odaadták ajándékba a mérkőzést abban a pillanatban,hogy lehozták a védőt egy 6. csatárért 😊

De persze úgyis az lesz, hogy micsoda szenzációsan játszottak, elvégre a sorsolásnak köszönhetően az elődöntő kb. garantált is, aki oda jut azt meg már nem lehet nem dícsérni, viszont arra kíváncsi leszek, hogy ott amikor lesz egy normális ellenfél, akkor megint elbuknak-e 😊fetomy
érdekelne hogy milyen sorsolást kellett volna kapniuk, hogy ne legyen garantált az elődöntő (ami azért még nincs lejátszva.)
érdekelne, hogy mondjuk melyik csoportban lettek volna nehezebb ellenfelei a portugáloknak, + eleve azt is nézzük hogy az A csoport legjobbjaival mérkőznek a 4 közé jutásért.

valaki említette hogy nem passzolt a sokkal jobb helyzetben levő csapattársának. A csel előtt a védő miatt nem tudott volna passzolni, utána meg kapásból ziccerben volt. ennél jobb helyzetben nemigen lehetett volna, ráadásul a védők is visszaértek volna.

remélem azért van der Wiel seggét nem törte fel a kemény pázsit 😛eaglesmcnabb
Én voltam, de azt is írtam, ha nagyon kötözködni akarnék..... 😊 Ha mellérúgta volna, akkor jöttek volna ám csak szövegek!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Dehogy húzom 😉
Cr már most többet csinált mint tavaly Messi a copán, anno szegény nem talált a kapuba hazai pályán 😕.
eaglesmcnabb
Köszi h megosztottad ezt az EB végkimenetelét jelentősen befolyásoló infót, már vártam.

Pepe jó védő, egészen addig ameddig el nem borul az agya és kiállítják. Top védő lenne ha fejben néha picit nyugodtabb lenne.Blevi
nemongyá ilyet, mert az, hogy az egész pályafutását nézve így van, az "senkit" nem érdekel, a tegnapi meccsen szabálytalansága sem volt, ez az ami számít.... 😀Geyza
Gondolom rohadt sok Real meccset láthattál mostanában...A Getafe ellen művelt ámokfutása óta max 1-2 Barca meccsen állatkodott (mondjuk azokat nem is bánom 😊 ) Inkább a színészkedést nyomja már egy ideje,mint a brutális belépőket 😉

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Toca: Még mindig nem azt mondtam, hogy szar, csak próbáltam ellensúlyozni a kezdődő gigahype-ot, hogy már lassan itt az van, hogy mindenki szar, csak a portugálok olyan fantasztikusak, hogy bepisilünk 😛 Egyszerűen azt mondtam, hogy igazán ütőképes csapattal eddig csak a németekkel játszottak, tőlük meg kikaptak, pedig 1. meccsen nem is nagyon szárnyaltak a fritzek.

eaglesmcnabb: mindenki itt jön azzal, hogy a németeknek garantált az elődöntő, merthogy a görögök szarok. Nem azért, de a csehek se sokkal jobbak. Az A csoport volt papíron a leggyengébb, az is maradt. A B volt a legerősebb, hát az meg nem jött be. Szimpatikus csapat nekem ez a dán, reméltem is hogy továbbmennek, de azért ők se olyan jók, a hollandokról ne is beszéljünk, mert kb. csak az írek voltak reménytelenebbek, úgyhogy ez a B csoport nem volt egy nagy erőfelmérő, és nekik az elődöntő sem lesz. A fritzek megszívhatnák, de azért annyival jobbak a görögöknél, hogy ne nagyon legyen kérdés, főleg hogy Karagounis nem játszik, a csehek meg azért már bizonyították, hogy egy jobb csapat nagyon meg tudja őket verni.

Jó nyilván semmi nem garantált, de a legkönyebb negyeddöntős ellenfele a B csoportnak van, hiszen a másik ágon a Spanyol-horvát-olasz-francia-angol-ukrán mind-mind jobb csapatok mint az A csoport bármelyike. (Orosz lett volna kivétel, de mint kiderült ugye mégse)

Egyébként a Német-Portugál páros egyike szerintem legalább kiesik, de papíron nekik van messze a legkönnyebb dolguk. 😊

Ja, amúgy Ronaldot rühellem mint a szart, és egyáltalán nem ő a legjobb játékos a világon, viszont annál a gólnál aki fikázza az álszent. Ki a faszom adná le, mikor 6 méterre szemben állok tök üresen a kapuval, és én lőhetem tovább a csapatom? Nem mellesleg a spanyolok itt azért vannak fikázva mindig, merthogy gólvonalon is még passzolgatnak, nem tudnak lőni. Most komolyan azt várná valaki, hogy az 5-ösön még passzolgassunk, mert én csak 100%-os helyzetben vagyok, a másik meg 101%-osban? Nevetséges. Főleg, hogy nem is ment neki a góllövés, pedig mindenki tőle várja, be kellett azt lőnie egyedül. Ronaldo egy pöcs, de azt jól csinálta.fetomy
Na, a németek sem találkoztak még jó csapattal...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Toca: Még mindig nem azt mondtam, hogy szar, csak próbáltam ellensúlyozni a kezdődő gigahype-ot, hogy már lassan itt az van, hogy mindenki szar, csak a portugálok olyan fantasztikusak, hogy bepisilünk 😛 Egyszerűen azt mondtam, hogy igazán ütőképes csapattal eddig csak a németekkel játszottak, tőlük meg kikaptak, pedig 1. meccsen nem is nagyon szárnyaltak a fritzek.

eaglesmcnabb: mindenki itt jön azzal, hogy a németeknek garantált az elődöntő, merthogy a görögök szarok. Nem azért, de a csehek se sokkal jobbak. Az A csoport volt papíron a leggyengébb, az is maradt. A B volt a legerősebb, hát az meg nem jött be. Szimpatikus csapat nekem ez a dán, reméltem is hogy továbbmennek, de azért ők se olyan jók, a hollandokról ne is beszéljünk, mert kb. csak az írek voltak reménytelenebbek, úgyhogy ez a B csoport nem volt egy nagy erőfelmérő, és nekik az elődöntő sem lesz. A fritzek megszívhatnák, de azért annyival jobbak a görögöknél, hogy ne nagyon legyen kérdés, főleg hogy Karagounis nem játszik, a csehek meg azért már bizonyították, hogy egy jobb csapat nagyon meg tudja őket verni.

Jó nyilván semmi nem garantált, de a legkönyebb negyeddöntős ellenfele a B csoportnak van, hiszen a másik ágon a Spanyol-horvát-olasz-francia-angol-ukrán mind-mind jobb csapatok mint az A csoport bármelyike. (Orosz lett volna kivétel, de mint kiderült ugye mégse)

Egyébként a Német-Portugál páros egyike szerintem legalább kiesik, de papíron nekik van messze a legkönnyebb dolguk. 😊

Ja, amúgy Ronaldot rühellem mint a szart, és egyáltalán nem ő a legjobb játékos a világon, viszont annál a gólnál aki fikázza az álszent. Ki a faszom adná le, mikor 6 méterre szemben állok tök üresen a kapuval, és én lőhetem tovább a csapatom? Nem mellesleg a spanyolok itt azért vannak fikázva mindig, merthogy gólvonalon is még passzolgatnak, nem tudnak lőni. Most komolyan azt várná valaki, hogy az 5-ösön még passzolgassunk, mert én csak 100%-os helyzetben vagyok, a másik meg 101%-osban? Nevetséges. Főleg, hogy nem is ment neki a góllövés, pedig mindenki tőle várja, be kellett azt lőnie egyedül. Ronaldo egy pöcs, de azt jól csinálta.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
A horvát-spanyolnál azért érdekes hogy 11-es odds a H és 1,44 a V, de például ha a konkrét eredményt nézzük, az 1-2 is 8-as odds meg a 2-2 is 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5s6lm8n5X1qiy96so2_250.gif
remélem azért van der Wiel seggét nem törte fel a kemény pázsit 😛eaglesmcnabb
Az nem Mathijsen? 😛Schleck
ne viccelj már, még Knézy is észrevette volna hogy van der wiel 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
killkenny 118 — Stream felelős
meccsek előtt the XX - Intro-t is hallottam már többször felcsendülni, az is király 😊
http://www.youtube.com/watch?v=4KnUBu8SFk0