NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Nyilván nem fognak csinálni semmit, de azért kis reménysugár. A görög meccs után írtam gyorsan egy rövid emailt az mtv-nek idegességemben Knézyről. Ma jött válasz:
"Tisztelt Kiss Úr,

kollégánk közvetítésével kapcsolatban valóban sok nézőnk írta meg véleményét, mindezeket továbbítottuk sportszerkesztőségünknek.

Üdvözlettel

Közönségszolgálat"Schleck
nem néztem, miért volt gáz?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Minimum 2 öngólt várok el a görögöktől, ennyit igazán megtehetnek. 😂 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nyilván nem fognak csinálni semmit, de azért kis reménysugár. A görög meccs után írtam gyorsan egy rövid emailt az mtv-nek idegességemben Knézyről. Ma jött válasz:
"Tisztelt Kiss Úr,

kollégánk közvetítésével kapcsolatban valóban sok nézőnk írta meg véleményét, mindezeket továbbítottuk sportszerkesztőségünknek.

Üdvözlettel

Közönségszolgálat"

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
egy kis tress:

első hivatalos nyári szerezményünk:

szélteszt ok? narancsvidékről érkezett, dábrácáni nevelés...mi kell még? 😀

|
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 841 — Saturday Night Lights
Ez ennyire előre le van már játszva? 😮adyno12
A futball úgy 100 éve nem sport, hanem politika.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Pepe meg egy hentes... Így hiába a szép játék, ellenszenvesek, nekem mindenképp...Geyza
LOL!Tegnap még szerintem szabálytalansága sem volt,Ronaldo mellett kb man of the match...A 2. gól előtt pl pont ő szerezte meg a labdátJoeyPorter
Mondjuk, ha nagyon kötözködni akarunk, azt a labdát le is passzolhatta volna, középen még nála is nagyobb helyzetben volt a csapattársa..... Belőtte, így ő a hős.csi77
Persze bele lehet abba is kötni hogy mért 2 kapufát rúgott mért nem 4-et. Kb 2 perccel előtte adott ajtó ablak ziccert Naninak aki belelőtte a kapusba ezután én se passzoltam volna be, főleg, hogy azért elég nagy helyzet volt már előtte is.
Pepét meg lehet hentesezni, véleményem szerint nem nagyobb hentes mint Materazzi volt vagy Dejon , Van Bommel, csak ha elszáll az agya, ezen felül nálam top védő amit az EB-n jól látható.
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Ez ennyire előre le van már játszva? 😮

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 841 — Saturday Night Lights
Az ugye megvan mindenkinek, hogy hogy hívják a görög győztes párt vezetőjét? 😀Schleck
😀 😂jjncaa
Mivel asszem a legyeleknél lesz a meccs remélem kimegy. Merkel helyébe meg inkább otthon maradnék, mert a jelenléte csak még jobban motiválja majd Szamaraszékat(a görög szakvezetés fejében csak német gazdasági körökből érkező sértő megjegyzéseket olvasnék a csapatnak a meccsig).
Bár az is igaz, hogyha a görögök kiejtik a németeket ugrik az EUs segély Athénnak.

Én mindenesetre nem izgulok, beszéltem az éjjel Paul polip szellemével, azt mutogatta el, hogy Klose utolsó percekben szerzett fejesgóljával meglesz a germán továbbjutás. 😊iktriad
Mint No. 1. görög drukker és szagértő, cáfolom az uccsó állítást. Természetesen le kell, hogy adjuk a meccset a németeknek, de ha a pályán dőlne el a küzdelem, akkor sima görög siker. Ez az oroszok elleni második félidő megmutatta az EB-győzelemre hajazó erényeket: betonvédelem, elől Szamarasz az összes fejpárbajt megnyeri és az összes labdát megtartja. Karaguniszt kiszolgálva még támadójátékra is képesek vagyunk, ami a Rehaklész-modellben még gyenge lábakon állt. Szóval kár, hogy a mentőcsomag (haha) dönti el a meccset 😕

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
jójó azért ne húzd fel magad, szerintem rajtad kívül egyedül én ismerem el hogy jó védő és nem csak hentes 😛 😀Toca
Dehogy húzom 😉
Cr már most többet csinált mint tavaly Messi a copán, anno szegény nem talált a kapuba hazai pályán 😕.
eaglesmcnabb
Köszi h megosztottad ezt az EB végkimenetelét jelentősen befolyásoló infót, már vártam.

Pepe jó védő, egészen addig ameddig el nem borul az agya és kiállítják. Top védő lenne ha fejben néha picit nyugodtabb lenne.Blevi
nemongyá ilyet, mert az, hogy az egész pályafutását nézve így van, az "senkit" nem érdekel, a tegnapi meccsen szabálytalansága sem volt, ez az ami számít.... 😀

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
jaja, megpattant a beadás, sőt az egyik dán gól is róla jött. csak mentett mellette vagy 4szer ziccerbeneaglesmcnabb
jójó azért ne húzd fel magad, szerintem rajtad kívül egyedül én ismerem el hogy jó védő és nem csak hentes 😛 😀Toca
Dehogy húzom 😉
Cr már most többet csinált mint tavaly Messi a copán, anno szegény nem talált a kapuba hazai pályán 😕.
eaglesmcnabb
Köszi h megosztottad ezt az EB végkimenetelét jelentősen befolyásoló infót, már vártam.

Pepe jó védő, egészen addig ameddig el nem borul az agya és kiállítják. Top védő lenne ha fejben néha picit nyugodtabb lenne.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Elég undorítóan szép támadó focit játszanak fújfúj...
Ronaldo azért ezen a meccsen megmutatta,hogy tud ő még játszani. 2 gól 2 kapufa meg volt egy majdnemtuti gólpassza isToca
Pepe meg egy hentes... Így hiába a szép játék, ellenszenvesek, nekem mindenképp...Geyza
LOL!Tegnap még szerintem szabálytalansága sem volt,Ronaldo mellett kb man of the match...A 2. gól előtt pl pont ő szerezte meg a labdátJoeyPorter
Mondjuk, ha nagyon kötözködni akarunk, azt a labdát le is passzolhatta volna, középen még nála is nagyobb helyzetben volt a csapattársa..... Belőtte, így ő a hős.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
de rühellem ezeket a portugálokatJC6
Elég undorítóan szép támadó focit játszanak fújfúj...
Ronaldo azért ezen a meccsen megmutatta,hogy tud ő még játszani. 2 gól 2 kapufa meg volt egy majdnemtuti gólpassza isToca
Pepe meg egy hentes... Így hiába a szép játék, ellenszenvesek, nekem mindenképp...Geyza
LOL!Tegnap még szerintem szabálytalansága sem volt,Ronaldo mellett kb man of the match...A 2. gól előtt pl pont ő szerezte meg a labdát

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mondjuk a német-görög tényleg pikáns összecsapás lesz a 8 között 😊jjncaa
Az ugye megvan mindenkinek, hogy hogy hívják a görög győztes párt vezetőjét? 😀Schleck
😀 😂jjncaa
Mivel asszem a legyeleknél lesz a meccs remélem kimegy. Merkel helyébe meg inkább otthon maradnék, mert a jelenléte csak még jobban motiválja majd Szamaraszékat(a görög szakvezetés fejében csak német gazdasági körökből érkező sértő megjegyzéseket olvasnék a csapatnak a meccsig).
Bár az is igaz, hogyha a görögök kiejtik a németeket ugrik az EUs segély Athénnak.

Én mindenesetre nem izgulok, beszéltem az éjjel Paul polip szellemével, azt mutogatta el, hogy Klose utolsó percekben szerzett fejesgóljával meglesz a germán továbbjutás. 😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Ezt most olvastam amúgy.. a viccek topicba akartam berakni először, de azért ennyire mocsok nem vagyok:

"And actually, Robben leads Netherlands in assists in Euro finals history at 5 with Bergkamp coming in at 4" 😂

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a döntőben 8 francia fog játszani nálad? 😀 az szép lesz.

ja amúgy tényleg nincsenek alul értékelve, 1 ember szavazott rájuk itt a fórumon 😀eaglesmcnabb
A döntőben 12 ember lehet egy csapatból. Mivel úgy szabályos, felrakok a padra 3 portugált, de játszani egyik se fog az tuti 😛

Ellenben ha francia-portugál döntő lesz, akkor nem számít hol estek ki, telerakom göröggel a csapatot inkább és 0 ponttal zárom a fordulót, mert ez az a két válogatott, akik közül akkor se választok, ha nincs más választásom 😀

Jó, akkor te miért értékeled ennyire alul őket, hogy nem rájuk szavaztál? 😛 Az a szavazás javarészt szimpátia alapján ment, plusz lehet, hogy 40-en gondolták 2. legjobb csapatnak őket, csak mindegyikük talált 1-et aki szerinte esélyesebb 😊
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
ja amúgy tényleg nincsenek alul értékelve, 1 ember szavazott rájuk itt a fórumon 😀eaglesmcnabb
De lehet, hogy mindenki más a 2. helyre várta őket.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ja amúgy tényleg nincsenek alul értékelve, 1 ember szavazott rájuk itt a fórumon 😀eaglesmcnabb
Svájcra meg senki. Most akkor ők is alul vannak értékelve? 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Te tehetsz mindenről, ha Roni a fantasy teamedben lenne most a dánok örülnének.Toca
Akkor száradjon le a kezem amikor azt a gyereket berakom egy csapatomba 😛 (Vagy úgy akármely más köcsög portugált.)fetomy
a döntőben 8 francia fog játszani nálad? 😀 az szép lesz.

ja amúgy tényleg nincsenek alul értékelve, 1 ember szavazott rájuk itt a fórumon 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem a helyükön vannak értékelve... igazából ebben a csapatban összesen Roni + Pepe/Nani, az aki "klasszis"... aztán a többiek már csak jó/iparos játékosok.
Nehogy valaki azt mondja, hogy a német/holland kerethez mérhető ez a portugál csapat, pláne mélységét tekintve.. más kérdés, hogy a hollandok terített betlije után ott volt a lehetőség, és éltek vele.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Portugálok meglepően jó foci játszanak. Csehek ellen szerintem simán továbbmennek.
Tuti megint Görög-Portugál döntő lesz 😊Toca
1 ágon vannak. 😐 😐 😐 😐

am köszönöm istenem. Küldöm minden hollandnak 😀

http://www.youtube.com/watch?v=j82VFs0NZY4

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A portugálok messze alul vannak értékelveeaglesmcnabb
Ja mondjuk ez nagyon így van. Azért is volt ez a csoport a halálcsoport, merthogy Németország, Hollandia és Dánia az ászok, csak portugália húzta le nagyon a csoport nívóját a szakértők szerint 😛

De egyébként rácáfoltak, hiszen megverték az EB bottom2 csapatának egyikét, meg nagynehezen Dániát is, és megköszönhetik a németeknek, hogy nem adták le a meccset, mert nem az ő kezükben volt a saját továbbjutásuk.

Félre értés ne essék, nem egy rosszabb csapat van náluk az EB-n, és nem is rosszak, de szvsz közel sincsenek alulértékelve, sőt. Tipikusan az a csapat, ami CRoni nélkül az EB-re se nagyon jutott volna ki.

Ja igen, selejtezőben Dánia előzte meg őket, ugyanannyi pontjuk volt mint a norvégoknak, csak több gólt rúgtak, azért mehettek playoffba.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az ugye megvan mindenkinek, hogy hogy hívják a görög győztes párt vezetőjét? 😀Schleck
😀 😂jjncaa
Innentől nem kérdés az EB végkimenetele. (Ha eddig akadt volna néhány kétkedő esetleg) 😀Gabesz92
BAZDMEG!! 😀😀 Most tudtam meg, hát ez kész 😂 😂 Nem csodálom így már, hogy ők nyertek és azt sem, hogy a görögök is megnyerik 😀 Szegény németek :/
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Megjegezném hogy Pepéről jött a német gól, de amúgy jól játszik😊Toca
jaja, megpattant a beadás, sőt az egyik dán gól is róla jött. csak mentett mellette vagy 4szer ziccerbeneaglesmcnabb
jójó azért ne húzd fel magad, szerintem rajtad kívül egyedül én ismerem el hogy jó védő és nem csak hentes 😛 😀Toca
Dehogy húzom 😉
Cr már most többet csinált mint tavaly Messi a copán, anno szegény nem talált a kapuba hazai pályán 😕.
A portugálok messze alul vannak értékelve, de ezt már az EB előtt is mondtam, ez a meccs is megmutatta hogy nem birtokolni kell a labdát fölöslegesen, hanem támadni, ez mind helyzetekben, mind gólokban megmutatkozott. Ha van terület lehet játszani ezt a játékot, azt meg ugye nem nagyon tudják levédekezni, hogy Cr 5 méteren hármat ver a védőn 😊
ráadásul most tényleg akkor lőtt gólt amikor kellett, passzolt is, tökéletes meccs volt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Te tehetsz mindenről, ha Roni a fantasy teamedben lenne most a dánok örülnének.Toca
Akkor száradjon le a kezem amikor azt a gyereket berakom egy csapatomba 😛 (Vagy úgy akármely más köcsög portugált.)fetomy
😂 😂 😂JC6
-> portugál EB győzelem, CR gólkirály lesz, stb. Most megyek megtenni hatalmas összeggel..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Te tehetsz mindenről, ha Roni a fantasy teamedben lenne most a dánok örülnének.Toca
Akkor száradjon le a kezem amikor azt a gyereket berakom egy csapatomba 😛 (Vagy úgy akármely más köcsög portugált.)fetomy
😂 😂 😂