NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a spanyolok olyan undorítóan játszanak, hogy eddig még 1 percet sem mertem megnézni belőlük az EB-neaglesmcnabb
Most nem azért, de akkor honnan veszed ezt, ha nem is láttad játszani őket...Boston
Onnan hogy az EB előtt láttam őket játszani. 😊
Vagy azóta gyökeresen megváltozott a játékuk?eaglesmcnabb
ja, nincs csatár

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Katttasztrófa volt ez a horvát-spanyol első félidő, kérem vissza a 47 percet az életembőljjncaa
a spanyolok olyan undorítóan játszanak, hogy eddig még 1 percet sem mertem megnézni belőlük az EB-neaglesmcnabb
Most nem azért, de akkor honnan veszed ezt, ha nem is láttad játszani őket...Boston
Onnan hogy az EB előtt láttam őket játszani. 😊
Vagy azóta gyökeresen megváltozott a játékuk?

NK9 a tévében és nem nézem? 😮 hát szóljatok bazze 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
előre is elnézést a tudatlanságomért, de ki az a fiatal szakértő az m1 stúdiójában?
és akkor.MarioAna
NK9, Joe Namath unokája

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
előre is elnézést a tudatlanságomért, de ki az a fiatal szakértő az m1 stúdiójában?
és akkor.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Katttasztrófa volt ez a horvát-spanyol első félidő, kérem vissza a 47 percet az életembőljjncaa
a spanyolok olyan undorítóan játszanak, hogy eddig még 1 percet sem mertem megnézni belőlük az EB-neaglesmcnabb
Most nem azért, de akkor honnan veszed ezt, ha nem is láttad játszani őket...

Do your job
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Katttasztrófa volt ez a horvát-spanyol első félidő, kérem vissza a 47 percet az életembőljjncaa
a spanyolok olyan undorítóan játszanak, hogy eddig még 1 percet sem mertem megnézni belőlük az EB-neaglesmcnabb
Mondja ezt egy Madrid fan, ja elnézést ott portyugálok meg argentinok vannak 😛 😉

Amúgy nincs itt semmi lezsírozva legfeljebb a vajas kenyér (bocs abbahagyom)dande
hát a spanyol-válogatott és a Real Madrid játékstílusának pontosan 0 köze van egymáshoz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Nem értem mit csinálnak a horvátok, a 0-0 pont annyit ér nekik, mint a 0-3...Shilkor
drukkolnak az íreknekHöri
Támadás közben is lehetne
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem értem mit csinálnak a horvátok, a 0-0 pont annyit ér nekik, mint a 0-3...Shilkor
drukkolnak az íreknek

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Nem értem mit csinálnak a horvátok, a 0-0 pont annyit ér nekik, mint a 0-3...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Katttasztrófa volt ez a horvát-spanyol első félidő, kérem vissza a 47 percet az életembőljjncaa
Az olasz-ír is csak annyival volt jobb, hogy itt legalább esett egy gól.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Katttasztrófa volt ez a horvát-spanyol első félidő, kérem vissza a 47 percet az életembőljjncaa
a spanyolok olyan undorítóan játszanak, hogy eddig még 1 percet sem mertem megnézni belőlük az EB-neaglesmcnabb
Mondja ezt egy Madrid fan, ja elnézést ott portyugálok meg argentinok vannak 😛 😉

Amúgy nincs itt semmi lezsírozva legfeljebb a vajas kenyér (bocs abbahagyom)
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Jó is spanyol portugál döntőt megnéznék 😀
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Borzasztó ez a kommentátor. Nem elég hogy folyamatosan baromságokat beszél, de annyira nyalja az írek seggét hogy nemigaz. Di Natale helyzeténél is nem azt emeli ki, hogy kb. 0 szögből majdnem beverte külsővel, hanem hogy utána milyen szépen hozták ki. Lol.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Katttasztrófa volt ez a horvát-spanyol első félidő, kérem vissza a 47 percet az életembőljjncaa
a spanyolok olyan undorítóan játszanak, hogy eddig még 1 percet sem mertem megnézni belőlük az EB-n

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Jól csinálják a spanyolok a horvátok húzását. Csak akkor jobban teszik ha a lábukat is kapkodják felfelé...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Katttasztrófa volt ez a horvát-spanyol első félidő, kérem vissza a 47 percet az életemből


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
no fuckin way, az úszás szent 😛Höri
Yes sir! JC6 szégyelld magad.szaba
😕
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Egyébként is ti vagytok a hibásak állandóan piszkáljátok azt se tudja mit mondjon szegény ember 😉
Tudom leginkább semmit 😛dande
közvetítsen úszást, de ne focit, ha fogalmatlan hozzá...JC6
no fuckin way, az úszás szent 😛Höri
Yes sir! JC6 szégyelld magad.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként is ti vagytok a hibásak állandóan piszkáljátok azt se tudja mit mondjon szegény ember 😉
Tudom leginkább semmit 😛dande
közvetítsen úszást, de ne focit, ha fogalmatlan hozzá...JC6
no fuckin way, az úszás szent 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
jeje, jól látom, hogy Cassano gólt vágott?
a Milanosok jól tolják 😛 Cassano jövőre kibaszott nagy szezont tol majd, csak el ne adja a zsidó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként is ti vagytok a hibásak állandóan piszkáljátok azt se tudja mit mondjon szegény ember 😉
Tudom leginkább semmit 😛dande
közvetítsen úszást, de ne focit, ha fogalmatlan hozzá...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hellyeah!!!!

lassan kellenek a gólok a csalók részéről is hogy meglegyen a 2-2

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként is ti vagytok a hibásak állandóan piszkáljátok azt se tudja mit mondjon szegény ember 😉
Tudom leginkább semmit 😛
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 920 — Gràcies Pep!
Csúnya lenne, ha David Silva a Realba menne
a lehető legnagyobb beégésként lehetne kezelhetnénk akkor a Kaká-Sahin duó leigazolását. 😀
kicsit telített lenne a poszt Özillel, Di Máriával, kurvára fölösleges pénzkidobás lenneStez
Nekem is ez jutott eszembe...
Kinek a helyén játszana?
Én már évek óta a Barcá-ba szeretném Őt / Mata-t. 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nyögdécsel itt össze - vissza, akkora hülyeségeket beszél, hogy a fejemet fogom. próbál nagy futball szakértőként tetszelegni.... inkább leveszem a hangot. de akkor meg nem hallom az íreket...JC6
hallgasd a Foxon Ballackot 😀

ja amugy meg KÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉZ