NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
mondjuk a német-görög tényleg pikáns összecsapás lesz a 8 között 😊jjncaa
Az ugye megvan mindenkinek, hogy hogy hívják a görög győztes párt vezetőjét? 😀Schleck
😀 😂jjncaa
Innentől nem kérdés az EB végkimenetele. (Ha eddig akadt volna néhány kétkedő esetleg) 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Te tehetsz mindenről, ha Roni a fantasy teamedben lenne most a dánok örülnének.Toca
Akkor száradjon le a kezem amikor azt a gyereket berakom egy csapatomba 😛 (Vagy úgy akármely más köcsög portugált.)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
mondjuk a német-görög tényleg pikáns összecsapás lesz a 8 között 😊jjncaa
Az ugye megvan mindenkinek, hogy hogy hívják a görög győztes párt vezetőjét? 😀Schleck
😀 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Az A és a B csoportból a lengyeleket és az oroszokat ill. a németeket és hollandokat vártam a nyolcba.
Kemény 1 találat eddig. 😕danyly
sztem az emberek jó része így gondolkodott mint te, köztük én is. A tegnapi bunda-forduló nagyon betett :/davemayer
ez volt a bundaforduló. CRoni kétszer is betalál? Hagyjuk már persze, nevetséges. Tovább akarták nyomni a portugálokat, nehogy véletlen a szuperjó dánok jussanak tovább, akik utána rögtön kiszórnák a bundás cseheket!!44 :mad: :/fetomy
Te tehetsz mindenről, ha Roni a fantasy teamedben lenne most a dánok örülnének.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mondjuk a német-görög tényleg pikáns összecsapás lesz a 8 között 😊jjncaa
Az ugye megvan mindenkinek, hogy hogy hívják a görög győztes párt vezetőjét? 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
mondjuk a német-görög tényleg pikáns összecsapás lesz a 8 között 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem is tudom, mikor láttam utoljára "tiszta" meccset 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az A és a B csoportból a lengyeleket és az oroszokat ill. a németeket és hollandokat vártam a nyolcba.
Kemény 1 találat eddig. 😕danyly
sztem az emberek jó része így gondolkodott mint te, köztük én is. A tegnapi bunda-forduló nagyon betett :/davemayer
ez volt a bundaforduló. CRoni kétszer is betalál? Hagyjuk már persze, nevetséges. Tovább akarták nyomni a portugálokat, nehogy véletlen a szuperjó dánok jussanak tovább, akik utána rögtön kiszórnák a bundás cseheket!!44 :mad: :/
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Megjegezném hogy Pepéről jött a német gól, de amúgy jól játszik😊Toca
meg az egyik dán is, de ez nem oszt nem szoroz. remélem a csehek meglepetést okoznak majd, alig várom.JC6
Hát legalább mégegy rossz estéd lesz, de hát reménykedned szabad 😛
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Az A és a B csoportból a lengyeleket és az oroszokat ill. a németeket és hollandokat vártam a nyolcba.
Kemény 1 találat eddig. 😕danyly
sztem az emberek jó része így gondolkodott mint te, köztük én is. A tegnapi bunda-forduló nagyon betett :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Megjegezném hogy Pepéről jött a német gól, de amúgy jól játszik😊Toca
meg az egyik dán is, de ez nem oszt nem szoroz. remélem a csehek meglepetést okoznak majd, alig várom.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Erről van szó gyerekek. CR akkor lő gólt amikor kell, 2 kapufa, gólpasszt is adott, más kérdés hogy nem lőtte be nani.
Pepe pedig hibátlan hátul ezen az EB-n, már most megelőlegezem hogy ott lesz az álomtizenegyben 😊
Az egész EB-n nem volt egy szabálytalansága sem 3 meccs alatt, lehet nyugodtan hentesezni 😉

nem mellesleg mindhárom csapatom ott a 8 között 😛eaglesmcnabb
Megjegezném hogy Pepéről jött a német gól, de amúgy jól játszik😊Toca
jaja, megpattant a beadás, sőt az egyik dán gól is róla jött. csak mentett mellette vagy 4szer ziccerbeneaglesmcnabb
jójó azért ne húzd fel magad, szerintem rajtad kívül egyedül én ismerem el hogy jó védő és nem csak hentes 😛 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Erről van szó gyerekek. CR akkor lő gólt amikor kell, 2 kapufa, gólpasszt is adott, más kérdés hogy nem lőtte be nani.
Pepe pedig hibátlan hátul ezen az EB-n, már most megelőlegezem hogy ott lesz az álomtizenegyben 😊
Az egész EB-n nem volt egy szabálytalansága sem 3 meccs alatt, lehet nyugodtan hentesezni 😉

nem mellesleg mindhárom csapatom ott a 8 között 😛eaglesmcnabb
Megjegezném hogy Pepéről jött a német gól, de amúgy jól játszik😊Toca
jaja, megpattant a beadás, sőt az egyik dán gól is róla jött. csak mentett mellette vagy 4szer ziccerben

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Erről van szó gyerekek. CR akkor lő gólt amikor kell, 2 kapufa, gólpasszt is adott, más kérdés hogy nem lőtte be nani.
Pepe pedig hibátlan hátul ezen az EB-n, már most megelőlegezem hogy ott lesz az álomtizenegyben 😊
Az egész EB-n nem volt egy szabálytalansága sem 3 meccs alatt, lehet nyugodtan hentesezni 😉

nem mellesleg mindhárom csapatom ott a 8 között 😛eaglesmcnabb
Megjegezném hogy Pepéről jött a német gól, de amúgy jól játszik😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
26 bowl.hu-s tippelő már kiesett 😊jjncaa
Egyedüliként az A csoportból, http://www.youtube.com/watch?v=bz7ifClpT4g 😉

Hát azért ez a holland teljesítmény elég gyalázatos volt.. és ezzel gyakorlatilag elment a jelenlegi generációjuk utolsó nagy esélye. Nem tudom mikorra lesz megint ennyire erős csapatuk, nevek alapján. Bár az igazán nagy esély az két éve volt úgyis.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Erről van szó gyerekek. CR akkor lő gólt amikor kell, 2 kapufa, gólpasszt is adott, más kérdés hogy nem lőtte be nani.
Pepe pedig hibátlan hátul ezen az EB-n, már most megelőlegezem hogy ott lesz az álomtizenegyben 😊
Az egész EB-n nem volt egy szabálytalansága sem 3 meccs alatt, lehet nyugodtan hentesezni 😉
CR hol volt nagyképű? Imádom ezeket a "Pepe hentes" "CR nagyképű" közhelyeket, éljünk már a jelenben

nem mellesleg mindhárom csapatom ott a 8 között 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az A és a B csoportból a lengyeleket és az oroszokat ill. a németeket és hollandokat vártam a nyolcba.
Kemény 1 találat eddig. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Portugálok meglepően jó foci játszanak. Csehek ellen szerintem simán továbbmennek.
Tuti megint Görög-Portugál döntő lesz 😊
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
0 ponttal zárták a hollandok a csoportot.
De most komolyan: erre valaki gondolt egyáltalán? Szerintem: nem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
de rühellem ezeket a portugálokatJC6
Elég undorítóan szép támadó focit játszanak fújfúj...
Ronaldo azért ezen a meccsen megmutatta,hogy tud ő még játszani. 2 gól 2 kapufa meg volt egy majdnemtuti gólpassza isToca
Igaz, szép támadó focit játszanak, csak Ronaldo ne lenne (mégha van is mire) olyan nagyképű mint a ház, Pepe meg egy hentes... Így hiába a szép játék, ellenszenvesek, nekem mindenképp...
Egyébként grat nekik a továbbjutáshoz, szegény Hollandok... hát.... inkább nem mondok semmit...

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A végén még tényleg Svájc nyer. Akkor leborulok...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
26 bowl.hu-s tippelő már kiesett 😊jjncaa
ez is igaz, de sztem 27 az 😊

Amúgy abszolút nem szolgált rá a halálcsoport jelzőre ez a csoport sajnos.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
26 bowl.hu-s tippelő már kiesett 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hát drága holland győzelmet jósoló testvéreim arra a megállapításra jutottam hogy igen alaposan megszopkodtuk azt a bizonyos intimtestrészt. 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
az angolon kívül a német csapat a akik hozták azt amit vártam tőlük úgyhogy (mivel az angolok lehet tovább sem jutnak) nekik fogok drukkolni :rolleyes:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal