NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jubiláns betalál. És ott a 2. "fantasztikus".
Szép gólt lött Van der Vaart, de ha a másik pályán marad az X, akkor a holland-portugál páros így kéz a kézben esik ki...iktriad
de szép is lenne 😊Boston
Tárgytalan jelenleg a dolog.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Portugálok már továbbjutók 😀
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Szép gólt lött Van der Vaart, de ha a másik pályán marad az X, akkor a holland-portugál páros így kéz a kézben esik ki...iktriad
de szép is lenne 😊

Do your job
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
CRnek nem akar összejönni semmi
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép gólt lött Van der Vaart, de ha a másik pályán marad az X, akkor a holland-portugál páros így kéz a kézben esik ki...
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Na vdV kezd, 1-el kevesebb vkp a pályán, és lám gól.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Baxott nagy gólt rúgtak a hollandok...

Do your job
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Ez szép volt , a faszért nem hagyták a padon 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Müller gyerek elfelejtett gólt lőni
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mekkora volt már 😀 ronit felrúgják, mehet tovább, CR feláll és reklamál a sporinál, miközben a háta mögött 5 méterrel a társa küzd a holland védővel 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Müller ennyire nincs formában. :/ 😕 Áááájjj, kár érte...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Müller. 😐
És megvan az 1. "fantasztikus" is. 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Á, Faragó lesz német-dánon, micsoda javulás az eddigiekhez képest. Csak Favre ne kerüljön szóba, vagy ha igen az maximum Lucien Favre legyen.iktriad
én az ipades alkalmazással nézem, ott más a kommentátor
mondjuk mellé beraktam az espn-es streamet a holland-protugálról, szóval egyik se fog zavarni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Na csak tudnak két csatárral játszani, ha akarnak..Igor
Egyelőre csak próbálnak 😊
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Na csak tudnak két csatárral játszani, ha akarnak..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poldi ma százados. És a srác alig múlt 27. Mondjuk más kapitánynál már lehet rég padozna az eddigi EB formája alapján.
Á, Faragó lesz német-dánon, micsoda javulás az eddigiekhez képest. Csak Favre ne kerüljön szóba, vagy ha igen az maximum Lucien Favre legyen.iktriad
Meg Khan se. Maximum Kahn.szaba
Khan nem akkora fétis(még 😊 ), mint Favre. De remélem egyszer elereszt egy "micsoda sportemberek ezek"-et. 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Á, Faragó lesz német-dánon, micsoda javulás az eddigiekhez képest. Csak Favre ne kerüljön szóba, vagy ha igen az maximum Lucien Favre legyen.iktriad
Meg Khan se. Maximum Kahn.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én is természetesen a német-dán meccset nézem.
Boateng (tudom, hogy sárgák miatt) helyett Bender? Engem kicsit meglep, de lehet én néztem kevés Bundesliga1 mérkőzést. :rolleyes:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Á, Faragó lesz német-dánon, micsoda javulás az eddigiekhez képest. Csak Favre ne kerüljön szóba, vagy ha igen az maximum Lucien Favre legyen.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én holnapra betippelek egy német X-et és egy holland nehézkes W-t, amivel kiesik a holland-portugál duó 😛Stez
Nekem tetszik (egy német szurkoló). 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Legyen vége a sok majomkodásnak (földön fetrengés, csere a vége előtt 12 másodperccel ...)!
2*30 perc tiszta játékidőt!Atari
Kicsit erősebb bírói felfogás kéne, színészkedik lap, pár meccsen kiszornák az embereket utána visszavennének.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Na akkor egy kis múltidézés:

http://www.youtube.com/watch?v=HmFZ7AlATMo

16 sárga, 4 piros... azt hiszem aki látta, nem fogja elfelejteni 😀 A kis Cé még 17-es mezben tolta!gamerkr
A hollandok akkori legjobbja a kispadon ült, minden meccsen...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Legyen vége a sok majomkodásnak (földön fetrengés, csere a vége előtt 12 másodperccel ...)!
2*30 perc tiszta játékidőt!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
A szövegre mondom. 😂ZoliZoltán
Az 100% fetomy 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...