NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én soccerben kocaszurker vagyok, de ennyire nem lenne értelme egy 4-3-1-2-nek?
Amit 4-1-2-1-2-nek képzelek el: a négy védő adott, a van Bommel/de Jong párosból egy védekező kp marad fenn.. a két szélsőn lehet vitatkozni (nálam mondjuk Robben/van der Vaart), elől meg Sneijder-Huntelaar-van Persie háromszög?
Ergo 1 DMF helyett van egy Huntelaarod.

Egy bombaformában lévő RvP-vel/Ruud-del megérteném az egy csatárt.. de jelenleg ugyanazt látom nálunk mint a spanyolokkal, hogy túl defenzívek, pedig mindkét csapatnak, épp az erős támadóközéppálya/csatárok az erőssége.Igor
Ezzel csak az a gáz, ha a középpálya rombusz alakban áll fel, akkor ott nincsenek igazi szélsők. És elég keményen vissza kell menniük védekezni is. Kérdés ezt Robben mennyiben tenné meg...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Afellayt én biztosan nem kezdetném, amikor fél évig sérült volt, és nem is megy neki. Van Der Vaart ezzel szemben meg brutálisan jó szezont tolt a Tottanhammel. Ezzel viszont át kellene variálnia kicsit a középpályát, mert Afellay szélre van kitolva manapság, de Van Der Vaartot, de Sneijdert viszont butaság lenne kitolni. Jelenleg nagyon többet valóban nem tud belenyúlni a csapatba, de kezdésnek talán ez sem volna butaság.
És Afellay nem is sztár, akinek kötelezően kezdenie kelljen, ellenkezőképp biztos lenne a rinyálás.Stez
Bocs lehet en vagyok szarfelfogasu esvagy funkcionalis analfabeta, de ebbol nekem az jon le, hogy te sem tudsz jelenleg mas megoldast, minthogy Affelay le Van der Vaart be. Ugy h RVdV az eletben nem jatszott szelsot. Hat ez aztan tenyleg hatalmas valtoztatas. Maris sikerult bebizonyitanod h mekkora barom ez a Van Marwijk 😉Fake
Ja, nagyon így se húzta ezt meg Marwijk.
Az meg alap, hogy akkor mondjuk a középpályát átalakítod némileg. De bocs, Ő az edző, talán neki kellene tudnia, vagy éreznie, mely játékosa hol képes jobban játszani. De a spanyoloknál mégis teljesen jól megoldották, hogy egymás mellett/mögött több támadóközéppályás is remekül tudjon játszani, akkor úgy gondolom, hogy a hollandoknál sem volna lehetetlen.
Csak a különbség az, hogy Marwijk ezt még hátrányban sem nagyon próbálgatta, amikor már olyan kibaszott sokat nem vesztett volna, főleg mivel Afellay lehozatalával sem adja fel a biztonságot, miután Van Der Vaart még többet is védekezik Barcás kollegájánál. A semminél nagyobb okoskodás ez, Afellaynál meg manapság nehéz gyengébb játékost találni a holland középpályán.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Én soccerben kocaszurker vagyok, de ennyire nem lenne értelme egy 4-3-1-2-nek?
Amit 4-1-2-1-2-nek képzelek el: a négy védő adott, a van Bommel/de Jong párosból egy védekező kp marad fenn.. a két szélsőn lehet vitatkozni (nálam mondjuk Robben/van der Vaart), elől meg Sneijder-Huntelaar-van Persie háromszög?
Ergo 1 DMF helyett van egy Huntelaarod.

Egy bombaformában lévő RvP-vel/Ruud-del megérteném az egy csatárt.. de jelenleg ugyanazt látom nálunk mint a spanyolokkal, hogy túl defenzívek, pedig mindkét csapatnak, épp az erős támadóközéppálya/csatárok az erőssége.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk Afellayt én biztosan nem kezdetném, amikor fél évig sérült volt, és nem is megy neki. Van Der Vaart ezzel szemben meg brutálisan jó szezont tolt a Tottanhammel. Ezzel viszont át kellene variálnia kicsit a középpályát, mert Afellay szélre van kitolva manapság, de Van Der Vaartot, de Sneijdert viszont butaság lenne kitolni. Jelenleg nagyon többet valóban nem tud belenyúlni a csapatba, de kezdésnek talán ez sem volna butaság.
És Afellay nem is sztár, akinek kötelezően kezdenie kelljen, ellenkezőképp biztos lenne a rinyálás.Stez
Bocs lehet en vagyok szarfelfogasu esvagy funkcionalis analfabeta, de ebbol nekem az jon le, hogy te sem tudsz jelenleg mas megoldast, minthogy Affelay le Van der Vaart be. Ugy h RVdV az eletben nem jatszott szelsot. Hat ez aztan tenyleg hatalmas valtoztatas. Maris sikerult bebizonyitanod h mekkora barom ez a Van Marwijk 😉
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem, szerintem azért fognak kiesni, mert nem tudja "újítani" a csapatát, szükség esetén stratégiát változtatni.
Az nem feltétlenül elegendő mindig, ha Van Persie mindent kihagy, akkor behozod helyette Huntelaart. Kicsit szerintem fásultak a játékosok, maga a játék is az. Szerintem. Hogy mennyire lesznek agresszívak, az kiderül holnap. Csak mivel a sorsuk mr nem csak a saját kezükben van, így nem lesz egyszerű a szitu.Stez
A vb idejen volt 5 topformaban levo vilagklasszisa a kozeppalyan meg szelen meg par darab hasonlo a padon. Ebbol sztem ezen az eben van Bommel az egyetlen aki legalabb megkozelitoleg hozza ugyanazt. De Jong szvsz faradt, Sneijder a vb donto ota arnyeka onmaganak (bar nem surun latok Inter meccset igaz), Robben tok homaly honapok ota, Affelaynak pedig mondjuk nem artott volna egy kis jatekba lendules, ha jelenleg mar igy is egyertelmuen jobb mint Kuyt. A pad pedig szar mint a nagyevi atlag. Barkit hoz be, semmit nem ad a csapat jatekahoz.
Na most ebben a helyzetben mi a retkes szart kene csinalnia szerinted ha nem abban bizni h az egyebkent vilagklasszis jatekosai fenyt kapnak es elkezdenek jatszani ? Mert ahogy a hollandokat megismertem, abbol aztan akkora rinya lenne ha 4-5 formankivuli embert leultetne a picsaba, hogy ha mas nem, na azzal tuti elkaszalna magat veglegesen.Fake
Mondjuk Afellayt én biztosan nem kezdetném, amikor fél évig sérült volt, és nem is megy neki. Van Der Vaart ezzel szemben meg brutálisan jó szezont tolt a Tottanhammel. Ezzel viszont át kellene variálnia kicsit a középpályát, mert Afellay szélre van kitolva manapság, de Van Der Vaartot, de Sneijdert viszont butaság lenne kitolni. Jelenleg nagyon többet valóban nem tud belenyúlni a csapatba, de kezdésnek talán ez sem volna butaság.
És Afellay nem is sztár, akinek kötelezően kezdenie kelljen, ellenkezőképp biztos lenne a rinyálás.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem, szerintem azért fognak kiesni, mert nem tudja "újítani" a csapatát, szükség esetén stratégiát változtatni.
Az nem feltétlenül elegendő mindig, ha Van Persie mindent kihagy, akkor behozod helyette Huntelaart. Kicsit szerintem fásultak a játékosok, maga a játék is az. Szerintem. Hogy mennyire lesznek agresszívak, az kiderül holnap. Csak mivel a sorsuk mr nem csak a saját kezükben van, így nem lesz egyszerű a szitu.Stez
A vb idejen volt 5 topformaban levo vilagklasszisa a kozeppalyan meg szelen meg par darab hasonlo a padon. Ebbol sztem ezen az eben van Bommel az egyetlen aki legalabb megkozelitoleg hozza ugyanazt. De Jong szvsz faradt, Sneijder a vb donto ota arnyeka onmaganak (bar nem surun latok Inter meccset igaz), Robben tok homaly honapok ota, Affelaynak pedig mondjuk nem artott volna egy kis jatekba lendules, ha jelenleg mar igy is egyertelmuen jobb mint Kuyt. A pad pedig szar mint a nagyevi atlag. Barkit hoz be, semmit nem ad a csapat jatekahoz.
Na most ebben a helyzetben mi a retkes szart kene csinalnia szerinted ha nem abban bizni h az egyebkent vilagklasszis jatekosai fenyt kapnak es elkezdenek jatszani ? Mert ahogy a hollandokat megismertem, abbol aztan akkora rinya lenne ha 4-5 formankivuli embert leultetne a picsaba, hogy ha mas nem, na azzal tuti elkaszalna magat veglegesen.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért majdnem nyert velük egy vb-t. 4 perc hiányzott ahhoz, h a vb-döntő 11-esekkel fejeződjön be. Szal annyira baszott buta nem lehet 😊Duff
De azt se felejtsd el, hogy akkor nyomás sem volt rajtuk, emlékeim szerint ráadásul nem is volt annyira feszült a helyzet az egész csapatnál, mint most. Most a csapat fele nem titkoltan kritizálja a saját edzőjét, több játékos egymással balhézik és veszekszik, még a csapaton belül is széthúzások vannak. És meccsről-meccsre azt hallod, hogy újabb és újabb problémák és összetűzések alakulnak ki, szóval még azt sem mondhatjuk, hogy egyszeri alkalom volt, amit elsimítottak.Stez
Miota o a kapitany ugyanebben a rendszerben jatszanak, valoban kurva eredmenytelenul. A 78as vb ota ahol olyan fos csapatuk volt h neeskens, cruyff es michels nelkul bezuztak a dontobe ez 2 evvel ezelottig nem sikerult nekik, pedig azert volt ez alatt a 32 ev alatt egypar klasszisa a holland focinak. Van Marwijk uefa gyoztes 'noordja ota az idei evig egy fostenger volt a csapat 1 evet kiveve. Gondoltam kitalaltad, hogy akkor pont o volt az edzo ... Az mondjuk igaz h a vb donto ota meglehetosen docog a szeker, de en ebben azert latni velnek mas okot is, mint ez a "buta fasz". Domenech pedig semmi eredmenyt nem tudott felmutatni, sot a vebere is egy kolosszalis csalasnak koszonhetoen jutottak ki, ha emlekeznel. A hollandok pedig most szimplan beletenyereltek a szarba egy kurva eros csoportban. Ettol meg repulhet persze az edzo, de hogy nem azert fog, mert szerinted egy hasznavehetetlen barom az 110 %.Fake
Nem, szerintem azért fognak kiesni, mert nem tudja "újítani" a csapatát, szükség esetén stratégiát változtatni.
Az nem feltétlenül elegendő mindig, ha Van Persie mindent kihagy, akkor behozod helyette Huntelaart. Kicsit szerintem fásultak a játékosok, maga a játék is az. Szerintem. Hogy mennyire lesznek agresszívak, az kiderül holnap. Csak mivel a sorsuk mr nem csak a saját kezükben van, így nem lesz egyszerű a szitu.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Én holnapra betippelek egy német X-et és egy holland nehézkes W-t, amivel kiesik a holland-portugál duó 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A hollandok legnagyobb gyengepontját is a kapitányukba látom. Buta kibaszottul, és egy klasszis csapatból kihozta a lehető legszarabb formát. Alapból a csapat felének az általa játszatott rendszerben nem megy, de erőlteti továbbra is, hátha.
De én egyébként azon nem is fogok meglepődni, ha repülnek a hollandok is, a csapat fele rühelli azt a majmot, edzőbuktatás szagú meccs lehet az is.
Lerí arról a csapatról, hogy játszani sem akarnak, leginkább a Domenech féle francia válogatptt jut eszembe, ha látom a játékukat és hozzállásukat, ott meg tudjuk, hogy Domenechet konkrétan mindenki utálta, mint a szart, meg is buktatták.Stez
Azért majdnem nyert velük egy vb-t. 4 perc hiányzott ahhoz, h a vb-döntő 11-esekkel fejeződjön be. Szal annyira baszott buta nem lehet 😊Duff
De azt se felejtsd el, hogy akkor nyomás sem volt rajtuk, emlékeim szerint ráadásul nem is volt annyira feszült a helyzet az egész csapatnál, mint most. Most a csapat fele nem titkoltan kritizálja a saját edzőjét, több játékos egymással balhézik és veszekszik, még a csapaton belül is széthúzások vannak. És meccsről-meccsre azt hallod, hogy újabb és újabb problémák és összetűzések alakulnak ki, szóval még azt sem mondhatjuk, hogy egyszeri alkalom volt, amit elsimítottak.Stez
Miota o a kapitany ugyanebben a rendszerben jatszanak, valoban kurva eredmenytelenul. A 78as vb ota ahol olyan fos csapatuk volt h neeskens, cruyff es michels nelkul bezuztak a dontobe ez 2 evvel ezelottig nem sikerult nekik, pedig azert volt ez alatt a 32 ev alatt egypar klasszisa a holland focinak. Van Marwijk uefa gyoztes 'noordja ota az idei evig egy fostenger volt a csapat 1 evet kiveve. Gondoltam kitalaltad, hogy akkor pont o volt az edzo ... Az mondjuk igaz h a vb donto ota meglehetosen docog a szeker, de en ebben azert latni velnek mas okot is, mint ez a "buta fasz". Domenech pedig semmi eredmenyt nem tudott felmutatni, sot a vebere is egy kolosszalis csalasnak koszonhetoen jutottak ki, ha emlekeznel. A hollandok pedig most szimplan beletenyereltek a szarba egy kurva eros csoportban. Ettol meg repulhet persze az edzo, de hogy nem azert fog, mert szerinted egy hasznavehetetlen barom az 110 %.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Németeknek nehéz útjuk lesz az elődöntőbe 😀Duff
hat ugy tenyleg kurva nehez bejutni ha kiszopsz a negyeddontoben 😉Fake
Vagy épp a csoportban, hisz még nem jutottak tovább, főleg nem 1. helyen 😊
Amúgy nagyon tetszik, hogy mindenki jön a mákos németekkel, akik most akkor tuti könnyen elődöntőbe jutnak. Végülis persze, az oroszok is tök simán továbbmentek csoportelsőként. Ja nem. 😀

Egyébként kemény, hogy az oroszok és a görögök sorozatban harmadszor vannak egy csoportban, ebből kétszer a görögök mentek tovább és az oroszok nem (2004, 2012) 😊fetomy
Mondjuk igen, németek nem mentek még tovább, a másik pedig, hogy gyenge holland csapat ide vagy oda, az azért nem egy egyszerű csoport. Főleg ha összehasonlítjuk ezzel az A csoporttal... 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
A hollandok legnagyobb gyengepontját is a kapitányukba látom. Buta kibaszottul, és egy klasszis csapatból kihozta a lehető legszarabb formát. Alapból a csapat felének az általa játszatott rendszerben nem megy, de erőlteti továbbra is, hátha.
De én egyébként azon nem is fogok meglepődni, ha repülnek a hollandok is, a csapat fele rühelli azt a majmot, edzőbuktatás szagú meccs lehet az is.
Lerí arról a csapatról, hogy játszani sem akarnak, leginkább a Domenech féle francia válogatptt jut eszembe, ha látom a játékukat és hozzállásukat, ott meg tudjuk, hogy Domenechet konkrétan mindenki utálta, mint a szart, meg is buktatták.Stez
Azért majdnem nyert velük egy vb-t. 4 perc hiányzott ahhoz, h a vb-döntő 11-esekkel fejeződjön be. Szal annyira baszott buta nem lehet 😊Duff
De azt se felejtsd el, hogy akkor nyomás sem volt rajtuk, emlékeim szerint ráadásul nem is volt annyira feszült a helyzet az egész csapatnál, mint most. Most a csapat fele nem titkoltan kritizálja a saját edzőjét, több játékos egymással balhézik és veszekszik, még a csapaton belül is széthúzások vannak. És meccsről-meccsre azt hallod, hogy újabb és újabb problémák és összetűzések alakulnak ki, szóval még azt sem mondhatjuk, hogy egyszeri alkalom volt, amit elsimítottak.Stez
Sanyi bácsi titkon dörzsölheti a tenyerét, hogy maradjon Marwijk a szövkap 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Németeknek nehéz útjuk lesz az elődöntőbe 😀Duff
hat ugy tenyleg kurva nehez bejutni ha kiszopsz a negyeddontoben 😉Fake
Vagy épp a csoportban, hisz még nem jutottak tovább, főleg nem 1. helyen 😊
Amúgy nagyon tetszik, hogy mindenki jön a mákos németekkel, akik most akkor tuti könnyen elődöntőbe jutnak. Végülis persze, az oroszok is tök simán továbbmentek csoportelsőként. Ja nem. 😀

Egyébként kemény, hogy az oroszok és a görögök sorozatban harmadszor vannak egy csoportban, ebből kétszer a görögök mentek tovább és az oroszok nem (2004, 2012) 😊
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kiestek a nagyképű oroszok, görög csoda 'reloaded' beindul. Lengyeleket sajnálom kicsit, de aki ilyen játékkal rukkol elő hazai pályán, az megérdemli.

Holnap nem szabad elbaszni a Dánok ellen, és görögök ellen meglátjuk...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem már a hollandoktól is hülyeségnek tűnt, hogy berakok 6 csatárt egyszerre, erre itt is. Nem is jött be egyiknek se.fetomy
A hollandok legnagyobb gyengepontját is a kapitányukba látom. Buta kibaszottul, és egy klasszis csapatból kihozta a lehető legszarabb formát. Alapból a csapat felének az általa játszatott rendszerben nem megy, de erőlteti továbbra is, hátha.
De én egyébként azon nem is fogok meglepődni, ha repülnek a hollandok is, a csapat fele rühelli azt a majmot, edzőbuktatás szagú meccs lehet az is.
Lerí arról a csapatról, hogy játszani sem akarnak, leginkább a Domenech féle francia válogatptt jut eszembe, ha látom a játékukat és hozzállásukat, ott meg tudjuk, hogy Domenechet konkrétan mindenki utálta, mint a szart, meg is buktatták.Stez
Azért majdnem nyert velük egy vb-t. 4 perc hiányzott ahhoz, h a vb-döntő 11-esekkel fejeződjön be. Szal annyira baszott buta nem lehet 😊Duff
De azt se felejtsd el, hogy akkor nyomás sem volt rajtuk, emlékeim szerint ráadásul nem is volt annyira feszült a helyzet az egész csapatnál, mint most. Most a csapat fele nem titkoltan kritizálja a saját edzőjét, több játékos egymással balhézik és veszekszik, még a csapaton belül is széthúzások vannak. És meccsről-meccsre azt hallod, hogy újabb és újabb problémák és összetűzések alakulnak ki, szóval még azt sem mondhatjuk, hogy egyszeri alkalom volt, amit elsimítottak.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Németeknek nehéz útjuk lesz az elődöntőbe 😀Duff
hat ugy tenyleg kurva nehez bejutni ha kiszopsz a negyeddontoben 😉
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Németeknek nehéz útjuk lesz az elődöntőbe 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 694 — "Grammar maci"
azért azt nem árt elfelejteni az edzők kapcsán hogy tehetnek akármit ha a játékosok nem akarják.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Számomra az a gyenge edző, aki nem tud belenyúlni a meccsbe, ha a csapata szarban van. Advocaat ilyen volt pont, kurvára csak a papírforma cseréket tolta be, de a startégiába abszolut nem nyúlt bele, nem tudta sokkal agresszívabbá alakítani a csapatát, még a legkisebb nyomást sem tudta kihozni a csapatából.
Az egész meccsen lerítt minden mozzanatából, hogy lófaszt sem tud kezdeni a saját csapatával.Stez
Nekem már a hollandoktól is hülyeségnek tűnt, hogy berakok 6 csatárt egyszerre, erre itt is. Nem is jött be egyiknek se.fetomy
A hollandok legnagyobb gyengepontját is a kapitányukba látom. Buta kibaszottul, és egy klasszis csapatból kihozta a lehető legszarabb formát. Alapból a csapat felének az általa játszatott rendszerben nem megy, de erőlteti továbbra is, hátha.
De én egyébként azon nem is fogok meglepődni, ha repülnek a hollandok is, a csapat fele rühelli azt a majmot, edzőbuktatás szagú meccs lehet az is.
Lerí arról a csapatról, hogy játszani sem akarnak, leginkább a Domenech féle francia válogatptt jut eszembe, ha látom a játékukat és hozzállásukat, ott meg tudjuk, hogy Domenechet konkrétan mindenki utálta, mint a szart, meg is buktatták.Stez
Azért majdnem nyert velük egy vb-t. 4 perc hiányzott ahhoz, h a vb-döntő 11-esekkel fejeződjön be. Szal annyira baszott buta nem lehet 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Számomra az a gyenge edző, aki nem tud belenyúlni a meccsbe, ha a csapata szarban van. Advocaat ilyen volt pont, kurvára csak a papírforma cseréket tolta be, de a startégiába abszolut nem nyúlt bele, nem tudta sokkal agresszívabbá alakítani a csapatát, még a legkisebb nyomást sem tudta kihozni a csapatából.
Az egész meccsen lerítt minden mozzanatából, hogy lófaszt sem tud kezdeni a saját csapatával.Stez
Nekem már a hollandoktól is hülyeségnek tűnt, hogy berakok 6 csatárt egyszerre, erre itt is. Nem is jött be egyiknek se.fetomy
A hollandok legnagyobb gyengepontját is a kapitányukba látom. Buta kibaszottul, és egy klasszis csapatból kihozta a lehető legszarabb formát. Alapból a csapat felének az általa játszatott rendszerben nem megy, de erőlteti továbbra is, hátha.
De én egyébként azon nem is fogok meglepődni, ha repülnek a hollandok is, a csapat fele rühelli azt a majmot, edzőbuktatás szagú meccs lehet az is.
Lerí arról a csapatról, hogy játszani sem akarnak, leginkább a Domenech féle francia válogatptt jut eszembe, ha látom a játékukat és hozzállásukat, ott meg tudjuk, hogy Domenechet konkrétan mindenki utálta, mint a szart, meg is buktatták.Stez
folytasd kerlek. ha nem banod insta forditom angolra es kuldom a ZMre. a csokanak nem is kell sokat majd szaroznia a cikk megirasaval hisz minden itt van feketen-feheren tevedhetetlenul 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Karagounis a görög 😛 megmutatta.

Mondjuk lehet én láttam rosszul de nekem inkább tűnt úgy, hogy ő akasztotta bele a lábát az oroszéba? Mindegy a lényegen nem változtat így meg Sanyi bá elmondhatja, hogy mi ezeket a cseheket vertük (görögökhöz hasonló színvonalas játékkal 😊 )
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
még egy ilyen utolsó szar válogatottat mint a görög... remélem csődbe mennek aztán süllyesztő.Amadeus91
mivel vivtak ki hatalmas vilagmegvalto bolcsesseged mester ?Fake
megverték a ruszkikat...Asbee
ja ertem 😀 meg szerencse h amadeus mester egyszer szelkakas modjara a globalizacio es a liberalista vilagnezet felkent papja, maskor pedig mintha adolf hitler tanitomesteret olvasnam. volna mit tole tanulnom.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Számomra az a gyenge edző, aki nem tud belenyúlni a meccsbe, ha a csapata szarban van. Advocaat ilyen volt pont, kurvára csak a papírforma cseréket tolta be, de a startégiába abszolut nem nyúlt bele, nem tudta sokkal agresszívabbá alakítani a csapatát, még a legkisebb nyomást sem tudta kihozni a csapatából.
Az egész meccsen lerítt minden mozzanatából, hogy lófaszt sem tud kezdeni a saját csapatával.Stez
Nekem már a hollandoktól is hülyeségnek tűnt, hogy berakok 6 csatárt egyszerre, erre itt is. Nem is jött be egyiknek se.fetomy
A hollandok legnagyobb gyengepontját is a kapitányukba látom. Buta kibaszottul, és egy klasszis csapatból kihozta a lehető legszarabb formát. Alapból a csapat felének az általa játszatott rendszerben nem megy, de erőlteti továbbra is, hátha.
De én egyébként azon nem is fogok meglepődni, ha repülnek a hollandok is, a csapat fele rühelli azt a majmot, edzőbuktatás szagú meccs lehet az is.
Lerí arról a csapatról, hogy játszani sem akarnak, leginkább a Domenech féle francia válogatptt jut eszembe, ha látom a játékukat és hozzállásukat, ott meg tudjuk, hogy Domenechet konkrétan mindenki utálta, mint a szart, meg is buktatták.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Miért kell a görögöket ennyire utálni? 😐
A görögök lehozták ugyanazt mint a dánok a hollandok ellen... csak kicsivel több sanszuk volt (pipa, az a félkamu tizi... én nem biztos hogy megadtam volna, sztem nem volt az annyira egyértelmű, de az is egy sansz volt..)

Ez egyértelműen az orosz támadószekción múlott, amelyik 90 perc alatt négyet vág, aztán két meccsre becsődöl.Igor
Egyébként ha ma is a szokásos focijukat hozták volna, kapuralövés nélküli favágással, akkor még egyet is értenék, de ma ők szolgáltatták az élvezetes focit. Főleg a góljuk után nagyon bepörögtek, és egész sok és nagy helyzetük volt. Ezért is szurkoltam már nekik nagyon, kifejezetten szimpatikus volt, hogy papíron esélytelenként simán lejátszották a ruszkikat. Persze 6 csatár ellen már be kellett állni a 16-osra, de hát ott nyilván nem tehettek mást.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
A mai meccs után leginkább az jutna eszembe, hogy a ruszkik edzőt buktatnak, mert ez valami siralmas, de Advocaat szerencsétlenkedését is rossz volt nézni az egész meccs alatt.Stez
Mi a lófütyit kellett volna csinálnia? Már a szünetben érezte a gázt és cserélt.
Egyedül ami tényleg az övé h kezdette a gyenge formában lévő Kerzsakovot.empty taxi
Számomra az a gyenge edző, aki nem tud belenyúlni a meccsbe, ha a csapata szarban van. Advocaat ilyen volt pont, kurvára csak a papírforma cseréket tolta be, de a startégiába abszolut nem nyúlt bele, nem tudta sokkal agresszívabbá alakítani a csapatát, még a legkisebb nyomást sem tudta kihozni a csapatából.
Az egész meccsen lerítt minden mozzanatából, hogy lófaszt sem tud kezdeni a saját csapatával.Stez
😂
Még 1x kérdem mégis mit kellett volna másképp?
Hoz egy 2. CF-et a félidő közepén a védekező kp helyett, ennél logikusabbat ott nem lehetett volna húzni. Az Izmailov-Anyukov csere is okos volt jött egy támadóbb szellemű a szélére középütt voltak már annyian h fölösleges lett volna odacserélni.
A legidősebb átlagéletkorú csapat ahol nem egy embernek lehet h az utolsó világversenye, sztem nem fog edzőt buktatni, egyszerűen ez a semmi sem jön össze cím alatt futó nap volt a részükről, ez néha előfordul.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Miért kell a görögöket ennyire utálni? 😐
A görögök lehozták ugyanazt mint a dánok a hollandok ellen... csak kicsivel több sanszuk volt (pipa, az a félkamu tizi... én nem biztos hogy megadtam volna, sztem nem volt az annyira egyértelmű, de az is egy sansz volt..)

Ez egyértelműen az orosz támadószekción múlott, amelyik 90 perc alatt négyet vág, aztán két meccsre becsődöl.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)