NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.youtube.com/watch?v=kbVdgznnJUY&feature=player_embedded#!

😂 😂 😂 😂 Fél órája ezen röhögök. 😂 😂
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Azért röhej, ha a görögök továbbmennek a csoportból, a máker dojcsok röhöghetnek a markukba.Stez
Megnyertük már a csoportot? Közel sem. Nem olyan hülyék ők, hogy a markukba röhögjenek emiatt... Bár kétségtelen, hogy mind a cseh, mind a görög csapat verhető a negyeddöntőben, ha ma túljutunk a dánokon. Egyelőre csak egy dolog érdekel, hogy minimum egy x a dánok ellen.

Plusz: úgy érzem, a "halálcsoportból" való esetleges továbbjutás után megérdemelnek a németek egy PAPÍRON "könnyebb" ellenfelet...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
MEkkora már 😀


Amúgy az a portugál-holland nagyon kemény meccs volt. Remélem ma megismétlik 😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rafa Benitez lehet a Sampdoria új edzője.
Hétfőn tárgyal a vezetőkkel.
Én örülnék neki.
Állítólag a Spursnél is képben van, de ott Villas Boas az elsőszámú jelölt.Bazzani
Benítez az Internél azért megégett Olaszországban.empty taxi
Azzal az Interrel csak bukni lehetett a triplázás után...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
köszönöm 😀 fetomy érdeme 😀Kiss
Matthew érdeme 😉 Fetomy az elsőszámú felhasználó...Matthew99
nemisss, sztem én raktam be elöbb, egyből mikor Matthew kipostolta, fidista barátom még sehol se volt....igaz ő námbör ván Samaras fan, ezt sose tudnám tőle elvenni!!! uff 😊Divat
most a képre gondoltál vagy a szövegre?én a szövegre értettem 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
Ezt meg semm kell néznem ahoz,hogy emlékezzek rá...undorítóak voltak a görényjék...

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na akkor egy kis múltidézés:

http://www.youtube.com/watch?v=HmFZ7AlATMo

16 sárga, 4 piros... azt hiszem aki látta, nem fogja elfelejteni 😀 A kis Cé még 17-es mezben tolta!

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
könnyeimmel küszködök...nagyszerű!!Samaras nagyon jól játszott ma!!!!Kiss
akinek ilyen felesége van, csoda hogy egyáltalán focizik:
Habi
Milyen csodálatos anya lehet belőle.......

Tegnapi benyögés az ororsz-görög meccsen, mittomén melyik riporter:

- Az állás egyelőre nulla-nulla, de lehetne fordítva is

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
könnyeimmel küszködök...nagyszerű!!Samaras nagyon jól játszott ma!!!!Kiss
akinek ilyen felesége van, csoda hogy egyáltalán focizik:


JT Daniels fan
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 219 — E/1
A szövegre mondom. 😂

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
köszönöm 😀 fetomy érdeme 😀Kiss
Matthew érdeme 😉 Fetomy az elsőszámú felhasználó...Matthew99
nemisss, sztem én raktam be elöbb, egyből mikor Matthew kipostolta, fidista barátom még sehol se volt....igaz ő námbör ván Samaras fan, ezt sose tudnám tőle elvenni!!! uff 😊Divat
Én is egyből használtam 😛

btw hogy Zoli Zoltán a képre gondolt-e, azt nem tudom, de Kiss szerintem a szöveget tulajdonította nekem, nem az aláírásképet 😊

ZoliMP: Egy IBra-Samaras párosnagyon durva lenne! Bár azeddigi EB-n mindegyik VKP-t játszik, deegyébként zúznának nagyon. A labda nem lenne nemhogy az ellenfélnél, de még a saját csapattársaiknál sem 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rafa Benitez lehet a Sampdoria új edzője.
Hétfőn tárgyal a vezetőkkel.
Én örülnék neki.
Állítólag a Spursnél is képben van, de ott Villas Boas az elsőszámú jelölt.Bazzani
Benítez az Internél azért megégett Olaszországban.empty taxi
A Doria-nál picit mások az elvárások, bár most úgy néz ki, hogy akár nagy célokért is küzdhetünk. Én is kíváncsian várom, hogy mit tudna kezdeni Benitez egy ilyen kiscsapatnál. Már amennyire a Samp kiscsapat.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még a végén Samp fan leszek...Mikey
Az Espanyol trénere Pochettino volt az elsőszámú jelölt, de ő marad a helyén. Elméletileg hétfőn jelentik be az új edzőt. Ha Benitez nem vállalja akkor Gasperini lehet a befutó.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Rafa Benitez lehet a Sampdoria új edzője.
Hétfőn tárgyal a vezetőkkel.
Én örülnék neki.
Állítólag a Spursnél is képben van, de ott Villas Boas az elsőszámú jelölt.Bazzani
Benítez az Internél azért megégett Olaszországban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
Még a végén Samp fan leszek...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rafa Benitez lehet a Sampdoria új edzője.
Hétfőn tárgyal a vezetőkkel.
Én örülnék neki.
Állítólag a Spursnél is képben van, de ott Villas Boas az elsőszámú jelölt.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kiss!
Az aláírásod....kész! 😂 :rolleyes: 😀ZoliZoltán
köszönöm 😀 fetomy érdeme 😀Kiss
Matthew érdeme 😉 Fetomy az elsőszámú felhasználó...Matthew99
nemisss, sztem én raktam be elöbb, egyből mikor Matthew kipostolta, fidista barátom még sehol se volt....igaz ő námbör ván Samaras fan, ezt sose tudnám tőle elvenni!!! uff 😊

|
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Kiss!
Az aláírásod....kész! 😂 :rolleyes: 😀ZoliZoltán
köszönöm 😀 fetomy érdeme 😀Kiss
Matthew érdeme 😉 Fetomy az elsőszámú felhasználó...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon nem akarok elemezgetni, meghagyom Nektek.
Inkább csak annyit mondanék, hogy Samaras elég technikás ,jó játékos, de, hogy sprintelni nem szeret 😊
Megnéznék egy klub csapatban egy 4-4-2 ahol Ibra és Samaras a két csatár 😂 Sztem többet sprintel a tréner idegeskedésében mikor feláll a padról és a nekik felrajzolt határig kifut😀

Vicces, hogy a mi selejtezőnk csoportjából mindkettő kieesik.
A hollandoknak nem nagyon adok sok sanszot. Az , hogy fásultak, fáradtak..más csapatnál is játszottak ugyanennyi tétmeccsen idén...

Üdv,
VZ
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hát szerintem van Bommel minden csak nem kiemelkedő vkp. 35 évesen pont elért arra a pontra a sebessége, hogy pont ne érjen oda sehova ahova kéne, és biza az egy ilyen német csapat ellen ki is jött. Nálam az az ember aki egy van Bommelt kezdőbe nyomat, és egy van der vaartot padoztat az kapásból megérdemli hogy kizúgjanak. 😊 Afellay meg no comment, idén amennyit játszott az pont egy nullával egyenlő.
Azt végképp nem értem, hogy mi a fasznak kellett 2 vkp a dánok ellen 71 percig, és miért csak akkor jutott eszébe hogy 1 csatárral aki aznapp olyan faszán hatékony nem fog a büdös életbe se gólt lőni egy olyan szervezett védelem ellen mint a dánoké. Másik kérdésem az lenne, hogy a 18 éves Willemsnél tényleg nincs jobb balhátvéd az országban egy ilyen világversenyre? Bár tegyük hozzá Marwijk nem egy noname edző. Csak és kizárólag az ő nyakába vágni a kudarcot nem lenne túl okos. De azért 1-2 hiányosság befigyelt nála SZERINTEM.
Azt mondjuk nem varrnám az ő nyakába, hogy van persie egész évben ontja a gólokat, itt meg 20 ziccerből lő 1 gólt összesen. És Robben passzolási szokásaira már ne is térjünk rá.

Amúgy még nem kéne temetni, simán benne van a pakliba hogy verik a portugálokat aztán ott lesznek a 8 között. 😊 bár ne adja Isten

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk Afellayt én biztosan nem kezdetném, amikor fél évig sérült volt, és nem is megy neki. Van Der Vaart ezzel szemben meg brutálisan jó szezont tolt a Tottanhammel. Ezzel viszont át kellene variálnia kicsit a középpályát, mert Afellay szélre van kitolva manapság, de Van Der Vaartot, de Sneijdert viszont butaság lenne kitolni. Jelenleg nagyon többet valóban nem tud belenyúlni a csapatba, de kezdésnek talán ez sem volna butaság.
És Afellay nem is sztár, akinek kötelezően kezdenie kelljen, ellenkezőképp biztos lenne a rinyálás.Stez
Bocs lehet en vagyok szarfelfogasu esvagy funkcionalis analfabeta, de ebbol nekem az jon le, hogy te sem tudsz jelenleg mas megoldast, minthogy Affelay le Van der Vaart be. Ugy h RVdV az eletben nem jatszott szelsot. Hat ez aztan tenyleg hatalmas valtoztatas. Maris sikerult bebizonyitanod h mekkora barom ez a Van Marwijk 😉Fake
Ja, nagyon így se húzta ezt meg Marwijk.
Az meg alap, hogy akkor mondjuk a középpályát átalakítod némileg. De bocs, Ő az edző, talán neki kellene tudnia, vagy éreznie, mely játékosa hol képes jobban játszani. De a spanyoloknál mégis teljesen jól megoldották, hogy egymás mellett/mögött több támadóközéppályás is remekül tudjon játszani, akkor úgy gondolom, hogy a hollandoknál sem volna lehetetlen.
Csak a különbség az, hogy Marwijk ezt még hátrányban sem nagyon próbálgatta, amikor már olyan kibaszott sokat nem vesztett volna, főleg mivel Afellay lehozatalával sem adja fel a biztonságot, miután Van Der Vaart még többet is védekezik Barcás kollegájánál. A semminél nagyobb okoskodás ez, Afellaynál meg manapság nehéz gyengébb játékost találni a holland középpályán.Stez
Mondanam, h mi tortent a nemetek elleni meccsen, de felesleges, mert ugyis lattad. Rekonstrualnad kerlek, hogy ott a felidoben milyen csere tortent es milyen valtoztatasok voltak szerkezetileg a holland valogatottnal akkor, valamint a 2. felido hatralevo reszeben a tobbi csere miatt ?
A spanyol peldad pedig par dologban santit szerintem. A hollandoknal van 2 kiemelkedo vkp akiket nehezen tudnal a csapatbol kihagyni, de elorefele keves kozuk van a jatekhoz, es van egy Robben aki sokkal kevesbe van otthon a csapatjatekban mint barmely spanyol kp, de szinten kiemelkedo a holland mezonybol. Ellenben egy olyan szelso vedojuk sincs, mint a spanyoloknal nemhogy Ramos, de akar Alba v Arbeloa vagy Juanfran aki meg egy percet sem jatszott.
Annyi koze van a ket valogatottnak jatekosanyagaban es ennelfogva szerkezeteben egymashoz, mint a Tuzsernak a BLhez.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hányinger kerülget, hogy kimondom, de mégis... akkor Kuyt helyette? 😊Igor
Annyira mondjuk nem vágom hollandokat, meg idén olyan nagyon bele se merültem, de Kuyt nem lenne hülyeség. Robbennek mondjuk fejben nagyon betett az egész szezon, ő már nem nagyon fog itt mutatni semmit véleményem szerint. persze kihagyni őt sem lehet...Kicsit talán merész lenne, de Van Bommel mellé VdV, előttük pedig a Robben, Sneijder, Van Persie hármas. Nem is kéne őket poszthoz kötni, folyamatosan változtatva a helyüket elég hatékonyak lehetnének. Előre feltolva pedig Huntelaar. Kuyt pedig beállhatna szünetben, ha nem megy nekik. Vagy ott van Narsingh. Biztos nem képvisel akkora minőséget mint csapattársai, de fiatal, biztosan bizonyításra kész fél órát szerintem simán megérdemelne 3 meccs alatt, ha becsődölne mindenki... :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én soccerben kocaszurker vagyok, de ennyire nem lenne értelme egy 4-3-1-2-nek?
Amit 4-1-2-1-2-nek képzelek el: a négy védő adott, a van Bommel/de Jong párosból egy védekező kp marad fenn.. a két szélsőn lehet vitatkozni (nálam mondjuk Robben/van der Vaart), elől meg Sneijder-Huntelaar-van Persie háromszög?
Ergo 1 DMF helyett van egy Huntelaarod.

Egy bombaformában lévő RvP-vel/Ruud-del megérteném az egy csatárt.. de jelenleg ugyanazt látom nálunk mint a spanyolokkal, hogy túl defenzívek, pedig mindkét csapatnak, épp az erős támadóközéppálya/csatárok az erőssége.Igor
Ezzel csak az a gáz, ha a középpálya rombusz alakban áll fel, akkor ott nincsenek igazi szélsők. És elég keményen vissza kell menniük védekezni is. Kérdés ezt Robben mennyiben tenné meg...Asbee
Hányinger kerülget, hogy kimondom, de mégis... akkor Kuyt helyette? 😊Igor
Hat alapbol az lenne a suti nyilvan, ha ebben a rendszerben egy jo formaban levo Kuyt kezdene, mert o visszatakarodik vedekezni is, de elegge forman kivul van csoro. Vagy mondhatjuk ugy is h elkezdett venulni :/ Amugy mi a bajod van vele ?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én soccerben kocaszurker vagyok, de ennyire nem lenne értelme egy 4-3-1-2-nek?
Amit 4-1-2-1-2-nek képzelek el: a négy védő adott, a van Bommel/de Jong párosból egy védekező kp marad fenn.. a két szélsőn lehet vitatkozni (nálam mondjuk Robben/van der Vaart), elől meg Sneijder-Huntelaar-van Persie háromszög?
Ergo 1 DMF helyett van egy Huntelaarod.

Egy bombaformában lévő RvP-vel/Ruud-del megérteném az egy csatárt.. de jelenleg ugyanazt látom nálunk mint a spanyolokkal, hogy túl defenzívek, pedig mindkét csapatnak, épp az erős támadóközéppálya/csatárok az erőssége.Igor
Namost felreertes ne essek, gondolom vilagos h itt aztan total nem a szakertozesrol van szo reszemrol sem.
Az van, hogy oda fejlodott a mai foci, hogy azert van ennyi kp a palyan a spanyoloknal is, mert igy sokkal mobilisabb a csapat jateka mindket iranyba es konnyebb uralni a labdat. A spanyoloknal szamomra erthetetlen h minek van fent egyszerre ebben a rendszerben Xavi, Busquets es Alonso a palyan, mert igy Xavinak rohadtul nincs helye szervezni a jatekot.
A hollandoknal pedig szimplan formahanyatlas a jelenlegi benazas oka.
Abban van racio amit mondasz, hogy az egyik vkpt kene lehozni es ugy sztem nyomhatnanak barca-fele 4-3-3at, de ezt azert nem tudjak megtenni, mert nincs egy ehhez eleg jo szelsovedojuk aki folyamatosan emberelonyt kovacsolna mindket iranyba. Ha csak tovabb zsufolnad a tamado szekciot ilyen modon az elegge kontraproduktiv lenne, egyreszt VdV abszolute nem szelso semmilyen ertelemben, masreszt RvP es Huntelaar teljesen ugyanolyan karakteru csatar, tehat a kettos fenyegetes helyett csak egymas elol szivnak el a levegot. Most arrol nem beszelve, hogy fent lenne 5 ember a palyan, akinek vagy a tudasa vagy a palyan elfoglalt posztja miatt koze nem lenne a vedekezeshez foleg a szelsovedonek valo besegites teren. Ezt pedig egy dan csapat is szetgyilkolna, nemhogy valami erosebb.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Én soccerben kocaszurker vagyok, de ennyire nem lenne értelme egy 4-3-1-2-nek?
Amit 4-1-2-1-2-nek képzelek el: a négy védő adott, a van Bommel/de Jong párosból egy védekező kp marad fenn.. a két szélsőn lehet vitatkozni (nálam mondjuk Robben/van der Vaart), elől meg Sneijder-Huntelaar-van Persie háromszög?
Ergo 1 DMF helyett van egy Huntelaarod.

Egy bombaformában lévő RvP-vel/Ruud-del megérteném az egy csatárt.. de jelenleg ugyanazt látom nálunk mint a spanyolokkal, hogy túl defenzívek, pedig mindkét csapatnak, épp az erős támadóközéppálya/csatárok az erőssége.Igor
Ezzel csak az a gáz, ha a középpálya rombusz alakban áll fel, akkor ott nincsenek igazi szélsők. És elég keményen vissza kell menniük védekezni is. Kérdés ezt Robben mennyiben tenné meg...Asbee
Hányinger kerülget, hogy kimondom, de mégis... akkor Kuyt helyette? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)