NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
EB tipp: Németo.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
És az is tisztán előttem van, hogy a néger harcosok milyen hatalmas részt vállaltak az angolszász területhódításban, vagy hogy Németalföldön a tulipánláz idején hány elismert néger, és arab kereskedő volt... Le lehet erről akadni, baromi unalmas már. Az angoloknál ugyanúgy vannak külföldi eredetű játékosok, csak náluk ez a multikulti folyamat lement már 100-150 éve, mert akkora gyarmatbirodalommal elkerülhetetlen volt a folyamat. A németeknél, tekintve, hogy kvázi 0 gyarmatuk volt - leszámítva egy kis zsebkendőnyi kamerunt - meg még csak most. Azt meg nem tudom, miért nem hajlandó felfogni senki, hogy ezeknek a srácoknak, Özilt leszámítva, az anyjuk német, Németországban születtek, ott nevelkedtek. Ha ez kevés a németséghez, akkor nem tudom mi kéne még hozzá...JasW
Kis csemege neked, ha ennyire érdekel a dolog, tegnap csináltam: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AglLpFiL5A5adDdfZGhTbEVGblgwdFFlc3dyTnhKblE#gid=0


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Hitler forog a sírjában 😀Duff
Hitlernek nincs sírja.szaba
Attól még lehet használni ezt a kifejezéstDuff
Attól még értelmetlen.
több mint 12 éve
JasW New Orleans Saints 53
A németeknél, tekintve, hogy kvázi 0 gyarmatuk volt - leszámítva egy kis zsebkendőnyi kamerunt - (...)JasW
Meg Német Kelet-Afrika és néhány csendes-óceáni sziget... de ez itt OFF.
(Namíbiát [Német Délnyugat-Afrika] ki is hagytam)Gogo
Igaz, de ez nem változtat azon a téren, hogy a francia, angol, vagy akár a spanyol gyarmatbirodalomhoz képest a németek a fasorban sem voltak ilyen téren. De ez itt már off.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A németeknél, tekintve, hogy kvázi 0 gyarmatuk volt - leszámítva egy kis zsebkendőnyi kamerunt - (...)JasW
Meg Német Kelet-Afrika és néhány csendes-óceáni sziget... de ez itt OFF.
(Namíbiát [Német Délnyugat-Afrika] ki is hagytam)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Lets get ready to flamewaaaar 😀
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/165489_460620197299150_100000535214368_1631600_1233313723_n.jpgHanni
Hitler forog a sírjában 😀Duff
Hitlernek nincs sírja.szaba
Attól még lehet használni ezt a kifejezést
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Joci
És az is tisztán előttem van, hogy a néger harcosok milyen hatalmas részt vállaltak az angolszász területhódításban, vagy hogy Németalföldön a tulipánláz idején hány elismert néger, és arab kereskedő volt... Le lehet erről akadni, baromi unalmas már. Az angoloknál ugyanúgy vannak külföldi eredetű játékosok, csak náluk ez a multikulti folyamat lement már 100-150 éve, mert akkora gyarmatbirodalommal elkerülhetetlen volt a folyamat. A németeknél, tekintve, hogy kvázi 0 gyarmatuk volt - leszámítva egy kis zsebkendőnyi kamerunt - meg még csak most. Azt meg nem tudom, miért nem hajlandó felfogni senki, hogy ezeknek a srácoknak, Özilt leszámítva, az anyjuk német, Németországban születtek, ott nevelkedtek. Ha ez kevés a németséghez, akkor nem tudom mi kéne még hozzá...JasW
SZUSZÁ!
Ha nem tűnt volna fel, akkor leginkább poénra veszi mindenki ezeket a képeket.

több mint 12 éve
JasW New Orleans Saints 53
Joci
És az is tisztán előttem van, hogy a néger harcosok milyen hatalmas részt vállaltak az angolszász területhódításban, vagy hogy Németalföldön a tulipánláz idején hány elismert néger, és arab kereskedő volt... Le lehet erről akadni, baromi unalmas már. Az angoloknál ugyanúgy vannak külföldi eredetű játékosok, csak náluk ez a multikulti folyamat lement már 100-150 éve, mert akkora gyarmatbirodalommal elkerülhetetlen volt a folyamat. A németeknél, tekintve, hogy kvázi 0 gyarmatuk volt - leszámítva egy kis zsebkendőnyi kamerunt - meg még csak most. Azt meg nem tudom, miért nem hajlandó felfogni senki, hogy ezeknek a srácoknak, Özilt leszámítva, az anyjuk német, Németországban születtek, ott nevelkedtek. Ha ez kevés a németséghez, akkor nem tudom mi kéne még hozzá...
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
remélem még nem rakta be senki az egerszegieknek a búcsúzóját

"…………….hát nem maradt más hátra mint, hogy elköszönjünk!

Viszlát Kecskemét, Siófok, Paks, Kaposvár, Pápa!
Viszlát picipest, Győr és komcsi Vasas!
Viszlát Diósgyőri “cigányok”!
Viszlát az ország legtökéletesebb táborának is, kik oly tökéletesek, hogy csapatuk biztatása közben képesek megszámolni, hogy pontosan hány ember van egy stadionban! Jelenleg ezt a szurkolói teljesítményt, ezt az igazi ultra mentalitást, senki nem tudja hozni rajtatok kívül egész Európában sem. Respekt Barmok!
Viszlát Lila majmok és viszlát a csahos kiskutyáitoknak is! Igazán hiányozni fog az ugatásotok.
Viszlát Konda! Kiket egy kondás terelt a hatodik bajnoki aranyhoz, melyhez ezúton szeretnénk gratulálni!
Viszlát korrekt Pécs!
Viszlát Ferencvárosi Barátaink!
Zala elsötétül………….. 😊

Basszátok meg kurvára visszajövünk!"


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Lets get ready to flamewaaaar 😀
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/165489_460620197299150_100000535214368_1631600_1233313723_n.jpgHanni
Hitler forog a sírjában 😀Duff
Hitlernek nincs sírja.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Lets get ready to flamewaaaar 😀
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/165489_460620197299150_100000535214368_1631600_1233313723_n.jpgHanni
Hitler forog a sírjában 😀
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
igen és rengeteget is játszott ilyen összeállításban a csapat 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem, de egy aktuális kép a keretről sem lenne sokkal szebb azért. 😀

több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Lets get ready to flamewaaaar 😀
Hanni
Franciákról is tegyél be 😀 😀 😀

Amúgy egy kicsit frissíteni kellene a képet, mert nem éppen aktuális 😀
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lets get ready to flamewaaaar 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát a lesajnált franciák elleni meccstől én tartok...simán benne van a zakó lehetősége....a svédeket illene legyőzni, de hát Ibra miatt döntetlen szagú...így az utolsó fordulóban a házigazda ukránok ellen lehet izzadni...igaz már Rooney-val...
Minden VB, EB előtt azt mondták na majd most az angoloknak kijön a lépés..aztán tudjuk mi lett a vége. Most annyi minden szól ellenük,hogy még jól is elsülhet az egész móka... :cool:Keano
Állítom neked, hogy az Ukránok elleni meccsnek már tétje sem lesz, mert kiesnek az Angolok addigra.
Én idén a Franciáktól várok nagy durranást, amennyire beégtek az utóbbi években, most annyira jól össze van rakva az a csapat. Angliát elpicsázzák, az Ukránokat is, míg a csodás Carrollékkal, és ezzel a csapattal a behemót Svéd védelmet nem fogják tudni feltörni, Ibráék meg szerintem egy gólt találni fognak.
Rooney meg megint a semmiből áll be, aztán rögtön azt várják, hogy vigye a hátán a válogatottat, mindezt úgy, hogy annyi eszük van, hogy befejező csatárnak teszik majd be, és egy használható lasztit sem fog kapni majd.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly, Asbee
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri, kisvanek4
Ukrajna: Sütianap
Lengyelország: Joci
Dánia: kaszo


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
de hogy Gyurcsóba melyik idióta verte bele azt a baromságot, hogy a labdát úgy kell levenni, hogy a lába előtt maradfetomy
Tomiszlav Szivics 😀

Közben a PSG-nek már Ibra is kell, komolyan mondom egyesüljön a két klub 😀 Monti úgyis megszellőztette h elgondolkozott azon h jövőre hagyja-e elindulni az olasz bajnokságot, így legalább lenne honnan kvalifikálni a BL-be 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri, kisvanek4
Ukrajna: Sütianap
Lengyelország: Joci
Dánia: kaszo
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri, kisvanek4
Ukrajna: Sütianap
Polska: Joci


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Háhá, már ketten vagyunk! 😀

közben nézem a kispest-fradi u17-et a tévében, de vallatni lehetne vele. megnéztem tegnap az u21-es válogatott meccset is a törökök ellen (1-0 ide), így belelkesültem, hátha ezen se unom magam agyon, de naív voltam

több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri, kisvanek4
Ukrajna: Sütianapshawnka
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus, Sebii, shawnka
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri
Ukrajna: Sütianap
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 454
Hollandia: Sebii