NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
Zlatan: Höri
Ukrajna: Sütianap
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor, ulpianus
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla

Zlatan: Höri
YouKrajina: Sütianap


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 757 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii, Dexxter Tailor
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Zlatan: Höri
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
YouKrajina: Sütianapsutianap
danyly


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem csinálunk majd ilyen EB tippjátékot?
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 350 — Expect the Best !
Az előbb néztem vissza az Olasz - Orosz összefoglalót, és meg kell mondjam, nagyon szép focit játszottak és gyönyörű támadásokat vezettek a ruszkik.JC6
nagyon jó kis focit játszanak mindig! gyorsak , ötletesek , szimpatikus
csapat !
+ most megfelelő partner volt a meccset lesétáló olasz csapat...
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27, danyly
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Zlatan: Höri
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
YouKrajina: Sütianapsutianap

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az előbb néztem vissza az Olasz - Orosz összefoglalót, és meg kell mondjam, nagyon szép focit játszottak és gyönyörű támadásokat vezettek a ruszkik.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Zlatan: Höri
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
YouKrajina: Sütianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Dzsudzsi nagy labdát adott, az meg komolyan meglepett ahogy Gyurcsók átvette azt 😉davemayer
Szégyen! Dzsudzsák már rég külföldön van, nem csodálom, hogy tönkretették a tehetségét, hogy ilyen passzokra tanítják, de hogy Gyurcsóba melyik idióta verte bele azt a baromságot, hogy a labdát úgy kell levenni, hogy a lába előtt marad, végképp nem tudom...de komolyan, vagy háromszor néztem újra, hogy tényleg elhiggyem, hogy egy itthon (vidiben haha) játszó magyar játékos ilyen esetben nem lő kapásból luftot, nem ramosozza el, és nem úgy veszi le, hogy a labdaszedőktől kapja vissza.

Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano, fetomy
Zlatan: Höri
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka, peach, Csabiii
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo, Keano
Zlatan: Höri
Írország: Mikey, Gergőbácsi, Mex
Horvátország: jj, JC6,zemanla


több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Hát a lesajnált franciák elleni meccstől én tartok...simán benne van a zakó lehetősége....a svédeket illene legyőzni, de hát Ibra miatt döntetlen szagú...így az utolsó fordulóban a házigazda ukránok ellen lehet izzadni...igaz már Rooney-val...
Minden VB, EB előtt azt mondták na majd most az angoloknak kijön a lépés..aztán tudjuk mi lett a vége. Most annyi minden szól ellenük,hogy még jól is elsülhet az egész móka... :cool:


több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Köszi! Meg ugye Lampard sem lesz, meg Rooney az első két, vagy három(?) meccsen nem játszhat, ugye?Vrijbloed
Eredetileg az első három lett volna, de két meccsre csökkentették az eltiltását.
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Az itteni angol szurkolóktól kérdezem: mennyire tartjátok reálisnak azt a verziót, hogy esetleg már a csoportból sem jut tovább az angol csapat? Benne van a pakliban, vagy ez azért erős?

Kösz!Vrijbloed
Teljesen reális, amíg Hendersonok, meg Downingok a keret közelébe is kerülnek.Duff
Hát, legutóbbi meccse Downingnak a válogatottban 8-as értékelést ért, azt nem tartom szarnak. Poolban egy fos idénye volt, de a válogatottban közel sem volt ekkora szar. Hendo meg legalább lelkes ha még nem is az igazi. Közel sem. Ez van ha vannak ilyen Carrickek akik nem akarnak padozni.(mellesleg itt az élő példa, hogy lehet nem padon ült volna a srác)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az itteni angol szurkolóktól kérdezem: mennyire tartjátok reálisnak azt a verziót, hogy esetleg már a csoportból sem jut tovább az angol csapat? Benne van a pakliban, vagy ez azért erős?

Kösz!Vrijbloed
Teljesen reális, amíg Hendersonok, meg Downingok a keret közelébe is kerülnek.Duff
Köszi! Meg ugye Lampard sem lesz, meg Rooney az első két, vagy három(?) meccsen nem játszhat, ugye?
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Az itteni angol szurkolóktól kérdezem: mennyire tartjátok reálisnak azt a verziót, hogy esetleg már a csoportból sem jut tovább az angol csapat? Benne van a pakliban, vagy ez azért erős?

Kösz!Vrijbloed
Teljesen reális, amíg Hendersonok, meg Downingok a keret közelébe is kerülnek.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az itteni angol szurkolóktól kérdezem: mennyire tartjátok reálisnak azt a verziót, hogy esetleg már a csoportból sem jut tovább az angol csapat? Benne van a pakliban, vagy ez azért erős?

Kösz!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Leszarom kik játszanak amíg nyerünk 😊 A magyar Di Maria jó lehet majd idővel :cool:JoeyPorter
kaptam a csehek a magyar (Di) Maria-tól egy búcsú (Gyúr-)csókot 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Leszarom kik játszanak amíg nyerünk 😊 A magyar Di Maria jó lehet majd idővel :cool:

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fú, én pár embert biztos nem hívtam volna be...
Hogy ez a Laczkó kinek a kicsodája, nem tudom... Mészáros, Koltai, Halmosi, Debreczeni? wtf?!?!?!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
azt hittem legalább a 2. félidőben kitámadunk kicsit, de megint a bunkerfoci barátságos meccsen, hogy meglegyen az "értékes" egy pont... hányingerjjncaa
Lett az 3 is 😀

Mikor máskor kellene begyakorolni? Reálisan nézve, máshogy nincs esély kijutni komoly tornára. Persze én is jobban örülnék, ha támadnánk, de ezt is megértem.

Mondjuk ez a 3 csere a gól után tényleg szánalmas volt 😀Pocs
hát a labda nélküli játékot jól begyakoroltuk ezzel a 21-79%-os aránnyal, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Dzsudzsi nagy labdát adott, az meg komolyan meglepett ahogy Gyurcsók átvette azt 😉

2 szép gólt lőttünk, kb 3 kidolgozott támadásunk volt, ha egy ilyen csapat verne komolyan elsírnám magam az öltözőben 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
azt hittem legalább a 2. félidőben kitámadunk kicsit, de megint a bunkerfoci barátságos meccsen, hogy meglegyen az "értékes" egy pont... hányingerjjncaa
Lett az 3 is 😀

Mikor máskor kellene begyakorolni? Reálisan nézve, máshogy nincs esély kijutni komoly tornára. Persze én is jobban örülnék, ha támadnánk, de ezt is megértem.

Mondjuk ez a 3 csere a gól után tényleg szánalmas volt 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
azt hittem legalább a 2. félidőben kitámadunk kicsit, de megint a bunkerfoci barátságos meccsen, hogy meglegyen az "értékes" egy pont... hányingerjjncaa
Catenaccio ftw 😊
Korábban kellett volna írni.. bazz, azért ez a cseh védelem, meg Cech is ahogy nézte 😂

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
azt hittem legalább a 2. félidőben kitámadunk kicsit, de megint a bunkerfoci barátságos meccsen, hogy meglegyen az "értékes" egy pont... hányinger


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A világ legrosszabb bírója vezeti a meccset. 😂