NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 202 — E/1
Szerintem is a németek...deHajrá Anglia!

Lampard is kiesett...

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Öcsém megszállta tv-t...Magyar nyelvű streamet tud valaki?Asbee
mire?

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Öcsém megszállta tv-t...Magyar nyelvű streamet tud valaki?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka,peach
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol, Gogo
Zlatan: Höri
Írország: Mikey, Gergőbácsi
Horvátország: jj, JC6

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka,peach
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol
Zlatan: Höri
Írország: Mikey, Gergőbácsi
Horvátország: jj, JC6Hurka



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bár Marin akkor is felesleges. 😀Schleck
nem az.
más: állítólag bejelentkeztünk Gregory van der Wielért 8 millió fonttal az Ajaxnál, felőlem a duplájáért is csak jöjjön, Bosingwa/Ferreira után igencsak üdítő váltás lenne. (bár nem tudom, hogy Ivanovic hol kívánja folytatni, ill. Hutchinson se volt rossz jobbszélen de Bruma pl. plusz egy évet marad Hamburgban, szal mindenképp kéne)
ha ő is összejön én nem tudom, hogy hálálom meg a FO munkáját, zseniális átigazolási idény lenne 😊
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni, Hurka
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol
Zlatan: Höri
Írország: Mikey, Gergőbácsi
Horvátország: jj, JC6
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi, Hanni
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol
Zlatan: Höri
Írország: Mikey, Gergőbácsi
Horvátország: jj, JC6
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
...Amúgy most nézem az Eb tippeldébe, hogy Anglia elég lol 😀Double B
Ez padlóra küldött 😂 😂 😂
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Senki nem játszik a PL-ben négy teljesen védekezni képtelen játékossal. A FIFA-ban nyilván jók lennének így együtt, de a realitások talaján maradva egy Mata-Torres-Hazard támadó hármas és mögöttük három igazi középpályás reálisabb lenne szerintem. De még ezeket ne vegyük készpénznek, Hazard az egyetlen akit biztosra mondanék.Schleck
hát nem tudom. ők 4en együtt simán játszhatnánk irl, mögéjük beraksz 2 labdaszerző kp-t (Ramires,Essien,Obi trióból) hátul egy stabil védelem egy remek kapussal. Nyilván nem vagyok pl edző, de 4üket így szerintem lehetne játszatniHabi
Hát majd meglátjuk. 😊
A három közül egyértelmű, hogy akkor Essiennek kellene padoznia. Szegény már nagyon nem kezdő szint sajnos. De jobban belegondolva, lehet működhetne az, amit írtál. Elég merész lenne, de a MC is játszott úgy, hogy De Jong-Yaya, Nasri-Silva-Agüero, Balotelli. Ez kb. hasonló mint, amit felvázoltál.
Bár Marin akkor is felesleges. 😀Schleck
Marin, ha visszanyerné a régi formáját, akkor simán hasznára lehet a csapatnak, még ha nem is állandóan kezdőként.

Amúgy most nézem az Eb tippeldébe, hogy Anglia elég lol 😀
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 350 — Expect the Best !
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz
Oroszország : Stez, Schleck , yooker
Anglia: lol
Zlatan: Höri
Írország: Mikey, Gergőbácsi
Horvátország: jj, JC6vassadi
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Közben a PSG 68 milliót ajánlott Patoért + Thiago Silváért. Ha külön-külön adjuk el őket nem kapnánk értük ennyi lóvét, de TS-t nem kéne eladni...empty taxi
Pato 15 misit sem ér, az Ő része remek pénz volna, egyedül az a baj, hogy Silvát biztosan nem adnám el.
De mi el fogjuk adni, szóval nincs miről beszélni.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Közben a PSG 68 milliót ajánlott Patoért + Thiago Silváért. Ha külön-külön adjuk el őket nem kapnánk értük ennyi lóvét, de TS-t nem kéne eladni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azt csiripelik, legalábbis olvastam egy másik fórumon, hogy Gerrard is out... Így azért már vastagon beférne Carrick. Bár egy jó Scholes kellene az angoloknak, aki elosztja a zsugát...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff, vassadi
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz
Oroszország : Stez, Schleck
Anglia: lol
Zlatan: Höri
Írország: Mikey, Gergőbácsi
Horvátország: jj, JC6
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
MU drukkerként nagyon nem örülök Hulk Chelsea-be való igazolásának, brutális lesz Hazard-al sajnos.

Henderson meg vicc kategória, de persze Carrick nem kellett még tartaléknak se, Barry & Lampard out, még így se férne be a középpályára?!davemayer
Carrick maga mondta le a szereplést mondván padozni, vagy simán tartalék szerepbe, aki sérülés esetén beugrik nincs kedve. Igazából ez egyszerre elítélendő és elfogadható indok. Elítélendő, mert nem ő fogja megmondani, hogy márpedig Michael Carrick kezd, viszont amiatt teljesen megértem, hogy pályára se kerülne sokat, azért elbaszni a nyarát meg felesleges. Pedig hadd ne mondjam, hogy ha az angolok akarnak vmit egy Parker-Carrick labdaszerző középpálya előtt egy Walcott-??? (Gerrard/Lampard (tudom,h kiesett)/Rooney) - Young, egyszem ék meg vagy Rooney vagy Welbeck.

Henderson vicc amúgy idén 3 jó meccse nem volt, Downingnak meg annyi sem. Hívta volna be Leon Brittont a Swanseaból, ő egész szezonban jól futballozott, igaz, hogy egy középcsapatban. Bár jobban megnézve a Pool sincs messze onnan.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hulk-Mata-Hazard előttük egy jó formában lévő Torres...

botrányosan jó, szvsz Marin teljesen felesleges vétel volt ez a kettő igazolás után

és Schleck ennek nem örülni 😀 2 hétig sírnék örömömben ha 2 ilyen átigazolást jelentene be a Róma...Habi
Senki nem játszik a PL-ben négy teljesen védekezni képtelen játékossal. A FIFA-ban nyilván jók lennének így együtt, de a realitások talaján maradva egy Mata-Torres-Hazard támadó hármas és mögöttük három igazi középpályás reálisabb lenne szerintem. De még ezeket ne vegyük készpénznek, Hazard az egyetlen akit biztosra mondanék.Schleck
hát nem tudom. ők 4en együtt simán játszhatnánk irl, mögéjük beraksz 2 labdaszerző kp-t (Ramires,Essien,Obi trióból) hátul egy stabil védelem egy remek kapussal. Nyilván nem vagyok pl edző, de 4üket így szerintem lehetne játszatniHabi
Hát majd meglátjuk. 😊
A három közül egyértelmű, hogy akkor Essiennek kellene padoznia. Szegény már nagyon nem kezdő szint sajnos. De jobban belegondolva, lehet működhetne az, amit írtál. Elég merész lenne, de a MC is játszott úgy, hogy De Jong-Yaya, Nasri-Silva-Agüero, Balotelli. Ez kb. hasonló mint, amit felvázoltál.
Bár Marin akkor is felesleges. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Én biztos nem raknám be mind a négyüket.
Majd idővel kiütközik, melyikük jobb, melyikük bírja a PL-t és egyáltalán ki marad egészséges, aztán lehet végre rotálni is normálisan, ami azért egy 50 meccses szezonnál baromira nem mindegy.
Csak Abramovics megint leszarja az egészet, csak hozza a támadókat, miközben Mikel fiatal, de menni fog megmondta, Essien öreg és sérülékeny, Lampard öreg, így takarítani meg megint senki sem fog tudni középpályán.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
MU drukkerként nagyon nem örülök Hulk Chelsea-be való igazolásának, brutális lesz Hazard-al sajnos.

Henderson meg vicc kategória, de persze Carrick nem kellett még tartaléknak se, Barry & Lampard out, még így se férne be a középpályára?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter, kristóf17
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz
Oroszország : Stez, Schleck
Anglia: lol
Zlatan: Höri
Írország: Mikey, Gergőbácsi
Horvátország: jj, JC6
Schleck
Gergőbácsi
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hulk-Mata-Hazard előttük egy jó formában lévő Torres...

botrányosan jó, szvsz Marin teljesen felesleges vétel volt ez a kettő igazolás után

és Schleck ennek nem örülni 😀 2 hétig sírnék örömömben ha 2 ilyen átigazolást jelentene be a Róma...Habi
Senki nem játszik a PL-ben négy teljesen védekezni képtelen játékossal. A FIFA-ban nyilván jók lennének így együtt, de a realitások talaján maradva egy Mata-Torres-Hazard támadó hármas és mögöttük három igazi középpályás reálisabb lenne szerintem. De még ezeket ne vegyük készpénznek, Hazard az egyetlen akit biztosra mondanék.Schleck
hát nem tudom. ők 4en együtt simán játszhatnánk irl, mögéjük beraksz 2 labdaszerző kp-t (Ramires,Essien,Obi trióból) hátul egy stabil védelem egy remek kapussal. Nyilván nem vagyok pl edző, de 4üket így szerintem lehetne játszatni


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Franciaország: eaglesmcnabb, JoeyPorter
[colour=orange]Hollandia[/colour]: kristof, xrace77, Divat, Duff
[colour=green]Portugália[/colour]: miilann
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470
[colour=black]Németország[/colour]: Vrijbloed, Double B, Amadeus, Iktriad, zinedine5, Dzsokijuing, Matthew99, gamerkr, FViktor93, zavi27
Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz
Oroszország : Stez, Schleck
Anglia: lol
Zlatan: Höri
Írország: Mikey, Gergőbácsi
Horvátország: jj, JC6
Schleck

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Hulk-Mata-Hazard előttük egy jó formában lévő Torres...

botrányosan jó, szvsz Marin teljesen felesleges vétel volt ez a kettő igazolás után

és Schleck ennek nem örülni 😀 2 hétig sírnék örömömben ha 2 ilyen átigazolást jelentene be a Róma...Habi
Atya ég gyerekek.... Ha ez első mondatod bejön az nagyon-nagyon szép dolgokat hozhat előre egy Chelsea drukker számára.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én az íreknek szorítok de fogadni azért nem mernék rájuk 😊Rataxes
Ugye a kérdés az volt, hogy (szerintünk) ki nyeri, nem az, hogy kinek szurkol az ember.zinedine5
Tisztában vagyok vele, láthatod hogy nem is Írország mellett tettem le a voksomat 😊 Hozzászólásom általános jellegű volt, mindössze szimpátiámat kívántam vele kifejezni, asszem talán még OFF-topicnak sem minősül itt 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hulk-Mata-Hazard előttük egy jó formában lévő Torres...

botrányosan jó, szvsz Marin teljesen felesleges vétel volt ez a kettő igazolás után

és Schleck ennek nem örülni 😀 2 hétig sírnék örömömben ha 2 ilyen átigazolást jelentene be a Róma...Habi
Senki nem játszik a PL-ben négy teljesen védekezni képtelen játékossal. A FIFA-ban nyilván jók lennének így együtt, de a realitások talaján maradva egy Mata-Torres-Hazard támadó hármas és mögöttük három igazi középpályás reálisabb lenne szerintem. De még ezeket ne vegyük készpénznek, Hazard az egyetlen akit biztosra mondanék.