NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Nem. Hogy fejben milyen jó valaki.szaba
😮. Tehát az úszás fejben dől el. Király akkor még is tudok úszni. 😂 😂tüsi91
legkeményebb az volt, amikor egy úszó ismerősöm elkezdte ecsetelni, hogy milyen komoly stratégia van az úszásban. 😀Amadeus91
Hát figyelj ez csak egy kis példa valszeg Szaba jóval többet lehet jobbat is tud mondani, de mondjuk nézd meg Gyurta úszásait azért ott látszik a taktika, minél hosszabb a táv annál több gondolom a taktika. Persze nyilván izom nélkül csak fejjel nem lehet, az a sakk mint már említettem. 😀
Érdekes lesz ez az EL remélem nem a Valencia nyeri hanem a Bilbao 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyik legkeményebb sport az úszás, komolyabb, mint a foci. De ez off.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Nem. Hogy fejben milyen jó valaki.szaba
😮. Tehát az úszás fejben dől el. Király akkor még is tudok úszni. 😂 😂tüsi91
legkeményebb az volt, amikor egy úszó ismerősöm elkezdte ecsetelni, hogy milyen komoly stratégia van az úszásban. 😀Amadeus91
Miért, szerinted nincs benne? Inkább akkor ne is szólj hozzá. Amihez nem értetek, minek akartok abban okosnak tűnni?
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Nah Rami gyorsan lerendezte a Valencia - AZ meccs izgalmi kérdéseit... 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
az min múlik kedves Szaba Úr? megfelelő táplálkozáson? 😊Divat
Nem. Hogy fejben milyen jó valaki.szaba
😮. Tehát az úszás fejben dől el. Király akkor még is tudok úszni. 😂 😂tüsi91
legkeményebb az volt, amikor egy úszó ismerősöm elkezdte ecsetelni, hogy milyen komoly stratégia van az úszásban. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ez soccer fiúk. Itt minden a bírókon múlik. Ha nem tetszik, nézzetek úszást. 😛szaba
az min múlik kedves Szaba Úr? megfelelő táplálkozáson? 😊Divat
Nem. Hogy fejben milyen jó valaki.szaba
😮. Tehát az úszás fejben dől el. Király akkor még is tudok úszni. 😂 😂
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Ez soccer fiúk. Itt minden a bírókon múlik. Ha nem tetszik, nézzetek úszást. 😛szaba
az min múlik kedves Szaba Úr? megfelelő táplálkozáson? 😊Divat
Nem. Hogy fejben milyen jó valaki.szaba
Nem kevered a sakkal ?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Ez soccer fiúk. Itt minden a bírókon múlik. Ha nem tetszik, nézzetek úszást. 😛szaba
az min múlik kedves Szaba Úr? megfelelő táplálkozáson? 😊Divat
Nem. Hogy fejben milyen jó valaki.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Egyébként én attól félek ,hogy a Barca ezt ellentétesen visszafogja még kapni ,ezért tartok a Real -Barca döntőtől mert tuti ha ott jön vissza a fújás te lesz sírva még a Hold is 😊Toca
Na én ettől nem tartok...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ez soccer fiúk. Itt minden a bírókon múlik. Ha nem tetszik, nézzetek úszást. 😛szaba
az min múlik kedves Szaba Úr? megfelelő táplálkozáson? 😊

|
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Ez soccer fiúk. Itt minden a bírókon múlik. Ha nem tetszik, nézzetek úszást. 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Barca szurkolóként örülök a Chelseanek. Ha ellenünk is így bealszanak 20-30 percre, végük. Vagy, ha nem, akkor majd jön a spori 😀 😀 😀JC6
én Chelsea szurkolóként nem örülök a Barcának, de egyedül azt kívánom, hogy ne az legyen, mint a Milan ellen (vagy, mint 2009ben...). Ha kiesünk akkor felőlem mindkét meccsen 4-0ra is kikaphatunk, ha annyival jobb a Barca, csak ne a bírókon múljon megint.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Jó kis írás:

http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2012/04/04/A_Gyulolet_Pantehonja_-_alapkoletetel/Matthew99
Ez semmin nem változtat.
Írhatna ilyen szösszenetet minden második kis csapat (nem az AC) elkeseredett szurkolója, hiszen mindig a nagyokat segítik a bírók. Eleve borítékolható volt, hogy ez lesz a történet. Meg sem lepődtem, de látom mások igen.
Ennek ellenére nem örülök a továbbjutásnak, és szégyellem, hogy ilyen dolgok történnek, mostanában mindig az én csapatommal. Szörnyű bírói hibák és vérlázító csalások...de amellett sem megyek el szó nélkül, hogy az első meccsen ugyanúgy befújható volt a "sanchezi" 11-es, illetve a bíró kb. 8 méterre állt annál az esetnél, amikor szögletkor Puyol meze 1 méterrel megnyúlt...JC6
Összes meznyújtásra 11est adnának kb 8-10-15 db lenne egy meccsen attól függően hány szögletet rúgnak a csapatok.
Egyébként én attól félek ,hogy a Barca ezt ellentétesen visszafogja még kapni ,ezért tartok a Real -Barca döntőtől mert tuti ha ott jön vissza a fújás te lesz sírva még a Hold is 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Barca szurkolóként örülök a Chelseanek. Ha ellenünk is így bealszanak 20-30 percre, végük. Vagy, ha nem, akkor majd jön a spori 😀 😀 😀JC6
ami ugye totál természetes lenne megint...Divat
Ne vedd fel csak próbál hergelni mert az milyen menő már , meg próbálja ezzel elfedni, hogy az unicef helyett a UEFA lesz jövőre a mezszponzoruk.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Barca szurkolóként örülök a Chelseanek. Ha ellenünk is így bealszanak 20-30 percre, végük. Vagy, ha nem, akkor majd jön a spori 😀 😀 😀JC6
ami ugye totál természetes lenne megint...

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Barca szurkolóként örülök a Chelseanek. Ha ellenünk is így bealszanak 20-30 percre, végük. Vagy, ha nem, akkor majd jön a spori 😀 😀 😀
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Cé szabija kicsit becsapódott :o

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó kis írás:

http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2012/04/04/A_Gyulolet_Pantehonja_-_alapkoletetel/Matthew99
Ez semmin nem változtat.
Írhatna ilyen szösszenetet minden második kis csapat (nem az AC) elkeseredett szurkolója, hiszen mindig a nagyokat segítik a bírók. Eleve borítékolható volt, hogy ez lesz a történet. Meg sem lepődtem, de látom mások igen.
Ennek ellenére nem örülök a továbbjutásnak, és szégyellem, hogy ilyen dolgok történnek, mostanában mindig az én csapatommal. Szörnyű bírói hibák és vérlázító csalások...de amellett sem megyek el szó nélkül, hogy az első meccsen ugyanúgy befújható volt a "sanchezi" 11-es, illetve a bíró kb. 8 méterre állt annál az esetnél, amikor szögletkor Puyol meze 1 méterrel megnyúlt...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Jó kis írás:

http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2012/04/04/A_Gyulolet_Pantehonja_-_alapkoletetel/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Cubehor Los Angeles Rams 315
ocsem, andy carroll mit homoritott a nyulketrec ellen hetvegem, most latom.
elkepeszto a pali. 35 millio fontert ilyenekre kepes.
😀 😀Mikey
What's nine inches long and dangles round the back of a cunt?

Andy Carroll's ponytail.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


sad but true.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ha az elején Messi bevágja azt a Fabregas passzt akkor zseniális, megérdemelt, én is meghajolok, stb. de így, hogy a párharcban csak mi lőttünk értelmes gólt ez eléggé idegesítő. Valószínűleg csak a meccs heve mondatja ezt velem, de ha ennyire tökösek ezek a barcelonai srácok akkor 0-0-nál dekázgassanak a 16osunk környékén, ne 3-1-nél és utána ne is csodálkozzanak, hogy felrúgják őket.
Patót én imádom, de Inzaghi több percet képes játszani, mint ő. Értelmes csapat 5-10 millió eurónál többet nem ad érte, főleg, hogy költhetnek majd az orvosokra is. Várom a percet amikor Allegri nem nevezi egy fontos meccsre Ibrát, a gólpassza szép volt, de még legalább 3at adhatott volna ha nem ilyen önző..
Végül, de nem utolsó sorban: valószínűleg egy BL legenda utolsó BL meccsét láttuk, köszönjük Clarence!


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Amíg Barbus szopkodja addig nem adjuk el.empty taxi
nem vagyok benne olyan biztos, van akkora zsidó a fater, hogy eladja az első 20+-os ajánlat láttán, Barbara ide vagy oda
majd utazgatnak, Patonak is van elég léje, a ribinek meg végképp 😀Stez
Megvan a megoldás! Adjuk oda a Sintérnek! 😂 Távolság nuku, mi meg látunk némi pénzt belőle 😀empty taxi
annak nem örülnék, amekkora kis féreg, még elfelejtene hetente megsérülni és elkezdene 25 gólokat lőni évente
mondjuk egy Sneijder-Pato cserét azért szívesen megnéznék, végre lenne valaki, aki adogatja a lasztikat Princenek és Ibrának

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
A nap hírét még nem is említettem, amit az imént hozott le a Milan hivatalos oldala:

PATO ISMÉT MEGSÉRÜLT! 😂 😂 😂 😂 😂 😂
Kemény 13 perc alatt. Szánalom ez az ember, ez már égés, azt hiszem a nyáron úgy fogjuk eladni az első kérőnek, hogy a lába sem éri a földet. És a Zsici a kurva Barbara miatt nem adta el 28 milláért, most örülhetünk, ha 10-et kapunk majd érte.Stez
Amíg Barbus szopkodja addig nem adjuk el.empty taxi
nem vagyok benne olyan biztos, van akkora zsidó a fater, hogy eladja az első 20+-os ajánlat láttán, Barbara ide vagy oda
majd utazgatnak, Patonak is van elég léje, a ribinek meg végképp 😀Stez
Megvan a megoldás! Adjuk oda a Sintérnek! 😂 Távolság nuku, mi meg látunk némi pénzt belőle 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A nap hírét még nem is említettem, amit az imént hozott le a Milan hivatalos oldala:

PATO ISMÉT MEGSÉRÜLT! 😂 😂 😂 😂 😂 😂
Kemény 13 perc alatt. Szánalom ez az ember, ez már égés, azt hiszem a nyáron úgy fogjuk eladni az első kérőnek, hogy a lába sem éri a földet. És a Zsici a kurva Barbara miatt nem adta el 28 milláért, most örülhetünk, ha 10-et kapunk majd érte.Stez
Amíg Barbus szopkodja addig nem adjuk el.empty taxi
nem vagyok benne olyan biztos, van akkora zsidó a fater, hogy eladja az első 20+-os ajánlat láttán, Barbara ide vagy oda
majd utazgatnak, Patonak is van elég léje, a ribinek meg végképp 😀