Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Na vegre elkuldtuk Zorant! 😊zavi27
Vééééber Gyurit!
Amúgy marhára nincs rendben valami a csapatnál. Sztem Szpisljak nem a tulaj akarata szerint akart cselekedni.
Asszongyák belga edző jön.Bazzani
Jaj ne, a francert nem lehet mar ujpesti kotodesu normalis edzot hozni.?!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
amikor azt mondtam, hogy örülök Benczés leváltásának ha megfelelő utódot hoznak, akkor valaki ilyesmire gondoltam: http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/az-edzokent-spanyol-kupat-nyero-munoz-a-dvtk-egyik-jeloltje-2125453
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na vegre elkuldtuk Zorant! 😊zavi27
Vééééber Gyurit!
Amúgy marhára nincs rendben valami a csapatnál. Sztem Szpisljak nem a tulaj akarata szerint akart cselekedni.
Asszongyák belga edző jön.

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
megint megyünk 2-0-ra a fidi ellen remélem megint elcsalják a meccset 😉eaglesmcnabb
és megvan 9 emberrel, hihetetlen 😊 a sírás kerülget 😊

a pécset és a vidit is idegenben vertük el 😊 Imádom ezt a CSAPATot.eaglesmcnabb
http://www.sport1tv.hu/Blogok/Petur_Andras/kiiras :/

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na vegre elkuldtuk Zorant! 😊zavi27
pont egy x utan 😀 parades 😀 innentol irany a bl donto mert vegre megszabadultunk minden problema okozojatol es legeslegfobb okatol !!!!!444!!negy!!!!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Na vegre elkuldtuk Zorant! 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ami most a Vasas SC-nél folyik az Magyarország egyik legnagyobb szégyene.
Hazudnak, lopnak. Tönkreteszik a csapatot.
Találnak befektetőt, jön az építkezés.
Lelép a befektető, eltűnik a pénz, megint meghal a csapat.
Egy szezonban 3x cserének edzőt (hol van még a vége?)
Meg kapnak az államtól több milliárdot...

szerk.: OSCAR DÍJAT SZALAI ÁDÁMNAK!!! 😂 😂 😂
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Gyerekeeeeeek. Nem tudom melyik sorstársam (Liverpool szurkoló) látja a meccset, de nem tudom mit tud még kitalálni az élet a csapatnak és nekünk. Szenzációs az egész. Az élet a legjobb forgatókönyvíró az egész biztos. Álmomban nem gondoltam volna ilyeneket mint amik mostanság történtek és történnek 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok eagles, nem semmi teljesítmény!
Szegény fetomy 😕
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
megint megyünk 2-0-ra a fidi ellen remélem megint elcsalják a meccset 😉eaglesmcnabb
és megvan 9 emberrel, hihetetlen 😊 a sírás kerülget 😊

a pécset és a vidit is idegenben vertük el 😊 Imádom ezt a CSAPATot.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
megint megyünk 2-0-ra a fidi ellen remélem megint elcsalják a meccset 😉eaglesmcnabb
győzött az igazság 😊)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
megint megyünk 2-0-ra a fidi ellen remélem megint elcsalják a meccset 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kiderült, hogy amit mondott nem hülyeség ráadásul minden csak nem sötét. Akkor ez most kit minősít?Bazzani
Ez nem úgy megy, JC6 megmondta,hogy fáklya hülyeség mert ő külföldi meccsen sem hallotta és neki nem tetszik a riporter mert nem látta, hogy a sportingos lábáról ment ki a labda, ergo sötét alak. Gyakorlatilag kőbe lett vésve innentől vitatkozni vele felesleges.Toca
Pedig egy angliai győztes meccs után szerintem elég sokat lehet hallani a 'fáklya' szót a stadion környékén.... 😀zolika26
Fuh, bazzeg. 😀

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Nem kell megvédened, nem törtem az életére, csak jókat nevettem rajta. A többi nem érdekel.JC6
Kiderült, hogy amit mondott nem hülyeség ráadásul minden csak nem sötét. Akkor ez most kit minősít?Bazzani
Ez nem úgy megy, JC6 megmondta,hogy fáklya hülyeség mert ő külföldi meccsen sem hallotta és neki nem tetszik a riporter mert nem látta, hogy a sportingos lábáról ment ki a labda, ergo sötét alak. Gyakorlatilag kőbe lett vésve innentől vitatkozni vele felesleges.Toca
Pedig egy angliai győztes meccs után szerintem elég sokat lehet hallani a 'fáklya' szót a stadion környékén.... 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
'A Marseille szurkolói felszólították a játékosokat, hogy kapjanak ki a Montpellier ellen, nehogy a PSG legyen a bajnok, ha már nekik esélyük sincsen az aranyra.'

az komoly.lol
ehhez hozzá tartozik, h a PSG pár éve ugyanezt megcsinálta velük, szal ez csak revans lesz, feltéve ha megteszik, és mivel utóbbi 11 meccsükből 10-et elvesztettek nem csodálkoznék rajta... 😛

|
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Ez a sötét alak amúgy egy nagyon jó barátom. 2.lett a sportriporter kerestetik vetélkedőn, a döntőben döntetlen lett a vége és egy operakérdéssel kapott ki. Művelt, minden sportághoz ért, amúgy kétgyermekes családapa. Ja és magyar bajnok kispályás kapus.Bazzani
Nem kell megvédened, nem törtem az életére, csak jókat nevettem rajta. A többi nem érdekel.JC6
Kiderült, hogy amit mondott nem hülyeség ráadásul minden csak nem sötét. Akkor ez most kit minősít?Bazzani
Ez nem úgy megy, JC6 megmondta,hogy fáklya hülyeség mert ő külföldi meccsen sem hallotta és neki nem tetszik a riporter mert nem látta, hogy a sportingos lábáról ment ki a labda, ergo sötét alak. Gyakorlatilag kőbe lett vésve innentől vitatkozni vele felesleges.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a sötét alak amúgy egy nagyon jó barátom. 2.lett a sportriporter kerestetik vetélkedőn, a döntőben döntetlen lett a vége és egy operakérdéssel kapott ki. Művelt, minden sportághoz ért, amúgy kétgyermekes családapa. Ja és magyar bajnok kispályás kapus.Bazzani
Nem kell megvédened, nem törtem az életére, csak jókat nevettem rajta. A többi nem érdekel.JC6
Kiderült, hogy amit mondott nem hülyeség ráadásul minden csak nem sötét. Akkor ez most kit minősít?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez a sötét alak amúgy egy nagyon jó barátom. 2.lett a sportriporter kerestetik vetélkedőn, a döntőben döntetlen lett a vége és egy operakérdéssel kapott ki. Művelt, minden sportághoz ért, amúgy kétgyermekes családapa. Ja és magyar bajnok kispályás kapus.Bazzani
Nem kell megvédened, nem törtem az életére, csak jókat nevettem rajta. A többi nem érdekel.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sose hallottam még meccsen, pedig külföldön is voltam, nem egyszer.
Öngól.JC6
Ez a sötét alak amúgy egy nagyon jó barátom. 2.lett a sportriporter kerestetik vetélkedőn, a döntőben döntetlen lett a vége és egy operakérdéssel kapott ki. Művelt, minden sportághoz ért, amúgy kétgyermekes családapa. Ja és magyar bajnok kispályás kapus.

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
'A Marseille szurkolói felszólították a játékosokat, hogy kapjanak ki a Montpellier ellen, nehogy a PSG legyen a bajnok, ha már nekik esélyük sincsen az aranyra.'

az komoly.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Év végén elmegy (harmadik hely vagy EL győzelem ellenére is), akár mehetne a kékekhez is - én mondjuk nem sajnálnám. A Valencia ebben a szezonban ritkán mutatta azt az arcát, amit vasárnap; a Real ellen mindig adott az extra motiváció, de ez most üdítő kivétel volt az idén látott fantáziátlan, kiégett játékhoz képest. És még szerencse, hogy nem szerzett vezetést a csapat, mert akkor tuti szívás az idei gyakorlatot tekintve (egygólos előnynél beállni bekkelni, aszt' kiszívni 2-3 góllal).skizofita
De miért nem tudnak többször így játszani? Nagyon élvezetes meccs volt, és visszanézve az eredményeiket, ez a szezon - az EL kivételével - elég csalódást keltő... Sajnos! Szerintem maradjon, kovácsolja még jobban össze a csapatot, aztán szorongassák meg a két nagy tökét, elég keményen.
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Ha nem tud, akkor Unai Emery tanuljon meg angolul és jöjjön a Chelseabe. A kedvenc edzőm manapság.Schleck
Év végén elmegy (harmadik hely vagy EL győzelem ellenére is), akár mehetne a kékekhez is - én mondjuk nem sajnálnám. A Valencia ebben a szezonban ritkán mutatta azt az arcát, amit vasárnap; a Real ellen mindig adott az extra motiváció, de ez most üdítő kivétel volt az idén látott fantáziátlan, kiégett játékhoz képest. És még szerencse, hogy nem szerzett vezetést a csapat, mert akkor tuti szívás az idei gyakorlatot tekintve (egygólos előnynél beállni bekkelni, aszt' kiszívni 2-3 góllal).

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sose hallottam még meccsen, pedig külföldön is voltam, nem egyszer.
Öngól.JC6
Többször is hallottam már meccsen, pedig külföldön se voltam, egyszer se.
Öngól.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sose hallottam még meccsen, pedig külföldön is voltam, nem egyszer.
Öngól.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Aztán a végén, mikor görögtüzek gyúlnak s 1-2 eszköz a pályára is kerül:
"Megint érkezett egy FÁKLYA, így több lesz a hosszabbítás".
JC6
http://pyrocenter.hu/webshop/webshops1.php?category=gorog-tuz
"kézben fogható jelzőfáklya- ködgyertya-görög tűzként is ismeretes a külföldi focimeccsekről-."