Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
alapból..
ki a faszt érdekel Messi és CR?
szar mindkettő 😛
Boateng a király 😀

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mondjuk Barcásként mondom az utóbbi időben Messi sem tesztik nem, a kommunikáiója a társak felé ha valami nem úgy sül, hiányzik a msosoly a játékból a másik megtapsolása aha el is ront valamit stb ami korábban megvolt az tavalyelőtt meg az előtt főleg egymás felé. Ezen kicsit lehetne beszélgetni a srácokkal. De lehet én érzem rosszul.dande
A kommunikáció azért teljesen más tészta.
Legalább nem veri a nyálát, ha a 20. szabadrúgása eltalálja a kaput, vagy a 10. lövése. Nem mutogatja a combját illetve mutogat kifelé az ellenfél szurkolóinak.
A legfontosabb az alázat és az megvan benne, kellő mennyiségben 😊JC6
Ez a CR mekkora egy féreg te jó isten, csak mert mer arcoskodni, hozzáteszem nem alaptalanul. Nem unalmas még az ő szidása? Kicsit az az érzésem, hogy tehet ő bármit mindig szemétnek lesz beállítva.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk Barcásként mondom az utóbbi időben Messi sem tesztik nem, a kommunikáiója a társak felé ha valami nem úgy sül, hiányzik a msosoly a játékból a másik megtapsolása aha el is ront valamit stb ami korábban megvolt az tavalyelőtt meg az előtt főleg egymás felé. Ezen kicsit lehetne beszélgetni a srácokkal. De lehet én érzem rosszul.dande
A kommunikáció azért teljesen más tészta.
Legalább nem veri a nyálát, ha a 20. szabadrúgása eltalálja a kaput, vagy a 10. lövése. Nem mutogatja a combját illetve mutogat kifelé az ellenfél szurkolóinak.
A legfontosabb az alázat és az megvan benne, kellő mennyiségben 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Végre CR akkor lőtt gólt amikor kell! 😊 és mostanság végre eltalálja azt a kurva kaput szabadnál 😊

Most már hivatalosan is meg van Európa, ha nekünk a másodosztály kell ahhoz hogy kikerüljünk a nemzetközi porondra, hát nem bánom 😊

ja és nem utolsósorban a PSV is beabálva, nem tudom nézte valaki hogy hányadik volt az RKC amikor Németh megérkezett? 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az első gól utáni megnyilvánulás és hasonlók miatt utálom C-t, lehet ezt szerényebben is.Blevi
Subotic is jó fej volt Robben kihagyott tizije után, majd utána majdnem adott egy gólpasszt Robbennek, de szerencsétlen azt is fölé vágta, és a gólnál is ő ragadt be...na de majd a margit ellen villogjon!Divat
plusz meg ott van még a kupadöntő is!

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Az első gól utáni megnyilvánulás és hasonlók miatt utálom C-t, lehet ezt szerényebben is.Blevi
én sem kedvelem túlságosan pedig United-os volt, de tőle kicsit elfogadom ezt a nagyképű stílust ugyanis neki tényleg van mire szvsz.davemayer
Messinek is van mire, mégsem teszi 😊JC6
de nyugodt szívvel hozzátehetné ezt a nagyképű showt a játékához, azért nem teszi mert 2 különböző karakterű emberről van szó, de én speciel tőle is (ha nem még inkább) elfogadnám mert nagyon kevés az olyan meccs ahol nem mutat valami olyat amit a többiek közül senki (max Xavi 😊 ) tud megcsinálni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az első gól utáni megnyilvánulás és hasonlók miatt utálom C-t, lehet ezt szerényebben is.Blevi
Subotic is jó fej volt Robben kihagyott tizije után, majd utána majdnem adott egy gólpasszt Robbennek, de szerencsétlen azt is fölé vágta, és a gólnál is ő ragadt be...na de majd a margit ellen villogjon!

|
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az első gól utáni megnyilvánulás és hasonlók miatt utálom C-t, lehet ezt szerényebben is.Blevi
én sem kedvelem túlságosan pedig United-os volt, de tőle kicsit elfogadom ezt a nagyképű stílust ugyanis neki tényleg van mire szvsz.davemayer
Messinek is van mire, mégsem teszi 😊JC6
Mondjuk Barcásként mondom az utóbbi időben Messi sem tesztik nem, a kommunikáiója a társak felé ha valami nem úgy sül, hiányzik a msosoly a játékból a másik megtapsolása aha el is ront valamit stb ami korábban megvolt az tavalyelőtt meg az előtt főleg egymás felé. Ezen kicsit lehetne beszélgetni a srácokkal. De lehet én érzem rosszul.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az első gól utáni megnyilvánulás és hasonlók miatt utálom C-t, lehet ezt szerényebben is.Blevi
én sem kedvelem túlságosan pedig United-os volt, de tőle kicsit elfogadom ezt a nagyképű stílust ugyanis neki tényleg van mire szvsz.davemayer
Messinek is van mire, mégsem teszi 😊
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Az első gól utáni megnyilvánulás és hasonlók miatt utálom C-t, lehet ezt szerényebben is.Blevi
én sem kedvelem túlságosan pedig United-os volt, de tőle kicsit elfogadom ezt a nagyképű stílust ugyanis neki tényleg van mire szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Az első gól utáni megnyilvánulás és hasonlók miatt utálom C-t, lehet ezt szerényebben is.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudtam, hogy ez lesz már csak a Bilbao az esélyünk de az se túl bő, úgyhogy ez idén sanszosan nem jön össze de hát négy évente egyszer nekik is szabad bajnokságot nyerni 😉
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Mielőtt a Barcások már azt hitték a bab is hús jöt Roni. Egyszer végre a Classicon játszana jól
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó ez a Real, de nem ennyivel. Kicsit túlpörgött az Atletico, majd 70 perc után levegőt sem kaptak...
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
yeeeeeeeeeeeee!! :cool:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mégiscsak ott van meg kéne tartani, vagy még egyet rúgni, de ne legyünk telhetetlenek 😛
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre az estére átvedlettem őrült Atletico szurkolóvá 😀 Bár Torrentét nem lehet űberelni, megpróbálom 😀
Legalább X legyen már...JC6
Á jelen pillanatban esélytelennek látom. :/ Legalább a Juve kiszenvedte nyerhettünk volna 4-5-l hála Istennek van még egy Del pieronk
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Erre az estére átvedlettem őrült Atletico szurkolóvá 😀 Bár Torrentét nem lehet űberelni, megpróbálom 😀
Legalább X legyen már...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Kurva annyát ennek az idiótának hogy nem látja hogy Wiganes kezéről megy ki a labda.davemayer
Sztem az előző meccsen kapott 11esünk után inkább kussoljunk 😊Duff
jó, persze + láttam már olyat hogy egy ilyen kapustámadást nem fújtak le és már ott vezethetek volna de ha én a szemüvegemen keresztül élőben a hátsó kameraállásból látom hogy a wiganes rárúgta magára és úgy ment ki akkor a 4 kurva szempárból az egyik vegye már észre!!! nem is kellett vonalban vagy a másik irányból figyelni, elég ha csak elég meccset láttál már és látod, ennyi. Élőben azonnal mondtam hogy mekkora kamu.

Addig ezt a sportágat nem lehet komolyan venni amíg a játékvezetőt nem köti szabály egy adott történésre a pályán. Totálisan kiakaszt hogy élőképen látszik hogy a wiganes védő kezéről, ami felfelé mutat az 5-ösre befelé igyekvő labda megpattan és azért áll meg a a testétől 2 méterre, nagyon örülnék ha lenne végre egy olyan szabály ami ilyenkor döntést generálna, kurvára utálom már hogy van amikor ilyenkor befújják van amikor nem. Vicc ez az egész, az ember csak röhög kínjában, ezt a wigant 30%-os teljesítménnyel is verni illett volna.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Kurva annyát ennek az idiótának hogy nem látja hogy Wiganes kezéről megy ki a labda.davemayer
Sztem az előző meccsen kapott 11esünk után inkább kussoljunk 😊Duff
De például a gól előtt se szögletnek kellett volna következnie... Csak a szokásos angol játékvezetés. Ettől függetlenül megérdemeltük a vereséget. Hiába a 8 pontos előny, nem lesz itt teljesen sima befutó; garantálom, hogy lesz még a City ennél közelebb is.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
A United teljes stábjának (játékosok és edzők együtt) 90%-át jól fel kéne pofozni, de úgy hogy sírjanak. Ezt a mai fraditól sem lehetne elfogadni pedig abba a mostani -ex(?)alkesz- Döme is simán beférne. Nem hittem volna hogy alul lehet múlni az Basel elleni meccset(vagy az EL-t), de a srácoknak sikerült. Ennyit arról hogy ki mit gondol a bajnoki címről. Azért Fergie meg jól tesz ha most a hajszárítót a saját maga irányéba fordítja nem is kicsit: nem megy a játék a középpályán a homály Giggs és az indiszponált Carrick miatt erre hátravonja a kezdőkörbe az egyetlen olyan játékosunkat akinek van elég kreativitása a pályán hogy helyzetbe hozza magát vagy a társakat, persze hogy nem tudtuk így megbontani a wigan falát az egy szem Chica-val... Aztán meg le is hozza... Youngot hozza le Giggs helyett, nem állunk át a 4-2-4-re amikor már nagyon kéne, totális zavar támad emiatt elől, megszálljuk 7 emberrel a középpályát de a 16-osnál nincs senki...

Ma elgurult a gyógyszer, csak bekiabálásokkal nem lehet egy ilyen meccset megfordítani, ezt ő tudhatná a leginkább. KURVÁRA UNOM MÁR A SERIE A-S JÁTÉKUNKAT, ez nem a United, olyan volt végig mintha visszahúzná valami az ellen kapujától a játékosokat.

Elfogadhatatlan ez a hozzáállás ill. ez a menedzselése a csapatnak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Kurva annyát ennek az idiótának hogy nem látja hogy Wiganes kezéről megy ki a labda.davemayer
Sztem az előző meccsen kapott 11esünk után inkább kussoljunk 😊
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Cristiano I hate you :o


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Dortmund kurvára nem érdemelt győzelmet...Asbee
Még szerencse, hogy gólokra játsszák 😛
Oda-vissza megbaszva a büdös bajorok, nice.Jakehomer
hátőőő a Bayernek túlzottan sok köze nem volt a meccshez. Most a végén voltak helyzeteik, de az egész meccs összképe alapján (sztem) jó helyre került a 3 pontHabi
Nosztalgiázásként (93-tól 2006-ig nagy bvb fan voltam 😊 az első félidő közepén kezdtem nézni, szerintem is nagyjából az történt a pályán, amit a Dortmund akart, de a tizit illett volna berúgni (ami egyébként kivételesen jogos volt, még ha dobta is magát, Weidenfeller szarul jött ki), és akkor x.

Tepper takarodj!